Rekord

Bijemy razem rekordy!

 
Program Edukacyjny „Ratujemy i Uczymy Ratować” dotarł już do wszystkich szkół podstawowych w Polsce. Dzięki Wam i Fundacji WOŚP wszystkie dzieci mają szansę uczyć się pierwszej pomocy. Jest to absolutny rekord świata, gdyż Polska jest pierwszym krajem na świecie, w którym wprowadzono na tak ogromną skalę naukę podstawowych czynności ratujących życie do szkół podstawowych. Chcemy razem z Wami wspólnie z pobijać rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą ilość osób.
 
 
 
 

 
 
Pragniemy w okolicach 16 października, czyli “Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca”- pokazywać całej Europie, że wszystkie polskie dzieci już w szkole podstawowej uczą się podstawowych czynności ratujących życie (czyli uciśnięć i wdechów na fantomach przekazanych przez WOŚP).  
 
 
Bądźcie z nami także online. 16 października na naszych stronach dostępna będzie transmisja internetowa ze wspólnego bicia rekordu. Gdzie tym razem zabije serce naszej akcji? Ghelamco Poland aktywnie wspiera Program Edukacyjny „Ratujemy i Uczymy Ratować” i dlatego wydarzenie po raz pierwszy odbędzie na placu Europejskim, u stóp kompleksu Warsaw Spire. 
 
 

Jak do tej pory WOŚP biła rekord? 

 
2013r. - w półgodzinnym ustanowieniu rekordu na terenie całego kraju wzięło udział aż 83 111 osób z 1132 instytucji. Czytaj więcej!
2014r. - było z nami 67 396 osób. Czytaj więcej!
2015r. - w biciu rekordu wzięło udział 980 instytucji oraz 92 049 osób, które korzystały z 5 411 fantomów.  Czytaj więcej! 
2016r. - pobiliśmy Rekord Polski - w największej lekcji resuscytacji krążeniowo-oddechowej uczestniczyło łącznie 16 557 osób. W całym wydarzeniu wzięło udział 66 745. Czytaj więcej! 
2017r. - podejmowaliśmy kolejną próbę pobicia rekordu w jednoczesnym wykonywaniu resuscytacji krążeniowo-oddechowejW akcji brało udział 85 010 uczestników. Czytaj więcej!


 
 
 
 
Aktualności
2018-12-18 15:34:33

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w TVN!

O Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie głośno od samego rana! Relację z tego niezwykłego wydarzenia będzie można oglądać na antenach TVN, TVN24 oraz TTV. Jak zawsze, o godz. 20:00 zabłyśnie „Światełko do nieba”.

Zobacz też