Deklarowana kwota: 92 143 798 PLN
Na koncie mamy już:
92 143 798 PLN
1%

Przekaż 1% podatku na rzecz WOŚP

 

Pamiętaj – rozliczając swój PIT możesz wspomóc najbardziej potrzebujących dzięki przekazaniu 1% podatku. Osoby, które zechcą przekazać 1% swojego podatku dochodowego na rzecz WOŚP, proszone są o wskazanie w formularzu PIT naszej Fundacji poprzez wpisanie nazwy: 

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Nr KRS: 0000030897

  

 

Możesz rozliczyć swój podatek używając specjalnego oprogramowania. 

 
 

 

Celem zbiórki 1% podatku dla organizacji pożytku publicznego w roku 2018 prowadzonej przez WOŚP było podnoszenie standardu opieki na oddziałach psychiatrycznych dla dzieci i młodzieży. 

 

Fundacja WOŚP zajmuje się więc obszarem w systemie opieki zdrowotnej w Polsce, który od lat zmaga się z problemami niedofinansowania, zbyt niskiej wyceny procedur, braku wyposażenia, braku wykwalifikowanego personelu oraz złej organizacji. Przeczytaj więcej!

 

Działalność organizacji pożytku publicznego opiera się na hojności darczyńców. Jedną z form wsparcia organizacji posiadających status OPP jest możliwość przekazania 1% podatku. Każdy obywatel realizując swoje roczne rozliczenie z fiskusem w deklaracji podatkowej PIT może zaznaczyć, że chce przekazać 1% swojego podatku wybranej organizacji (posiadającej status OPP). 

 

 

 

W 2018 roku zbieraliśmy pieniądze na rzecz podnoszenia standardu opieki na oddziałach psychiatrycznych dla dzieci i młodzieży.

Przekazaliście nam 8 729 830,43 PLN 

Dziękujemy! 

 

 

Dzięki Waszemu wsparciu w ramach 1% do tej pory Fundacja WOŚP mogła:
 

 

Aktualności
2019-01-31 16:02:20

To już ostatnia okazja by wesprzeć 27. Finał!

Koniec stycznia to także koniec wszystkich trwających dotąd zbiórek na rzecz 27. Finału WOŚP w Internecie. Dziś ostatnia okazja, by wspomóc cel tegorocznego finału, jakim jest zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Już tylko do północy możesz dorzucić się na wspieraj.wosp.org.pl.

Zobacz też