1%

Przekaż 1% podatku na rzecz WOŚP

 

Pamiętaj – rozliczając swój PIT możesz wspomóc najbardziej potrzebujących dzięki przekazaniu 1% podatku. Osoby, które zechcą przekazać 1% swojego podatku dochodowego na rzecz WOŚP, proszone są o wskazanie w formularzu PIT naszej Fundacji poprzez wpisanie nazwy: 

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Nr KRS: 0000030897

  

 

Możesz rozliczyć swój podatek używając specjalnego oprogramowania. 

 
 

 

Celem zbiórki 1% podatku dla organizacji pożytku publicznego w roku 2018 prowadzonej przez WOŚP było podnoszenie standardu opieki na oddziałach psychiatrycznych dla dzieci i młodzieży. 

 

Fundacja WOŚP zajmuje się więc obszarem w systemie opieki zdrowotnej w Polsce, który od lat zmaga się z problemami niedofinansowania, zbyt niskiej wyceny procedur, braku wyposażenia, braku wykwalifikowanego personelu oraz złej organizacji. Przeczytaj więcej!

 

Działalność organizacji pożytku publicznego opiera się na hojności darczyńców. Jedną z form wsparcia organizacji posiadających status OPP jest możliwość przekazania 1% podatku. Każdy obywatel realizując swoje roczne rozliczenie z fiskusem w deklaracji podatkowej PIT może zaznaczyć, że chce przekazać 1% swojego podatku wybranej organizacji (posiadającej status OPP). 

 

 

 

W 2018 roku zbieraliśmy pieniądze na rzecz podnoszenia standardu opieki na oddziałach psychiatrycznych dla dzieci i młodzieży.

 Na ten cel przekazaliście nam 8 729 830,43 PLN 

Dziękujemy! 

 

 

Dzięki Waszemu wsparciu w ramach 1% do tej pory Fundacja WOŚP mogła:
 

 

Aktualności
2018-12-18 15:34:33

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w TVN!

O Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie głośno od samego rana! Relację z tego niezwykłego wydarzenia będzie można oglądać na antenach TVN, TVN24 oraz TTV. Jak zawsze, o godz. 20:00 zabłyśnie „Światełko do nieba”.

Zobacz też