Podczas 28. Finału zebraliśmy:
186 133 610 PLN
Pomagamy

Wszystkie ręce na pokład!

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to setki tysięcy osób, które wierzą, że tylko razem możemy poradzić z otaczającą rzeczywistością. Także wtedy, gdy w obliczu walki z koronawirusem znaczna część społeczeństwa pozostaje w domach i czasem potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach, wiemy, że możemy na siebie nawzajem liczyć. 

 

Jeśli potrzebujesz pomocy (np. ze zrobieniem zakupów, załatwieniem pilnych spraw) lub pomocy potrzebują Twoi bliscy, którzy mieszkają w innym mieście, napisz do nas [email protected] lub wypełnij formularz poniżej. 

 

Uwaga! Poniższy formularz przeznaczony jest wyłącznie dla osób indywidualnych. Szpitale, laboratoria lub inne instytucje prosimy o kierowanie próśb jedynie na adres [email protected]

 

Nasi wolontariusze Pokojowego Patrolu i wiele sztabów czekają już w gotowości. 

 

 

 

 

 

 

Aktualności
2020-03-31 16:52:19

150 łóżek w drodze do szpitali  

W sumie do 19 szpitali w całej Polsce trafi 150 łóżek do intensywnej opieki medycznej, które zakupiła Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w ramach walki z koronawirusem. Lista powstała we współpracy z Ministerstwem Zdrowia, znajdują się na niej jednoimienne szpitale zakaźne, ale także szpitale z tzw. pierwszej linii zmagań z epidemią.

Zobacz też