Podczas 32. Finału WOŚP zebraliśmy:
281879118,07 PLN
Finały

Gdynia - WOŚP terminale nadal dostępne!

2017-01-07 13:49:34

Nowoczesność, bezpieczeństwo i wygoda. Te trzy słowa przyświecają zbiórce datków na WOŚP za pomocą terminali płatniczych. Bądź cool i zostań wolontariuszem przyszłości!

WOŚP idąc za trendami technologicznymi, już kilka lat temu wprowadził możliwość wpłacania datków za pomocą karty. Akcja przyniosła ogromne efekty. Nic w tym dziwnego, ponieważ takie rozwiązanie niesie ze sobą korzyści dla darczyńcy, jak i dla wolontariusza. Jakich? Spójrzcie:

  • wygoda – darczyńca nie musi nosić już ze sobą gotówki. Generowało to szereg problemów, przez które wiele osób nie było w stanie pokazać swojego wsparcia dla naszej fundacji;
  • bezpieczeństwo – dzięki bezgotówkowym transakcjom, wolontariusze z terminalami nie muszą się bać, że ktoś im ukradnie puszkę dla pieniędzy, które się w niej znalazły. Darczyńca natomiast będzie wiedział, że pieniądze trafią jak najszybciej na konto fundacji;
  • szybkość – przekazanie darowizny to tylko chwila. Bez szukania pieniędzy po kieszeniach i próby włożenia ich do otworu, wystarczy podać kwotę i zbliżyć kartę. To wszystko.

W tym roku nasz sztab ma możliwość rozdania 20 terminali płatniczych. Kilka z nich jeszcze jest dostępnych.

 

Jak otrzymać terminal do zbierania datków na WOŚP?

Wystarczy być wolontariuszem sztabu “Gdynia dla Orkiestry”, mieć ukończone 18 lat, wysłać maila na [email protected], podać w nim imię i nazwisko i zaznaczyć chęć kwestowania z terminalem.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

(Sztab WOŚP Gdynia)

 

POKAŻ PODOBNE
2024-05-06 09:55:00

Tak grały Sztaby 32. Finału!

Pod koniec marca poznaliśmy wynik 32. Finału WOŚP i dowiedzieliśmy się, jak zagrały Sztaby w Polsce i na całym świecie. Z całego serca dziękujemy wszystkim wolontariuszom zaangażowanym w lokalne ośrodki!