Podczas 29. Finału zebraliśmy:
210 813 830 PLN
Finały

Gdynia - WOŚP terminale nadal dostępne!

2017-01-07 12:49:34

Nowoczesność, bezpieczeństwo i wygoda. Te trzy słowa przyświecają zbiórce datków na WOŚP za pomocą terminali płatniczych. Bądź cool i zostań wolontariuszem przyszłości!

WOŚP idąc za trendami technologicznymi, już kilka lat temu wprowadził możliwość wpłacania datków za pomocą karty. Akcja przyniosła ogromne efekty. Nic w tym dziwnego, ponieważ takie rozwiązanie niesie ze sobą korzyści dla darczyńcy, jak i dla wolontariusza. Jakich? Spójrzcie:

  • wygoda – darczyńca nie musi nosić już ze sobą gotówki. Generowało to szereg problemów, przez które wiele osób nie było w stanie pokazać swojego wsparcia dla naszej fundacji;
  • bezpieczeństwo – dzięki bezgotówkowym transakcjom, wolontariusze z terminalami nie muszą się bać, że ktoś im ukradnie puszkę dla pieniędzy, które się w niej znalazły. Darczyńca natomiast będzie wiedział, że pieniądze trafią jak najszybciej na konto fundacji;
  • szybkość – przekazanie darowizny to tylko chwila. Bez szukania pieniędzy po kieszeniach i próby włożenia ich do otworu, wystarczy podać kwotę i zbliżyć kartę. To wszystko.

W tym roku nasz sztab ma możliwość rozdania 20 terminali płatniczych. Kilka z nich jeszcze jest dostępnych.

 

Jak otrzymać terminal do zbierania datków na WOŚP?

Wystarczy być wolontariuszem sztabu “Gdynia dla Orkiestry”, mieć ukończone 18 lat, wysłać maila na [email protected], podać w nim imię i nazwisko i zaznaczyć chęć kwestowania z terminalem.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

(Sztab WOŚP Gdynia)

 

POKAŻ PODOBNE
2021-01-19 17:05:00

Wpłaty bezgotówkowe terminalem

Zagraj na 29. Finale bezpiecznie i bezdotykowo! W 239 miastach w Polsce i na świecie będziecie mogli spotkać wolontariuszy z terminalami. Ubrani w charakterystyczne, białe koszulki z napisem "Zbliż się do Orkiestry" będą kwestować z terminalami płatniczymi.

2021-01-30 18:34:56

Uśmiechnięci wolontariusze już jutro wyruszają na ulice!

W niedzielę 31 stycznia tysiące wolontariuszy swoim zaangażowaniem będzie wspierać 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sprawdź czym charakteryzuje się wzorowy wolontariusz i jak powinien wyglądać?

2021-01-15 10:25:00

Sprawdź, gdzie dzisiaj można wesprzeć WOŚP

Chcesz wesprzeć cel 29. Finału w tradycyjny sposób wrzucając gotówkę do tekturowej puchy? Teraz możesz w łatwy sposób odnaleźć Sztabową Puszkę Stacjonarną w swojej okolicy na mapie, nim wyjdziesz z domu na zakupy. Sprawdź, gdzie najbliższej znajduje się puszka w Twojej okolicy i zagraj z nami!

2021-01-20 19:00:00

Wieści ze sztabów #10

To już ostatnia prosta Sztabów w organizacji wydarzeń przed 29. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który w tym roku wyjątkowo rozbrzmi 31 stycznia. Do Wielkiego Finału pozostało zaledwie kilkanaście dni. Dziś pokazujemy kolejne "smaczki". Pamiętajcie, że wszystkie sztabowe wydarzenia #wosp2021 znajdziecie na naszej stronie.

Zobacz też