Do 32. Finału WOŚP pozostały
122 dni

Tarnowo Podgórne - Bijemy Rekord Polski w grupowym tańczeniu makareny dla WOŚP

2023-01-15 21:15:20

imprezy Tarnowo Podgórne
Wielkimi krokami bliża się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z Orkiestrą ponownie zagramy też w Gminie Tarnowo Podgórne. W programie wydarzeń tym razem znalazło się kilkanaście imprez towarzyszących.

Będzie tanecznie

Na wyjątkowe taneczne wydarzenie zapraszamy do pięknego Pałacu Jankowice, gdzie w niedzielę (29 stycznia) w samo południe wystartuje Bicie Rekordu Polski w grupowym tańczeniu makareny. Taneczne zmagania poprowadzi znana tancerka Ania Głogowska.

Sport dla każdego

Sportowe zmagania dla WOŚP rozpoczniemy już w sobotę (28 stycznia). W programie m.in. Turniej Trójek i Szóstek Siatkarskich, Halowy Turniej Piłki Nożnej, turniej koszykówki 3x3, nauka jazdy na deskorolce, sauna na kołach oraz joga.

W ramach sportowych atrakcji będzie można dołączyć do załogi morsującej w jeziorze Lusowskim, dołączyć do marszu nordic walking z Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Tarnowie Podgórnym, a także wziąć udział w orkiestrowym strzelaniu na strzelnicy Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Tarnowie Podgórnym.

Biegniemy dla Orkiestry

Tradycyjnie już grupa Tarnowo Podgórne Biega zaprasza do udziału w Biegu dla Orkiestry, który odbędzie się na stadionie GKS Tarnovia w Tarnowie Podgórnym. Za każde przebiegnięte okrążenie wrzucamy 1 zł do puszki.

Zmagania z Tarnowskimi Termami

Orkiestra zagra też w Tarnowskich Termach. Finałową niedzielę rozpoczniemy od kręcenia kilometrów dla WOŚP na rowerach stacjonarnych. O godz. 10:00 wystartuje jedyna taka WOŚPowa impreza w Polsce, czyli turniej szachów pod wodą - symultana z Michałem Mazurkiewiczem. Nie zabraknie też bicia rekordów pływackich na basenie sportowym, nurkowanie zapoznawczego dla dzieci i dorosłych, pokazu pierwszej pomocy z WOPR oraz zimowego seansu inhalacyjnego w saunach.

Więcej informacji oraz szczegółowy program można znaleźć na naszej stronie internetowej.

POKAŻ PODOBNE