Deklarowana kwota: 92 143 798 PLN
Podczas 27. Finału zebraliśmy:
175 938 717 PLN
Dołącz

Działaj z naszą jednostką

Krok 1 - jak dołączyć do Medycznego Patrolu?

Aby stać się członkiem Medycznego Patrolu napisz maila na adres [email protected] i opisz czym zajmujesz się na co dzień; czy posiadasz wykształcenie medyczne (lekarz, ratownik medyczny, pielęgniarka) lub aktualny kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy (KPP), wysyłając skan dyplomu lub/i zaświadczenia; czy posiadasz doświadczenie związane z pracą jako medyk (podczas zabezpieczeń medycznych, pracy w PRM, lub szpitalu); dlaczego chcesz stać się członkiem Medycznego Patrolu.


My wówczas zapoznamy się z Twoją wiadomością i odezwiemy się do Ciebie z informacją czy twoja kandydatura została rozpatrzona pozytywnie. 

Krok 2 - kto może dołączyć do Jednostki Medyczny Patrol?
Do Jednostki Medyczny Patrol może dołączyć:

1. osoba będąca członkiem Pokojowego Patrolu - taka osoba powinna uczestniczyć przynajmniej raz jako wolontariusz Fundacji w Przystanku Woodstock oraz mieć wykształcenie medyczne lub aktualny kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy;


2. osoba nie związana w Pokojowym Patrolem, taka osoba powinna mieć wykształcenie medyczne.

Krok 3 - porozumienie o współpracy

Jeśli Twoja kandydatura zostanie rozpatrzona pozytywnie, wyślemy do Ciebie maila z taką informacją prosząc o podanie danych niezbędnych do przygotowania Porozumienia o współpracy z Medycznym Patrolem.


Na maila zwrotnego będziemy czekać 7 dni.

Następnie, po otrzymaniu i przygotowaniu Porozumienia wyślemy do Ciebie dwa egzemplarze do podpisu. Jeden zostawiasz dla siebie, natomiast drugi w ciągu maksymalnie 2 tygodni odeślij na adres:


Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Jednostka
ul. Dominikańska 19C
02 - 738 Warszawa

Krok 4 - jesteś członkiem Jednostki Medyczny Patrol

Członkiem Medycznego Patrolu zostaniesz dopiero w momencie, gdy do Fundacji dotrze podpisany przez Ciebie egzemplarz. 

 

 
Aktualności
2019-03-13 16:55:09

Kobiety Medycyny - zagłosuj na nas!

Już po raz szósty ruszył Plebiscyt KOBIETY MEDYCYNY, którego celem jest wyłonienie wyjątkowych kobiet związanych z medycyną i ochroną zdrowia. Wśród nominowanych jest Lidia Niedźwiedzka-Owsiak - dyrektor ds. medycznych naszej Fundacji!

Zobacz też