Zgłoszone instytucje

Zobacz, gdzie 16.10.2018 będziemy bić rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą ilość osób. Poniżej znajdziesz listę instytucji, które do nas dołączyły, razem z podziałem na wydarzenia otwarte, do których może dołączyć każdy i wydarzenia zamknięte, które przeznaczone są jedynie dla konkretnej społeczności. 

Miejscowość Nazwa Instytucji Miejsce przeprowadzenia rekordu Dane Kontaktowe Rodzaj wydarzenia Więcej
Andrychów Szkoła Podstawowa nr 2 w Andrychowie oraz Szkoła Podstawowa nr 3 w Andrychowie Szkoła Podstawowa nr 2 w Andrychowie oraz Szkoła Podstawowa nr 3 w Andrychowie
ul. Daszyńskiego 14
34-120 Andrychów
Piotr Trojak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Banino Szkoła Podstawowa im.księdza prałata Józefa Bigusa Publiczne Gimnazjum w Baninie
ul.Lotnicza 15
80-297 Banino
Anna Borowicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Barcin Zespół Szkół w Barcinie Zespół Szkół w Barcinie
Artylerzystów 13
88-190 Barcin
Sylwia Gwizdała
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Bardzice Publiczna Szkoła Podstawowa im.Noblistów Polskich Publiczna Szkoła Podstawowa im.Noblistów Polskich
Bardzice 2c
26-624 Kowala
Wanda Węgrzycka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Bełchatów Szkoła Podstawowa nr 1 im.Stanisława Jachowicza z oddziałami integracyjnymi w Bełchatowie Szkoła Podstawowa nr 1 im.Stanisława Jachowicza z oddziałami integracyjnymi w Bełchatowie
ul.Dąbrowskiego 11
97-400 [email protected]
Szkoła Podstawowa nr 1 im.Stanisława Jachowicza z oddziałami integracyjnymi w Bełchatowie
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Biała Piska Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Białej Piskiej Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Białej Piskiej
Moniuszki 7
12-230 Biała Piska
Magda Gentek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Biała Podlaska Fale Loki Koki Fale Loki Koki
Plac Rubina 17a
21-500 Biała Podlaska
Mariola Worobiej
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Białą Wielka Specjalny Ośrodek szkolno - Wychowawczy im. J. Brzechwy w Bogumiłku Specjalny Ośrodek szkolno - Wychowawczy im. J. Brzechwy w Bogumiłku
Biała Wielka 208 A
42-235 Lelów
Inga Pietraszek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Białystok Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Suraska 6
15-379 Białystok
Izabela Chwicewska-Arendt
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Białystok Szkoła Podstawowa nr 32 z oddziałami gimnazjalnymi Szkoła Podstawowa nr 32 z oddziałami gimnazjalnymi
Pietrasze 29
15-795 Białystok
Paweł Skibiński
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Bielawy Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Bielawach Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Bielawach
Bielawy 3
62-066 Granowo
Andrzej Belka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Bielsko-Biała Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Ogrodowa 13/1
43-300 Bielsko-Biała
Agnieszka Gałuszka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Biesal Zespół Szkolno- Przedszkolny w Biesalu Zespół Szkolno- Przedszkolny w Biesalu
Biesal 59
11-036 Gietrzwałd
Marzena Zalewska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Bobolice Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza
ul. Szkolna 1
76-020 Bobolice
Jolanta Turkowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Boguchwała Szkoła Podstawowa im. gen. St. Maczka w Boguchwale Szkoła Podstawowa im. gen. St. Maczka w Boguchwale
Teodora Lubomirskiego 2
36-040 Boguchwała
Renata Ludera
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
BOGUSZÓW-GORCE Centrum Kulturalno-Kongresowe "Witold" Centrum Kulturalno-Kongresowe "Witold"
Ul. Traugutta 12 g
58-371 BOGUSZÓW-GORCE
Katarzyna Bernaś
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Bolkowo 10 Szkoła Podstawowa w Bolkowie Szkoła Podstawowa w Bolkowie
Bolkowo 10
78-320 Połczyn - Zdrój
Stanisława Szabrońska
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Boże Szkoła Podstawowa w Bożem Szkoła Podstawowa w Bożem
Boże 18
11-700 MRĄGOWO
Wioletta Kowalczyk
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Boże Szkoła Podstawowa w Bożem Szkoła Podstawowa w Bożem
Boże 18
11-700 Mrągowo
Wioletta Kowalczyk
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Branice Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Branicach Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Branicach
ul. Szkolna 8
48-140 Branice
Teresa Malinowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Bronów Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bronowie Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bronowie
kolorowa 2
43-502 Ligota
Agata Jasik
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Brudzice Publiczna Szkoła Podstawowa w Brudzicach i OSP Lgota Wielka Publiczna Szkoła Podstawowa w Brudzicach i OSP Lgota Wielka
Radomszczańska 1
97-565 Lgota Wielka
Renata Klimczak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Brwice Szkoła Podstawowa im.Przyrodników Polskich w Brwicach Szkoła Podstawowa im.Przyrodników Polskich w Brwicach
Brwice 35
74-500 Chojna
Justyna Maksymiuk-Bednarz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Brwinów Przedszkole „Słoneczko” Przedszkole „Słoneczko”
Ul. Kraszewskiego 18
05-840 Brwinów
Agata Bladosz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Brzeg Dolny Urząd Miejski w Brzegu Dolnym Urząd Miejski w Brzegu Dolnym
Kolejowa 29
56-120 Brzeg Dolny
Monika Charłampowicz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Brzyska Wola Szkoła Podstawowa im. Józefa Świątoniowskiego w Brzyskiej Woli Szkoła Podstawowa im. Józefa Świątoniowskiego w Brzyskiej Woli
Brzyska Wola 169
37-304 Brzyska Wola
Elżbieta Śliz
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Brzyszów Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Brzyszowie Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Brzyszowie
Brzyszów 50
42-244 Mstów
Edyta Dziel
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Bucze Publiczna Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego w Buczu Publiczna Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego w Buczu
Okulicka 6
32-800 Brzesko
Michał Wojnowski
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Bukowno Szkoła Podstawowa nr 1 w Bukownie Szkoła Podstawowa nr 1 w Bukownie
ul. Szkolna 8
32-332 Bukowno
Maria Wojdyło
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Busko-Zdrój Harcerska Grupa Ratownicza Busko-Zdrój Schronisko dla Nieletnich
31a
28-400 Pińczów
Szymon Wójcik
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Bydgoszcz Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Olowiana 12
85-461 Bydgoszcz
Dominika Hoffman
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Bydgoszcz Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Stary Rynek 13
85-105 Bydgoszcz
Ewa Kasprzyk
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Bydgoszcz Szkoła Podstawowa Nr 55 Szkoła Podstawowa Nr 55
Traugutta 5
85-122 Bydgoszcz
Maria Kaczmarek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Bydgoszcz Zespół Szkół nr 18 Zespół Szkół nr 18
Hutnicza 89
85-873 Bydgoszcz
Renata Wądołowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Bydgoszcz Zespół Szkół nr 30 Zespół Szkół nr 30
ul. Jesionowa 3a
85-149 Bydgoszcz
Beata Haber
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Bydgoszcz Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Kościuszki 27
85-079 Bydgoszcz
Magdalena Drobienko
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Byszew Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Byszewie Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Byszewie
Byszew 31
99-300 Kutno
Iwona Zawadzka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Bytom Szkoła Podstawowa nr 45 w Bytomiu Szkoła Podstawowa nr 45 w Bytomiu
Ul. Zakątek 20
41-907 Bytom
Elżbieta Brol
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Bytom Szkoła Podstawowa Nr 54 im.Wacława Kuchara w Bytomiu Szkoła Podstawowa Nr 54 im.Wacława Kuchara w Bytomiu
Reptowska 86
41-908 Bytom
Monika Krawczyk
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Bytom Szkoła Podstawowa Nr 43 w Bytomiu Szkoła Podstawowa Nr 43 w Bytomiu
Ul. Suchogórska 98
41-936 Bytom
Renata Przybek- Wolny
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Bytyń Szkoła Podstawowa im. A. Fiedlera Szkoła Podstawowa im. A. Fiedlera
ul. Szkolna 55
64-542 bytyń
Szkoła Podstawowa
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Cedynia Zespół Szkolno-Przedszkolny Zespół Szkolno-Przedszkolny
ul Mieszka I 21
74-520 Cedynia
Zespół Szkolno-Przedszkolny
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Chełm NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ARKA NASZ DOM NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ARKA NASZ DOM
Wojsławicka 8a
22-100 Chełm
Anna Borodziuk
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Chełm Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa Nowoczesnych Technologii i Języków Obcych ARKA Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa Nowoczesnych Technologii i Języków Obcych ARKA
Wojsławicka 8a
22-100 Chełm
Dariusz Polny
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Chełmno Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Chełmnie Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Chełmnie
Chełmno 89 B
62-660 Dąbie
Alicja Rzepka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Chlewo Szkoła Podstawowa w Chlewie Szkoła Podstawowa w Chlewie
Chlewo 51a
98-215 Goszczanów
Renata Kopalak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Chorzów Szkoła Podstawowa nr. 15 Szkoła Podstawowa nr. 15
ul. 3 maja 78
41-500 Chorzów
Agnieszka Grochla-Tarka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Chorzów Batory Szkoła Podstawowa nr 14 Szkoła Podstawowa nr 14
ul. Podmiejska 62
41-506 chorzów
Izabela Klarenbach
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Ciechanów Fale Loki Koki Fale Loki Koki
Plac Kościuszki 1/3
06-400 Ciechanów
Daria Szymańska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Ciechów Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Ciechowie Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Ciechowie
ul. Średzka 1
55-300 Środa Śląska
Małgorzata Wilhelmi-Malec
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
cieklin Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kościuszki Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kościuszki
CIEKLIN 337
38-222 CIEKLIN
Krystyna Majewska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Ciekocino Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ciekocinie Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ciekocinie
Ciekocino 11
84-210 Choczewo
Anna Drzazgowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Cisek Publiczna Szkoła Podstawowa w Cisku im. Wł. Planetorza Publiczna Szkoła Podstawowa w Cisku im. Wł. Planetorza
Planetorza 21, Cisek
47-253 Cisek
Leszek Mikulski
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Cisna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Aleksandra Fredry w Cisnej Szkoła Podstawowa nr 1 im. Aleksandra Fredry w Cisnej
Cisna 58
38-607 Cisna
Dorota Czarska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Czaple Szkoła Podstawowa w Czaplach Szkoła Podstawowa w Czaplach
Czaple 23
86-100 Świecie
Sylwia Różańska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Czarna Dąbróka Ochotnicza Straż Pożarna w Czarnej Dąbrówce Szkoła Podstawowa w Czarnej Dąbrówce
ul. Słupska 17
77-116 Czarna Dąbrówka
Michał Klonowski
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Czepielowice Zespół Szkolno - Przedszkolny w Czepielowicach Zespół Szkolno - Przedszkolny w Czepielowicach
Czepielowice 31
49-314 Pisarzowice
Aurelia Heidel
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Czerwieńsk Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka
ul. Graniczna 5a
66-016 Czerwieńsk
Wiesława Śliwińska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Częstochowa Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Rzeźnicka 10
42-200 Częstochowa
Katarzyna Smolarska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Częstochowa Zespół Szkół Ekonomicznych Zespół Szkół Ekonomicznych
ul. św. Augustyna 28/30
42-200 Częstochowa
Katarzyna Czajka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Dąbie Szkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w Dabiu Szkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w Dabiu
Dąbie ul. Pocztowa 39
42-504 Będzin
Mieczysława Szymalska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Dąbrowa Górnicza Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej Hala Widowiskowow- Sportowa " Centrum"
Al. Róż 3
41-303 Dąbrowa Górnicza
Agnieszka Pietraszko
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
DŁUGOPOLE DOLNE SZKOŁA PODSTAWOWA SZKOŁA PODSTAWOWA
DŁUGOPOLE DOLNE 36
57-520 DŁUGOPOLE ZDRÓJ
Dorota Pokrątka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Długosiodło Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Długosiodle Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Długosiodle
ul. Tadeusza Kościuszki 5
07-210 Długosiodło
Wojciech Trentowski
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Dobczyce OSP Nowa Wieś Rynek Dobczycki
Rynek
32-410 Dobczyce
Marian Święch
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Dobrodzień Zespół Placówek Edukacyjnych Zespół Placówek Edukacyjnych
ul. Piastowska 35
46-380 Dobrodzień
Izabela Wojsa
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Dobromierz Szkoła Podstawowa im. Majora Henryka Dobrzańskiego ps. "Hubal" w Dobromierzu Szkoła Podstawowa im. Majora Henryka Dobrzańskiego ps. "Hubal" w Dobromierzu
ul. Włoszczowska 5
29-120 Kluczewsko
Robert Dzierzgwa
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Dobrzeń Wielki Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim
Namysłowska 94
46-081 Dobrzeń Wielki
Marta Zdzuj
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Dolice Szkoła Podstawowa w Dolicach Szkoła Podstawowa w Dolicach
ul. Ogrodowa 46
73-115 Dolice
Robert Lewandowski
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Domaszewnica Szkoła Podstawowa w Domaszewnicy Szkoła Podstawowa w Domaszewnicy
Kolonia Domaszewska 8
21-307 Ulan- Majorat
Artur Piotrowski
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Działdowo Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Króla Władysława Jagiełły Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Króla Władysława Jagiełły
ul. Władysława Jagiełły 33
13-200 Działdowo
Jarosław Zwierz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Gdańsk Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Myśliwska 61
80-283 Gdańsk
Łukasz Zalewski
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Gdańsk Szkoła Podstawowa nr 80 im. Budowniczych Portu Północnego Szkoła Podstawowa nr 80 im. Budowniczych Portu Północnego
ul. Opolska 9
80-395 Gdańsk
Anna Pisowacka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Gdańsk Akademickie Liceum Ogólnokształcące "Lingwista" Akademickie Liceum Ogólnokształcące "Lingwista"
Gdyńskich Kosynierów 11
80-866 Gdańsk
Lidia Stachowicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Gdańsk Szkoła Podstawowa nr 45 Szkoła Podstawowa nr 45
Matki Polki 3a
80-251 Gdańsk
Małgorzata Zalewska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Giżycko Szkoła Podstawowa nr 4 Hala sportowa MOSiR przy SP 4
ul. 3 Maja 21
11-500 Giżycko
Dorota Saskowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Gliwice Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Zwycięstwa 52
44-100 Gliwice
Agata Janikowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
GLIWICE HIRSCHVOGEL COMPONENTS POLAND SP. Z O.O. HIRSCHVOGEL COMPONENTS POLAND SP. Z O.O.
UL. JANA GUTENBERGA 2
44-109 GLIWICE
ANNA PALUSZKA
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Gliwice Zespół Szkół Ogólnokształcących Specjalnych Nr 7 Zespół Szkół Ogólnokształcących Specjalnych Nr 7
ul. Gierymskiego 7
44-100 Gliwice
Beata Słowik
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Głogów Szkoła Podstawowa nr 3 w Głogowie Szkoła Podstawowa nr 3 w Głogowie
ul. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
Barbara Mastej-Zaorska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Gniewin SZS Gniewino SZS Gniewino
Szkolna 1
84-250 Gniewino
Iwona Ciechanowska Krzysztof Balczyński
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Gniezno III Liceum Ogólnokształcące Im. Jana Iii Sobieskiego III Liceum Ogólnokształcące Im. Jana Iii Sobieskiego
Ul. Sobieskiego 20
62-200 Gniezno
Krzysztof Kosicki
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Godkowo Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte
Godkowo 1
14-407 Godkowo
Alicja Makarewicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Golice Szkoła Podstawowa w Golicach Szkoła Podstawowa w Golicach
Golice 2
08-110 Siedlce
Anna Skwara
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Gorzów Wielkopolski Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Mościckiego 12 A-E
66-400 Gorzów Wlkp
Malwina Cimcioch
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Gostycyn Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gostycynie Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gostycynie
Ul. Sępoleńska 12
89-520 Gostycyn
Roma Żmudzka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Gotelp Szkoła Podstawowa w Gotelpiu Szkoła Podstawowa w Gotelpiu
Gotelp 12
89-651 Gotelp
Dorota Pazda
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Gozdawa Niepubliczna Szkoła Podstawowa Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Gozdawa 6
27-350 Sienno
Monika Cyran-Brodalka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Góra Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Prusa Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Prusa
ul. M. Konopnickiej 2
56-200 Góra
Helena Radoszko
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Grodzisk Mazowiecki Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej
W. Westfala 3
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Agnieszka Lachowicz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Grojec Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Grojcu Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Grojcu
Al. Ogrodowa 2
32-615 Grojec
Małgorzata Chwierut,
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Grotniki Zespół Szkolno-Ginazjalny w Grotnikach Zespół Szkolno-Ginazjalny w Grotnikach
Brzozowa 4
95-073 Grotniki
Beata Wojakowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Grudziądz Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Toruńska 4
86-300 Grudziądz
Agnieszka Zaborowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Grupa Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Szkolna 2
86-134 Dragacz
Katarzyna Dorau
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Grzegorzowice Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
ul. Powstańców Śląskich 22
47-411 Rudnik
Daniela Płoszczyca
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Gubin Szkoła Podstawowa nr 2 im.73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich Hala Sportowa
ul. Krakowska 1
66-620 Gubin
Dorota Balczyńska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Hajnówka Szkoła Podstawowa nr 2 w Hajnówce Szkoła Podstawowa nr 2 w Hajnówce
ul. Wróblewskiego 2
17-200 Hajnówka
Joanna Rejent
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Hołubla ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W HOŁUBLI ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W HOŁUBLI
Unitów Podlaskich 35
08-107 Paprotnia
MACIEJ PAWEŁ Tomaszewski
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Huta Tarnawacka Szkoła Podstawowa w Hucie Tarnawackiej Szkoła Podstawowa w Hucie Tarnawackiej
Huta Tarnawacka 30 a
22-604 [email protected]
Paweł Łukasiewicz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Imbramowice Szkoła Podstawowa im UNICEF Szkoła Podstawowa im UNICEF
ul. Żarowska 45
58-130 Żarw
Jolanta Anusz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Inowrocław Integracyjne Niepubliczne Przedszkole U natalki i Kubusia Integracyjne Niepubliczne Przedszkole U natalki i Kubusia
Niepodległości 134
88-100 Inowrocław
Aleksandra Konieczna
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Inowrocław Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu
u. Gabriela Narutowicza 53
88-100 Inowrocław
Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Jabłonna Akademia Dobrej Edukacji w Jabłonnie Akademia Dobrej Edukacji w Jabłonnie
Chotomowska 81 oraz Bagienna 6a (dwa budynki szkoły)
05-110 Jabłonna
Aleksandra Skibińska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Jabłonna Akademia Dobrej Edukacji w Jabłonnie Akademia Dobrej Edukacji w Jabłonnie
Chotomowska 81 oraz Bagienna 6a (dwa budynki szkoły)
05-110 Jabłonna
Aleksandra Skibińska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Janowiec Kościelny Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Janowcu Kościelnym Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Janowcu Kościelnym
Janowiec Kościelny 61
13-111 Janowiec Kościelny
Stanisław Kazimierski
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Janowo Szkoła Podstawowa im. Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Janowie Szkoła Podstawowa im. Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Janowie
Janowo, ul. Chorzelska 21
13-113 Janowo
Waldemar Westerlich
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Janów Szkoła Podstawowa w Janowie Szkoła Podstawowa w Janowie
Janów 40
98-311 Ostrówek
Leonarda Spychała
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Jarocin Niepubliczna Szkoła Podstawowa im . T. Kościuszki w Jarocinie Niepubliczna Szkoła Podstawowa im . T. Kościuszki w Jarocinie
ul. T. Kościcuszki 25
63-200 Jarocin
Agnieszka Kowalczyk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Jaroszów Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Jaroszowie wchodząca w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Jaroszowie wchodząca w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie
Jaroszów 98
58-120 Jaroszów
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Jaroszowie wchodząca w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Jasień Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jasieniu Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jasieniu
ul. Konopnickiej 10
68-320 JASIEŃ
Elżbieta Sobkowiak
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Jaworzno Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Jaworznie im. Jana Pawła II Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Jaworznie im. Jana Pawła II
ul.Północna 9a
43-600 Jaworzno
Mariusz Dziubanik
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Jaworzno Szkoła Podstawowa nr 11 Szkoła Podstawowa nr 11
ulica Sobieskiego 61
43-602 Jaworzno
edyta wiernek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Jelenia Góra Szkoła Podstawowa nr 6 im. Włodzimierza Puchalskiego Szkoła Podstawowa nr 6 im. Włodzimierza Puchalskiego
ul. Cieplicka 74
58-560 Jelenia Góra
Anna Mędoń
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Kaczyna Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Kaczynie Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Kaczynie
Kaczyna nr. 50
34-123 Chocznia
Iwona Zaremba
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Kalinowa Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki
Kalinowa 86
98-235 Błaszki
Ewa Ligner
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Kalisz Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Górnośląska 48
62-800 Kalisz
Żaneta Pawlak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Kalisz Szkoła Podstawowa nr 21 w Kaliszu Szkoła Podstawowa nr 21 w Kaliszu
25 Pułku Artylerii 4-8
62-800 Kalisz
Monika Niewiadomska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Kalisz Prywatna Szkoła Podstawowa "Jagiellończyk" Prywatna Szkoła Podstawowa "Jagiellończyk"
ul. Skalmierzycka 2a
62-800 Kalisz
Agnieszka Orlicz-Błońska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Kamienna Góra Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tkaczy Śląskich Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tkaczy Śląskich
ul. Jeleniogórska 7
58-400 Kamienna Góra
Marcin Trela
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Kaplonosy Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Kaplonosach Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Kaplonosach
Kaplonosy 73
22-205 Wyryki
Elżbieta Haniewska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Kargowa Zesoół Szkolno-Przedszkolny Zesoół Szkolno-Przedszkolny
ul. Kościelna 45
66-120 Kargowa
Ewa Barczewska
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Katowice Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Moniuszki 7
40-005 Katowice
Marta Bień
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Katowice Szkoła Podstawowa nr 17 im. T. Kosciuszki Szkoła Podstawowa nr 17 im. T. Kosciuszki
ul. Dekerta 1
40-140 Katowice
Joanna Dziuba, Gabriela Burzyńska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Katowice Szkoła Podstawowa nr59 Szkoła Podstawowa nr59
Chrobrego 5
40-881 Katowice
Agnieszka Pocenty
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Kędzierzyn-Koźle I Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza w Kędzierzynie-Koźlu I Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza w Kędzierzynie-Koźlu
ul. Piramowicza 36
47-200 Kędzierzyn-Koźle
Katarzyna Polinowska-Miłek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Kęty Ochotnicza Straż Pożarna w Kętach - Podlesiu Rynek
Rynek
32-650 Kęty
Krzysztof Kućka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Kleszczyna Szkoła Podstawowa im. Marii Kilar w Kleszczynie Szkoła Podstawowa im. Marii Kilar w Kleszczynie
Kleszczyna 28
77-400 Złotów
Barbara Igman, Arleta Łosoś
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Kluczbork publiczna Szkoła Podstawowa Nr5 z Oddziałami Integracyjnymi w Kluczborku publiczna Szkoła Podstawowa Nr5 z Oddziałami Integracyjnymi w Kluczborku
ul. M. Konopnickiej 17
46-203 Kluczbork
Katarzyna Perniok
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
KŁANINO SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY W KŁANINIE SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY W KŁANINIE
KŁANINO 7
76-020 [email protected]
BEATA ADAMCZYK
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Knurów Szkoła Podstawowa im. św Kingi w Knurowie Szkoła Podstawowa im. św Kingi w Knurowie
Ul. Knurów 46
34-434 Dębno
Natalia Orlińska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
KOBUŁTY SZKOŁA PODSTAWOWA SZKOŁA PODSTAWOWA
KOBUŁTY 18
11-300 BISKUPIEC
MARZENA STASZAK , MARZENA KOWSZ
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Kolno Szkoła Podstawowa w Kolnie Szkoła Podstawowa w Kolnie
Kolno 33
86-200 Chełmno
Tomasz Drąg
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Kołaczkowo Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta
ul. Krakowska 1
62-306 Kołaczkowo
Tomasz Dobrowolski
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Kołobrzeg Prywatna szkoła podstawowa Morska Kraina Prywatna szkoła podstawowa Morska Kraina
Ul. Jedności Narodowej 86
78-100 Kołobrzeg
Morska Kraina-prywatna szkoła podstawowa
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Komorów Zespół Szkół w Komorowie Zespół Szkół w Komorowie
ul.Tomaszowska 1
97-200 Tomaszów Maz.
Dorota Kowalska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Konary Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Nowickiego w Konarach Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Nowickiego w Konarach
Konary 20
05-660 Warka
Anna wieczorek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Koniemłoty Zespół Placówek Oświatowych Publiczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Koniemłotach Zespół Placówek Oświatowych Publiczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Koniemłotach
Ul. STASZOWSKA 7
28-200 Staszów
MAGDALENA MALEC
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Konin Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Spółdzielców 27
65-510 Konin
Agnieszka Szwat
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Korlino Zespół Szkół Społęcznych w Korlinie Zespół Szkół Społęcznych w Korlinie
Korlino 4a
76-113 Postomino
Barbara Ansel
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Korytowo Szkola Podstawowa im Jana Pawla II w Korytowie Szkola Podstawowa im Jana Pawla II w Korytowie
Szkolna 4
73-200 Choszczno
Anna Sobierajska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Korzkiew Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
ul. Podzamcze 11
32-088 Korzkiew
Małgorzata Kruczek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Kosmolów Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Kosmolowie Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Kosmolowie
Kosmolów 152
32-300 Olkusz
Anna Rosołek
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Kościerzyna I Liceum Ogólnokształcące I Liceum Ogólnokształcące
Krasickiego 2
83-400 Kościerzyna
Maciej Szulc
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Kotomierz Szkoła Podstawowa w Kotomierzu Szkoła Podstawowa w Kotomierzu
Koronowska 2
86-020 Dobrcz
Anna Żabicka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Kowalków Kolonia Publiczna Szkoła Podstawowa im. płk. Jana T. Sońty "Ośki" w Kowalkowie Publiczna Szkoła Podstawowa im. płk. Jana T. Sońty "Ośki" w Kowalkowie
Kowalków Kolonia 17
26-713 Kazanów
Agnieszka Michalik
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Kozienice Zespół Szkół Nr 1 im. Legionów Polskich Zespół Szkół Nr 1 im. Legionów Polskich
ulica Warszawska 72
26-900 Kozienice
Iwona Stępień
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Kórnik Szkoła Podstawowa nr 2 im. Teofili z Działyńskich Szołdrskiej-Potulickiej w Kórniku Szkoła Podstawowa nr 2 im. Teofili z Działyńskich Szołdrskiej-Potulickiej w Kórniku
ul. Armii Krajowej 11
62-035 Kórnik
Agnieszka Półchłopek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Kraków Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. 29 Listopada 121
31-406 Kraków
Katarzyna Janik
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Kraków Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Borsucza 4
30-408 Kraków
Anna Maliszewska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Kraków Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Masarska 8
31-534 Kraków
Renata Zgud
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Kraków Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Pilotów 29
31-462 Kraków
Karolina Czerwonka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Krasna szkoła podstawowa szkoła podstawowa
Krasna 108
38-420 Korczyna
Jolanta Kubit
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Krasnowo Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewiczaw Krasnowie Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewiczaw Krasnowie
Krasnowo 17
16-500 Sejny
Barbara Nowikowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Kroczyce Szkoła Podstawowa w Kroczycach Szkoła Podstawowa w Kroczycach
ul. Sienkiewicza 7
42-425 Kroczyce
Monika Gajecka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Krosno Studenckie Koło Honorowych Dawców Krwi i Potencjalnych Dawców Krwi w Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia Studenckie Koło Honorowych Dawców Krwi i Potencjalnych Dawców Krwi w Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia
Rynek 1
38-400 Krosno
Patrycja Barna
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Kruklanki Szkoła Podstawowa im. K.I. Gałczyńskiego w Kruklankach Szkoła Podstawowa im. K.I. Gałczyńskiego w Kruklankach
ul.22-go Lipca 34
11-612 Kruklanki
Justyna Maliszewska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Kruszewiec Szkoła Podstawowa w Kruszewcu Szkoła Podstawowa w Kruszewcu
Kruszewiec 20
11-400 Kętrzyn
Barbara Wiłkowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Kruszwica Zespół Szkół Samorządowych nr 1- Szkoła Podstawowa nr 1 Zespół Szkół Samorządowych nr 1- Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Kujawska 22
88-153 Kruszwica
Grażyna Dziwnik
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Krzeszów Górny Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzeszowie Górnym Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzeszowie Górnym
Krzeszów Górny 109
37-413 Harasiuki
Publiczna Podstawowa w Krzeszowie Górnym
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Książnice Wielkie Szkołoła Podstawowa Szkołoła Podstawowa
książnice Wielkie 37
32-130 Koszyce
Agata Głuszek
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Kupinin Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Karszewie Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Karszewie
Kupinin 1
62-660 Dąbie
Katarzyna Sitarz
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Kutno Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Królewska 23
99-300 Kutno
Anna Kowalska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Kwidzyn Sztab WOŚP Kwidzyn - Kwidzyńskie Centrum Kultury Sala sportowa II Liceum Ogólnokształcącego
Słoneczna 2
82-500 Kwidzyn
Lidia Dyksa
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Legbąd Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Legbądzie Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Legbądzie
Towarowa 5a
89-504 Legbąd
Bernadeta Borysiuk
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Legnica Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Jaworzyńska 58
59-220 Legnica
Katarzyna Mazurkiewicz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Lenartowice Zespół Szkół Publicznych w Lenartowicach Zespół Szkół Publicznych w Lenartowicach
Lenartowice 59
63-300 Pleszew
Lucyna Jezierska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Leszno Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Lipowa 34
64-100 Leszno
Agnieszka Kurek
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Leśniowice Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kościuszki w Leśniowicach Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kościuszki w Leśniowicach
Leśniowice 24b
22-122 Leśniowice
Katarzyna Kamińska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Ligota Polska Szkoła podstawowa w Ligocie Polskiej Szkoła podstawowa w Ligocie Polskiej
Ligota Polska 3
56-400 Oleśnica
Małgorzata Lenart
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Lindów Zespół Szkolno - Przedszkolny Zespół Szkolno - Przedszkolny
Lindów 42
42-165 Lipie
Marzena Kocik
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Lisów Zespół Szkolno-Przedszkolny Zespół Szkolno-Przedszkolny
ul.Szkolna 2
42-714 Lisów
Alicja Kulicka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Lubin Szkoła Podstawowa Nr 10 Szkoła Podstawowa Nr 10
Wyszynskiego 3
59-300 Lubin
ewa sosnowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Lublewo Zespół Kształcenia i Wychowania Zespół Kształcenia i Wychowania
Szkolna 5
83-050 Kolbudy
Ewelina Stolarska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Lublin Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Kowalska 14
20-115 Lublin
Katarzyna Kasperek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Lubocino Szkoła Podstawowa im. Jana Drzeżdżona w Lubocinie Szkoła Podstawowa im. Jana Drzeżdżona w Lubocinie
Lubocino 10
84-110 Krokowa
Barbara Zimolzak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Luboń Szkoła Podstawowa nr 1 im bł. E. Bojanowskiego Szkoła Podstawowa nr 1 im bł. E. Bojanowskiego
Poniatowskiego 16
62-030 Luboń
Maria Sleboda
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Luboń Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
ul.1 Maja 10
62-030 Luboń
Anna Garstka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Lutom Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Lutom 38
64-410 Sieraków
Justyna Zdanowicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Łąg Zespół Szkół w Łęgu Zespół Szkół w Łęgu
ul. Chojnicka 2a
89-652 Łąg
Aneta Bolałek
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Łebno Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łebnie Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łebnie
Ul. Szkolna 1
84-217 Szemud
Monika Hrycyk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Łódz Szkoła Podstawowa nr 34 Szkoła Podstawowa nr 34
Ćwiklińskiej 9
92-508 Łódz
Jolanta Malicka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Łódź Szkoła Podstawowa nr 149 w Łodzi Szkoła Podstawowa nr 149 w Łodzi
Tatrzańska 69 a
93-219 Łódź
Magdalena Budka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Łódź Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Kościuszki 3
90-418 Łódź
Justyna Granosik
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Łódź Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Żeligowskiego 46
90-644 Łódź
Amanda Ziętek
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Łódź Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Piotrkowska 122
90-006 Lódź
Marta Wiśniewska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
ŁÓDŹ Centrum Handlowe MANUFAKTURA Centrum Handlowe MANUFAKTURA
Ul. Drewnowska 58
91-002 Łódź
Zbigniew Pietrzak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Łódź VI Liceum Ogólnokształcące VI Liceum Ogólnokształcące
93-272
93-165 Łódź
Tomasz Jabłoński
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Łódź Szkoła Podstawowa nr 137 w Łodzi Szkoła Podstawowa nr 137 w Łodzi
Florecistów 3b
94-041 Łódź
Mariusz Rudziński
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
ŁÓDŹ Szkoła podstawowa nr 11 Szkoła podstawowa nr 11
Hufcowa 20a
94-107 ŁÓDŹ
Karolina Płomińska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Makowiska Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Makowiskach Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Makowiskach
ul. Szkolna 1
98-330 Pajęczno
Iwona Chłopaś-Żygadło
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Mastki Szkoła Podstawowa im. Józefa Ufy Szkoła Podstawowa im. Józefa Ufy
Mastki 1
99-413 Chąśno
Dorota Celińska-Strach
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Mechelinki Stowarzyszenie Morska Baza Szkoleniowa Mechelinki Stowarzyszenie Morska Baza Szkoleniowa Mechelinki
Nadmorska 28
81-198 Suchy Dwór
Sebastian Borek
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Michałówka Szkoła Podstawowa im. Orła Białego Szkoła Podstawowa im. Orła Białego
Michałówka 3
08-400 Garwolin
Bożena Urbańska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Miłakowo Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Miłakowie Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Miłakowie
ul. Olsztyńska 9a
14-310 Miłakowo
Anna Jagosz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Młodocin Mniejszy Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego
Młodocin Mniejszy 47
26-624 Kowala
Ida Rogowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Mnich Szkoła Podstawowa im. Pawła Kojzara w Mnichu Szkoła Podstawowa im. Pawła Kojzara w Mnichu
Kopernika 12
43-520 Chybie
Aleksandra Paszanda
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Mrzeżyno OSP Mrzeżyno Szkoła Podstawowa
Tysiąclecia 32
72-330 Mrzeżyno
Adam Dąbrowski
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Mstów Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Mstowie Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Mstowie
ul. Partyzantów 2
42-244 Mstów
Justyna Klimczak
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Myślibórz Szkoła Podstawowa nr 2 w Myśliborzu Szkoła Podstawowa nr 2 w Myśliborzu
ul. Piłsudskiego 18
74-300 Myślibórz
Rafał Topolski
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
NIECHCICE SZKOŁA PODSTAWOWA IM. M. KONOPNICKIEJ W NIECHCICA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. M. KONOPNICKIEJ W NIECHCICA
CZĘSTOCHOWSKA 27
97-340 ROZPRZA
BOGUSŁAWA LEWIŃSKA
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Niepruszewo Zespół Szkolno - Przedszkolny im. dr Wandy Błeńskiej Zespół Szkolno - Przedszkolny im. dr Wandy Błeńskiej
ul. Starowiejska 26
64-320 Buk
Natalia Fagasik
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
NIETKÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W NIETKOWIE SZKOŁA PODSTAWOWA W NIETKOWIE
NIETKÓW, UL. JANA KASPROWICZA 76
66-016 CZERWIEŃSK
IWONA SMORĄG
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Nowa Wieś Społeczne Przedszkole ROiSA Społeczne Przedszkole ROiSA
Nowa Wieś 37A
07-210 Długosiodło
Anita Skibińska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Nowe Worowo Szkoła Podstawowa w Nowym Worowie Szkoła Podstawowa w Nowym Worowie
Chopina 9
78-523 Nowe Worowo
Agnieszka Pryboda
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Nowogród Bobrzański Szkoła Podstawowa nr1 Szkoła Podstawowa nr1
Marcinkowskiego 2
66-010 Nowogród Bobrzański
Joanna Sobków
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Nowy Sącz Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej w Nowym Sączu Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej w Nowym Sączu
ul. Jagiellońska 32
33-300 Nowy Sącz
Agnieszka Czeluśniak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Nowy Targ Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Kolejowa 27
34-400 Nowy Targ
Weronika Kaszycka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Nowy Żabieniec Publiczna Szkoła Podstawowa w Żabieńcu Publiczna Szkoła Podstawowa w Żabieńcu
Nowy Żabieniec 2
08-470 Wilga
Katarzyna Lusawa
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Olecko Stowarzyszenie Krok po Kroku Hala Lega
Park 1
19-400 Olecko
Iwona Saulewicz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Oleśnica szkoła Podstawowa nr 7 i. Jana Pawła II w Oleśnicy Hala Sportowa z Oleśnickim Kompleksem Rekreacyjnym ATOL
ul. Kochanowskiego 2
56-400 Oleśnica
Dorota Rasała-Świtoń
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Olsztyn Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Mazurska 10/12
10-519 Olsztyn
Aneta Ruść
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Olsztyn Szkoła Podstawowa nr 33 Szkoła Podstawowa nr 33
ul. Stramkowskiej 13
10-689 Olsztyn
Justyna Rypińska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Olsztyn Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych
ul. Jagiellońska 59
10-283 Olsztyn
Piotr Konarzewski
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Olsztyn Przedszkole Bajkowy Dom w Olsztynie Przedszkole Bajkowy Dom w Olsztynie
ul. Wyszyńskiego 22
10-465 Olsztyn
Wanda Wawer
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Olsztyn Szkoła Podstawowa nr 34 im Józefa Malewskiego Szkoła Podstawowa nr 34 im Józefa Malewskiego
Johanna Gottfrieda Herdera 3
10-691 Olsztyn
Ewa Stachula
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Olsztyn Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1
Ul. Bałtycka 151
11-041 Olsztyn
Edyta Pawlak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Opole Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Armii Krajowej 11-13
46-020 Opole
Paweł Woźniak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Opole Publiczna Szkoła Podstawowa nr2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr2
Ul.Katowicka 35
45-061 Opole
Hanna Wiśniewska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Opole Lubelskie Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Opolu Lubelskim Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Opolu Lubelskim
Przemysłowa 25
24-300 Opole Lubelskie
Stanisław KAMELA
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Orneta Szkoła Podstawowa nr 1 Szkoła Podstawowa nr 1
Zamkowa 26
11-130 Orneta
Małgorzata Drozd
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Osiecznica Zespół Edukacyjny Zespół Edukacyjny
ul. Szkolna 15
66-600 Krosno Odrzańskie
Zespół Edukacyjny w Osiecznicy
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Ostrów Wielkopolski Szkoła Podstawowa nr 13 im. Stefana Rowińskiego Szkoła Podstawowa nr 13 im. Stefana Rowińskiego
ul. Świetlicowa 9
63-400 Ostrów Wielkopolski
Romana Ziajka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Ostrów Wielkopolski Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mieszka I Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mieszka I
ul. Grabowska 1-3
63-400 Ostrów Wielkopolski
Elżbieta Frąszczak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Ośno Lubuskie Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Jeziorna 3
69-220 Ośno Lubuskie
Jolanta Dancewicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Oświęcim Szkoła Podstawowa z Oddziałami integracyjnymi nr 4 w Oświęcimiu Szkoła Podstawowa z Oddziałami integracyjnymi nr 4 w Oświęcimiu
ul.Śniadeckiego 26
32-600 Oświęcim
Monika Kita
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Otyń OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W OTYNIU ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W OTYNIU
ŻEROMSKIEGO 3
67-106 OTYŃ
Marcin Urbanowski
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Ożarów Mazowiecki Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Ożarowie Mazowieckim Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Ożarowie Mazowieckim
Szkolna 2
05-850 Ożarów Mazowiecki
Ewa Felczak - wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 W Ożarowie Mazowieckim
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Paczków Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Paczkowie Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Paczkowie
ul. W. Polskiego 45
48-370 Paczków
Iwona Wróblewska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Paczyna Szkoła Podstawowa w Paczynie Szkoła Podstawowa w Paczynie
ul. Wiejska 80
44-120 Paczyna
Anna Waniczek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Palikije Pierwsze Szkoła Podstawowa w Palikijach Szkoła Podstawowa w Palikijach
Palikije Pierwsze 85B
24-204 Wojciechów
Danuta Suchecka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Pastuchów Szkoła Podstawowa im. Świętego Mikołaja Szkoła Podstawowa im. Świętego Mikołaja
ul. Wyzwolenia 22
58-140 Jaworzyna Śląska
Dorota Kaszubowska Halina Plata
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Pawonków Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki
Ul. Szkolna 1
42-772 Pawonków
Beata Świetlik
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Piątek Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku
ul. Szkolna 1
99-120 Piątek
Bożena Szymczak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Piekielnik Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Piekielniku Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Piekielniku
Piekielnik 202
34-472 Piekielnik
Damian Czyszczoń
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
PIESKI SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. LEŚNIKÓW POLSKICH W PRZERYTEM SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. LEŚNIKÓW POLSKICH W PRZERYTEM
PIESKI 45
84-313 PIESKI
Anna Białous
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Płock Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Królewiecka 23a
09-400 Płock
Izabela Starachowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Płock Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Królewiecka 18a
09-400 Płock
Gabriel Kalinowski
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Podgóra PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM MARII KONOPNICKIEJ W POGÓRZE PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM MARII KONOPNICKIEJ W POGÓRZE
PODGÓRA 10
26-634 Gózd
Beata Strzębała
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Podjazy Szkoła Podstawowa im. Danuty Siedzikówny ps. "Inka" w PODJAZACH Szkoła Podstawowa im. Danuty Siedzikówny ps. "Inka" w PODJAZACH
Podjazy 16
83-320 Sulęczyno
Anna Krawiec Małgorzata Machola
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Pokrzywnica Publiczna Szkoła Podstawowa w Pokrzywnicy Oddział Zamiejscowy w Łężcach
ul. Kościelna 8
47-208 Reńska Wieś
Jolanta Fundakowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Polanów Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
ul. Wolności 14
76-010 Polanów
Renata Drewla
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Popowo Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Popowie Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Popowie
Popowo2
84-311 Popowo
Justyna Smolis
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Poznań Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Murawa 37/c
61-655 Poznań
Natalia Jurkiewicz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Poznań Fale Loki Koki Fale Loki Koki
Al. Marcinkowskiego 15
61-827 Poznań
Monika Okołowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Poznań Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Dolna Wilda 6
61-552 Poznań
Magdalena Sobańska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Pruszków Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego
05-800 Pruszków, ul. Jasna 2
05-800 Pruszków
Dorota Rybarczyk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Pruśce Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Pruścach Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Pruścach
Pruśce 30
64-610 Rogoźno
Elżbieta Rożek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Przeciszów Szkoła Podstawowa nr 1 Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Szkolna 93
32-641 Przeciszów
Ewa Sulikiewicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Przeciszów Szkoła Podstawowa nr 1 Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Szkolna 93
32-641 Przeciszów
Ewa Sulikiewicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Przedbórz Publiczna Szkoła Podstawowa im.Kazimierza Wielkiego Publiczna Szkoła Podstawowa im.Kazimierza Wielkiego
Przedbórz
97-570 Przedbórz
Iwona Motyka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Przybędza Zespół Szkolno-Przedszkolny Zespół Szkolno-Przedszkolny
3 Maja 71
34-381 Radziechowy
Edyta Krzak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Przywidz Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Szkolna 1
83-047 Przywidz
Anna Gąsiorowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Puszczkowo Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Puszczkowie Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Puszczkowie
ul. Kasprowicza 1
62-040 Puszczkowo
Katarzyna Noculak-Sztucka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Racimierz Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
ul.Niepodległości 9
72-111 Żarnowo
Magdalena Ławicka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Raciszyn Zespół Szkolno - Przedszkolny w Raciszynie ze Szkołą Filialną w Kolonii Lisowice Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Raciszynie Zespół Szkolno - Przedszkolny w Raciszynie ze Szkołą Filialną w Kolonii Lisowice Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Raciszynie
ul.Działoszyńska 65
98-355 Działoszyn
Urszula Smolarek
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Radlin Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej
Rogozina 55
44-310 Radlin
Agata Strójwąs
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
RADŁÓW SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W RADŁOWIE SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W RADŁOWIE
UL. WIEJSKA 52
63-440 RASZKÓW
VIOLETA WOJTCZAK-RAK
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Radom Niepubliczna Szkołą Podstawowa Niepubliczna Szkołą Podstawowa
Warszawska 3
26-600 Radom
Urszula Podsiadło Karol Bugakjski
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Radomsko Ochotnicza Straż Pożarna Radomsko-Bogwidzowy Publiczna szkoła podstawowa numer 7
11 listopada 16
97-500 Radomsko
Aleksander Szadkowski
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Radoszyce Gimnazjum Nr 1 im. Kazimierza Wielkiego Gimnazjum Nr 1 im. Kazimierza Wielkiego
Kopernika 21
26-230 Radoszyce
Marcin Pytlos
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Radwanki Szkoła Podstawowa im.Powstańców Wielkopolskich w Radwankach Szkoła Podstawowa im.Powstańców Wielkopolskich w Radwankach
Radwanki 31
64-830 Margonin
Weronika Kemnitz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Radymno Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r.
Ul. Mickiewicza 4
37-550 Radymno
Danuta Woźniak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Radziszewo Szkoła Podstawowa im. Małych Zesłańców Sybiru w Radziszewie Szkoła Podstawowa im. Małych Zesłańców Sybiru w Radziszewie
ul.Szczecińska 54, Radziszewo
74-100 Daleszewo
M.Jacyk
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Raszków Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Raszkowie z siedzibą w Pogrzybowie Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Raszkowie z siedzibą w Pogrzybowie
Pogrzybów 1A
63-440 Raszków
Damian Juszczak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Rawicz - Sierakowo Szkoła Podstawowa im.Janusza Korczaka w Sierakowie Szkoła Podstawowa im.Janusza Korczaka w Sierakowie
ul. Adama Olbrachta Przyjmy- Przyjemskiego 35
63-900 Rawicz
Natalia Paraszczyn
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Rozkopaczew Szkoła Podstawowa w Rozkopaczewie Szkoła Podstawowa w Rozkopaczewie
Rozkopaczew 34
21-110 Ostrów Lubelski
Beata Sachar
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Rożnowice Zespół Szkolno-Przedszkolny, Szkoła Podstawowa Zespół Szkolno-Przedszkolny, Szkoła Podstawowa
38-323 Rożnowice 325
38-323 Rożnowice
wanda Sroka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Ruda Śląska Szkoła Podstawowa nr 11 Szkoła Podstawowa nr 11
ul. Bielszowicka 108
41-706 Ruda Śląska
Wioletta Dudek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Ruda Śląska Szkoła Podstawowa nr 2 Szkoła Podstawowa nr 2
Gwarecka 2
41-705 Ruda Śląska
Bożena Rzeczkowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Rudno Zespół Szkolno - Przedszkolny w Rudnie Zespół Szkolno - Przedszkolny w Rudnie
ul. Szkolna 9
44-160 Rudno
Agnieszka Sołtysiak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Rumia Szkoła Podstawowa nr 6 Szkoła Podstawowa nr 6
ul. Sienkiewicza 30
84-230 Rumia
Alicja Lewandowska - Kolp
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Ruszkowo Szkoła Podstawowa Ruszkowo Szkoła Podstawowa Ruszkowo
Ruszkowo 64
13-200 Działdowo
Regina Krzemińska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Rydzewo Szkoła Podstawowa w Rydzewie Szkoła Podstawowa w Rydzewie
ul. Mazurska 94 Rydzewo
11-513 Miłkii
Monika Michalak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Rzejowice Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzejowicach Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzejowicach
91
97-512 Kodrąb
Dorota Matyjak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Rzepin Zespół Szkół Zespół Szkół
69-110 Rzepin ul. Wojska polskiego 30
69-110 Rzepin
Bogumiła Błaszczykiewicz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Rzeszów Szkoła Podstawowa nr 28 w Rzeszowie Szkoła Podstawowa nr 28 w Rzeszowie
ul. Solarza 12
35-118 Rzeszów
Elżbieta Chom
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Rzeszów Zespół Szkół Muzycznych nr 2 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I-go st.
ul. Wyspiańskiego 16 A
35-111 Rzeszów
Barbara sitek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Sadowie Szkoła Podstawowa w Sadowiu Szkoła Podstawowa w Sadowiu
Sadowie 94
27-580 Sadowie
Alicja Dąbrowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Sanok Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w Sanoku Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w Sanoku
ul. Przemyska 80
38-500 Sanok
Wqacław Bojarski
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Sarnów Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2 w Sarnowie Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2 w Sarnowie
ul. Szkolna 5
42-512 Psary
Olga Barańska-Kocot
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Siamoszyce Szkoła Podstawowa Fundacji Elementarz w Siamoszycach Szkoła Podstawowa Fundacji Elementarz w Siamoszycach
Siamoszyce 7
42-425 Kroczyce
Kamila Szota
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Siedlce Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Czerwonego Krzyża 40
08-110 Siedlce
Emilia Sergiej
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Siedlce Szkoła Podstawowa nr 8 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Szkoła Podstawowa nr 8 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
ul.Pescantina 2
08-101 Siedlce
Wioleta Stefaniuk
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Siedlików Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Siedlikowie Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Siedlikowie
Siedlików 58d
63-500 Ostrzeszów
Barbara Szmaj-Szłapik
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Siedliska Szkoła Podstawowa w Siedliskach Szkoła Podstawowa w Siedliskach
Siedliska115
37-700 Przemyśl 7
Małgorzata Stec
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Siemianowice Śląskie Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących "Meritum" Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących "Meritum"
ul. Katowicka 1
41-100 Siemianowice Śląskie
Sylwia Wróbel
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Siemianowice Śląskie Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Józefa Skrzeka Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Józefa Skrzeka
ul. Barlickiego 2
41-103 Siemianowice Śląskie
Beata Cofor, Magdalena Ostrowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Siercza Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy
Siercza 428
32-020 Wieliczka
Iwona Sampolska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Sitnica Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sitnicy Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sitnicy
Sitnica 103 A
38-323 Rożnowice
Iwona Setlak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Skierniewice Hufiec ZHP w Skierniewicach L.O. im. Bolesława Prusa
ul. Henryka Sienkiewicza 10
96-100 Skierniewice
Robert Moraczewski
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Skierniewice Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Mireckiego 4
96-100 Skierniewice
Elżbieta Jamioła
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Skowierzyn Publiczna Szkoła Podstawowa w Skowierzynie Publiczna Szkoła Podstawowa w Skowierzynie
Skowierzyn 13
37-415 ZALESZANY
Ewa KOTUŁA
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Skronina Szkoła Podtswowa im. św. Jana Pawła II w Skroninie Szkoła Podtswowa im. św. Jana Pawła II w Skroninie
Skronina156
26-307 Białaczów
Anna Kowalczyk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Skrzeszew Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Skrzeszewi Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Skrzeszewi
Szkolna 10
05-124 Skrzeszew
Natalia Guzowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Słomin Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Potockiego w Sękocinie Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Potockiego w Sękocinie
Wierzbowa 5
05-090 Raszyn
Marta Asman Milczarek
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
SŁOSINKO SZKOŁA PODSTAWOWA W SŁOSINKU SZKOŁA PODSTAWOWA W SŁOSINKU
SŁOSINKO 4
77-200 MIASTKO
Anna Jurkowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Słowik Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słowiku Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słowiku
ul.Podlaska 4
42-263 Wrzosowa
Agnieszka Konopka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Smęgorzów Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Smęgorzowie Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Smęgorzowie
Smęgorzów 330
33-202 Smęgorzów
Irena Golonka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Sorkwity Ochotnicza Straż Pożarna w Sorkwitach Ochotnicza Straż Pożarna w Sorkwitach
ul. Szkolna 18
11-731 SORKWITY
Marta Kopaniec
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Sosnowiec Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Targowa 7
41-200 Sosnowiec
Małgorzata Tomczyk
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Sosnowiec Szkoła Podstawowa nr 39 im. Kornela Makuszyńskiego Szkoła Podstawowa nr 39 im. Kornela Makuszyńskiego
ul. Lubelska 51
41-219 Sosnowiec
Ilona Siwirska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Stalowa Wola Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w stalowej Woli Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w stalowej Woli
ul. Energetyków 18
37-450 Stalowa Wola
Marcin Malecki
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Stalowa Wola Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w stalowej Woli Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w stalowej Woli
ul. Energetyków 18
37-450 Stalowa Wola
Marcin Malecki
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Stalowa Wola Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 2 im. Jana Pawła II w Stalowej Woli Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 2 im. Jana Pawła II w Stalowej Woli
ul. Mickiewicza 15
37-450 Stalowa Wola
Katarzyna Studzińska - Grzegorczyk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Starachowice Szkoła Podstawowa nr 6 Szkoła Podstawowa nr 6
u. S. Moniuszki 117
27-200 Starachowice
Izabela Jabłonka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Starachowice Szkoła Podstawowa nr 9 Szkoła Podstawowa nr 9
ul. Oświatowa 5
27-200 Starachowice
Agnieszka Gała
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Stare Pole Szkoła Podstawowa im. Generała Józefa Bema w Starym Polu Szkoła Podstawowa im. Generała Józefa Bema w Starym Polu
ul. Gen. Józefa Bema 6
82-220 Stare Pole
Alicja Goldfarb
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Stargard Szczeciński Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Piłsudskiego 24/3
73-110 Stargard Szczeciński
Agata Kaczmarek-Sikora
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Staświny Szkoła Podstawowa im.św.Franciszka z Asyżu w Staświnach Szkoła Podstawowa im.św.Franciszka z Asyżu w Staświnach
Staświny27
11-513 Miłki
Izabela Puka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Stawiguda Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie
ul.Warszawska 5
11-034 Stawiguda
Ewelina Bastkowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Stąporków PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
Stąporków PIŁSUDSKIEGO 114
26-220 Stąporków
Marcin Pytlos
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Stemplew Zespół Placówek Edukacyjno - Wychowawczych i Rehabilitacyjnych Zespół Placówek Edukacyjno - Wychowawczych i Rehabilitacyjnych
Stemplew 35
99-140 Świnice Warckie
Piotr Łukasiewicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Straszów Szkoła Podstawowa im. Zofii Grzybowskiej Szkoła Podstawowa im. Zofii Grzybowskiej
Straszów 70
97-340 Rozprza
Magdalena Pielużek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Stronie Śląskie Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Stroniu Śląskim Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Stroniu Śląskim
Kościuszki 57
57-550 Stronie Śląskie
Jarosław Grzybowski
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Sucha Górna Ochotnicza Straż Pożarna Ochotnicza Straż Pożarna
Ul. Sportowa 7
59-101 Sucha Górna
Justyna Adamczyk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Sulęcin Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Hala sportowa I Liceum Ogólnokształcące
ul. E. Plater 1
69-200 Sulęcin
Katarzyna Dziadas
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Sulęczyno Szkoła Podstawowa im. Antoniego Abrahama Szkoła Podstawowa im. Antoniego Abrahama
ul. Szkolna 2
83-320 Sulęczyno
Magdalena Marcholewska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Sulmierzyce Szkoła Podstawowa im. S. F. Klonowicza w Sulmierzycach Szkoła Podstawowa im. S. F. Klonowicza w Sulmierzycach
ul. Szkolna 2
63-750 Sulmierzyce
Beata Koprowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Suraż Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
ul. Szkolna 1
18-105 Suraż
Grażyna Domaszuk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Susz Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
ul. Piastowska 5
14-240 Susz
Alicja Giżeńska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
SZCZECIN SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO- WYCHOWAWCZY NR 1 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO- WYCHOWAWCZY NR 1
UL.POLICKA 3
71-837 SZCZECIN
KRYSTYNA RÓŻYCKA
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Szczecin Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Ku Słońcu 11
71-073 Szczecin
Karolina Jędruszczak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
SZCZECIN ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMOCHODOWYCH ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMOCHODOWYCH
KLONOWICA 14
71-244 SZCZECIN
JOLANTA AUGUSTYNIAK
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Szczecin Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Lucjana Rydla 51 k
70-783 Szczecin
Joanna Ratajczak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Szczecin Szkoła Podstawowa nr 44 w Szczecinie Szkoła Podstawowa nr 44 w Szczecinie
ul. Karpacka 29
71-872 Szczecin
Dorota Kula
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Szczecinek I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Elżbiety w Szczecinku, Szczecinecka Akademia Ratownictwa I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Elżbiety w Szczecinku, Szczecinecka Akademia Ratownictwa
ul. Ks. Elżbiety 1
78-400 Szczecinek
Ewa Jankun
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Szewce Nadolne Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Walk nad Bzurą w Szewcach Nadolnych Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Walk nad Bzurą w Szewcach Nadolnych
Szewce Nadolne 14
99-311 Bedlno
Anna Kaczor
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Szyldak Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
ul. Szkolna 12
14-106 Szyldak
Barbara Rajewska
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Szymbark Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Szymbark 464
38-311 Szymbark
Edyta Ziółkowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Świebodzice Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Świebodzicach Hala Sportowa OSIR
Mieszka Starego 6
58-160 Świebodzice
Agnieszka Bielawska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Świekatowo Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
ul. Dworcowa 20a
86-182 Świekatowo
Mirela Musiał
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Świeradów-Zdrój Miejski Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 1 Miejski Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2
59-850 Świeradów-Zdrój
Izabela Salawa
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
ŚWIERZNO SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA
ŚWIERZNO 4
77-200 MIASTKO
Aleksandra Wasielewska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Świętochłowice Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 17 im. Gustawa Morcinka w Świętochłowicach Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 17 im. Gustawa Morcinka w Świętochłowicach
Armii Krajowej 14
41-608 Świętochłowice
Aneta Wiśniewska - Michalska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Tarnowskie Góry Szkola Podstawowa z Oddzialami Integracyjnymi nr 13 Szkola Podstawowa z Oddzialami Integracyjnymi nr 13
Armii Krajowej 1
42-609 Tarnowskie Góry
Sabina Gurowiec
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Tarnów Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Starodąbrowska 39
33-100 Tarnów
Anna Limanowski
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Tarnów Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 ,Szkoła Podstawowa nr 23 im.Jana Pawła II Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 ,Szkoła Podstawowa nr 23 im.Jana Pawła II
os.Legionów H.D.16
33-100 Tarnów
Bożena Ligęska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Toporów Samorządowa Szkoła Podstawowa i Oddział Przedszkolny im. Jnusza Korczaka w Toporowie Samorządowa Szkoła Podstawowa i Oddział Przedszkolny im. Jnusza Korczaka w Toporowie
Szkolna 11
66-220 Łagów
Małgorzata Buchwald
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Toruń Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Św. Katarzyny 10
87-100 Toruń
Monika Kukiz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Toruń Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Mostowa 9
87-100 Toruń
Halina Elzanowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Toruń Szkoła Podstawowa nr 31 w Toruniu Szkoła Podstawowa nr 31 w Toruniu
Dziewulskiego 41b
87-100 Toruń
Lidia Haładyn
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Trzcianka Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Wł. Broniewskiego Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Wł. Broniewskiego
ul. Chopina 36
64-980 Trzcianka
Irena Zborowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Trzebinia Liceum ogólnokształcące Liceum ogólnokształcące
Szkolna 3
32-540 TRZEBINIA
Anna Duda
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Tuchorza Szkoła Podstawowa w Tuchorzy Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
Tuchorza51
64-232 Tuchorza
Jolanta Pławińska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Tuczno Zespół Placówek Oświatowych w Tucznie Zespół Placówek Oświatowych w Tucznie
Pakoska 33
88-180 Złotniki Kujawskie
Agata Karczewska-Łaszkiewicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
TUREK SZKOŁA PODSTAWOWA NR.1 Z ODZIAŁAMI GIMNAZJALNYMI SZKOŁA PODSTAWOWA NR.1 Z ODZIAŁAMI GIMNAZJALNYMI
Ul. Parkowa 3.
62-700 Turek
PIOTR BIŃKOWSKI
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Tylmanowa Zespół Szkolno - Przedszkolny im. mjr Henryka Sucharskiego w Tylmanowej Zespół Szkolno - Przedszkolny im. mjr Henryka Sucharskiego w Tylmanowej
os. Kozielce296
34-451 Tylmanowa
Zofia Brzeźna
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Tyrawa Wołoska Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Tyrawie Wołoskiej Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Tyrawie Wołoskiej
Tyrawa Wołoska 138
38-535 Tyrawa Wołoska
Irena Sroka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Unieck Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych
Unieck 80
09-140 Raciąż
Dorota Skwarska
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Uników Szkoła Podstawowa w Unikowie Szkoła Podstawowa w Unikowie
Uników 4
98-270 Złoczew
Aneta Pabiniak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Ustrobna Szkoła podstawowa w Ustrobnej Szkoła podstawowa w Ustrobnej
Ustrobna 1
38-406 Odrzykoń
Sylwia Hejnar
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Wachów Publiczna Szkołą Podstawowa w Wachowie Publiczna Szkołą Podstawowa w Wachowie
ul. Polna 17
46-300 Olesno
Ewa Płaziuk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Wadowice Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Wadowicach Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Wadowicach
os. Pod Skarpą 10
34-100 Wadowice
Marzena Pałosz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Warszawa Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP - Plac Europejski - WARSAW SPIRE
Plac Europejski 1
00-844 Warszawa
Jacek Pawuska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Warszawa CLXII Liceum Ogólnokształcące/Szkoła Podstawowa nr 379 im. Szarych Szeregów CLXII Liceum Ogólnokształcące/Szkoła Podstawowa nr 379 im. Szarych Szeregów
Turmoncka 2
03-254 Warszawa
Mariusz Sękowski
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Warszawa Szkoła Podstawowa 340 Szkoła Podstawowa 340
ul. Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Remigiusz Kamiński
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Warszawa Szkoła Podstawowa Nr 80 w Warszawie im. Marii Kownackiej Szkoła Podstawowa Nr 80 w Warszawie im. Marii Kownackiej
ul. Aspekt 48
01-904 Warszawa
Małgorzata Krassowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Warszawa Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Dzielna 15
01-029 Warszawa
Monika Stępniewska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Warszawa Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Kondratowicza 22
03-285 Warszawa
Anna Kurpiewska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Warszawa Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Roentgena 46
02-781 Warszawa
Kinga Kuzdralińska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Warszawa Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Bora-Komorowskiego 35/211
03-982 Warszawa
Joanna Kruk
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Warszawa Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Kwiatowa 1/3/5
02-579 Warszawa
Marzena Bujała
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Warszawa Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała St. Wyszyńskiego Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała St. Wyszyńskiego
ul. Kobiałka 49
03-126 Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 31
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Warszawa XLVIII Liceum Ogólnokształcace z Klasa Gimnazjalnymi im. Edwarda Dembowskiego ul. Barska 32 XLVIII Liceum Ogólnokształcace z Klasa Gimnazjalnymi im. Edwarda Dembowskiego ul. Barska 32
ul. Barska 32
02-315 Ochota
Irena Parzych
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Warszawa Szkoła Podstawowa nr 118 im. Przyjaciół Mazowsza ul. Leszczynowa 5 Warszawa Szkoła Podstawowa nr 118 im. Przyjaciół Mazowsza ul. Leszczynowa 5 Warszawa
ul. Leszczynowa 5
03-197 Warszawa
Joanna Węgiełek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Warszawa Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 354 im. Adama Asnyka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 354 im. Adama Asnyka
Otwocka 3
03-759 Polska
Marta Mrowińska, Beata Girszewska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Warszawa SP 382 w Warszawie SP 382 w Warszawie
Koninska 2
02-459 Warszawa-
Kamila Balas
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
WARSZAWA Szkoła Podstawowa nr 260 im. Jana Matejki w Warszawie Szkoła Podstawowa nr 260 im. Jana Matejki w Warszawie
ul. Zakrzewska 24
00-737 WARSZAWA
Martyna Łopacińska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Warszawa Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłopskich Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłopskich
Przygodna 2
04-991 Warszawa
Justyna Wasek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Warszawa XXX Społeczna Szkoła Podstawowa XXX Społeczna Szkoła Podstawowa
Astronautów 11
02-154 Warszawa
Paweł Basiak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Warszawa Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a
Marymoncka 34H
01-813 Warszawa
Marta Sobczyk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Warszawa Praga - Południe Szkoła Podstawowa nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej Szkoła Podstawowa nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
ul. Afrykańska 11
03-966 Praga - Południe
Ewelina Kacprowicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Warta Bolesławiecka Publiczna Szkoła Podstawowa im.Wł.St.Reymonta Publiczna Szkoła Podstawowa im.Wł.St.Reymonta
Warta Bolesławiecka 26
59-720 Raciborowice
Rafał Martysiewicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Wasilków Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie
ul. Polna 1/4a
16-010 Wasilków
Małgorzata Pacewicz
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Węgliniec Szkoła Podstawowa im. Marii Krasickiej w Węglińcu Szkoła Podstawowa im. Marii Krasickiej w Węglińcu
ul. Kościuszki 2
59-940 Węgliniec
Grażyna Wiatrowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Wieliczka Wodne Pogotowie Ratunkowe oddział Kraków Wodne Pogotowie Ratunkowe oddział Kraków
Szpunara 14
32-020 Wieliczka
Tadeusz Rybicki
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Wielkie Drogi Szkoła Podstawowa w Wielkich Drogach im. Armii Krajowej Szkoła Podstawowa w Wielkich Drogach im. Armii Krajowej
Wielkie Drogi 136
32-051 Wielkie Drogi
Klaudia Trela
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Wielogłowy Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Wielogłowy 56
33-311 Wielogłowy
Lilianna Nazimek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Wierzchlas Zespół Szkolno - Przedszkolny w Wierzchlesie Zespół Szkolno - Przedszkolny w Wierzchlesie
ul. Szkolna 48
98-324 Wierzchlas
Anna Wiszniewska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Wigugiery Szkoła Podstawowa z Litewskim Językiem Nauczania w Widugierach Szkoła Podstawowa z Litewskim Językiem Nauczania w Widugierach
Widugiery 19A
16-515 Puńsk
Vida Tumialis
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Wilczkowice Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Wilczkowicach Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Wilczkowicach
Wilczkowice 34
26-230 Radoszyce
Marianna Szczepańska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Wilkowo Polskie Ochotnicza Straż Pożarna Wilkowo Polskie Szkoła Podstawowa im. Kompanii Wilkowskiej Powstańców Wielkopolskich
Kościańska 2
64-032 Wilkowo Polskie
Krystian Błażejczak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Wiślica Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wiślicy Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wiślicy
Podwale 1
28-160 Wiślica
Anna Kaleta
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Witkowice Zespół Szkolno- przedszkolny w Witkowicach. Zespół Szkolno- przedszkolny w Witkowicach.
Beskidzka 98
32-650 Kęty
Barbara Spadek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Witkowo Szkoła Podstawowa nr 2 im. Lotnictwa Polskiego Szkoła Podstawowa nr 2 im. Lotnictwa Polskiego
Czerniejewska 14
62-230 Witkowo
Katarzyna Maj-Zborowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Witoszyce Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Władysława Reymonta Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Władysława Reymonta
Witoszyce 10
56-200 Góra
Barbara Czarna
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Wojcieszów Szkoła Podstawowa im. W. Broniewskiego Szkoła Podstawowa im. W. Broniewskiego
Ul. Żeromskiego 8
59-550 Wojcieszów
Monika Dekas Ziemniak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Wojkowice SzkołA Podstawowa nr 3 SzkołA Podstawowa nr 3
Ul. Sobieskiego 211b
42-580 Wojkowice
Anna Możdżeń
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
WOJTKOWA SZKOŁA PODSTAWOWA W WOJTKOWEJ SZKOŁA PODSTAWOWA W WOJTKOWEJ
WOJTKOWA 40
38-712 Wojtkowa
Szkoła Podstawowa w Wojtkowej
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Wola Jasienicka Szkoła Podstawowa im. ks. bpa Jakuba Glazera Szkoła Podstawowa im. ks. bpa Jakuba Glazera
108
36-220 Jasienica Rosielna
Marek Chęć
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Wola Wierzbowska Szkołą Podstawowa im. Św Stanisława Kostki w Woli Wierzbowskiej Szkołą Podstawowa im. Św Stanisława Kostki w Woli Wierzbowskiej
27
06-460 Opinogóra Górna
Ewa Zbyszyńska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Wola Zgłobieńska Szkoła Podstawowa Wola Zgłobieńska Szkoła Podstawowa Wola Zgłobieńska
Wola Zgłobieńska 140
36-046 Zgłobień
Leszek Leszczyc
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Wołów Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie
ul. Trzebnicka 14
56-100 Wołów
Krzysztof Tabak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 2 we Wrocławiu Szkoła Podstawowa nr 2 we Wrocławiu
Komuny parysliej 36/38
54-451 Wrocław
Beata Bryś
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Wrocław Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Dawida 30
50-527 Wrocław
Aneta Pietruniak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Wrocław Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Szybowcowa 5
54-130 Wrocław
Marta Mazurek
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Wronki Amica S.A. Amica S.A.
ul. Mickiewicza 52
64-510 Wronki
Iwona Kaprykowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Wysoka Szkoła Podstawowa im. Józefy Jabczyńskiej w Wysokiej Szkoła Podstawowa im. Józefy Jabczyńskiej w Wysokiej
Mickiewicza 8
42-450 Łazy
Paweł Mazur
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Wysokie Mazowieckie Przedszkole Miejskie nr 1 Swiat Malucha Przedszkole Miejskie nr 1 Swiat Malucha
Ul. Armii Krajowej 3
18-200 Wysokie Mazowieckie
Ewelina Ponichtera
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Wyszogród Szkoła Podstawowa im KK Baczyńskiego w Wyszogrodzie Szkoła Podstawowa im KK Baczyńskiego w Wyszogrodzie
Niepodległości 11
09-450 Wyszogród
Wiesław Tomkiewicz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Wytomyśl Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Wytomyślu Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Wytomyślu
Wytomyśl, ul. Szkolna 18
64-300 Nowy Tomyśl
Małgorzata Ruta
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Zabrze Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Wolności 292
41-800 Zabrze
Magdalena Kościelska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Zabrze Szkoła Podstawowa Nr 30 Szkoła Podstawowa Nr 30
ul.Wawrzyńskiej 11
41-813 Zabrze
Aneta Kawecka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Zabrze Szkoła Podstawowa nr 31 Szkoła Podstawowa nr 31
ul. Jordana 7
41-808 Zabrze
Aleksandra Lisowicz-Wypart
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Zakrzew Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Zakrzewie Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Zakrzewie
Zakrzew 58d
26-652 Zakrzew
Radosław Senator
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Zakrzewo Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. dra B. Domańskiego Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. dra B. Domańskiego
ul. M. Gąszczak 29
77-424 Zakrzewo
Arletta Tymińska
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Zalesie Małe 15 Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Zalesie Małe 15
63-740 Kobylin
Hanna Szałata Marlena Roszak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Zarzyce Wielkie Zespół Szkolno - Przedszkolny w Zarzycach Wielkich Zespół Szkolno - Przedszkolny w Zarzycach Wielkich
Zarzyce Wielkie 56
34-142 Leńcze
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zarzycach Wielkich
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Zawieprzyce Szkoła Podstawowa imienia Marii Skłodowskiej-Curie w Zawieprzycach Szkoła Podstawowa imienia Marii Skłodowskiej-Curie w Zawieprzycach
Zawieprzyce 121
21-077 Spiczyn
Danuta Kuś
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Zawiercie Szkoła Podstawowa nr 5 Szkoła Podstawowa nr 5
Paderewskiego 49
42-400 Zawiercie
Joanna Gewald
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Ząbkowice Śląskie Szkoła Podstawowa nr 3 Szkoła Podstawowa nr 3
ul.Orkana 32
57-200 Ząbkowice Śląskie
Marzena Bulanda
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Zbąszyń Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zbąszyniu, Przedszkole Zbąszyń Zbąszyńskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji
Mostowa 10
64-360 Zbąszyń
Joanna Gajdecka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
ZBYDNIÓW ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. RODZINY HORODYŃSKICH ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. RODZINY HORODYŃSKICH
UL. SANDOMIERSKA 210
37-415 ZALESZANY
ADAM SURMA
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Zduńska Wola Hufiec ZHP Zduńska Wola Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Soortowy
Dolna 41
98-220 Zduńska Wola
Alicja Karbowska
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Zdzieszowice Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Artura Gadzińskiego Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Artura Gadzińskiego
Palc 1 Maja 1
47-330 Zdzieszowice
Sylwia Pawelec
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Zemborzyce Tereszyńskie Szkoła Podstawowa im.ks. Jana Twardowskiego w Zemborzycach Tereszyńskich Szkoła Podstawowa im.ks. Jana Twardowskiego w Zemborzycach Tereszyńskich
Zemborzyce Tereszyńskie 2
20-515 Lublin
Ewa Anyszek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Zieleniewo Szkoła Podstawowa w Zieleniewie Szkoła Podstawowa w Zieleniewie
Zieleniewo 37
73-240 Bierzwnik
Włodzimierz Wajda
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Zieleń Szkoła Podstawowa im. gen. Tadeusza Kościuszki Szkoła Podstawowa im. gen. Tadeusza Kościuszki
Zieleń 56
87-200 Wąbrzeźno
Sabina Topij - Brylińska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Zielona Góra Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Kupiecka 9
65-001 Zielona Góra
Monika Kowalska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Zielona Góra Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Anieli Krzywoń 14
65-534 Zielona Góra
Tomasz Łężak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Zielonka Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 48 Aktywności Twórczej Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 48 Aktywności Twórczej
ul.Krzywa 10
05-220 Zielonka
Katarzyna Mioduszewska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Zławieś Wielka Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Złejwsi Wielkiej Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Złejwsi Wielkiej
ul. Szkolna 6
87-134 Zławieś Wielka
Danuta Gil
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Złoczew Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Złoczewie Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Złoczewie
ul. Burzenińska 4/6
98-270 Złoczew
Aneta Pabiniak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Złotowo Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Złotowie Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Złotowie
Złotowo 66
14-260 Lubawa
Justyna Kwiatkowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Złoty Stok Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Złotym Stoku Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Złotym Stoku
ul. Chemików 8
57-250 Złoty Stok
Wojciech Kupczak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Zygry Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Zygry 71
99-232 Zadzim
Marzenna Bruździak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Żagań Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
Ul. Skarbowa 19-21
68-100 Żagań
Magdalena Koch
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Żary Zespół Szkolno-Przedszkony z Oddziałami Integracyjnymi Zespół Szkolno-Przedszkony z Oddziałami Integracyjnymi
ul. Broni Pancernej 8
68-200 Żary
Małgorzata Rybnik
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Żębocin Szkoła Podstawowa w Żębocinie Szkoła Podstawowa w Żębocinie
Żębocin 65
32-100 Proszowice
Ewa Szczygieł
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Żyrardów Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica
ul. Kacperskiej 6b
96-300 Żyrardów
Anna Rzeczkowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Zobacz też