Zgłoszone instytucje

Zobacz, gdzie 16.10.2018 będziemy bić rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą ilość osób. Poniżej znajdziesz listę instytucji, które do nas dołączyły, razem z podziałem na wydarzenia otwarte, do których może dołączyć każdy i wydarzenia zamknięte, które przeznaczone są jedynie dla konkretnej społeczności. 

Miejscowość Nazwa Instytucji Miejsce przeprowadzenia rekordu Dane Kontaktowe Rodzaj wydarzenia Więcej
Aleksandrów Szkoła Podstawowa im Stanisława Staszica Szkoła Podstawowa im Stanisława Staszica
Aleksandrów 31
42-140 Panki
Renata Ługowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Andrychów Szkoła Podstawowa nr 2 w Andrychowie oraz Szkoła Podstawowa nr 3 w Andrychowie Szkoła Podstawowa nr 2 w Andrychowie oraz Szkoła Podstawowa nr 3 w Andrychowie
ul. Daszyńskiego 14
34-120 Andrychów
Piotr Trojak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Andrychów Szkoła Podstawowa nr 4 w Andrychowie Szkoła Podstawowa nr 4 w Andrychowie
ul. Włókniarzy 10a
34-120 Andrychów
Dominika Mrajca, Dorota Harańczyk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Annopol Publiczna Szkoła Podstawowa w Annopolu Publiczna Szkoła Podstawowa w Annopolu
ul. Kościuszki 8
23-235 Annopol
Katarzyna Grzesik
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
ANTONIÓWKA ŚWIERŻOWSKA PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ANTONIÓWCE SWIERŻOWSKIEJ PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ANTONIÓWCE SWIERŻOWSKIEJ
ANTONIÓWKA ŚWIERZOWSKA 24A
08-480 MACIEJOWICE
Małgorzata Brojek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Augustów Publiczna Szkola Podstawowa im. M. Konopnickiej Publiczna Szkola Podstawowa im. M. Konopnickiej
Augustów 102 b
26-670 Pionki
Ewa Paduszek
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Augustów Ochotnicza Straż Pożarna Augustów-Lipowiec Szkoła Podstawowa nr 3
Mickiewicza 1
16-300 16-300
Zbysław Kurczyński
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Baborów Zespół Szkolno-Przedszkolny Zespół Szkolno-Przedszkolny
ul. Wiejska 5a
48-120 Baborów
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Baborowie
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Babsk Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
ul. Lipowa 12
96-200 RAWA MAZOWIECKA
Anna Szczepańska
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Baczyna Szkoła podstawowa im Polskich Olimpijczyków w Baczynie Szkoła podstawowa im Polskich Olimpijczyków w Baczynie
Szkolna 1
66-432 Baczyna
Anna Oszczyk
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Banino Szkoła Podstawowa im.księdza prałata Józefa Bigusa Publiczne Gimnazjum w Baninie
ul.Lotnicza 15
80-297 Banino
Anna Borowicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Baranowo Publiczna Szkoła Podstawowa Akademia Pitagorasa Publiczna Szkoła Podstawowa Akademia Pitagorasa
ul.Platynowa 1
62-080 Baranowo
Elżbieta Huchrak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Barcin Zespół Szkół w Barcinie Zespół Szkół w Barcinie
Artylerzystów 13
88-190 Barcin
Sylwia Gwizdała
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Barczewo Ochotnicza Straż Pożarna w Barczewie Szkoła Podstawowa nr 1 w Barczewie
ul. Wojska Polskiego 36
11-010 Barczewo
Adam Dowgiałło
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Bardzice Publiczna Szkoła Podstawowa im.Noblistów Polskich Publiczna Szkoła Podstawowa im.Noblistów Polskich
Bardzice 2c
26-624 Kowala
Wanda Węgrzycka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Bartoszyce stowarzyszenie maliWIELCYratownicy Zespół szkół ponadgimnazjalnych nr 2 imienia Elizy Orzeszkowej
Słowackiego 1
11-200 Bartoszyce
Bartomiej Chilmanowicz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Bażanowice Szkoła Podstawowa im. P. Stalmacha w Bażanowicach Szkoła Podstawowa im. P. Stalmacha w Bażanowicach
ul. Szkolna 1
43-440 Goleszów
Jadwiga Pipień
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Bażanowice OSP Bażanowice Szkoła Podstawowa im. Pawła Stamacha
ul. Szkolna 1
43-440 Goleszów
Andrzej Haratyk
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Bażyny Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Bażyny 17a
11-130 Orneta
Elżbieta Mielczarek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Bągart Szkoła Podstawowa im. Świętego Wojciecha Szkoła Podstawowa im. Świętego Wojciecha
Bągart 3
82-440 Dzierzgoń
Iwona Szulga
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Bełchatów Szkoła Podstawowa nr 1 im.Stanisława Jachowicza z oddziałami integracyjnymi w Bełchatowie Szkoła Podstawowa nr 1 im.Stanisława Jachowicza z oddziałami integracyjnymi w Bełchatowie
ul.Dąbrowskiego 11
97-400 [email protected]
Szkoła Podstawowa nr 1 im.Stanisława Jachowicza z oddziałami integracyjnymi w Bełchatowie
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Bełchatów Szkoła podstawowa nr 12 im.Kornela Makuszyńskiego Szkoła podstawowa nr 12 im.Kornela Makuszyńskiego
ul. W. Budryka 7
97-400 Bełchatów
Dorota Pawłowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Będzin Szkoła Podstawowa nr 8 Szkoła Podstawowa nr 8
Orla4
42-500 Bedzin
Marta Gwiazda
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Biała Piska Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Białej Piskiej Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Białej Piskiej
Moniuszki 7
12-230 Biała Piska
Magda Gentek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Biała Podlaska Fale Loki Koki Fale Loki Koki
Plac Rubina 17a
21-500 Biała Podlaska
Mariola Worobiej
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Biała Podlaska Zespół szkół Ogólnokształcących nr 4 Szkoła Podstawowa nr 2 Zespół szkół Ogólnokształcących nr 4 Szkoła Podstawowa nr 2
ul. Akademicka 8
21-500 Biała Podlaska
Mariola Borkusewicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
BIAŁA PODLASKA Przedszkole Samorządowe Nr 13 Przedszkole Samorządowe Nr 13
ul. Kazimierza Jagiellończyka 17
21-500 Biała Podlaska
Elżbieta Parać
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Białą Wielka Specjalny Ośrodek szkolno - Wychowawczy im. J. Brzechwy w Bogumiłku Specjalny Ośrodek szkolno - Wychowawczy im. J. Brzechwy w Bogumiłku
Biała Wielka 208 A
42-235 Lelów
Inga Pietraszek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Białebłoto Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II wBiałymbłocie Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II wBiałymbłocie
Nowa Wieś 75
07-210 Długosiodło
Anna Gałązka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Białogard Stowrzyszenie Krzewienia Kultury Fizycznej i Bezpieczeństwa Pożarowego Ronin Plac Wolności
Plac Wolności
78-200 Białogard
Marcin Rynkiewicz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Białośliwie Ochotnicza Straż Pożarna w Białośliwiu Gminny Ośrodek Kultury w Białośliwiu
ul. Podgórna 47
89-340 Białośliwie
Ewa Suska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Białowola Szkoła Podstawowa w Białowoli Szkoła Podstawowa w Białowoli
Białowola 20
22-400 Zamość
Bożena Radlińska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Białystok Szkoła Podstawowa nr 44 im. S. Moniuszki w Białymstoku Szkoła Podstawowa nr 44 im. S. Moniuszki w Białymstoku
ul. Rumiankowa 13
15-665 Białystok
Dorota Bartoszuk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Białystok Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ksiedza Jana Twardowskiego Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ksiedza Jana Twardowskiego
ul. Bohaterów Monte Cassino 25
15-873 Białystok
Julita Majewska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Białystok Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Suraska 6
15-379 Białystok
Izabela Chwicewska-Arendt
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Białystok Szkoła Podstawowa nr 32 z oddziałami gimnazjalnymi Szkoła Podstawowa nr 32 z oddziałami gimnazjalnymi
Pietrasze 29
15-795 Białystok
Paweł Skibiński
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Białystok Sztab WOŚP Białystok Galeria Jurowiecka
Jurowiecka 1
15-101 Białystok
Angelika Łabicka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Białystok Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6
ul. św. Andrzeja Boboli
15-649 Białystok
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w Białymstoku
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Białystok Szkoła Podstawowa Nr 31 im. Janusza Korczaka Szkoła Podstawowa Nr 31 im. Janusza Korczaka
ul Żurawia 12
15-540 Białystok
Halina Woźniak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Białystok Szkoła Podstawowa Nr 4 w Białymstoku Szkoła Podstawowa Nr 4 w Białymstoku
Częstochowska 6 a
15-900 Białystok
Joanna Dawidowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Biczyce Dolne Szkoła Podstawowa im. s. Czesławy Lorek w Biczycach Dolnych Szkoła Podstawowa im. s. Czesławy Lorek w Biczycach Dolnych
Biczyce Dolne 30
33-395 Chełmiec
Kornelia Kotlarz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Biedrusko Zespół Szkół im.7PSK Wlkp. w Biedrusku Zespół Szkół im.7PSK Wlkp. w Biedrusku
ul. Wojskowa 5
62-003 Biedrusko
Izabela Minge
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Bielicha Publiczna Szkoła Podstawowa w Bielisze Publiczna Szkoła Podstawowa w Bielisze
Bielicha 38A
26-600 Radom
Kamila Iwańska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Bielsk Podlaski Szkoła Podstawowa nr 3 z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego im. Jarosława Kostycewicza Szkoła Podstawowa nr 3 z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego im. Jarosława Kostycewicza
ul. Poniatowskiego 9
17-100 Bielsk Podlaski
Alina Sacharewicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Bielsko-Biała Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Ogrodowa 13/1
43-300 Bielsko-Biała
Agnieszka Gałuszka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Bierzwnica Publiczna Szkoła Podstawowa Publiczna Szkoła Podstawowa
Bierzwnica 52
78-324 Cieszeniewo
Urszula Kamińska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Biesal Zespół Szkolno- Przedszkolny w Biesalu Zespół Szkolno- Przedszkolny w Biesalu
Biesal 59
11-036 Gietrzwałd
Marzena Zalewska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Biestrzykowice Ochotnicza Straż Pożarna Biestrzykowice - Miodary Zespół Szkół Mechanicznych w Namysłowie
ul. Pułaskiego 10
46-100 Namysłów
Krzysztof Sitek
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Biskupów PSP Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły w Biskupowie PSP Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły w Biskupowie
Biskupów 76
48-340 Gluchołazy
Elżbieta Sobków
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Bobolice Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza
ul. Szkolna 1
76-020 Bobolice
Jolanta Turkowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Boguchwała Szkoła Podstawowa im. gen. St. Maczka w Boguchwale Szkoła Podstawowa im. gen. St. Maczka w Boguchwale
Teodora Lubomirskiego 2
36-040 Boguchwała
Renata Ludera
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
BOGUSZÓW-GORCE Centrum Kulturalno-Kongresowe "Witold" Centrum Kulturalno-Kongresowe "Witold"
Ul. Traugutta 12 g
58-371 BOGUSZÓW-GORCE
Katarzyna Bernaś
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Bojano Szkoła Podstawowa w Bojanie Szkoła Podstawowa w Bojanie
ul. J. Wybickiego 38
84-207 Koleczkowo
Katarzyna Kolka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Bojanów Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. J. Popiełuszki w Bojanowie Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. J. Popiełuszki w Bojanowie
ul. Parkowa 11
37-433 Bojanów
Agnieszka Bajek
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Bolesławiec POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ I PLACÓWEK SPECJALNYCH W BOLESŁAWCU POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ I PLACÓWEK SPECJALNYCH W BOLESŁAWCU
Zgorzelecka 28/29
59-700 Bolesławiec
Magda Hutnik
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Bolkowo 10 Szkoła Podstawowa w Bolkowie Szkoła Podstawowa w Bolkowie
Bolkowo 10
78-320 Połczyn - Zdrój
Stanisława Szabrońska
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
BONIN SZKOŁA PODSTAWOWA W BONINIE SZKOŁA PODSTAWOWA W BONINIE
Bonin 2
76-009 BONIN
Olga Karolewska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Borki Wielkie Publiczna Szkoła Podstawowa w borkach Wielkich Publiczna Szkoła Podstawowa w borkach Wielkich
ul. Młyńska 8
46-300 Borki Wielkie
Urszula Rosicka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Borysławice Kościelne 37 Szkoła Podstawowa w Borysławicach Kościelnych Szkoła Podstawowa w Borysławicach Kościelnych
Borysławice Kościelne 37
62-640 Grzegorzew
Joanna Siewruk
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Borzęta Zespół Placówek Oświatowych im. S. Wyspiańskiego Szkoła Podstawowa w Borzęcie Zespół Placówek Oświatowych im. S. Wyspiańskiego Szkoła Podstawowa w Borzęcie
Borzęta 368
32-400 Myślenice
Szkoła Podstawowa w Borzęcie
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Boże Szkoła Podstawowa w Bożem Szkoła Podstawowa w Bożem
Boże 18
11-700 Mrągowo
Wioletta Kowalczyk
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Branice Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Branicach Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Branicach
ul. Szkolna 8
48-140 Branice
Teresa Malinowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Brochów Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Brochowie Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Brochowie
Brochów 27
05-088 Brochów
Katarzyna Kapałka-Fergin
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Bronów Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bronowie Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bronowie
kolorowa 2
43-502 Ligota
Agata Jasik
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Brójce Lubuskie Zespół Edukacyjny w Brójcach Zespół Edukacyjny w Brójcach
ul. Polna 6
66-304 Brójce Lubuskie
Przemysław Zwiernik
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Brudzice Publiczna Szkoła Podstawowa w Brudzicach i OSP Lgota Wielka Publiczna Szkoła Podstawowa w Brudzicach i OSP Lgota Wielka
Radomszczańska 1
97-565 Lgota Wielka
Renata Klimczak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Brwice Szkoła Podstawowa im.Przyrodników Polskich w Brwicach Szkoła Podstawowa im.Przyrodników Polskich w Brwicach
Brwice 35
74-500 Chojna
Justyna Maksymiuk-Bednarz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Brwinów Przedszkole „Słoneczko” Przedszkole „Słoneczko”
Ul. Kraszewskiego 18
05-840 Brwinów
Agata Bladosz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Brzeg Dolny Urząd Miejski w Brzegu Dolnym Urząd Miejski w Brzegu Dolnym
Kolejowa 29
56-120 Brzeg Dolny
Monika Charłampowicz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Brzozowo Szkoła Podstawowa w Brzozowie Szkoła Podstawowa w Brzozowie
ul.Miodowa 2
86-200 Chełmno
Dagmara Kilkowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Brzyska Wola Szkoła Podstawowa im. Józefa Świątoniowskiego w Brzyskiej Woli Szkoła Podstawowa im. Józefa Świątoniowskiego w Brzyskiej Woli
Brzyska Wola 169
37-304 Brzyska Wola
Elżbieta Śliz
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Brzyszów Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Brzyszowie Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Brzyszowie
Brzyszów 50
42-244 Mstów
Edyta Dziel
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Bucze Publiczna Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego w Buczu Publiczna Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego w Buczu
Okulicka 6
32-800 Brzesko
Michał Wojnowski
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Budry Szkoła Podstawowa im. Michała Kajki w Budrach Szkoła Podstawowa im. Michała Kajki w Budrach
Kajki, 4
11-606 Budry
Dorota Zapał
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
BUDZÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W BUDZOWIE Z FILIĄ W GRODZISZCZU SZKOŁA PODSTAWOWA W BUDZOWIE Z FILIĄ W GRODZISZCZU
H. POBOŻNEGO 1
57-214 BUDZÓW
WIESŁAWA HOŁUB
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Bukowice Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
ul. Wrocławska 43
56-321 Bukowice
Remigiusz Frąckowiak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Bukowiec Zespół Przedszkolno-Szkolny w Bukowcu Zespół Przedszkolno-Szkolny w Bukowcu
Bukowiec ul. Kościelna 75
64-300 Nowy Tomyśl
Anna Tobys
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Bukowno Szkoła Podstawowa nr 1 w Bukownie Szkoła Podstawowa nr 1 w Bukownie
ul. Szkolna 8
32-332 Bukowno
Maria Wojdyło
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Burgrabice Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Burgrabice Świetlica Wiejska
Burgrabice 140a
48-355 Burgrabice
WIOLETTA WROŃSKA
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Busko-Zdrój Harcerska Grupa Ratownicza Busko-Zdrój Schronisko dla Nieletnich
31a
28-400 Pińczów
Szymon Wójcik
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Bydgoszcz Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Bydgoszczy Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Bydgoszczy
ul. Dwernickiego 10
85-675 Bydgoszcz
Iwona Sobczak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Bydgoszcz Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Olowiana 12
85-461 Bydgoszcz
Dominika Hoffman
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Bydgoszcz Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Stary Rynek 13
85-105 Bydgoszcz
Ewa Kasprzyk
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Bydgoszcz Przedszkole Akademickie Wyższej Szkoły Gospodarki "Uniwersytet Dziecięcy" Przedszkole Akademickie Wyższej Szkoły Gospodarki "Uniwersytet Dziecięcy"
Garbary 2
85-229 Bydgoszcz
Kinga Kujawa
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Bydgoszcz Szkoła Podstawowa Nr 55 Szkoła Podstawowa Nr 55
Traugutta 5
85-122 Bydgoszcz
Maria Kaczmarek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Bydgoszcz Szkoła Podstawowa nr 32 Szkoła Podstawowa nr 32
ul. Bałtycka 59
85-707 Bydgoszcz
Mirosława Kral
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Bydgoszcz Zespół Szkół nr 18 Zespół Szkół nr 18
Hutnicza 89
85-873 Bydgoszcz
Renata Wądołowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Bydgoszcz Zespół Szkół nr 30 Zespół Szkół nr 30
ul. Jesionowa 3a
85-149 Bydgoszcz
Beata Haber
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Bydgoszcz Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Kościuszki 27
85-079 Bydgoszcz
Magdalena Drobienko
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Bydgoszcz Szkoła Podstawowa nr 65 Szkoła Podstawowa nr 65
ul. Tomasza Golloba 7
85-791 Bydgoszcz
Katarzyna Błaszak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Bydgoszcz Społeczne Towarzystwo Edukacji Przedszkolnej Przedszkole nr 1 Społeczne Towarzystwo Edukacji Przedszkolnej Przedszkole nr 1
ul.Boh.Westerplatte 4
85-827 Bydgoszcz
Żaneta Śmigiel
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Bydgoszcz RMS Company Patryk Ramus RMS Company Patryk Ramus
Toruńska 76
85-023 Bydgoszcz
Huberty Kowalik
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Bydgoszcz Szkoła Podstawowa nr 30 im. Szarych Szeregów z Oddziałami Dwujęzycznymi Szkoła Podstawowa nr 30 im. Szarych Szeregów z Oddziałami Dwujęzycznymi
ul. Czackiego 8
85-138 Bydgoszcz
Andrzej Pyszka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
BYDGOSZCZ WOJEWÓDZKA STACJA POGOTOWIA RATUNKOWEGO W BYDGOSZCZY WOJEWÓDZKA STACJA POGOTOWIA RATUNKOWEGO W BYDGOSZCZY
UL. KS. R.MARKWARTA 7
85-015 BYDGOSZCZ
Krzysztof Wiśniewski
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Bydgoszcz Centrum Symulacji Medycznych CM UMK Centrum Symulacji Medycznych CM UMK
ul. Kurpińskiego 19
85-096 Bydgoszcz
Miłosz Wardziński
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Byszew Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Byszewie Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Byszewie
Byszew 31
99-300 Kutno
Iwona Zawadzka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Bytom Szkoła Podstawowa nr 6 im.G.G.Gorczyckiego w Bytomiu Szkoła Podstawowa nr 6 im.G.G.Gorczyckiego w Bytomiu
ul.Królowej Jadwigi 2
41-902 Bytom
Anastazja Pogoda
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Bytom Szkoła Podstawowa nr 45 w Bytomiu Szkoła Podstawowa nr 45 w Bytomiu
Ul. Zakątek 20
41-907 Bytom
Elżbieta Brol
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Bytom Szkoła Podstawowa Nr 54 im.Wacława Kuchara w Bytomiu Szkoła Podstawowa Nr 54 im.Wacława Kuchara w Bytomiu
Reptowska 86
41-908 Bytom
Monika Krawczyk
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Bytom Szkoła Podstawowa Nr 43 w Bytomiu Szkoła Podstawowa Nr 43 w Bytomiu
Ul. Suchogórska 98
41-936 Bytom
Renata Przybek- Wolny
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Bytom Szkoła Podstawowa nr44 im.UNICEF Szkoła Podstawowa nr44 im.UNICEF
ul.Gen. Grota Roweckiego 6
41-907 Bytom
Iwona Tarnowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Bytom - Miechowice Zespół Szkół Ogólnkształcących Nr 5 im. J. F. Kennedy'ego w Bytomiu Zespół Szkół Ogólnkształcących Nr 5 im. J. F. Kennedy'ego w Bytomiu
ul. Nickla 19
41-908 Bytom
Justyna Przepadło i Marta Guja
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Bytów Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, PCE Marmołowski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, PCE Marmołowski
ul. Sikorskiego 35
77-100 Bytów
Łukasz Kowalski
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Bytyń Szkoła Podstawowa im. A. Fiedlera Szkoła Podstawowa im. A. Fiedlera
ul. Szkolna 55
64-542 bytyń
Szkoła Podstawowa
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Cedynia Zespół Szkolno-Przedszkolny Zespół Szkolno-Przedszkolny
ul Mieszka I 21
74-520 Cedynia
Zespół Szkolno-Przedszkolny
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Chabówka Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Chabówka
34-720 Chabówka
Sylwia Jabłońska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Chajew Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Mikołaja w Chajewie Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Św. Mikołaja w Chajewie
Chajew 44
98-277 Brąszewice
Anna Chrostek
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Chechło Szkoła Podstawowa im.Bolesława Chrobrego w Chechle Szkoła Podstawowa im.Bolesława Chrobrego w Chechle
Szkolna 1
44-172 Poniszowice
Regina Wieczorek
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Chełm NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ARKA NASZ DOM NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ARKA NASZ DOM
Wojsławicka 8a
22-100 Chełm
Anna Borodziuk
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Chełm Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa Nowoczesnych Technologii i Języków Obcych ARKA Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa Nowoczesnych Technologii i Języków Obcych ARKA
Wojsławicka 8a
22-100 Chełm
Dariusz Polny
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Chełm Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Zygmunta Wirskiego Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Zygmunta Wirskiego
Połaniecka 10
22-100 Chełm
Anna Chochół
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Chełm Chełmskie Towarzystwo Edukacyjne Stowarzyszenie w Chełmie Chełmskie Towarzystwo Edukacyjne Stowarzyszenie w Chełmie
Hrubieszowska 102/2
22-100 Chełm
Izabela Perestaj
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Chełm Śląski Szkoła Podstawowa nr 2 im. F. Adamskiego Szkoła Podstawowa nr 2 im. F. Adamskiego
Kolberga 1
41-403 Chełm Śląskii
Joanna Kulesza Kubiciel
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Chełmno Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Chełmnie Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Chełmnie
Chełmno 89 B
62-660 Dąbie
Alicja Rzepka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Chlewo Szkoła Podstawowa w Chlewie Szkoła Podstawowa w Chlewie
Chlewo 51a
98-215 Goszczanów
Renata Kopalak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Chmielnik Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Chmielniku Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Chmielniku
ul. Szkolna 7
26-020 Chmielnik
Anetta Sobiegraj
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Chmielów Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Chmielowie Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Chmielowie
ul. Spacerowa 2
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
Magdalena Ochocka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Choczewo Ochotnicza Straż Pożarna w Choczewie Zespół Szkolno-przedszkolny
ul. Świerkowa 8
84-210 Choczewo
Karol Wojciechowski
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Chodaczów Szkoła Podstawowa w Chodaczowie Szkoła Podstawowa w Chodaczowie
Chodaczów 59A
37-306 Grodzisko Dolne
Teresa Nicpoń
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Chorki Ochotnicza Straż Pożarna w Chorkach Ochotnicza Straż Pożarna w Chorkach
Chorki 31
99-150 Grabów
Artur Niewiadomski
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Chorzów Szkoła Podstawowa nr. 15 Szkoła Podstawowa nr. 15
ul. 3 maja 78
41-500 Chorzów
Agnieszka Grochla-Tarka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Chorzów Przedszkole 29 Przedszkole 29
Siemianowicka 61
41-503 Chorzów
Przedszkole 29
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Chorzów Batory Szkoła Podstawowa nr 14 Szkoła Podstawowa nr 14
ul. Podmiejska 62
41-506 chorzów
Izabela Klarenbach
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Chotomów Szkoła Podstawowa nr 1 w Chotomowie Szkoła Podstawowa nr 1 w Chotomowie
u. Partyzantów 124
05-123 Chotomów
Katarzyna Łaniewska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Chotomów Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orła Białego w Chotomowie Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orła Białego w Chotomowie
Partyzantów 27
05-123 Chotomów
Aleksandra Jankowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Chotomów Przedszkole Niepubliczne Wyspa Smykow Katarzyna Pietrzykowska Przedszkole Niepubliczne Wyspa Smykow Katarzyna Pietrzykowska
Piękna 26
05-123 Chotomów
Małgorzata Kosieniak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
CHRZANÓW Szkoła Podstawowa nr 5 im. ks. M. Potaczały w Chrzanowie Szkoła Podstawowa nr 5 im. ks. M. Potaczały w Chrzanowie
FABRYCZNA 23A
32-500 CHRZANÓW
Agata Dąbek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Chwałkowo Kościelne Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Chwałkowie Kościelnym Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Chwałkowie Kościelnym
Chwałkowo Kościelne 54
63-130 Książ Wlkp
Elżbieta Kapcińska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Chwałowice Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Chwałowicach Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Chwałowicach
Chwałowice 130
37-455 Radomyśl nad Sanem
Joanna Młynarska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Chwiram Szkoła Podstawowa im.ks. Jana Twardowskiego w Chwiramie Szkoła Podstawowa im.ks. Jana Twardowskiego w Chwiramie
Chwiram1
78-600 Wałcz
Justyna Monicka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Cicibór Duzy Szkoła Podstawowa w Ciciborze Duzym Szkoła Podstawowa w Ciciborze Duzym
Cicibór Duzy 1
21-500 Biała Podlaska
Agnieszka Hałabuda
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
CIECHANÓW SP nr 4 Ciechanów SP nr 4 Ciechanów
ul. Płońska 143
06-400 CIECHANÓW
Anna Chrostowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Ciechanów Szkoła Podstawowa nr 6 im.Tadeusza Kościuszki Szkoła Podstawowa nr6 im.Tadeusza Kościuszki
Ul.17 Stycznia 17
06-400 Ciechanów
Rita Tarczyńska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Ciechanów Fale Loki Koki Fale Loki Koki
Plac Kościuszki 1/3
06-400 Ciechanów
Daria Szymańska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Ciechanów Społeczna Szkoła Podstawowa STO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Ireny Sendlerowej w Ciechanowie Społeczna Szkoła Podstawowa STO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Ireny Sendlerowej w Ciechanowie
Wyspiańskiego 11A
06-400 Ciechanów
Monika Kwiecień - Karch
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Ciechów Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Ciechowie Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Ciechowie
ul. Średzka 1
55-300 Środa Śląska
Małgorzata Wilhelmi-Malec
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Cieciułów PSP im. Tadeusza Kosciuszki w Cieciułowie PSP im. Tadeusza Kosciuszki w Cieciułowie
Cieciułów 19
46-325 Rudniki
Grażyna Kasprzycka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
cieklin Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kościuszki Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kościuszki
CIEKLIN 337
38-222 CIEKLIN
Krystyna Majewska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Ciekocino Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ciekocinie Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ciekocinie
Ciekocino 11
84-210 Choczewo
Anna Drzazgowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Cieszyn Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka
ul. gen. J. Hallera 8
43-400 Cieszyn
Dariusz Grzegorz Gołyszny
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Ciężkowice Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. I.J.Paderewskiego w Ciężkowicach Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. I.J.Paderewskiego w Ciężkowicach
ul. Łuczkiewiczów 12
33-190 Ciężkowice
Karolina Paluch
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Cisek Publiczna Szkoła Podstawowa w Cisku im. Wł. Planetorza Publiczna Szkoła Podstawowa w Cisku im. Wł. Planetorza
Planetorza 21, Cisek
47-253 Cisek
Leszek Mikulski
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Cisna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Aleksandra Fredry w Cisnej Szkoła Podstawowa nr 1 im. Aleksandra Fredry w Cisnej
Cisna 58
38-607 Cisna
Dorota Czarska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Cukrówka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im. H. Sienkiewicza w Cukrówce Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im. H. Sienkiewicza w Cukrówce
Cukrówka 57
26-510 Chlewiska
Małgorzata Gruszczyńska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Czacz Zespół Szkół w Czaczu Zespół Szkół w Czaczu
Czacz, ul. Parkowa 2
64-030 Śmigiel
Barbara Maćkowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
CZAJKÓW Gmina Czajków Zespół Szkół w Czajkowie
Czajków 55
63-524 CZAJKÓW
Marcin Bednarek
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Czaple Szkoła Podstawowa w Czaplach Szkoła Podstawowa w Czaplach
Czaple 23
86-100 Świecie
Sylwia Różańska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Czarna Dąbróka Ochotnicza Straż Pożarna w Czarnej Dąbrówce Szkoła Podstawowa w Czarnej Dąbrówce
ul. Słupska 17
77-116 Czarna Dąbrówka
Michał Klonowski
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Czarna Sędziszowska Ochotnicza Straż Pożarna w Czarnej Sędziszowskiej Szkoła Podstawowa w Czarnej Sędziszowskiej
Czarna Sędziszowska 145a
39-123 Czarna Sędziszowska
Kamil Siwiec
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Cząstków Mazowiecki Szkoła Podstawowa im. Prezydenta Gabriela Narutowicza Szkoła Podstawowa im. Prezydenta Gabriela Narutowicza
-
05-152 Czosnów
Karolina Bartold
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Czepielowice Zespół Szkolno - Przedszkolny w Czepielowicach Zespół Szkolno - Przedszkolny w Czepielowicach
Czepielowice 31
49-314 Pisarzowice
Aurelia Heidel
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Czerlejno Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witisa Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witisa
ul. Kostrzyńska 4
62-025 Kostrzyn
Zbigniwew Bukowski -dyrektor
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Czernikowo SZkoła Podstawowa SZkoła Podstawowa
ul. Szkolna 15
87-640 Czernikowo
Wasilewska Mariola
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Czerników Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Czernikowie Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Czernikowie
Czerników 11
99-120 Piątek
Agnieszka Bartczak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Czerśl Zespół Szkół w Czerśli Zespół Szkół w Czerśli
Czerśl 1
21-400 Łuków
Justyna Ksok
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Czerwieńsk Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka
ul. Graniczna 5a
66-016 Czerwieńsk
Wiesława Śliwińska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Częstochowa Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Rzeźnicka 10
42-200 Częstochowa
Katarzyna Smolarska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Częstochowa SP54 z Oddziałami Integracyjnymi SP54 z Oddziałami Integracyjnymi
ul. Kukuczki 30
42-224 Częstochowa
Marta Gacur, Agnieszka Szyda-Włoch
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Częstochowa Szkoła Podstawowa nr 47 im. Marii Konopnickiej w Częstochowie Szkoła Podstawowa nr 47 im. Marii Konopnickiej w Częstochowie
ul. Przestrzenna 68/70
42-280 Częstochowa
Magdalena Lankamer - Bubacz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Częstochowa Zespół Szkół Ekonomicznych Zespół Szkół Ekonomicznych
ul. św. Augustyna 28/30
42-200 Częstochowa
Katarzyna Czajka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Człuchów Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków
ul. Koszalińska 2b
77-300 Człuchów
Anna Ginda
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Damice SP Damice SP Damice
Damice 53
32-095 Iwanowice
Lidia Cieślik
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Damnica Ochotnicza Straż Pożarna w Damnicy Szkoła Podstawowa w Zagórzycy
20
76-231 Damnica
Ochotnicza Straż Pożarna w Damnicy
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Daniszyn Ochotnicza Straż Pożarna w Daniszynie Szkoła Podstawowa w Daniszynie
Daniszyn 35
63-410 Ostrów Wielkopolski
Piotr Niśkiewicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Daszewice Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu
Szkolna 16
61-160 Poznań
Anna Oziemkowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Dąbie Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
ul. 3 Maja 6
62-660 Dąbie
Hubert Ziętkiewicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Dąbie Szkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w Dabiu Szkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki w Dabiu
Dąbie ul. Pocztowa 39
42-504 Będzin
Mieczysława Szymalska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Dąbroszyn Szkoła Podstawowa w Dąbroszynie Szkoła Podstawowa w Dąbroszynie
Dąbroszyn 22
66-460 Witnica
Anna Brodnicka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Dąbrowa Górnicza Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej Hala Widowiskowow- Sportowa " Centrum"
Al. Róż 3
41-303 Dąbrowa Górnicza
Agnieszka Pietraszko
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Dąbrowice Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Dąbrowice 86
96-124 Maków
Lucyna Antoniak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Dąbrówka Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Dąbrówce Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Dąbrówce
Dąbrówka 1
32-712 Bratucice
Kinga Ochel-Białek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Dębno Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jarosława Dąbrowskiego w Dębnie Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jarosława Dąbrowskiego w Dębnie
Jana Pawła II 63
74-400 Dębno
Anna Wujda
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Dębowa Łąka Szkoła Podstawowa w Dębowej Łące Szkoła Podstawowa w Dębowej Łące
Dębowa Łąka127
87-207 Dębowa Łąka
Agata Masheimer
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
DŁUGOPOLE DOLNE SZKOŁA PODSTAWOWA SZKOŁA PODSTAWOWA
DŁUGOPOLE DOLNE 36
57-520 DŁUGOPOLE ZDRÓJ
Dorota Pokrątka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Długosiodło Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Długosiodle Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Długosiodle
ul. Tadeusza Kościuszki 5
07-210 Długosiodło
Wojciech Trentowski
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Dobrodzień Zespół Placówek Edukacyjnych Zespół Placówek Edukacyjnych
ul. Piastowska 35
46-380 Dobrodzień
Izabela Wojsa
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Dobrodzień Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu
ul. Oleska 7
46-380 Dobrodzień
Jolanta Parys, Katarzyna Kleszcz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Dobroszyce Szkola Podstawowa im.Ireny Sendlerowej w Dobroszycach Szkola Podstawowa im.Ireny Sendlerowej w Dobroszycach
Dobroszyce
56-410 Dobroszyce
Teresa Hold
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Dobrzeń Wielki Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim
Namysłowska 94
46-081 Dobrzeń Wielki
Marta Zdzuj
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Dolice Szkoła Podstawowa w Dolicach Szkoła Podstawowa w Dolicach
ul. Ogrodowa 46
73-115 Dolice
Robert Lewandowski
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Domaradz Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym im. Jakuba Kani w Domaradzu Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym im. Jakuba Kani w Domaradzu
Domaradz 3
46-034 Pokój
Natalia Walczok
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Domaszewnica Szkoła Podstawowa w Domaszewnicy Szkoła Podstawowa w Domaszewnicy
Kolonia Domaszewska 8
21-307 Ulan- Majorat
Artur Piotrowski
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Drawsko Pomorskie Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Adama Mickiewicza w Drawsku Pomorskim Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Adama Mickiewicza w Drawsku Pomorskim
ul. Dworcowa 2A,
78-500 Drawsko Pomorskie
Anna Bilińska
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
DRYGAŁY SZKOŁA PODSTAWOWA IM.STANISŁAWA PALCZEWSKIEGO W DRYGAŁACH SZKOŁA PODSTAWOWA IM.STANISŁAWA PALCZEWSKIEGO W DRYGAŁACH
UL: SZKOLNA 2, DRYGAŁY
12-230 BIAŁA PISKA
Anita Kucharska-Bigielis
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Dworszowice Pakoszowe Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Dworszowice Pakoszowe 5
98-338 Sulmierzyce
Joanna Kubicka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
DZIAŁDOWO ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. JANA PAWŁA II ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. JANA PAWŁA II
UL. POLNA 11
13-200 DZIAŁDOWO
Ewa Grzela
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Działdowo Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Króla Władysława Jagiełły Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Króla Władysława Jagiełły
ul. Władysława Jagiełły 33
13-200 Działdowo
Jarosław Zwierz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Dziembowo Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Dziembowo 148
64-810 Kaczory
Dorota Giedrys
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Elbląg Szkoła Podstawowa nr 9 Szkoła Podstawowa nr 9
Wybickiego 20
82-300 Elbląg
Anna Rzadkiewicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Elbląg Szkoła Podstawowa Nr 23 Szkoła Podstawowa Nr 23
Słoneczna 14
82-300 Elbląg
Małgorzata Cieślik
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Elbląg Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3
ul.Agrykola 6
82-300 Elbląg
Kamila Boros
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Elbląg Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Elblągu Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Elblągu
Rycerska 2
82-300 Elbląg
Anna Nowocień
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Ełk Zespół Szkół Sportowych Zespół Szkół Sportowych
Suwalska 15
19-300 Ełk
Katarzyna Cholewińska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Ełk Szkoła Podstawowa nr3 im. Henryka Sienkiewicza Szkoła Podstawowa nr3 im. Henryka Sienkiewicza
Grodzieńska 1
19-300 Polska
Ewa Marcińczyk
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Ełk Zespół Szkół nr 2 im. K.K. Baczyńskiego w Ełku Zespół Szkół nr 2 im. K.K. Baczyńskiego w Ełku
Sikorskiego 7
19-300 Ełk
Kamila Banachowska
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Gacki Zespół Placówek Oświatowych - Szkoła Podstawowa w Gackach Zespół Placówek Oświatowych - Szkoła Podstawowa w Gackach
Osiedle 25
28-400 Pińczów
Elżbieta Soja
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Gać Szkoła Podstawowa w Gaci Szkoła Podstawowa w Gaci
Gać 116
37-207 Gać
Tomasz Szlęk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
GALEWICE SZKOŁA PODSTAWOWA W GALEWICACH SZKOŁA PODSTAWOWA W GALEWICACH
UL. MARII KONOPNICKIEJ 20
98-405 GALEWICE
Bożena Kowalik
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Garczyn Zespół Oświatowy w Garczynie Zespół Oświatowy w Garczynie
Garczyn 11
83-420 Liniewo
Magdalena
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Gdańsk Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Myśliwska 61
80-283 Gdańsk
Łukasz Zalewski
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Gdańsk Szkoła Podstawowa nr 80 im. Budowniczych Portu Północnego Szkoła Podstawowa nr 80 im. Budowniczych Portu Północnego
ul. Opolska 9
80-395 Gdańsk
Anna Pisowacka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Gdańsk Szkoła Podstawowa nr 88 Szkoła Podstawowa nr 88
ul. Boguckiego 44
80-180 Gdańsk
Magdalena Bobkowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Gdańsk Publiczna Szkoła Podstawowa ,,Olimpijczyk'' w Gdańsku z oddziałami sportowymi. Publiczna Szkoła Podstawowa ,,Olimpijczyk'' w Gdańsku z oddziałami sportowymi.
Porębskiego 4
80-180 Gdańsk
Sekretariat
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Gdańsk Zespół szkół ogólnokształcących nr 13 Zespół szkół ogólnokształcących nr 13
Topolowa 7
80-255 Gdańsk wrzeszcz
Dorota Jamroż-Janowicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Gdańsk Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku
ul. Reformacka 18
80-808 Gdańsk
Karolina Hapka-Kiedrowska
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Gdańsk X Liceum Ogólnokształcące X Liceum Ogólnokształcące
ul.Kościuszki 8b
80-451 Gdańsk
Justyna Golla
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Gdańsk Gdańska Szkoła Szermieki Gdańska Szkoła Szermieki
VII Dwór 7
80-301 Gdańsk
Elżbieta Leja Kamelska
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Gdańsk Akademickie Liceum Ogólnokształcące "Lingwista" Akademickie Liceum Ogólnokształcące "Lingwista"
Gdyńskich Kosynierów 11
80-866 Gdańsk
Lidia Stachowicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Gdańsk Gdański Meczet Gdański Meczet
Abrahama 17A
80-807 Gdańsk
Mohamed Atoun
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Gdańsk Szkoła Podstawowa nr 45 Szkoła Podstawowa nr 45
Matki Polki 3a
80-251 Gdańsk
Małgorzata Zalewska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Gdańsk Szkoła Podstawowa nr 52 w Gdańsku Szkoła Podstawowa nr 52 w Gdańsku
ul. Kościuszki 111
80-427 Gdańsk
Bogdan Obszański
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Gdeszyn Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Z. Pisarskiego w Gdeszynie Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Z. Pisarskiego w Gdeszynie
Gdeszyn 139
22-455 Miączyn
Monika Fedorowicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Gdynia Zespół Szkolo- Przedszkolny nr 3 Zespół Szkolo- Przedszkolny nr 3
Nagietkowa 73
81-589 Gdynia
Bożena Wensierska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Gdynia Ochotnicza Straż Pożarna przy Przedsiębiorstwie Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Gdyni Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
Kielecka 7
81-303 Gdynia
Adam Labuhn
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Gdynia Szkoła Podstawowa nr 52 Szkoła Podstawowa nr 52
ul. Okrzei 6
81-228 Gdynia
Wioletta Głowacka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Gieczno Szkoła Podstawowa w Giecznie Szkoła Podstawowa w Giecznie
ul. Szkolna 2
95-001 Biała
Wioletta Widawska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Giżycko Szkoła Podstawowa nr 4 Hala sportowa MOSiR przy SP 4
ul. 3 Maja 21
11-500 Giżycko
Dorota Saskowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Gliwice Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Zwycięstwa 52
44-100 Gliwice
Agata Janikowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
GLIWICE HIRSCHVOGEL COMPONENTS POLAND SP. Z O.O. HIRSCHVOGEL COMPONENTS POLAND SP. Z O.O.
UL. JANA GUTENBERGA 2
44-109 GLIWICE
ANNA PALUSZKA
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Gliwice Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5 Gliwice Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5 Gliwice
Kozielska 39
44-100 Gliwice
Wojciech Szwarczyński
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Gliwice Zespół Szkół Ogólnokształcących Specjalnych Nr 7 Zespół Szkół Ogólnokształcących Specjalnych Nr 7
ul. Gierymskiego 7
44-100 Gliwice
Beata Słowik
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Gliwice Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Zespół Szkolno-przedszkolny nr 4
Obrońców Pokoju 4
44-105 Gliwice
Marcin Guś
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Gliwice SZKOŁA PODSTAWOWA FILOMATA SZKOŁA PODSTAWOWA FILOMATA
Pszczyńska 22
44-100 Gliwice
Daria Fira
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
GŁOGÓW OSP SMARDZÓW OSP SMARDZÓW
JEDNOŚCI ROBOTNICZEJ 10
67-200 GŁOGÓW
PAWEŁ WOŹNIAK
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Głogów Szkoła Podstawowa nr 3 w Głogowie Szkoła Podstawowa nr 3 w Głogowie
ul. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
Barbara Mastej-Zaorska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Głosków Publiczna Szkoła Podstawowa im Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Głoskowie Publiczna Szkoła Podstawowa im Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Głoskowie
Głosków 29
08-412 Borowie
Iwona Maletka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Głotowo Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Głotowie Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Głotowie
Głotowo 17
11-040 Dobre Miasto
Elżbieta Macutkiewicz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Głuchołazy Publiczna Szkoła Podstawowa Publiczna Szkoła Podstawowa
Al. Jana Pawła II 9
48-340 Głuchołazy
Joanna Szczeblowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Gniewczyna Łańcucka Szkoła Podstawowa im.gen. Antoniego Chruściela ps. "Monter" Szkoła Podstawowa im.gen. Antoniego Chruściela ps. "Monter"
608
37-203 Gniewczyna Łańcucka
Joanna Tytuła
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Gniewin SZS Gniewino SZS Gniewino
Szkolna 1
84-250 Gniewino
Iwona Ciechanowska Krzysztof Balczyński
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Gniezno III Liceum Ogólnokształcące Im. Jana Iii Sobieskiego III Liceum Ogólnokształcące Im. Jana Iii Sobieskiego
Ul. Sobieskiego 20
62-200 Gniezno
Krzysztof Kosicki
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Godkowo Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte
Godkowo 1
14-407 Godkowo
Alicja Makarewicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Golczewo Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Golczewie Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Golczewie
ul.Szkolna 2
72-410 Golczewo
Urszula Szukalska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Goleszów Szkoła Podstawowa w Goleszowie Szkoła Podstawowa w Goleszowie
ul. 1 Maja 1
43-440 Goleszów
Agnieszka Gołyszny
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Goleszów Gimnazjum w Goleszowie Szkoła Podstawowa w Goleszowie
ul. 1 Maja 1
43-440 Goleszów
Renata Odias
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Golice Szkoła Podstawowa w Golicach Szkoła Podstawowa w Golicach
Golice 2
08-110 Siedlce
Anna Skwara
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Golina Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Golinie Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Golinie
ul. Wolności 20
62-590 Golina
Magdalena Mielcarek Mirek
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Gołdap Szkoła Podstawowa nr 5 im.Noblstów Polskich w Gołdapi Szkoła Podstawowa nr 5 im.Noblstów Polskich w Gołdapi
Ul. Kościuszki 30
19-500 Gołdap
Wioletta Werner-Wysocka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Gorzów Wielkopolski Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Mościckiego 12 A-E
66-400 Gorzów Wlkp
Malwina Cimcioch
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Gorzów Wielkopolski Centrum Handlowe NoVa Park Centrum Handlowe NoVa Park
Przemysłowa 2
66-400 Gorzów Wielkopolski
Anna Krajczyńska
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Gostomia Szkoła Podstawowa im Janusza Korczaka w Gostomi Szkoła Podstawowa im Janusza Korczaka w Gostomi
Gostomia 36
78-600 Wałcz
Joanna Szpynda
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Gostycyn Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gostycynie Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gostycynie
Ul. Sępoleńska 12
89-520 Gostycyn
Roma Żmudzka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Gościkowo Szkoła Podstawowa im.Marii Konopnickiej Szkoła Podstawowa im.Marii Konopnickiej
Gościkowo 9
66-200 Świebodzin
Elzbieta Orzechowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Gotelp Szkoła Podstawowa w Gotelpiu Szkoła Podstawowa w Gotelpiu
Gotelp 12
89-651 Gotelp
Dorota Pazda
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
GOWIDLINO SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA PAWŁA II W GOWIDLINIE SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA PAWŁA II W GOWIDLINIE
UL.KARD.WYSZYŃSKIEGO 5
83-341 GOWIDLINO
KAROLINA GILMAJSTER-SZYMIKOWSKA
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Gozdawa Niepubliczna Szkoła Podstawowa Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Gozdawa 6
27-350 Sienno
Monika Cyran-Brodalka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Góra Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Prusa Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Prusa
ul. M. Konopnickiej 2
56-200 Góra
Helena Radoszko
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Górowo Iławeckie Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Sikorskiego 22
11-220 Górowo Iławeckie
Paweł Pieniak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Górzno Zespół Szkół w Górznie Zespół Szkół w Górznie
ul. Chopina 1
87-320 87-320
Justyna Pocierznicka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Grabie Szkoła Podstawowa im. Macieja Szarka w Grabiu Szkoła Podstawowa im. Macieja Szarka w Grabiu
Grabie 2
32-002 Wegrzce Wielkie
Beata Sroka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Grabowiec Zespół Szkół im.Henryka Sienkiewicza w Grabowcu Zespół Szkół im.Henryka Sienkiewicza w Grabowcu
ul. Wojsławska1
22-425 Grabowiec
Lucyna Marnik
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Grabowo Królewskie Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Grabowie Królewskim Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Grabowie Królewskim
Grabowo Królewskie 1
62-306 Kołaczkowo
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Grabowie Krolewskim
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Grala - Dąbrowizna Szkoła Podstawowa im Kawalerów Orderu Uśmiechu w Grali - Dąbrowiźnie Szkoła Podstawowa im Kawalerów Orderu Uśmiechu w Grali - Dąbrowiźnie
Grala - Dabrowizna 65
08-114 Skórzec
Hanna Próchniak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Grodzisk Mazowiecki Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej
W. Westfala 3
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Agnieszka Lachowicz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Grodzisk Wielkopolski Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Grodzisku Wlkp. Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Grodzisku Wlkp.
3 Maja 7
62-065 Grodzisk Wielkopolski
Łukasz Spieczynski
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Grodziszcze Szkoła Podstawowa w Budzowie z filią w Grodziszczu Szkoła Podstawowa w Budzowie z filią w Grodziszczu
Grodziszcze 4
58-262 Ostroszowice
Beata Pluta
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Grojec Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Grojcu Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Grojcu
Al. Ogrodowa 2
32-615 Grojec
Małgorzata Chwierut,
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Grotniki Zespół Szkolno-Ginazjalny w Grotnikach Zespół Szkolno-Ginazjalny w Grotnikach
Brzozowa 4
95-073 Grotniki
Beata Wojakowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Grudziądz Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Toruńska 4
86-300 Grudziądz
Agnieszka Zaborowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
GRUDZIĄDZ III SZCZEP ZHP PRZY SP NR 21 III SZCZEP ZHP PRZY SP NR 21
UL. NAUCZYCIELSKA 19
86-300 GRUDZIĄDZ
EDYTA OGONOWSKA
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Grupa Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Szkolna 2
86-134 Dragacz
Katarzyna Dorau
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Grybów Szkoła Podstawowa nr 1 Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Szkolna 1
33-330 Grybów
Grazyna Orlewicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Gryfice Prywatna Językowa Szkoła Podstawowa Top Link Prywatna Językowa Szkoła Podstawowa Top Link
ul Kościuszki 19
72-300 Gryfice
Izabela Wiznerowicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Gryfino Szkoła Podstawowa nr 2 w Gryfinie Szkoła Podstawowa nr 2 w Gryfinie
ul. 9 Maja 4
74-100 Gryfino
Justyna Dąbrowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Grzegorzowice Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
ul. Powstańców Śląskich 22
47-411 Rudnik
Daniela Płoszczyca
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Gubin Szkoła Podstawowa nr 2 im.73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich Hala Sportowa
ul. Krakowska 1
66-620 Gubin
Dorota Balczyńska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Hajnówka Szkoła Podstawowa nr 2 w Hajnówce Szkoła Podstawowa nr 2 w Hajnówce
ul. Wróblewskiego 2
17-200 Hajnówka
Joanna Rejent
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Hańsk Pierwszy Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Hańsku Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Hańsku
ul. Szkolna 1
22-235 Hańsk pierwszy
Ewa Ganczaruk
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Harkabuz Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Harkabuzie Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Harkabuzie
Harkabuz 47
34-721 Raba Wyżna
Janina Łabuda
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Harmęże Szkoła Podstawowa im. św. Maksymiliana Marii Kolbe w Harmężach Szkoła Podstawowa im. św. Maksymiliana Marii Kolbe w Harmężach
ul. Borowskiego 30
32-600 Oświęcim
Anna Rydzoń
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Hołubla ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W HOŁUBLI ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W HOŁUBLI
Unitów Podlaskich 35
08-107 Paprotnia
MACIEJ PAWEŁ Tomaszewski
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Honiatycze Publiczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Honiatyczach Publiczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Honiatyczach
Honiatycze 104
22-550 Werbkowice
Małgorzata Krukowska, Kinga Cierech
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Huta Tarnawacka Szkoła Podstawowa w Hucie Tarnawackiej Szkoła Podstawowa w Hucie Tarnawackiej
Huta Tarnawacka 30 a
22-604 [email protected]
Paweł Łukasiewicz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Imbramowice Szkoła Podstawowa im UNICEF Szkoła Podstawowa im UNICEF
ul. Żarowska 45
58-130 Żarw
Jolanta Anusz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Inowrocław Integracyjne Niepubliczne Przedszkole U natalki i Kubusia Integracyjne Niepubliczne Przedszkole U natalki i Kubusia
Niepodległości 134
88-100 Inowrocław
Aleksandra Konieczna
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Inowrocław Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu
u. Gabriela Narutowicza 53
88-100 Inowrocław
Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Inowrocław Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Jagiellonka" Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Jagiellonka"
Jagiellońska 8
88-100 Inowrocław
Joanna Wodzińska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Iwanowice Duże Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
ul. Częstochowska 63
42-152 Opatów
Dorota Knysak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Izbica OSP MDP Izbica Zespół Szkolno-Przedszkolny w Główczycach
ul.Na Wzgórzu 16
76-220 Główczyce
Izabela Zawadzka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Jabłonna Akademia Dobrej Edukacji w Jabłonnie Akademia Dobrej Edukacji w Jabłonnie
Chotomowska 81 oraz Bagienna 6a (dwa budynki szkoły)
05-110 Jabłonna
Aleksandra Skibińska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Jacków Szkoła Podstawowa Fundacji Elementarz w Jackowie Szkoła Podstawowa Fundacji Elementarz w Jackowie
Szkolna 3
42-282 Kruszyna
Izabela Możejko
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Jakusze Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Jakuszach Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Jakuszach
Jakusze 56
21-404 Trzebieszów
Marcin Cygan
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Janikowo Szkoła Podstawowa w Janikowie wraz z OSIR Janikowo Hala Widowiskowo - Sportowa w Janikowie
Główna 40
88-160 Janikowo
Legumina Dorota
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Janiszewice Ochotnicza Straż Pożarna w Janiszewicach Szkoła Podstawowa w Janiszewicach im. ks. Jana Twardowskiego
Janiszewice 17
98-220 Zduńska Wola
Angelika Bilska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Janków Zaleśny Szkoła Podstawowa w Jankowie Zaleśnym Szkoła Podstawowa w Jankowie Zaleśnym
Szkoła Podstawowa w Jankowie Zaleśnym,Janków Zaleśny 77 63-440 Raszków
63-440 Pleszewska 12, 63-440 Raszków
Łukasz Weckwerth
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Janowiec Kościelny Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Janowcu Kościelnym Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Janowcu Kościelnym
Janowiec Kościelny 61
13-111 Janowiec Kościelny
Stanisław Kazimierski
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Janowo Szkoła Podstawowa im. Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Janowie Szkoła Podstawowa im. Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Janowie
Janowo, ul. Chorzelska 21
13-113 Janowo
Waldemar Westerlich
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Janowo Szkoła Podstawowa w Janowie Szkoła Podstawowa w Janowie
Janowo 42
82-500 Kwidzyn
Aleksandra Michalska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Janów Szkoła Podstawowa w Janowie Szkoła Podstawowa w Janowie
Janów 40
98-311 Ostrówek
Leonarda Spychała
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Jarocin Niepubliczna Szkoła Podstawowa im . T. Kościuszki w Jarocinie Niepubliczna Szkoła Podstawowa im . T. Kościuszki w Jarocinie
ul. T. Kościcuszki 25
63-200 Jarocin
Agnieszka Kowalczyk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Jarogniewice Dom Pomocy Społecznej Dom Pomocy Społecznej
Poznanska 25
64-020 Czempiń
Katarzyna Michalewicz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Jaroszów Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Jaroszowie wchodząca w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Jaroszowie wchodząca w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie
Jaroszów 98
58-120 Jaroszów
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Jaroszowie wchodząca w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Jasień Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jasieniu Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jasieniu
ul. Konopnickiej 10
68-320 JASIEŃ
Elżbieta Sobkowiak
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Jastrzębie-Zdrój Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Mazurska 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Beata Łapa
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Jastrzębie-Zdrój Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jerzego Kukuczki Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jerzego Kukuczki
ul. Szkolna 7
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Barbara Pieczatowska
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Jaświły Szkoła Podstawowa im. Konstytucji 3 Maja w Jaświłach Szkoła Podstawowa im. Konstytucji 3 Maja w Jaświłach
Jaświły 71
19-124 Jaświły
Beata Komosa
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Jawiszowice Szkoła podstawowa w Jawiszowicach Szkoła podstawowa w Jawiszowicach
ul Kusocińskiego1
32-626 Brzeszcze
Dorota Marciszonek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Jawor Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Dolnośląska Hufiec Jawor Miasto Jawor
Rynek
59-400 Jawor
Michał Czarnecki
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Jaworze Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy
Pałacowa 1
43-384 Jaworze
Joanna Wojdan
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Jaworzno Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Jaworznie im. Jana Pawła II Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Jaworznie im. Jana Pawła II
ul.Północna 9a
43-600 Jaworzno
Mariusz Dziubanik
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Jaworzno Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie
ul. Zwycięstwa 30
43-608 Jaworzno
Angelika Gierek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Jaworzno Szkoła Podstawowa nr 11 Szkoła Podstawowa nr 11
ulica Sobieskiego 61
43-602 Jaworzno
edyta wiernek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Jedlec Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Jedlcu Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Jedlcu
Jedlec154
63-322 Gołuchów
Iwona Kubiak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Jedlnia Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Jedlni Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Jedlni
Jedlnia 93
26-670 Pionki
Robert Lubczyński
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Jegłownik Zespół Szkół w Jegłowniku Zespół Szkół w Jegłowniku
Malborska
82-335 Jegłownik
Emilia Boggero
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Jelenia Góra Szkoła Podstawowa nr 6 im. Włodzimierza Puchalskiego Szkoła Podstawowa nr 6 im. Włodzimierza Puchalskiego
ul. Cieplicka 74
58-560 Jelenia Góra
Anna Mędoń
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
JELENIA GÓRA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8
PADEREWSKIEGO 13
58-506 JELENIA GÓRA
AGNIESZKA GIGIEL
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Jeżyczki Ochotnicza Straż Pożarna w Jeżyczkach, Społeczna Szkoła Podstawowa w Jeżyczkach Ochotnicza Straż Pożarna w Jeżyczkach, Społeczna Szkoła Podstawowa w Jeżyczkach
Jeżyczki 51,
76-150 Darłowo
Bogdan Herbeć
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
JUTROSIN ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W JUTROSINIE ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W JUTROSINIE
WROCŁAWSKA 39
63-930 JUTROSIN
Gozdek Karol
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Kadzidło Zespół Placówek Oświatowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kadzidle Hala sportowa
ul. Kościuszki 13
07-420 Kadzidło
Małgorzata Białczak
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Kalej Zespół Skolno- Przedszkolny im. Kornela Makuszyńskiego w Kalei Zespół Skolno- Przedszkolny im. Kornela Makuszyńskiego w Kalei
Szkolna
42-130 Wręczyca Wielka
Dorota Zając i Sylwia Kmieć
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Kalinowa Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki
Kalinowa 86
98-235 Błaszki
Ewa Ligner
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Kalisz Szkoła Podstawowa nr 10 Szkoła Podstawowa nr 10
Karpacka 3
62-800 Kalisz
Karol Wilczyński
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Kalisz Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Górnośląska 48
62-800 Kalisz
Żaneta Pawlak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Kalisz Szkoła Podstawowa nr 21 w Kaliszu Szkoła Podstawowa nr 21 w Kaliszu
25 Pułku Artylerii 4-8
62-800 Kalisz
Monika Niewiadomska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Kalisz Prywatna Szkoła Podstawowa "Jagiellończyk" Prywatna Szkoła Podstawowa "Jagiellończyk"
ul. Skalmierzycka 2a
62-800 Kalisz
Agnieszka Orlicz-Błońska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Kalisz Szkoła Podstawowa Nr 16 im. Powstańców Wielkopolskich 1918-1919 w Kaliszu Szkoła Podstawowa nr 16 im. Powstańców Wielkopolskich 1918-1919 w Kaliszu
Teatralna 3
62-800 Kalisz
Dorota Stankiewicz-Wasela
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Kamieniec Wrocławski Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
ul. Kolejowa 8
55-002 Kamieniec Wrocławski
Agata Boratczuk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Kamienna Góra Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tkaczy Śląskich Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tkaczy Śląskich
ul. Jeleniogórska 7
58-400 Kamienna Góra
Marcin Trela
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Kamień Pomorski Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim
ul. Wolińska 9
72-400 Kamień Pomorski
Wiesława Krawiec
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Kaplonosy Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Kaplonosach Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Kaplonosach
Kaplonosy 73
22-205 Wyryki
Elżbieta Haniewska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Kargowa Zesoół Szkolno-Przedszkolny Zesoół Szkolno-Przedszkolny
ul. Kościelna 45
66-120 Kargowa
Ewa Barczewska
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Karsin Ochotnicza Straż Pożarna w Karsinie Sala gimnastyczna.
Strażacka 1
83-440 Karsin
Krzysztof Datta
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Katowice Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Moniuszki 7
40-005 Katowice
Marta Bień
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Katowice SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 SPECJALNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 SPECJALNA
UL.SZKOLNA 5
40-006 Katowice
MONIKA JASKULSKA, ANNA CHRZAN
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Katowice Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3
Harcerzy Września 1939 nr 2
40-659 Katowice
Adriana Zawadzka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Katowice Szkoła Podstawowa nr 17 im. T. Kosciuszki Szkoła Podstawowa nr 17 im. T. Kosciuszki
ul. Dekerta 1
40-140 Katowice
Joanna Dziuba, Gabriela Burzyńska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Katowice Szkoła Podstawowa nr59 Szkoła Podstawowa nr59
Chrobrego 5
40-881 Katowice
Agnieszka Pocenty
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Katowice Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Katowicach Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Katowicach
ul. Marcinkowskiego 17
40-232 Katowice
Małgorzata Kukurudza
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Kaźmierz Szkoła Podstawowa im. M. Dąbrowskiej Szkoła Podstawowa im. M. Dąbrowskiej
Szkolna 27
64-530 Kaźmierz
Karolina Kozłowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Kąkolówka Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kąkolówce Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kąkolówce
Kąkolówka 466
36-030 Błażowa
Marta Kruczek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Kąty Wrocławskie Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich
Brzozowa 6
55-080 Kąty Wrocławskie
Barbara Mistecka
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Kąty Wrocławskie Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kardynała Bolesława Kominka Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kardynała Bolesława Kominka
ul. 1 Maja 59
55-080 Katy Wrocławskie
Iwona Gidzińska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Kędzierzyn-Koźle I Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza w Kędzierzynie-Koźlu I Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza w Kędzierzynie-Koźlu
ul. Piramowicza 36
47-200 Kędzierzyn-Koźle
Katarzyna Polinowska-Miłek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Kęszyce - Wieś Szkoła Podstawowa w Kęszycach Szkoła Podstawowa w Kęszycach
Kęszyce -Wieś 50
99-417 Bolimów
Jolanta Kołodziejska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Kętrzyn Szkoła Podstawowa nr1 w Kętrzynie Szkoła Podstawowa nr1 w Kętrzynie
ul.Kopernika 12
11-400 Kętrzyn
Renata Kliszewicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Kęty Ochotnicza Straż Pożarna w Kętach - Podlesiu Rynek
Rynek
32-650 Kęty
Krzysztof Kućka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Kielce Szkoła Podstawowa nr 14 Specjalna w Kielcach Szkoła Podstawowa nr 14 Specjalna w Kielcach
Szkolna 29
25-604 Kielce
anna lesiak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Kielce VI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Kielcach VI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Kielcach
Gagarina 5
25-031 Kielce
Renata Walęcka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Kielce Szpital Kielecki Św. Aleksandra Sp. z o.o. Szpital Kielecki Św. Aleksandra Sp. z o.o.
Kościuszki 25
25-316 Kielce
Magdalena Sala
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Kleszczyna Szkoła Podstawowa im. Marii Kilar w Kleszczynie Szkoła Podstawowa im. Marii Kilar w Kleszczynie
Kleszczyna 28
77-400 Złotów
Barbara Igman, Arleta Łosoś
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Kliniska Wielkie SP w Kliniskach Wielkich SP w Kliniskach Wielkich
ul. Piastowska 11
72-123 Kliniska Wielkie
Agnieszka Czajkowska- Gromek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Kluczbork publiczna Szkoła Podstawowa Nr5 z Oddziałami Integracyjnymi w Kluczborku publiczna Szkoła Podstawowa Nr5 z Oddziałami Integracyjnymi w Kluczborku
ul. M. Konopnickiej 17
46-203 Kluczbork
Katarzyna Perniok
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
KŁANINO SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY W KŁANINIE SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY W KŁANINIE
KŁANINO 7
76-020 [email protected]
BEATA ADAMCZYK
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Kłomnice Szkoła Podstawowa im.Grzegorza Piramowicza w Kłomnicach Szkoła Podstawowa im.Grzegorza Piramowicza w Kłomnicach
ul.Szkolna1
42-270 Kłomnice
Małgorzata Raźniak Paweł Leśniak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Knurów Szkoła Podstawowa im. św Kingi w Knurowie Szkoła Podstawowa im. św Kingi w Knurowie
Ul. Knurów 46
34-434 Dębno
Natalia Orlińska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Knurów Miejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Mnurowie Miejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Mnurowie
Wilsona 22
44-190 Knurów
Gabriela Bieniek
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
KOBIERNO OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W KOBIERNIE SZKOŁA PODSTAWOWA W KOBIERNIE
KOBIERSKA 3
63-714 KOBIERNO
ANNA ZAWODNA
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Kobierzyce Szkoła Podstawowa im Polskich Odkrywców i Podróżników w Kobierzycach Szkoła Podstawowa im Polskich Odkrywców i Podróżników w Kobierzycach
Parkowa 7
55-040 Kobierzyce
Izabela Bulińska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
KOBUŁTY SZKOŁA PODSTAWOWA SZKOŁA PODSTAWOWA
KOBUŁTY 18
11-300 BISKUPIEC
MARZENA STASZAK , MARZENA KOWSZ
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Kobylniki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
Kobylniki 3
88-150 Kruszwica
Monika Grabowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Kocioł Duży Szkoła Podstawowa w Kotle Dużym Szkoła Podstawowa w Kotle Dużym
Kocioł Duży 6
12-200 Pisz
Anna Szymańska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Kokanin Zespół Szkolno-Przedszkolny Zespół Szkolno-Przedszkolny
Kokanin67
62-817 Żelazków
Beata Biernacik
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
KOLNO PUBLICZNY SPECJALNY KATOLICKI OŚRODEK EDUKACYJNO WYCHOWAWCZY w KRUZACH MIEJSKA HALA SPORTOWA
AL. BRONI 14
11-300 BISKUPIEC
Piotr Gaj
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Kolno Szkoła Podstawowa w Kolnie Szkoła Podstawowa w Kolnie
Kolno 33
86-200 Chełmno
Tomasz Drąg
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Kołaczkowo Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta
ul. Krakowska 1
62-306 Kołaczkowo
Tomasz Dobrowolski
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Kołaki Kościelne OSP w Kołakach Kościelnych Szkoła Podstawowa w Kołakach Kościelnych
ul. Kościelna 26
18-315 Kołaki Kościelne
Maciej Gronostajski
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Kołaki Kościelne Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
ul. Kościelna 26
18-315 Kołaki Kościelne
Iwona Grodzka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Kołobrzeg Prywatna szkoła podstawowa Morska Kraina Prywatna szkoła podstawowa Morska Kraina
Ul. Jedności Narodowej 86
78-100 Kołobrzeg
Morska Kraina-prywatna szkoła podstawowa
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Kołobrzeg Szkoła Podstawowa nr 4 Szkoła Podstawowa nr 4
ul. Kupiecka 1
78-100 Kołobrzeg
Renata Tomicka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Komornica Zespół Szkół w Wieliszewie Liceum Ogólnokształcące w Komornicy Hala Sportowa
Modlińska 65
05-135 Wieliszew
Paweł Kuna
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Komorów Zespół Szkół w Komorowie Zespół Szkół w Komorowie
ul.Tomaszowska 1
97-200 Tomaszów Maz.
Dorota Kowalska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Konary Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Nowickiego w Konarach Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Nowickiego w Konarach
Konary 20
05-660 Warka
Anna wieczorek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Koniemłoty Zespół Placówek Oświatowych Publiczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Koniemłotach Zespół Placówek Oświatowych Publiczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Koniemłotach
Ul. STASZOWSKA 7
28-200 Staszów
MAGDALENA MALEC
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Koniewo Publiczna Szkoła Podstawowa w Koniewie Publiczna Szkoła Podstawowa w Koniewie
Koniewo9
72-510 Wolin
Agnieszka Brzezicka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Konin Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Spółdzielców 27
65-510 Konin
Agnieszka Szwat
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Konin Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. J. Korczaka Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. J. Korczaka
ul. Kaliska 19
62-500 Konin
Radosław Szudrowicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Konopnica Szkoła Podstawowa im. 72 Pułku Piechoty "Radom" w Konopnicy Szkoła Podstawowa im. 72 Pułku Piechoty "Radom" w Konopnicy
ul. Szkolna 18
98-313 Konopnica
Marta Sibiak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Kończyce Wielkie Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte
Kościelna 12
43-419 Hażlach
Grzegorz Kuboszek
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Końskie Przedszkole BAJKOWA KRAINA Przedszkole BAJKOWA KRAINA
Ul.Towarowa 4
26-200 Końskie
Renata Ciszek
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Końskie Akademia Przedszkolaka Końskie Akademia Przedszkolaka Końskie
ul.. 1 Maja 13
26-200 Końskie
Marcin Pytlos. Agnieszka Klimek
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Kopnica Szkoła Podstawowa w Kopnicy Szkoła Podstawowa w Kopnicy
Kopnica 24
76-150 darłowo
ANIDA RYDLICHOWSKA
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Korlino Zespół Szkół Społęcznych w Korlinie Zespół Szkół Społęcznych w Korlinie
Korlino 4a
76-113 Postomino
Barbara Ansel
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Koryta Zespół Szkół im. Orła Białego w Korytach Zespół Szkół im. Orła Białego w Korytach
Koryta 66 B
63-440 Raszków
Izabela Trzeciak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Korytowo Szkola Podstawowa im Jana Pawla II w Korytowie Szkola Podstawowa im Jana Pawla II w Korytowie
Szkolna 4
73-200 Choszczno
Anna Sobierajska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Korytów A Szkoła Podstawowa w Korytowie A Szkoła Podstawowa w Korytowie A
Ul. Szkolna 3
96-300 Żyrardów
Katarzyna Kółkiewicz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Korzkiew Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
ul. Podzamcze 11
32-088 Korzkiew
Małgorzata Kruczek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Kosmolów Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Kosmolowie Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Kosmolowie
Kosmolów 152
32-300 Olkusz
Anna Rosołek
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Kostomłoty Drugie Zespół Szkół w Kostomłotach Drugich Zespół Szkół w Kostomłotach Drugich
Kielecka 9
26-085 Miedziana Góra
Marzena Saługa
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Koszyce Małe Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Koszycach Małych Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Koszycach Małych
Oświatowa 1
33-111 Koszyce Wielkie
Bartłomiej Miecznik
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Kościerzyna I Liceum Ogólnokształcące I Liceum Ogólnokształcące
Krasickiego 2
83-400 Kościerzyna
Maciej Szulc
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Kotomierz Szkoła Podstawowa w Kotomierzu Szkoła Podstawowa w Kotomierzu
Koronowska 2
86-020 Dobrcz
Anna Żabicka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Kowala Przedszkole Samorządowe z Oddziałami Integracyjnymi w Kowali Przedszkole Samorządowe z Oddziałami Integracyjnymi w Kowali
Kowala 51b
26-052 Nowiny
Ewa Wołowiec-Pękalska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Kowalków Kolonia Publiczna Szkoła Podstawowa im. płk. Jana T. Sońty "Ośki" w Kowalkowie Publiczna Szkoła Podstawowa im. płk. Jana T. Sońty "Ośki" w Kowalkowie
Kowalków Kolonia 17
26-713 Kazanów
Agnieszka Michalik
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Kowanówko Zespół Szkół Specjalnych w Kowanówku Zespół Szkół Specjalnych w Kowanówku
Miłowody 2
64-600 Oborniki
Martyna Bartol
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Koziegłowy Szkoła Podstawowa im. Alfreda Szklarskiego w Koziegłowach Szkoła Podstawowa im. Alfreda Szklarskiego w Koziegłowach
ul. 3-go Maja 12
42-350 Koziegłowy
Karolina Turoń - Miklas
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Kozienice Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Kozienicach Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Kozienicach
Ul. Konarskiego 4
26-900 Kozienice
Agata Miturska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Kozienice Zespół Szkół Nr 1 im. Legionów Polskich Zespół Szkół Nr 1 im. Legionów Polskich
ulica Warszawska 72
26-900 Kozienice
Iwona Stępień
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Kozietuły Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Kozietułach Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Kozietułach
Kozietuły 83
05-640 Mogielnica
Agnieszka Klimek-Dudzińska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Kórnik Szkoła Podstawowa nr 2 im. Teofili z Działyńskich Szołdrskiej-Potulickiej w Kórniku Szkoła Podstawowa nr 2 im. Teofili z Działyńskich Szołdrskiej-Potulickiej w Kórniku
ul. Armii Krajowej 11
62-035 Kórnik
Agnieszka Półchłopek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Krajkowo Szkoła podstawowa Szkoła podstawowa
Krajkowo 8
09-140 Raciąż
Anita Wochnowicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Krajno Pierwsze Szkoła Podstawowa im.ks. Jerzego Popiełuszki Szkoła Podstawowa im.ks. Jerzego Popiełuszki
Krajno Pierwsze 153a
26-008 GÓRNO
Ewa Lach dyrektor szkoły
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Krakow Liceum Ogólnokształcące nr XXI w Krakowie Liceum Ogólnokształcące nr XXI w Krakowie
Os. Tysiąclecia 15
31-606 Krakow
Mariusz Gotfryd
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Kraków Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. 29 Listopada 121
31-406 Kraków
Katarzyna Janik
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Kraków Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Borsucza 4
30-408 Kraków
Anna Maliszewska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Kraków Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Masarska 8
31-534 Kraków
Renata Zgud
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Kraków Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Pilotów 29
31-462 Kraków
Karolina Czerwonka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Kraków Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 105 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 105
os. Słoneczne 12
31-957 Kraków
Danuta Repetowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Kraków Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 98 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 98
os. Na Stoku 52
31-708 Kraków
Małgorzata Obrzut- Wypchał
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Kraków Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 162 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 162
ul. Stojałowskiego 31
30-611 Kraków
Barbara Cora, Dorota Baran-Flaszowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Kraków VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie
ul. Grzegórzecka 24
30-001 Kraków
Gabriela Waś
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Kraków Zespół Szkół Ogólnokształcących STO im. Juliusza Słowackiego Zespół Szkół Ogólnokształcących STO im. Juliusza Słowackiego
Stradomska 10
31-058 kraków
Katarzyna Bieroń
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Kraków Szkoła Podstawowa nr 92 im. Bohaterów Westerplatte Szkoła Podstawowa nr 92 im. Bohaterów Westerplatte
os. Kalinowe 18
31-814 Kraków
Paulina Famulska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Kraków Szkoła podstawowa Szkoła podstawowa
ul.Golikówka
31-231 Kraków
Teresa Palonek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Krasna szkoła podstawowa szkoła podstawowa
Krasna 108
38-420 Korczyna
Jolanta Kubit
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Krasnobród Zespół Szkół w Krasnobrodzie Zespół Szkół w Krasnobrodzie
ul. Lelewela 37, 22-440 Krasnobród
22-440 Krasnobród
Joanna Burda
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Krasnowo Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewiczaw Krasnowie Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewiczaw Krasnowie
Krasnowo 17
16-500 Sejny
Barbara Nowikowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Krasocin Zespół Placówek Oświatowych im. rtm. Witolda Pileckiego w Krasocinie Zespół Placówek Oświatowych im. rtm. Witolda Pileckiego w Krasocinie
ul. Floriańska 1
29-105 Krasocin
Monika Dąbrowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Krempna Szkoła Podstawowa w Krempnej Szkoła Podstawowa w Krempnej
Krempna 45
38-232 Krempna
Barbara Potera
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Kroczyce Szkoła Podstawowa w Kroczycach Szkoła Podstawowa w Kroczycach
ul. Sienkiewicza 7
42-425 Kroczyce
Monika Gajecka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Krosno Studenckie Koło Honorowych Dawców Krwi i Potencjalnych Dawców Krwi w Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia Studenckie Koło Honorowych Dawców Krwi i Potencjalnych Dawców Krwi w Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia
Rynek 1
38-400 Krosno
Patrycja Barna
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Krosno Odrzańskie ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
ul. Poznańska 88
66-600 Krosno Odrzańskie
Jolanta Świtacz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Krośnica Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Krośnicy Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Krośnicy
Ul. Ojca Leona 1
34-450 Krościenko n. D
Katarzyna Bochnak, Krzysztof Czubiak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Kruklanki Szkoła Podstawowa im. K.I. Gałczyńskiego w Kruklankach Szkoła Podstawowa im. K.I. Gałczyńskiego w Kruklankach
ul.22-go Lipca 34
11-612 Kruklanki
Justyna Maliszewska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Kruszewiec Szkoła Podstawowa w Kruszewcu Szkoła Podstawowa w Kruszewcu
Kruszewiec 20
11-400 Kętrzyn
Barbara Wiłkowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Kruszwica Zespół Szkół Samorządowych nr 1- Szkoła Podstawowa nr 1 Zespół Szkół Samorządowych nr 1- Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Kujawska 22
88-153 Kruszwica
Grażyna Dziwnik
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Kruszyna Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Kruszynie Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Kruszynie
ul.Pocztwa 2
42-282 Kruszyna
Katarzyna Trelińska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Krzepice Zespół Szkół w Krzepicach Zespół Szkół w Krzepicach
ul.Ryłyv26
42-160 Krzepice
Agnieszka Borowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Krzeszów Górny Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzeszowie Górnym Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzeszowie Górnym
Krzeszów Górny 109
37-413 Harasiuki
Publiczna Podstawowa w Krzeszowie Górnym
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Krzęcin Ochotnicza Straż Pożarna w Krzęcinie Zespół Szkolno - Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Krzęcinie
ul. św. Floriana 75
32-051 Krzęcin
Tomasz Partyka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Krzykawa Zespół Przedszkolno-Szkolny Zespół Przedszkolno-Szkolny
Krzykawa 54
32-329 Bolesław
Beata Jurczyk-Szotek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
KRZYŻ WIELKOPOLSKI Zespół Szkół im Powstańców Wielkopolskich 1918-1919 Zespół Szkół im Powstańców Wielkopolskich 1918-1919
Sikorskiego 15
64-761 KRZYŻ WIELKOPOLSKI
Joanna Urbaniak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Książnice Wielkie Szkołoła Podstawowa Szkołoła Podstawowa
książnice Wielkie 37
32-130 Koszyce
Agata Głuszek
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Kunów Publiczna Szkoła Podstawowa w Kunowie Publiczna Szkoła Podstawowa w Kunowie
ul. Szkolna 1
27-415 Kunów
Marek Czuba
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Kupinin Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Karszewie Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Karszewie
Kupinin 1
62-660 Dąbie
Katarzyna Sitarz
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Kurdwanów SP im. ks. Jana Twardowskiego w Kurdwanowie SP im. ks. Jana Twardowskiego w Kurdwanowie
Kurdwanów 35
96-513 Nowa Sucha
Anna Śmigiera
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Kurzętnik Zespół Szkół Zawodowych Zespół Szkół Zawodowych
ul. Grunwaldzka 49
13-306 Kurzętnik
Przemysław Majas
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Kutno Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Kutnie Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Kutnie
Kutno, ul. Narutowicza 22
99-300 Kutno
Lilianna Woźniak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Kutno Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Królewska 23
99-300 Kutno
Anna Kowalska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Kuźnica Stara Szkoła Podstawowa Dywizji im. J. H. Dąbrowskiego Szkoła Podstawowa Dywizji im. J. H. Dąbrowskiego
Kuźnica Stara 34
42-360 Poraj
Sylwia Sygut
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Kwidzyn Sztab WOŚP Kwidzyn - Kwidzyńskie Centrum Kultury Sala sportowa II Liceum Ogólnokształcącego
Słoneczna 2
82-500 Kwidzyn
Lidia Dyksa
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Lasocice Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Lasocice, Szkolna 13
64-100 Leszno
Beata Krystians
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Legbąd Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Legbądzie Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Legbądzie
Towarowa 5a
89-504 Legbąd
Bernadeta Borysiuk
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Legnica Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Jaworzyńska 58
59-220 Legnica
Katarzyna Mazurkiewicz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Lenartowice Zespół Szkół Publicznych w Lenartowicach Zespół Szkół Publicznych w Lenartowicach
Lenartowice 59
63-300 Pleszew
Lucyna Jezierska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Leszno Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Lipowa 34
64-100 Leszno
Agnieszka Kurek
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Leszno Stowarzyszenie PL18 Hala Sportowo - Widowiskowa "Trapez"
Jana Pawła II
64-100 Leszno
Beata Hojnacka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Leszno Zespół Szkół Rolniczo–Budowlanych Zespół Szkół Rolniczo–Budowlanych
1 Maja 1
64-100 Leszno
Jarek Płonka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Leszno Górne Szkoła Podstawowa w Lesznie Górnym Szkoła Podstawowa w Lesznie Górnym
ul. Szkolna 2 A
67-321 Leszno Górne
Małgorzata Augustyniak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Leśniowice Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kościuszki w Leśniowicach Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kościuszki w Leśniowicach
Leśniowice 24b
22-122 Leśniowice
Katarzyna Kamińska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Lewin Brzeski Publiczna Szkoła Podstawowa Publiczna Szkoła Podstawowa
ul. Kościuszki 61
49-340 Lewin Brzeski
Małgorzata Łozińska-Szemelak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Libidza Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Libidzy Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Libidzy
Libidza ul. Olszyńskiego 2
42-125 Kamyk
Marlena Polak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Lidzbark Warmiński Stowarzyszenie Joannici Dzieło Pomocy Plac przed Wysoką Bramą
Powstańców Warszawy
11-100 Lidzbark Warmiński
Damian Kardymowicz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Ligota Szkoła Podstawowa w Ligocie Szkoła Podstawowa w Ligocie
Szkoła Podstawowa w Ligocie, Raszków ul. Kaliska 2
63-440 Poczta Polska AP Ligota ul. Ostrowska 17
Łukasz Weckwerth
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Ligota Polska Szkoła podstawowa w Ligocie Polskiej Szkoła podstawowa w Ligocie Polskiej
Ligota Polska 3
56-400 Oleśnica
Małgorzata Lenart
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Lindów Zespół Szkolno - Przedszkolny Zespół Szkolno - Przedszkolny
Lindów 42
42-165 Lipie
Marzena Kocik
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
LIPINY SZKOŁA PODSTAWOWA SZKOŁA PODSTAWOWA
LIPINY 40
64-830 MARGONIN
BARBARA SZAMOCKA
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Lipka Stowarzszenie Zastępczego Rodzicielstwa oddział w Złotowie we współpracy z Szkołą Podstawową w Lipce Szkoła Podstawowa w Lipce
ul.Szkolna 6 oraz ul.Gajowa 4
77-420 Lipka
Przewodnicząca Stowarzyszenia Zastępczego Rodzicielstwa Karolina Bąkowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Lipnica Murowana Publiczna Szkoła Podstawowa Publiczna Szkoła Podstawowa
Lipnica Górna
32-724 Lipnica Murowana
Elżbieta Czauderna
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Lipnica Murowana Publiczna Szkoła Podstawowa Publiczna Szkoła Podstawowa
Lipnica Murowana 59
32-724 Lipnica Murowana
Renata Polek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Lipno Zespół Szkół w Lipnie Zespół Szkół w Lipnie
ul. Powstańców Wielkopolskich 68
64-111 Lipno
Maria Matukiewicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Lipno Szkoła Podstawowa nr 3 w Lipnie/ Lipnowskie WOPR Szkoła Podstawowa nr 3 w Lipnie/ Lipnowskie WOPR
ul. Traugutta
87-600 Lipno
Marcin Makowski
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Lipsko Szkoła Podstawowa w Lipsku Szkoła Podstawowa w Lipsku
Lipsko 126
22-400 Lipsko
Michał Krzyżak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Lisów Zespół Szkolno-Przedszkolny Zespół Szkolno-Przedszkolny
ul.Szkolna 2
42-714 Lisów
Alicja Kulicka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Lodz Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Słyszę Serce” Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Słyszę Serce”
Osinowa 24
91-348 Lodz
Marta Biniek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Lubań Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im Kombatantów Zimi Lubańskiej Szkoła Podstawowa nr 2
Rybacka 16
59-800 lubań
Eliza Sławińska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
LUBAŃ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM EUROPEJSKICH DRÓG ŚWIĘTEGO JAKUBA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM EUROPEJSKICH DRÓG ŚWIĘTEGO JAKUBA
UL. RYBACKA 16
59-800 LUBAŃ
ANNA WITUKIEWICZ
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Lubań Zespół Szkol imienia Adama Mickiewicza w Lubaniu Szkola Podstawowa nr 2 w Lubaniu im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba
Rybacka 16
59-800 Luban
Alina Mediuch
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Lubań Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Lubaniu Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaniu im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba
Ul.Rybacka 16
59-800 Lubań
Mariusz Mediuch
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Lubin Szkoła Podstawowa Nr 10 Szkoła Podstawowa Nr 10
Wyszynskiego 3
59-300 Lubin
ewa sosnowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Lublewo Zespół Kształcenia i Wychowania Zespół Kształcenia i Wychowania
Szkolna 5
83-050 Kolbudy
Ewelina Stolarska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Lublin Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Kowalska 14
20-115 Lublin
Katarzyna Kasperek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Lublin Szkoła Podstawowa Nr 3 Szkoła Podstawowa Nr 3
Balladyny 22
20-601 Lublin
Karolina Jach
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Lubno Szkoła Podstawowa w Lubnie Szkoła Podstawowa w Lubnie
Plac Wyzwolenia 8
66-450 66-450 Bogdaniec
Celina Jasińska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Lubocino Szkoła Podstawowa im. Jana Drzeżdżona w Lubocinie Szkoła Podstawowa im. Jana Drzeżdżona w Lubocinie
Lubocino 10
84-110 Krokowa
Barbara Zimolzak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Luboń Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. A. Wodziczki Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. A. Wodziczki
ul. 1 maja 10
62-030 Luboń
Ewa Darul
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Luboń Szkoła Podstawowa nr 1 im bł. E. Bojanowskiego Szkoła Podstawowa nr 1 im bł. E. Bojanowskiego
Poniatowskiego 16
62-030 Luboń
Maria Sleboda
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Luboń Zespół Szkół w Luboniu Zespół Szkół w Luboniu
ul. Armii Poznań 27
62-030 Luboń
Katarzyna Królikiewicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Lubrza Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera
os. Szkolne 14
66-218 Lubrza
Beata Banaś
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Lubstów Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2 w Lubstowie Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2 w Lubstowie
ul. Kościelna 1a
62-610 Sompolno
Terebińska Aneta, Anna Michalska, Tomasz Jarmuż, Magdalena Różycka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Lubsza Szkoła Podstawowa im. J. Lompy w Lubszy Szkoła Podstawowa im. J. Lompy w Lubszy
ul. Szkolna 1
42-289 Lubsza
Dorota Nowak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Lubycza Królewska Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
ul. J. III Sobieskiego 5
22-680 Lubycza Królewska
Teresa Watrak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Lusina Ochotnicza Straż Pożarna w Lusinie Ochotnicza Straż Pożarna w Lusinie
Lusina 25b
55-340 Udanin
Bogdan Wilczak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Lutom Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Lutom 38
64-410 Sieraków
Justyna Zdanowicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Łagów Publiczne Przedszkole Nr1 Tęcza w Łagowie Publiczne Przedszkole Nr1 Tęcza w Łagowie
ul. Zapłotnia 15
26-025 Łagów
Jolanta Gadowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Łajski Szkoła Podstawowa im Stanisława Moniuszki w Łajskach Szkoła Podstawowa im Stanisława Moniuszki w Łajskach
Kościelna 63
05-119 Legionowo
Agnieszka Łoń
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Łankiejmy SZKOŁA PODSTAWOWA imieniem M.Kopernika w Łankiejmach SZKOŁA PODSTAWOWA imieniem M.Kopernika w Łankiejmach
Łankiejmy 10
11-430 Korsze
KRZYSZTOF BATEN
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Łany Publiczna Szkoła Podstawowa w Łanach Publiczna Szkoła Podstawowa w Łanach
ul. Główna 98 A
47-253 Cisek
Roman Bugla
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Łapsze Wyżne Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Jana Pawła II w Łapszach Wyżnych Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Jana Pawła II w Łapszach Wyżnych
ul. Świętego Floriana, 51
34-442 Łapsze Niżne
Małgorzata Kamińska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Łask Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy
ul. Mickiewicza 6
98-100 Łask
Małgorzata Foszpańczyk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Łaziska Górne Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II
ul. Wyrska 4
43-173 Łaziska Górne
Ilona Rajnoga
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Łąg Zespół Szkół w Łęgu Zespół Szkół w Łęgu
ul. Chojnicka 2a
89-652 Łąg
Aneta Bolałek
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Łebno Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łebnie Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łebnie
Ul. Szkolna 1
84-217 Szemud
Monika Hrycyk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Łęg Probostwo Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Łęg Probostwo 31/1
09-210 Drobin
Małgorzata Jankowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Łężany Szkoła Podstawowa w Łężanach Szkoła Podstawowa w Łężanach
ul. Kościuszki 2
38-430 Miejsce Piastowe
Karina Świątek
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Łobodno Zespół Szkolno - Przedszkolny w Łobodnie Zespół Szkolno - Przedszkolny w Łobodnie
Łobodno, Ul. Sienkiewicza 69
42-100 Kamyk
Agat Sosnowska, Alina Hutna, Anita Pietrzyk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Łòdź Szkoła Podstawowa Specjalna nr 201 przy Specjalistycznym Psychiatrycznym Zoz w Łodzi - Oddział dla dzieci Szkoła Podstawowa Specjalna nr 201 przy Specjalistycznym Psychiatrycznym Zoz w Łodzi - Oddział dla dzieci
Łòdź ul. Aleksandrowska 159
91-229 Łòdź
Małgorzata Zadka, Joanna Synowiec
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Łojki Szkoła Podstawowa im. K.Makuszyńskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Szkoła Podstawowa im. K.Makuszyńskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym
Długa 48
42-290 Blachownia
Sławomir Pyda, Magdalena Tyszko-Warzecha
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Łomna Ochotnicza Straż Pożarna w Łomnie Szkoła Podstawowa w Łomnie
J. Kochanowskiego 101
05-152 Czosnów
Dorota i Paweł Pawłowscy
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Łódz Szkoła Podstawowa nr 34 Szkoła Podstawowa nr 34
Ćwiklińskiej 9
92-508 Łódz
Jolanta Malicka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Łódź Szkoła Podstawowa nr 149 w Łodzi Szkoła Podstawowa nr 149 w Łodzi
Tatrzańska 69 a
93-219 Łódź
Magdalena Budka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Łódź Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Kościuszki 3
90-418 Łódź
Justyna Granosik
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Łódź Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Żeligowskiego 46
90-644 Łódź
Amanda Ziętek
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Łódź Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Piotrkowska 122
90-006 Lódź
Marta Wiśniewska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Łódź Szkoła Podstawowa nr.1 im.Adama Mickiewicza Szkoła Podstawowa nr.1 im.Adama Mickiewicza
ul.Sterlinga 24
90-212 Łódź
Ewa Pietrzyk
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
ŁÓDŹ Centrum Handlowe MANUFAKTURA Centrum Handlowe MANUFAKTURA
Ul. Drewnowska 58
91-002 Łódź
Zbigniew Pietrzak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Łódź Szkoła Podstawowa nr 141 Szkoła Podstawowa nr 141
ul. Zakładowa 35
92-402 Łódź
Szkoła Podstawowa nr 141 w Łodzi
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Łódź Szkoła Podstawowa Nr 24 w Łodzi Szkoła Podstawowa Nr 24 w Łodzi
Ciesielska 14a
91-308 Łódź
Radomir Godula
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Łódź Szkoła Podstawowa nr 137 w Łodzi Szkoła Podstawowa nr 137 w Łodzi
Florecistów 3b
94-041 Łódź
Mariusz Rudziński
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
ŁÓDŹ Szkoła Podstawowa nr 175 Centrum Handlowe MANUFAKTURA
Ul. Drewnowska 58
91-002 ŁÓDŹ
dyrektor SP nr 175 mgr Beata Ciupińska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Łódź szkoła podstawowa 116 im. Aleksego Rżewskiego szkoła podstawowa 116 im. Aleksego Rżewskiego
Ratajska 2/4
91-231 Łódź
Adamska Ewa
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
ŁÓDŹ Szkoła podstawowa nr 11 Szkoła podstawowa nr 11
Hufcowa 20a
94-107 ŁÓDŹ
Karolina Płomińska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Łódź Szkoła Podstawowa MIKRON w Łodzi Szkoła Podstawowa MIKRON w Łodzi
Piękna 30/32
93-558 Łódź
Marcin Terka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Łubiana Zespół Kształcenia w Łubianie Zespół Kształcenia w Łubianie
ul. Szkolna 1
83-407 Łubiana
Maria Pellowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Łubnice Publiczna Szkoła Podstawowa w Łubnicach Publiczna Szkoła Podstawowa w Łubnicach
Łubnice 62
28-232 Łubnice
Publiczna Szkoła Podstawowa w Łubnicach
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Łuków Zespół Placówek Zespół Placówek
Ul Miedzyrzecka
21-400 ŁUKÓW
Marta Matusiak
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Łysa Góra Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łysej Górze Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łysej Górze
275
32-853 Łysa Góra
Lidia Latocha-Mizera
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Łyse Szkoła Podstawowa Im. Henryka Sienkiewicza w Łysych Szkoła Podstawowa Im. Henryka Sienkiewicza w Łysych
ul. Szkolna 1, 07-437 Łyse
07-437 Łyse
Anna Samul
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Łysołaje Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Łysołajach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Łysołajach
Łysołaje 120
21-020 Milejów
Marta Ponieważ
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Machnów Nowy Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Machnów Nowy
22-680 Lubycza Królewska
Jolanta Pracz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
MAJDAN WIELKI SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W MAJDANIE WIELKIM SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W MAJDANIE WIELKIM
MAJDAN WIELKI 143
22-440 KRASNOBRÓD
Małgorzata Kawałek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Makowiska Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Makowiskach Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Makowiskach
ul. Szkolna 1
98-330 Pajęczno
Iwona Chłopaś-Żygadło
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Małe Walichnowy Szkoła Podstawowa w Małych Walichnowach Szkoła Podstawowa w Małych Walichnowach
Małe Walichnowy 1
83-122 Wielkie Walichnowy
Laura Borys
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Marcinowice Szkoła Podstawowa w Marcinowicach Szkoła Podstawowa w Marcinowicach
Kolejowa 18
58-124 Marcinowice
Monika Sordyl
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Marki Gmina Miasto Marki Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Markach
ul. Okólna 14
05-270 Marki
Emilia Oleksiak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Markowa Szkoła Podstawowa im Sług Bożych Rodziny Ulmów w Markowej Szkoła Podstawowa im Sług Bożych Rodziny Ulmów w Markowej
Markowa 1351
37-120 Markowa
Magdalena
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Marzęcice Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Ziemi w Marzęcicach Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Ziemi w Marzęcicach
ul. Szkolna 21
13-306 Kurzętnik
Emilia Jankowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Mastki Szkoła Podstawowa im. Józefa Ufy Szkoła Podstawowa im. Józefa Ufy
Mastki 1
99-413 Chąśno
Dorota Celińska-Strach
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Maszewo Szkoła Podstawowa w Maszewie Szkoła Podstawowa w Maszewie
Maszewo 114
66-614 Maszewo
Dorota Bąkowska - Wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Maszewie
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Maszewo Lęborskie Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków
ul. Szkolna 5
84-315 Maszewo Lęborskie
Rafał Kunkel
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Matysówka Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza Wielkiego Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza Wielkiego
Matysówka1
35-330 Rzeszów
Krystyna Kielar
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Mazury Zespół Placówek Oświatowych w Mazurach Zespół Placówek Oświatowych w Mazurach
MAZURY 128
36-130 Ranizów
MAGDALENA MARSZAŁ
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Mąchocice Kapitulne Szkoła Podstawowa w Mąchocicach Kapitulnych Szkoła Podstawowa w Mąchocicach Kapitulnych
ul.Szkolna 27
26-001 Masłów
Dorota Malarczyk
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Mechelinki Stowarzyszenie Morska Baza Szkoleniowa Mechelinki Stowarzyszenie Morska Baza Szkoleniowa Mechelinki
Nadmorska 28
81-198 Suchy Dwór
Sebastian Borek
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Michałówka Szkoła Podstawowa im. Orła Białego Szkoła Podstawowa im. Orła Białego
Michałówka 3
08-400 Garwolin
Bożena Urbańska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Michów Zespół Szkół Ogolnokształcących w Michowie-Szkoła Podstawowa Zespół Szkół Ogolnokształcących w Michowie-Szkoła Podstawowa
ul. Szkolna II/2B
21-140 Michów
Jolanta Targońska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Miechów - Charsznica Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
ul. Szkolna 14
32-250 Charsznica
Izabela Mikuła
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Miejsce Piastowe Szkoła Podstawowa im. Tytusa Trzecieskiego w Mijescu Piastowym Szkoła Podstawowa im. Tytusa Trzecieskiego w Mijescu Piastowym
ul. Szkolna 24
38-430 Miejsce Piastowe
Lucyna Kandefer
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Mielenko Drawskie Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Mielenku Drawskim Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Mielenku Drawskim
Mielenko Drawskie 47
78-500 Drawsko Pomorskie
Aldona Ziółkowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Mierzęcice Szkoła Podstawowa nr 1 Mierzęcice Szkoła Podstawowa nr 1 Mierzęcice
ul Wolności 68
42-460 Mierzęcice
Anna Studentkowska - Tokarska
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Mieszków Ochotnicza Straż Pożarna im. gen. Stanisława Taczaka Mieszków Szkoła Podstawowa im.gen. Stanisława Taczaka w Mieszkowie
Radliniecka 11
63-200 Jarocin
Przemysław Wieliński
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Mikołów Ochotnicza Straż Pożarna w Mikołowie Przedszkole nr 3 Kota w butach
Konstytucji 3-go maja 40
43-190 Mikołów
Sylwia Jarecka
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Mikołów Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II
ul. Gliwicka 299
43-190 Mikołów
Ewa Michalczyk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Mikstat Szkoła Podstawowa w Mikstacie Szkoła Podstawowa w Mikstacie
ul. Grabowska 13
63-510 Mikstat
Maria Szczepaniak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Miłakowo Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Miłakowie Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Miłakowie
ul. Olsztyńska 9a
14-310 Miłakowo
Anna Jagosz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Miłosław Przedszkole Koszałek Opałek Przedszkole Koszałek Opałek
Łąkowa
62-320 Miłosław
Beata Kaniewska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Miłosław Szkoła Podstawowa im. wiosny Ludów Szkoła Podstawowa im. wiosny Ludów
Poznańska 1a
62-320 Miłosław
Sylwia Grajek
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Miłosław Ochotnicza Straż Pożarna Ochotnicza Straż Pożarna
Różowa 6
62-320 Miłosław
Piotr Maćkowiak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Mińsk Mazowiecki SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. POWSTAŃCÓW STYCZNIOWYCH SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. POWSTAŃCÓW STYCZNIOWYCH
ul. Siennicka 17
05-300 Mińsk Mazowiecki
Agnieszka Sado
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Mirków Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mirkowie Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mirkowie
ul. Słowackiego 17
55-095 Mirków
Magdalena Krawczyk
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Mława Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy
Ul. J. Słowackiego 16
06-500 Mława
Ewelina Lemanek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Młodocin Mniejszy Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego
Młodocin Mniejszy 47
26-624 Kowala
Ida Rogowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Mnich Szkoła Podstawowa im. Pawła Kojzara w Mnichu Szkoła Podstawowa im. Pawła Kojzara w Mnichu
Kopernika 12
43-520 Chybie
Aleksandra Paszanda
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Modrzejowice Publiczna Szkoła Podstawowa w Modrzejowicach Publiczna Szkoła Podstawowa w Modrzejowicach
Modrzejowice 68
26-640 Skaryszew
MonikaTatar
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Mołtajny Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Mołtajny Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Mołtajny
Mołtajny 1
11-410 Barciany
Aneta Wypyszczak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Mońki Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida w Mońkach Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida w Mońkach
ul. Tysiąclecia 15
19-100 Mońki
Elżbieta Dembowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Morawin Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Morawin 27
62-834 Ceków
Paulina Morańda
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Moryń Zespół Szkół w Moryniu Zespół Szkół w Moryniu
Dworcowa 6a
74-503 Moryń
Gabriela Małkiewicz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Morzeszczyn Szkoła Podstawowa w Morzeszczynie Szkoła Podstawowa w Morzeszczynie
ul. Kociewska 3
83-132 Morzeszczyn
Justyna Hajduk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Mrągowo Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika
ul. Bohaterów Warszawy 4
11-700 Mrągowo
Iwona Hinz, Halina Taudul
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Mroków Szkoła Podstawowa w Mrokowie Szkoła Podstawowa w Mrokowie
ulica Marii Świątkiewicz 2a
05-552 Mroków
Aneta Michalczyk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Mrzeżyno OSP Mrzeżyno Szkoła Podstawowa
Tysiąclecia 32
72-330 Mrzeżyno
Adam Dąbrowski
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Mstów Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Mstowie Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Mstowie
ul. Partyzantów 2
42-244 Mstów
Justyna Klimczak
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Muszyna Niepubliczne Przedszkole Językowo - Artystyczne Bajka Niepubliczne Przedszkole Językowo - Artystyczne Bajka
Piłsudskiego 75
33-370 Muszyna
Kamila Spólnik
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Myślenice Szkoła Podstawowa nr 2 w Myślenicach Szkoła Podstawowa nr 2 w Myślenicach
ul. Żeromskiego 2
32-400 Myślenice
Anna Zahel
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Myślibórz Szkoła Podstawowa nr 2 w Myśliborzu Szkoła Podstawowa nr 2 w Myśliborzu
ul. Piłsudskiego 18
74-300 Myślibórz
Rafał Topolski
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Nabróż - Kolonia Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii
Nabróż - Kolonia 19
22-650 Łaszczów
Joanna Ponikowska - Krawczyk
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Nacław ZSP Polanów Filia Szkoły Podstawowej w Nacławiu ZSP Polanów Filia Szkoły Podstawowej w Nacławiu
12
76-010 Polanów
Anna Załęska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Nawiady Szkoła Podstawowa w Nawiadach Szkoła Podstawowa w Nawiadach
Nawiady 31
11-710 Piecki
Renata Minkiewicz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Nehrybka Zespół Szkół im.Tadeusza Kościuszki Zespół Szkół im.Tadeusza Kościuszki
Nehrybka188 A
37-733 PIKULICE
Zespół Szkół
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Nędza szkoła Podstawowa szkoła Podstawowa
ul. Jana Pawła II
47-440 Nędza
Ewa Skatuła
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Nętno Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Nętnie Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Nętnie
Nętno 38
78-500 Drawsko Pomorskie
Aleksandra Wolszczak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Nidzica KP PSP Nidzica KP PSP Nidzica
ul.kolejowa 9
13-100 Nidzica
Krzysztof Lewikowski
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Niebieszczany Ochotnicza Straż Pożarna w Niebieszczanach Szkoła Podstawowa
Niebieszczany 492
38-504 Niebieszczany
Grzegorz Klecha
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
NIECHCICE SZKOŁA PODSTAWOWA IM. M. KONOPNICKIEJ W NIECHCICA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. M. KONOPNICKIEJ W NIECHCICA
CZĘSTOCHOWSKA 27
97-340 ROZPRZA
BOGUSŁAWA LEWIŃSKA
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Niedźwiedzice Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Niedźwiedzice 16
59-225 Niedźwiedzice
Katarzyna Ferenc
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
NIEGOWONICE SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. STEFANA JONIAKA W NIEGOWONICACH SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. STEFANA JONIAKA W NIEGOWONICACH
UL. SZKOLNA 11
42-454 ŁAZY
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. STEFANA JONIAKA W NIEGOWONICACH
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Niepruszewo Zespół Szkolno - Przedszkolny im. dr Wandy Błeńskiej Zespół Szkolno - Przedszkolny im. dr Wandy Błeńskiej
ul. Starowiejska 26
64-320 Buk
Natalia Fagasik
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Nietążkowo Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie
Nietążkowo ul. Dudycza 4
64-030 Śmigiel
Bartosz Napierała
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
NIETKÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W NIETKOWIE SZKOŁA PODSTAWOWA W NIETKOWIE
NIETKÓW, UL. JANA KASPROWICZA 76
66-016 CZERWIEŃSK
IWONA SMORĄG
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Niewachlów - Kielce Ochotnicza Straż Pożarna Niewachlów - Kielce Ochotnicza Straż Pożarna Niewachlów - Kielce
Podporucznika Zbigniewa Kruszelnickiego "Wilka" 49
25-669 Kielce
Piotr Biegański
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Nisko Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Nisku Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Nisku
Piaskowa 15
37-400 Nisko
Małgorzata Leszczyńska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Nisko Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5
Tysiąclecia 12A
37-400 Nisko
Ewa de Ville-Piotrowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Nowa Cerkiew Szkoła Podstawowa im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Nowej Cerkwi Szkoła Podstawowa im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Nowej Cerkwi
ul. szkolna 11
89-620 Chojnice
Artur Jaster
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Nowa Sól Szkoła Podstawowa Nr 2 Szkoła Podstawowa Nr 2
Ul. Gimnazjalna 11
67-100 Nowa Sól
Małgorzata Graczyk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Nowa Wieś Szkołą Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Nowej Wsi Szkołą Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Nowej Wsi
ul. Szkolna 5
64-510 Wronki
Violetta Dzik
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Nowa Wieś Szkoła Podstawowa im. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nowej Wsi Szkoła Podstawowa im. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nowej Wsi
Nowa Wieś 96
33-336 Łabowa
Robert Łopuch
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Nowe Miasto Zespół Szkół im.Integracji Europejskiej Zespół Szkół im.Integracji Europejskiej
ul. Ciechanowska 15
09-120 Nowe Miasto
Teresa Żarek
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Nowe Miasto nad Pilicą Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Kro Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Kro
ul. Ogrodowa 16
26-420 Nowe Miasto nad Pilicą
Joanna Kozieł
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Nowe Worowo Szkoła Podstawowa w Nowym Worowie Szkoła Podstawowa w Nowym Worowie
Chopina 9
78-523 Nowe Worowo
Agnieszka Pryboda
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Nowogard Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowogardzie Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowogardzie
Wojska Polskiego, 6
72-200 Nowogard
Sebastian Szymanski
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Nowogród Bobrzański Szkoła Podstawowa nr1 Szkoła Podstawowa nr1
Marcinkowskiego 2
66-010 Nowogród Bobrzański
Joanna Sobków
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Nowogród Bobrzański Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowogrodzie Bobrzańskim Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowogrodzie Bobrzańskim
Kościuszki 41
66-010 Nowogród Bobrzański
Grażyna Drozdek
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Nowosielce Szkoła Podstawowa w Nowosielcach Szkoła Podstawowa w Nowosielcach
Nowosielce 561
37-200 Przeworsk
Jolanta Węgierk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Nowy Sącz Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej w Nowym Sączu Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej w Nowym Sączu
ul. Jagiellońska 32
33-300 Nowy Sącz
Agnieszka Czeluśniak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Nowy Targ Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Kolejowa 27
34-400 Nowy Targ
Weronika Kaszycka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Nowy Żabieniec Publiczna Szkoła Podstawowa w Żabieńcu Publiczna Szkoła Podstawowa w Żabieńcu
Nowy Żabieniec 2
08-470 Wilga
Katarzyna Lusawa
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Ogorzeliny Szkoła Podstawowa im. Polskich Kawalerów Maltańskich w Ogorzelinach Szkoła Podstawowa im. Polskich Kawalerów Maltańskich w Ogorzelinach
ul. Obkaska 3
89-665 Ogorzeliny
Elżbieta Kosobucka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
OKARTOWO ZESPÓŁ SZKOLNO- PRZEDSZKOLNY W OKARTOWIE ZESPÓŁ SZKOLNO- PRZEDSZKOLNY W OKARTOWIE
OKARTOWO 22
12-250 ORZYSZ
Hubert Makowski
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Okonek Przedszkole Miejskie im. Marii Konopnickiej Przedszkole Miejskie im. Marii Konopnickiej
Spokojna 1
64-965 OKONEK
Katarzyna Prozorowicz-Zabrocka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Okonek Szkoła Podstawowa w Okonku Szkoła Podstawowa w Okonku
ul.Leśna 45
64-965 Okonek
Andrzej Zawiliński
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Olecko Stowarzyszenie Krok po Kroku Hala Lega
Park 1
19-400 Olecko
Iwona Saulewicz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
olesno Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3
ul. Krasickiego 25
46-300 olesno
iwona Mielczarek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Oleszyce OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W OLESZYCACH Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Ul. Mickiewicza 1
37-630 Oleszyce
Kinga Czarna
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Oleśnica Szkoła Podstawowa nr 8 im. Noblistów Polskich w Oleśnicy Szkoła Podstawowa nr 8 im. Noblistów Polskich w Oleśnicy
ul. Wiejska 35
56-400 Oleśnica
Elżbieta Pawlak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Oleśnica szkoła Podstawowa nr 7 i. Jana Pawła II w Oleśnicy Hala Sportowa z Oleśnickim Kompleksem Rekreacyjnym ATOL
ul. Kochanowskiego 2
56-400 Oleśnica
Dorota Rasała-Świtoń
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Olkusz Zespół Szkół Nr 3 imienia Antoniego Kocjana Zespół Szkół Nr 3 imienia Antoniego Kocjana
Francesco Nullo 32
32-300 Olkusz
Marta Gurgul
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Olkusz Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marcina Bylicy Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marcina Bylicy
ul. Cegielniana 24
32-300 Olkusz
Celina Januszek, Jolanta Wójcikowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Olkusz IV Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Olkuszu IV Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Olkuszu
ul. J. Korczaka 7
32-300 Olkusz
Beata Czeladzka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Olszanka Publiczny Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Gimnazjalnymi im. Brygady Partyzanckiej „Grunwald” w Olszance Publiczny Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Gimnazjalnymi im. Brygady Partyzanckiej „Grunwald” w Olszance
49-332 Olszanka, Olszanka 94
49-332 Olszanka
Bożena Lorent
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Olszanka Szkoła Podstawowa im. Unitów Podlaskich Szkoła Podstawowa im. Unitów Podlaskich
Olszanka 38A
08-207 Olszanka
Anna Hawrysiuk
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Olszowa Ochotnicza Straż Pożarna w Olszowie Ochotnicza Straż Pożarna w Olszowie
Opalowa 5
63-600 Kępno
Tomasz Mądrzejewski
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Olsztyn Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Mazurska 10/12
10-519 Olsztyn
Aneta Ruść
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Olsztyn Grupa Pomocy Humanitarnej PCK Olsztyn Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Olsztynie
Krasickiego 2
10-685 Olsztyn
Jacek Pietrasiuk
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Olsztyn Szkoła Podstawowa nr 33 Szkoła Podstawowa nr 33
ul. Stramkowskiej 13
10-689 Olsztyn
Justyna Rypińska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Olsztyn Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych
ul. Jagiellońska 59
10-283 Olsztyn
Piotr Konarzewski
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Olsztyn Przedszkole Bajkowy Dom w Olsztynie Przedszkole Bajkowy Dom w Olsztynie
ul. Wyszyńskiego 22
10-465 Olsztyn
Wanda Wawer
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Olsztyn Szkoła Podstawowa nr 34 im Józefa Malewskiego Szkoła Podstawowa nr 34 im Józefa Malewskiego
Johanna Gottfrieda Herdera 3
10-691 Olsztyn
Ewa Stachula
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Olsztyn Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1
Ul. Bałtycka 151
11-041 Olsztyn
Edyta Pawlak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Olsztyn Szkoła Policealna im.prof.Zbigniewa Religi w Olsztynie Szkoła Policealna im.prof.Zbigniewa Religi w Olsztynie
UL. Mariańska 3A OLSZTYN
10-052 Olsztyn
Bożena Dorota Romaniec
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Olsztynek Szkoła Podstawowa nr 2 im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Olsztynku Szkoła Podstawowa nr 2 im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Olsztynku
ul. Ostródzka 2
11-015 Olsztynek
Grażyna Figielska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Olza Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki W Olzie Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki W Olzie
44-353 Olza, ul. Szkolna 24
44-353 Olza
Bogusława Oślizło
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Oława Szkoła Podstawowa nr1 im. B. Chrobrego w Oławie Szkoła Podstawowa nr1 im. B. Chrobrego w Oławie
Żołnierzy AK 21
55-200 Oława
Magdalena Gachowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Ołpiny OSP Ołpiny Dom kultury
Ołpiny
38-247 Ołpiny
Grzegorz Niziołek
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Opoczno Akademia Przedszkolaka Opoczno Akademia Przedszkolaka Opoczno
Opoczno ul. M. C. Sklodowskiej 22,
26-300 Opoczno
Marcin Pytlos. Agnieszka Klimek
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Opole Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego
ul. Piastowska 14
45-082 Opole
Roman Kolek
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Opole Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Armii Krajowej 11-13
46-020 Opole
Paweł Woźniak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Opole Publiczna Szkoła Podstawowa nr2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr2
Ul.Katowicka 35
45-061 Opole
Hanna Wiśniewska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Opole Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14 w Opolu Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14 w Opolu
ul. Koszyka 21
45-720 Opole
Agnieszka Golka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Opole Zespół Szkół Budowlanych im. Papieża Jana Pawła II Zespół Szkół Budowlanych im. Papieża Jana Pawła II
ul. Niemodlińska 40
45-761 Opole
Violetta Szczepkowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Opole Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im Jana Łangowskiego w Opolu Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im Jana Łangowskiego w Opolu
Opole, ul.Cmentarna 7
45-834 Opole
Agata Kubacka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Opole Lubelskie Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Opolu Lubelskim Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Opolu Lubelskim
Przemysłowa 25
24-300 Opole Lubelskie
Stanisław KAMELA
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Opolno Zdrój Szkoła Podstawowa im.PCK w Opolnie Zdroju Szkoła Podstawowa im.PCK w Opolnie Zdroju
ul. Gabriela Narutowicza 7a
59-920 Bogatynia
Dorota Szwedo
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Orla Szkoła Podstawowa w Orli Szkoła Podstawowa w Orli
ul.Bielska 32
17-106 Orla
Elżbieta Ciulkiewicz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Orle Szkoła podstawowa Szkoła podstawowa
Nadrzeczna 19
84-252 Zamostne
Karolina Jarząbek
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Orneta Szkoła Podstawowa nr 1 Szkoła Podstawowa nr 1
Zamkowa 26
11-130 Orneta
Małgorzata Drozd
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Orzesze Szkoła Podstawowa nr 4 Szkoła Podstawowa nr 4
Studia 10
43-180 Orzesze
Ilona Bratek Łukasz Krzystała
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Osie OSP JRS Osie Szkoła Podstawowa w Osiu
Szkolna 8
86-150 Osie
Łukasz Świątek
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Osiecznica Zespół Edukacyjny Zespół Edukacyjny
ul. Szkolna 15
66-600 Krosno Odrzańskie
Zespół Edukacyjny w Osiecznicy
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Osiek nad Notecią Szkoła Podstawowa im.Stanisława Staszica w Osieku nad Notecią Szkoła Podstawowa im.Stanisława Staszica w Osieku nad Notecią
Szkolna 2
89-333 Osiek nad Notecią
Małgorzata Lewandowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Osowo Ochotnicza Straż Pożarna w Osowie Szkoła Podstawowa w Osowie
ul. Wielewska 23
83-440 Karsin
Sabina Kulas
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Ostrowiec Świętokrzyski ZHP CHORĄGIEW KIELECKA HUFIEC OSTROWIEC Zespół Szkół nr 1 im. M. Kopernika
os. Słoneczne 33
27-400 Ostrowiec
Dariusz Czupryński
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Ostrów Wielkopolski Szkoła Podstawowa nr 13 im. Stefana Rowińskiego Szkoła Podstawowa nr 13 im. Stefana Rowińskiego
ul. Świetlicowa 9
63-400 Ostrów Wielkopolski
Romana Ziajka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Ostrów Wielkopolski Szkoła Podstawowa nr 11 Szkoła Podstawowa nr 11
ul. Batorego 2
63-400 Ostrów Wielkopolski
Krystyna Herbik
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Ostrów Wielkopolski Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mieszka I Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mieszka I
ul. Grabowska 1-3
63-400 Ostrów Wielkopolski
Elżbieta Frąszczak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Osuchów Szkoła Podstawowa im. Księdza Kanonika Mariana Lipskiego Szkoła Podstawowa im. Księdza Kanonika Mariana Lipskiego
ul. Szkolna 1,
96-323 Osuchów
Krzysztof Kurzepa
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Ośno Lubuskie Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Jeziorna 3
69-220 Ośno Lubuskie
Jolanta Dancewicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Oświęcim Szkoła Podstawowa z Oddziałami integracyjnymi nr 4 w Oświęcimiu Szkoła Podstawowa z Oddziałami integracyjnymi nr 4 w Oświęcimiu
ul.Śniadeckiego 26
32-600 Oświęcim
Monika Kita
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
OŚWIĘCIM SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY
UL. OBOZOWA 40
32-600 OŚWIĘCIM
KATARZYNA BOROWIEC
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Ożarów Szkoła Podstawowa im. Anny i Andrzeja Nowaków w Ożarowie Szkoła Podstawowa im. Anny i Andrzeja Nowaków w Ożarowie
Ożarów 160
24-150 Nałęczów
Agnieszka Obara
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Ożarów Mazowiecki Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Ożarowie Mazowieckim Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Ożarowie Mazowieckim
Szkolna 2
05-850 Ożarów Mazowiecki
Ewa Felczak - wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 W Ożarowie Mazowieckim
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Pabianice Szkoła Podstawowa z odziałami integracyjnymi nr 1 Powiatowa Hala Sportowa
Św. Jana
95-200 Pabianice
Kamila Myszka - Marcinkowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Pacanów Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
[email protected]
28-133 Pacanów
Barbara Kondek
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Paczyna Szkoła Podstawowa w Paczynie Szkoła Podstawowa w Paczynie
ul. Wiejska 80
44-120 Paczyna
Anna Waniczek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Palcza Zespół Szkolno - Przedszkolny w Palczy Zespół Szkolno - Przedszkolny w Palczy
Palcza 195
34-211 Budzów
Anna Siemion
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Palikije Pierwsze Szkoła Podstawowa w Palikijach Szkoła Podstawowa w Palikijach
Palikije Pierwsze 85B
24-204 Wojciechów
Danuta Suchecka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Panki Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki
ul. Tysiąclecia 17
42-140 Panki
Renata Ługowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Pastuchów Szkoła Podstawowa im. Świętego Mikołaja Szkoła Podstawowa im. Świętego Mikołaja
ul. Wyzwolenia 22
58-140 Jaworzyna Śląska
Dorota Kaszubowska Halina Plata
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Paszkówka Szkoła Podstawowa im.Antoniego Kucharczyka w Paszkówkce Szkoła Podstawowa im.Antoniego Kucharczyka w Paszkówkce
ul.Wadowicka 38
34-113 Brzeźnica
Łukasz Łasak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Pawłów Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Pawłowie Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Pawłowie
Szkolna 4
22-171 Rejowiec Fabryczny
Ewelina Aleksandrowska-Rokita
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Pawonków Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki
Ul. Szkolna 1
42-772 Pawonków
Beata Świetlik
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Piastów Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława Staszica Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława Staszica
ul.Józefa Brandta
05-820 Piastów
Urszula Skrzypczak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Piastów Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bohaterów Powstania Warszawskiego w Piastowie Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bohaterów Powstania Warszawskiego w Piastowie
Aleja Tysiąclecia 5
05-820 Piastów
Karolina Caba
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Piątek Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku
ul. Szkolna 1
99-120 Piątek
Bożena Szymczak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
PIECKI Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Pieckach Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Pieckach
Ul.Zwycięstwa
11-710 Piecki
Bierycka, Bystra
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Piekary Śląskie Miejska Szkoła Podstawowa nr 5, WOPR Piekary Śląskie Hala Sportowa „MOSIR-Olimpia”
gen. J.Ziętka
41-940 Piekary Śląskie
Joanna Więckowska, Wojtek Krawczyk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Piekielnik Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Piekielniku Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Piekielniku
Piekielnik 202
34-472 Piekielnik
Damian Czyszczoń
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Piekoszów Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Częstochowska 110
26-065 Piekoszów
Anna Prusaczyk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
PIESKI SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. LEŚNIKÓW POLSKICH W PRZERYTEM SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. LEŚNIKÓW POLSKICH W PRZERYTEM
PIESKI 45
84-313 PIESKI
Anna Białous
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Pieszyce Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi
Świdnicka 53
58-250 Pieszyce
Angelika Iwachów
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Pigża Szkoła Podstawowa im. prof. Wilhelminy Iwanowskiej w Pigży Szkoła Podstawowa im. prof. Wilhelminy Iwanowskiej w Pigży
ul. Szkolna 14
87-152 Łubianka
Wioleta Nowicka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Pilchowo SP Filialna w Pilchowie SP Filialna w Pilchowie
Ul. Szczecińska 1a
72-004 Pilchowo
Joanna Kropiwiec
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
PIŁA Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Pile Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Pile
UL. ŚNIADECKICH 27 A/B
64-920 PIŁA
Marcin Andruszko
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Piława Górna Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. ks Jana Twardowskiego Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. ks Jana Twardowskiego
Ulica Szkolna 6
58-240 Piława Górna
Teresa Budzyk dyrektor
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Pińczów Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II
ul. 7 Źródeł 7
28-400 Pińczów
Renata Wojtaś
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Piotrków Trybunalski Szkoła Podstawowa nr 2 im. K.K. Baczyńskiego Szkoła Podstawowa nr 2 im. K.K. Baczyńskiego
ul. Kostromska 50
97-300 Piotrków Trybunalski
Urszula Ratajczyk
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Piotrków Trybunalski Szkoła Podstawowa nr 12 Szkoła Podstawowa nr 12
Belzacka 104
97-300 Piotrków Trybunalski
Joanna Stalbowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Piotrków Trybunalski Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Piotrków Trybunalski Szkoła Podstawowa nr 3
ul. Wysoka 28/38
97-300 Piotrków Trybunalski
Małgorzata Kociniak
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Pisarzowice Zespół Szkół w Pisarzowicach Zespół Szkół w Pisarzowicach
Pisarzowice 149
58-400 Kamienna Góra
Bartłomiej Łukasik
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Piwniczna Zdrój Szkoła Podstawowa w Łomnicy Zdroju Szkoła Podstawowa w Łomnicy Zdroju
Łomnica Zdrój 336
33-350 Piwniczna Zdrój
Małgorzata Miczulska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Platerówka Szkoła Podstawowa im. Emilii Plater w Platerówce Szkoła Podstawowa im. Emilii Plater w Platerówce
Platerówka 213
59-816 Platerówka
Marta Łuńczuk
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Płock Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Królewiecka 23a
09-400 Płock
Izabela Starachowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Płock Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Królewiecka 18a
09-400 Płock
Gabriel Kalinowski
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Płock Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Jana Brzechwy Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Jana Brzechwy
Sierpecka 15
09-402 Płock
Jacek Portalski
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Płock Szkoła Podstawowa nr 14 im. prof. Władysława Szafera w Płocku Szkoła Podstawowa nr 14 im. prof. Władysława Szafera w Płocku
Al. Jachowicza 20
09-402 Płock
Marcin Gołebiewski
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Płońsk Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy
Młodzieżowa 11A
09-100 Płońsk
Arkadisz Palusiński
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Płoszów Publiczna Szkoła Podstawowa w Płoszowie Publiczna Szkoła Podstawowa w Płoszowie
ul. Radomszczańska 41
97-500 Radomsko
Beata Przygoda- Pukacz
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Pniewo Szkoła Podstawowa im. Rodziny Jabłońskich Szkoła Podstawowa im. Rodziny Jabłońskich
ul. Akacjowa 1
18-400 Łomża
Lilianna Bukowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Podgóra PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM MARII KONOPNICKIEJ W POGÓRZE PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM MARII KONOPNICKIEJ W POGÓRZE
PODGÓRA 10
26-634 Gózd
Beata Strzębała
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Podjazy Szkoła Podstawowa im. Danuty Siedzikówny ps. "Inka" w PODJAZACH Szkoła Podstawowa im. Danuty Siedzikówny ps. "Inka" w PODJAZACH
Podjazy 16
83-320 Sulęczyno
Anna Krawiec Małgorzata Machola
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Pogwizdów Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pogwizdowie Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pogwizdowie
Pogwizdów 38
59-411 Paszowice
Anna Stachura
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Pokrzywnica Publiczna Szkoła Podstawowa w Pokrzywnicy Oddział Zamiejscowy w Łężcach
ul. Kościelna 8
47-208 Reńska Wieś
Jolanta Fundakowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Polanica-Zdrój Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia "Edukator" Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia "Edukator"
ul. Kościuszki 13
57-320 Polanica-Zdrój
Agata Winnicka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Polanów Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
ul. Wolności 14
76-010 Polanów
Renata Drewla
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Polkowice Szkoła Podstawowa nr 3 im. Arkadego Fiedlera Szkoła Podstawowa nr 3 im. Arkadego Fiedlera
ul. Ociosowa 3
59-101 Polkowice
Aleksandra Kowalska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Ponętów Górny Drugi Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Ponętowie Górnym Drugim Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Ponętowie Górnym Drugim
Ponętów Górny Drugi 44
62-641 Olszówka
Danuta Jeziorska /Elzbieta Rybińska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Poniszowice Zespół Szkolno- Przedszkolny w Poniszowicach Zespół Szkolno- Przedszkolny w Poniszowicach
Poniszowice ul.Gliwicka nr 32
44-172 Poniszowice
Gabriela Konowoł
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Popowo Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Popowie Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Popowie
Popowo2
84-311 Popowo
Justyna Smolis
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Popowo Borowe Szkoła Podstawowa w Popowie Borowym Szkoła Podstawowa w Popowie Borowym
111
05-190 Nasielsk
Artur Gasecki
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Poręba Średnia Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Poręba Średnia 18
07-308 Poręba
Nina Ulanowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Poznań przedszkole leśne GAJÓWKA oraz Black Medic przedszkole leśne GAJÓWKA oraz Black Medic
wiankowa 1
61-049 poznań
Sławomir Voelkel
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Poznań Szkoła Podstawowa Nr 77 im. 15 Pułku Ułanów Poznańskich w Poznaniu Szkoła Podstawowa Nr 77 im. 15 Pułku Ułanów Poznańskich w Poznaniu
ul. Dmowskiego 50,
60-204 Poznań
Paulina Błażejczak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Poznań Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Murawa 37/c
61-655 Poznań
Natalia Jurkiewicz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Poznań Fale Loki Koki Fale Loki Koki
Al. Marcinkowskiego 15
61-827 Poznań
Monika Okołowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Poznań Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Dolna Wilda 6
61-552 Poznań
Magdalena Sobańska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Poznań Zespół Szkół numer 8 Zespół Szkół numer 8
Jarochowskiego 62
60-249 Poznań
Izabela Denko
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Poznań Szkoła Podstawowa nr 45 im. ORP "POZNAŃ" Szkoła Podstawowa nr 45 im. ORP "POZNAŃ"
Harcerska 3
61-011 Poznań
Ewa Przybył
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
POZNAŃ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 IM. KAWALERÓW MALTAŃSKICH SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 IM. KAWALERÓW MALTAŃSKICH
UL. TOMICKIEGO 16
61-116 POZNAŃ
MAGDALENA SKIERECKA
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Poznań Fundacja Akceptacja WRK Centrum Bukowska
Bukowska 27/29
60-501 Poznań
Anna Maria Szymkowiak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Poznań Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu
ul. Rycerska 10
60-346 Poznań
Paulina Gierszewicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Poznań Szkoła Podstawowa nr 66 Szkoła Podstawowa nr 66
os. Przyjaźni
61-684 Poznań
Anita Orzech
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Poznań Publiczne Przedszkole KOLUMBUS Publiczne Przedszkole KOLUMBUS
ul.Bukowska47a
60-555 Poznań
Aneta Pluta
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Prusinowo Szkoła podstawowa w Pusinowie Szkoła podstawowa w Pusinowie
Prusinowo10
72-300 Gryfice
Grażyna Iwańczyk-Stańczyk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Pruszcz Gdański Szkoła Podstawowa nr 3 Szkoła Podstawowa nr 3
Matejki 1
83-000 Pruszcz Gdański
Andrzej Chojaczyk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Pruszków Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego
05-800 Pruszków, ul. Jasna 2
05-800 Pruszków
Dorota Rybarczyk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Pruśce Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Pruścach Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Pruścach
Pruśce 30
64-610 Rogoźno
Elżbieta Rożek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Przeciszów Szkoła Podstawowa nr 1 Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Szkolna 93
32-641 Przeciszów
Ewa Sulikiewicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Przedbórz Publiczna Szkoła Podstawowa im.Kazimierza Wielkiego Publiczna Szkoła Podstawowa im.Kazimierza Wielkiego
Przedbórz
97-570 Przedbórz
Iwona Motyka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Przybędza Zespół Szkolno-Przedszkolny Zespół Szkolno-Przedszkolny
3 Maja 71
34-381 Radziechowy
Edyta Krzak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Przybędza ZS-P, Szkoła Podstawowa w Przybędzy ZS-P, Szkoła Podstawowa w Przybędzy
ul. Maja 71
34-381 Radziechowy
Edyta Krzak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Przydonica Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Przydonica 24
33-318 Gródek nad Dunajcem
Jolanta Ziółkowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
PRZYGODZICE ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH CKU W PRZYGODZICACH ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH CKU W PRZYGODZICACH
PTR 6
63-421 PRZYGODZICE
FURMANIAK MARIUSZ
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Przylesie Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przylesiu Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przylesiu
Przylesie 135b
49-332 Olszanka
Agnieszka Mańka - Nowak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Przyszowa Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Konopnickiej w Przyszowej Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Konopnickiej w Przyszowej
Przyszowa 484
34-604 Przyszowa
Robert Krasowski
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Przywidz Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Szkolna 1
83-047 Przywidz
Anna Gąsiorowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Ptaszkowa Zespół Szkolno Przedszkolny nr 1 w Ptaszkowej Zespół Szkolno Przedszkolny nr 1 w Ptaszkowej
Ptaszkowa 406
33-331 Ptaszkowa
Alina Szura
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Puck Miasto Puck Miasto Puck
ul. Aleja Lipowa 3c (budynek MOKSiR przy stadionie)
84-100 ul.Wałowa 1, 84-100 Puck
Marta Tomczyńska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Pustelnik Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Pustelniku Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Pustelniku
ul. Szkolna 16
05-304 Stanisławów
Halina Rosińska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Puszczkowo Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Puszczkowie Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Puszczkowie
ul. Kasprowicza 1
62-040 Puszczkowo
Katarzyna Noculak-Sztucka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Pyrzowice Niepubliczna Szkoła Podstawowa Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Ul. Wolności 46
42-625 Ożarowice
Anna Krzyzanowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Racibórz Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstańców Śląskich w Raciborzu Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstańców Śląskich w Raciborzu
ul. Cecylii 30
47-400 Racibórz
SYLWIA NOWAKOWSKA
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Racibórz ZSOMS RACIBÓRZ ZSOMS RACIBÓRZ
Kozielska 19
47-400 Racibórz
Piotr Kruzołek
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Racimierz Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
ul.Niepodległości 9
72-111 Żarnowo
Magdalena Ławicka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Raciszyn Zespół Szkolno - Przedszkolny w Raciszynie ze Szkołą Filialną w Kolonii Lisowice Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Raciszynie Zespół Szkolno - Przedszkolny w Raciszynie ze Szkołą Filialną w Kolonii Lisowice Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Raciszynie
ul.Działoszyńska 65
98-355 Działoszyn
Urszula Smolarek
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Radlin Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej
Rogozina 55
44-310 Radlin
Agata Strójwąs
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
RADŁÓW SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W RADŁOWIE SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W RADŁOWIE
UL. WIEJSKA 52
63-440 RASZKÓW
VIOLETA WOJTCZAK-RAK
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Radom Niepubliczna Szkołą Podstawowa Niepubliczna Szkołą Podstawowa
Warszawska 3
26-600 Radom
Urszula Podsiadło Karol Bugakjski
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Radom Zespół Szkół Ekonomicznych w Radomiu Zespół Szkół Ekonomicznych w Radomiu
Wernera 22
26-600 Radom
Monika Trojanowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
RADOM Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 w Radomiu Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 w Radomiu
ul. Kolberga 5
26-600 RADOM
DOROTA FERENIEC
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Radomsko Ochotnicza Straż Pożarna Radomsko-Bogwidzowy Publiczna szkoła podstawowa numer 7
11 listopada 16
97-500 Radomsko
Aleksander Szadkowski
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Radomyśl Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Radomyśli Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Radomyśli
Radomyśl 46
08-112 Wiśniew
Jadwiga Niedziółka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Radostowice Zespół Szkolno- Przedszkolny Zespół Szkolno- Przedszkolny
ul. Dworcowa 56
43-262 Suszec
Gabriela Dąbrowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Radoszewice Publiczna Szkoła Podstawowa w Radoszewicach Publiczna Szkoła Podstawowa w Radoszewicach
ul. Niemojewskich 1B
98-354 Siemkowice
Anna Janecka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Radoszyce Gimnazjum Nr 1 im. Kazimierza Wielkiego Gimnazjum Nr 1 im. Kazimierza Wielkiego
Kopernika 21
26-230 Radoszyce
Marcin Pytlos
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Radwanki Szkoła Podstawowa im.Powstańców Wielkopolskich w Radwankach Szkoła Podstawowa im.Powstańców Wielkopolskich w Radwankach
Radwanki 31
64-830 Margonin
Weronika Kemnitz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Radymno Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r.
Ul. Mickiewicza 4
37-550 Radymno
Danuta Woźniak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Radzice Duże Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Radzicach Dużych Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Radzicach Dużych
Radzice Duże 169
26-340 Drzewica
Ewa Korycka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Radziki Duże Zespół Szkolno - Przedszkolny w Radzikach Dużych Zespół Szkolno - Przedszkolny w Radzikach Dużych
Radziki Duże 9
87-337 Wąpielsk
Joanna Piotrowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Radziszewo Szkoła Podstawowa im. Małych Zesłańców Sybiru w Radziszewie Szkoła Podstawowa im. Małych Zesłańców Sybiru w Radziszewie
ul.Szczecińska 54, Radziszewo
74-100 Daleszewo
M.Jacyk
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Radzymin Szkoła Podstawowa nr 2 im. księżnej Eleonory Czartoryskiej w Radzyminie Szkoła Podstawowa nr 2 im. księżnej Eleonory Czartoryskiej w Radzyminie
ul. Marii Konopnickiej 24
05-250 Radzymin
Agnieszka Kowalik
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Rakoniewice Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Rakoniewice
62-067 Rakoniewice
Dorota Patalas
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Raniżów Zespół Szkół w Raniżowie Zespół Szkół w Raniżowie
Ul. Grunwaldzka 2
36-130 Raniżów
Edyta Partyka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Raszków Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Raszkowie z siedzibą w Pogrzybowie Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Raszkowie z siedzibą w Pogrzybowie
Pogrzybów 1A
63-440 Raszków
Damian Juszczak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Rataje Słupskie Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy
Rataje Słupskie 39 a
28-133 Pacanów
Lidia Nega
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Rawa Mazowiecka Zespół Placówek Specjalnych Zespół Placówek Specjalnych
Przemysłowa 2
96-200 Rawa Mazowiecka
Małgorzata Zendeł
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
RAwicz Zespół Szkół im. Jana Pawła II Zespół Szkół im. Jana Pawła II
ul.Grota Roweckiego 9F
63-900 Rawicz
Jolanta Pakuła, Alicja Klemczak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Rawicz - Sierakowo Szkoła Podstawowa im.Janusza Korczaka w Sierakowie Szkoła Podstawowa im.Janusza Korczaka w Sierakowie
ul. Adama Olbrachta Przyjmy- Przyjemskiego 35
63-900 Rawicz
Natalia Paraszczyn
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
RĄBINO ZESPÓL SZKÓŁ W RĄBINIE ZESPÓL SZKÓŁ W RĄBINIE
RĄBINO 57
78-331 RĄBINO
Katarzyna Perycz
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Reda Ochotnicza Straż Pożarna w Redzie Ochotnicza Straż Pożarna w Redzie
Pucka 1
84-240 Reda
Patryk Adamowicz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Rewal Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Janusza Korczaka Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Janusza Korczaka
Klifowa 17
72-344 Rewal
Maciej Kozłowski
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Rększowice Zespół Szolno - Przedszkolny w Rększowicach Zespół Szolno - Przedszkolny w Rększowicach
Rększowice 78
42-274 Konopiska
Joanna Ciuk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Rękusy Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Rękusach Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Rękusach
17
19-300 Ełk
Anna Filutowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Roczyny ZSS Roczyny ZSS Roczyny
ul. Szkolna 10
34-120 Andrychów
Iwona Gużyńska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Rogi Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego
ul. Szkolna 2
38-430 Rogi
Dorota Muroń
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Rogoźnica Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Rogoźnicy Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Rogoźnicy
Rogoźnica 96
21-560 Międzyrzec Podlaski
Dorota Charczuk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Rogów Szkoła Podstawowa w Rogowie Szkoła Podstawowa w Rogowie
ul. Szkolna 2
44-362 Rogów
Iwona Kornacka, Katarzyna Pytlik
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Rokietnica Publiczne Przedszkole Logicus Publiczne Przedszkole Logicus
Szamotulska 29
62-090 Rokietnica
Daria Woźniak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
ROPIENKA Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Ropience Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Ropience
Ropienka 111
38-711 ROPIENKA
Barbara Mołodyńska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Roszkow Niepubliczna Szkoła Podstawowa Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Roszkow 59 c
63-200 Jarocin
Julia Wojciechowska
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Rozkopaczew Szkoła Podstawowa w Rozkopaczewie Szkoła Podstawowa w Rozkopaczewie
Rozkopaczew 34
21-110 Ostrów Lubelski
Beata Sachar
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Roztropice Ochotnicza Straż Pożarna w Roztropicach oraz Sala Zabaw Kraina Kropka Sala Zabaw Kraina Kropka
Partyzantów 44
43-300 Bielsko-Biała
Michał Masarczyk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Rożnowice Zespół Szkolno-Przedszkolny, Szkoła Podstawowa Zespół Szkolno-Przedszkolny, Szkoła Podstawowa
38-323 Rożnowice 325
38-323 Rożnowice
wanda Sroka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Ruda Śląska Szkoła Podstawowa nr 11 Szkoła Podstawowa nr 11
ul. Bielszowicka 108
41-706 Ruda Śląska
Wioletta Dudek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Ruda Śląska ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY NR1 ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY NR1
ul. P. Niedurnego 125
41-708 Nowy Bytom
Danuta Lotko
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Ruda Śląska Szkoła Podstawowa nr 2 Szkoła Podstawowa nr 2
Gwarecka 2
41-705 Ruda Śląska
Bożena Rzeczkowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
RUDA ŚLĄSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
UL. GEN. HALLERA 12
41-709 RUDA ŚLASKA
bożena fojk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Ruda Wolińska Szkola Podstawowa im. gen. J. Dwernickiego w Rudzie Wolińskiej Szkola Podstawowa im. gen. J. Dwernickiego w Rudzie Wolińskiej
Ruda Wolińska 44
08-117 Wodynie
Katarzyna Rosada
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Rudno Zespół Szkolno - Przedszkolny w Rudnie Zespół Szkolno - Przedszkolny w Rudnie
ul. Szkolna 9
44-160 Rudno
Agnieszka Sołtysiak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Rudziniec Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rudzińcu Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rudzińcu
Gliwicka 5
44-160 Rudziniec
Grażyna Chęcińska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Rudziniec Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudzińcu Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudzińcu
Gliwicka 5
44-164 Rudziniec
Leszek Zając
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Rumia Szkoła Podstawowa Nr 10, im. Jana Brzechwy Szkoła Podstawowa Nr 10, im. Jana Brzechwy
Górnicza 19
84-230 Rumia
Aleksandra Wesołek Radzikowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Rumia Szkoła Podstawowa nr 7 w Rumi Szkoła Podstawowa nr 7 w Rumi
Batorego 29
84-230 Rumia
Kornelia Nowicka-Bielecka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Rumia Szkoła Podstawowa KREATYWNI Szkoła Podstawowa KREATYWNI
Stoczniowców 23
84-230 Rumia
Magdalena Herba
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Rumia Szkoła Podstawowa nr 6 Szkoła Podstawowa nr 6
ul. Sienkiewicza 30
84-230 Rumia
Alicja Lewandowska - Kolp
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Ruszkowo Szkoła Podstawowa Ruszkowo Szkoła Podstawowa Ruszkowo
Ruszkowo 64
13-200 Działdowo
Regina Krzemińska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
RUSZÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W RUSZOWIE SZKOŁA PODSTAWOWA W RUSZOWIE
UL. ZGORZELECKA 1 C
59-950 WĘGLINIEC
MAŁGORZATA SOBOLEWSKA
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Rybnik Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
ul. 1 Maja 51
44-200 Rybnik
Barbara Filec
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Rybnik Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku
ul. Włościańska 39E
44-251 Rybnik
Ewa Mańka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Rybno Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie
Ul. Wyzwolenia 12
13-220 Rybno
Małgorzata Urbańska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Rychnów Szkoła Podstawowa w Rychnowie Szkoła Podstawowa w Rychnowie
Rychnów 16
62-814 Blizanów
Tomasz Zdanowicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Rydzewo Szkoła Podstawowa w Rydzewie Szkoła Podstawowa w Rydzewie
ul. Mazurska 94 Rydzewo
11-513 Miłkii
Monika Michalak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Rzejowice Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzejowicach Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzejowicach
91
97-512 Kodrąb
Dorota Matyjak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Rzepin Zespół Szkół Zespół Szkół
69-110 Rzepin ul. Wojska polskiego 30
69-110 Rzepin
Bogumiła Błaszczykiewicz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Rzeszów Zespół Szkolno - Przedszkolny NR 4 im, Orląt Lwowskich w Rzeszowie Zespół Szkolno - Przedszkolny NR 4 im, Orląt Lwowskich w Rzeszowie
Staroniwska 55
35-101 Rzeszów
Grzegorz Bober
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Rzeszów Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 9 ,Szkoła Podstawowa Nr 19 Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 9 ,Szkoła Podstawowa Nr 19
ul. Ks. Piotra Skargi 3
35-202 Rzeszów
Joanna Janusz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Rzeszów Szkoła Podstawowa nr 10 w Rzeszowie Szkoła Podstawowa nr 10 w Rzeszowie
ul. Dominikańska 4
35-077 Rzeszów
Artur de Sternberg Stojałowski
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Rzeszów Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7 w Rzeszowie Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7 w Rzeszowie
ul. Budziwojska 154
35-317 Rzeszów
Marek Motyka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Rzeszów Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Prymasa Tysiaclecia Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Prymasa Tysiaclecia
ul. Stefana Starzyńskiego 17
35-508 Rzeszów
Jolanta Garbaczewska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Rzeszów Szkoła Podstawowa nr 28 w Rzeszowie Szkoła Podstawowa nr 28 w Rzeszowie
ul. Solarza 12
35-118 Rzeszów
Elżbieta Chom
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Rzeszów Młodziezowy Dom Kultury Młodziezowy Dom Kultury
ul.Osmeckiego 51
35-506 Rzeszów
Młodziezowy Dom Kultury Rzeszów
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Rzeszów Szkoła Podstawowa Nr 8 Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Antoniego Kopaczewskiego 2
35-225 Rzeszów
Maciej Dziedzic
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Rzeszów Zespół Szkół Sportowych Zespół Szkół Sportowych
UL.Hetmańska 38
35-045 Rzeszów
Monika Kawa
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Rzeszów Zespół Szkół Muzycznych nr 2 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I-go st.
ul. Wyspiańskiego 16 A
35-111 Rzeszów
Barbara sitek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Rzozów Szkoła Podstawowa im św. Jadwigi Królowej Szkoła Podstawowa im św. Jadwigi Królowej
Rzozów 90
32-052 Radziszów
Anna Hajto
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Rzyki ZSS w Rzykach ZSS w Rzykach
os. Szczęśniaki 1
34-125 Sułkowice
Krzysztof Paczyński
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Sadowie Szkoła Podstawowa w Sadowiu Szkoła Podstawowa w Sadowiu
Sadowie 94
27-580 Sadowie
Alicja Dąbrowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Sanok Szkoła Podstawowa nr4 im.Ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Sanoku Szkoła Podstawowa nr4 im.Ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Sanoku
ul.Sadowa 12
38-500 Sanok
Aleksandra czech
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Sanok Szkoła Podstawowa nr 1 w Sanoku Szkoła Podstawowa nr 1 w Sanoku
ul. Aleja Szwajcarii 5
38-500 Sanok
Krystyna Berdysz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Sanok Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w Sanoku Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w Sanoku
ul. Przemyska 80
38-500 Sanok
Wacław Bojarski
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Sarnów Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2 w Sarnowie Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2 w Sarnowie
ul. Szkolna 5
42-512 Psary
Olga Barańska-Kocot
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Sątoczno Szkoła Podstawowa im.Jana pawła II w Sątocznie Szkoła Podstawowa im.Jana pawła II w Sątocznie
Sątoczno 8
11-430 Korsze
Piotr Kwiatkowski
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Sątopy Szkoła Podstawowa Świetlica Wiejska
ul. Kościelna
64-300 Sątopy
Magdalena Kwiatkowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
SECHNA Szkoła Podstawowa im Świętej Jadwigi Szkoła Podstawowa im Świętej Jadwigi
SECHNA 140
34-603 Ujanowice
Monika Rosiek
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Serby Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Serbach Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Serbach
Serby, ul.Ogrodowa 18
67-240 Glogów
Mateusz Krasicki
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Siamoszyce Szkoła Podstawowa Fundacji Elementarz w Siamoszycach Szkoła Podstawowa Fundacji Elementarz w Siamoszycach
Siamoszyce 7
42-425 Kroczyce
Kamila Szota
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Siedlce Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Czerwonego Krzyża 40
08-110 Siedlce
Emilia Sergiej
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Siedlce Szkoła Podstawowa nr 8 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Szkoła Podstawowa nr 8 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
ul.Pescantina 2
08-101 Siedlce
Wioleta Stefaniuk
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Siedlce Szkoła Podstawowa nr 7 im. Czesława Kamińskiego Szkoła Podstawowa nr 7 im. Czesława Kamińskiego
Ul. Starowiejska 23
08-110 Siedlce
Katarzyna Wąsowska
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Siedlec Duży Szkoła Podstawowa w Siedlcu Dużym Szkoła Podstawowa w Siedlcu Dużym
ul. Jana Pawła II 34
42-350 Koziegłowy
Małgorzata Kulak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Siedlików Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Siedlikowie Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Siedlikowie
Siedlików 58d
63-500 Ostrzeszów
Barbara Szmaj-Szłapik
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Siedliska Szkoła Podstawowa w Siedliskach Szkoła Podstawowa w Siedliskach
Siedliska115
37-700 Przemyśl 7
Małgorzata Stec
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Siemianowice Śl. Szkoła Podstawowa Nr 6 Szkoła Podstawowa Nr 6
ul. Chopina 4a
41-100 Siemianowice Śl.
Joanna Rogozińska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Siemianowice Śląskie Zespół Szkól nr 3 Zespół Szkól nr 3
ul. Leśna 1
41-100 Siemianowice
Jolanta Kulik
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Siemianowice Śląskie Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących "Meritum" Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących "Meritum"
ul. Katowicka 1
41-100 Siemianowice Śląskie
Sylwia Wróbel
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Siemianowice Śląskie Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Józefa Skrzeka Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Józefa Skrzeka
ul. Barlickiego 2
41-103 Siemianowice Śląskie
Beata Cofor, Magdalena Ostrowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Siemiatycze Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Siemiatyczach Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Siemiatyczach
ul. Gen. Wł. Andersa 4
17-300 Siemiatycze
Ewa Olszewska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
SIENIAWA ŻARSKA SZKOŁA PODSTAWOWA W SIENIAWIE ŻARSKIEJ SZKOŁA PODSTAWOWA W SIENIAWIE ŻARSKIEJ
SIENIAWA ŻARSKA 40
68-213 LIPINKI ŁUŻYCKIE
WIESŁAWA KARBOWIAK
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Sieraków Szkoła Podstawowa im. majora H. Sucharskiego Szkoła Podstawowa im. majora H. Sucharskiego
ul. Poznańska 25
64-410 Sieraków
Elżbieta Cymanek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Siercza Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy
Siercza 428
32-020 Wieliczka
Iwona Sampolska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Sitnica Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sitnicy Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sitnicy
Sitnica 103 A
38-323 Rożnowice
Iwona Setlak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Skarżysko - Kamienna Zespół Placówek Oświatowych nr 4 Zespół Placówek Oświatowych nr 4
ul. Norwida 3
26-110 Skarżysko - Kamienna
Katarzyna Śmigiel
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Skarżysko - Kamienna Zespół Placówek Oświatowych - Szkoła Podstawowa nr 2 Zespół Placówek Oświatowych - Szkoła Podstawowa nr 2
ul. Zwycięzców 13
26-110 Skarżysko - Kamienna
Jolanta Kubasiewicz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Skarżysko Kościelne Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Skarżysku Kościelnym Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Skarżysku Kościelnym
Szkolna 5
26-115 Sakrżysko Kościelne
Magdalena Mamcarz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Skarżysko- Kamienna Szkoła Podstawowa nr 8 im. Stefana Żeromskiego Szkoła Podstawowa nr 8 im. Stefana Żeromskiego
ul. Podazdowa 21
26-110 Skarżysko- Kamienna
Jolanta Pelowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Skarżysko-Kamienna Szkoła Podstawowa nr1 im.T.Kościuszki w Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Skarżysku-Kamiennej Szkoła Podstawowa nr1 im.T.Kościuszki w Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Skarżysku-Kamiennej
ul.Konarskiego 17
26-110 Skarżysko-Kamienna
Grażyna Piątkowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Skarżysko-Kamienna Zespół Szkół Publicznych nr 4 Szkoła Podstawowa nr 4 Zespół Szkół Publicznych nr 4 Szkoła Podstawowa nr 4
Książęca 149
26-110 Skarżysko-Kamienna
Aneta Hartwich-Chomicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Skarżysko-Kamienna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Obrońców Westerplatte w Zespole Placówek Oświatowych nr 5 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Obrońców Westerplatte w Zespole Placówek Oświatowych nr 5
Zielna 29
26-110 Skarżysko-Kamienna
Tomasz Sekuła
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Skarżysko-Kamienna Zespół Placówek Oświatowych nr 3 Szkoła Podstawowa nr 3 Zespół Placówek Oświatowych nr 3 Szkoła Podstawowa nr 3
ul. Sportowa 30
26-110 Skarżysko-Kamienna
Dorota Sikora
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Skawina Ochotnicza Straż Pożarna Skawina II Korabniki oraz Zespół Szkół Techniczno - Ekonomicznych w Skawinie Zespół Szkół Techniczno - Ekonomicznych w Skawinie
Mikołaja Kopernika 13, Skawina
32-050 Skawina
Anna Szemraj
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Skępe Szkoła Podstawowa im. Guastawa Zielińskiego w Skępem Szkoła Podstawowa im. Guastawa Zielińskiego w Skępem
Al. 1 Maja 89
87-630 Skępe
Alina Sobocińska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Skierniewice Hufiec ZHP w Skierniewicach L.O. im. Bolesława Prusa
ul. Henryka Sienkiewicza 10
96-100 Skierniewice
Robert Moraczewski
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
SKIERNIEWICE Szkoła Podstawowa nr 7 im. Kornela Makuszyńskiego Skierniewice LO B. PRUSA SKIERNIEWICE
UL. SIENKIEWICZA
96-100 SKIERNIEWICE
JAROSŁAW PATAN
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Skierniewice Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Mireckiego 4
96-100 Skierniewice
Elżbieta Jamioła
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Skorogoszcz Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Skorogoszczy Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Skorogoszczy
Zamkowa 6
49-345 Skorogoszcz
Stanisław Duda
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Skotniki Dolne szkoła podstawowa szkoła podstawowa
Skotniki Dolne 41
28-160 Wiślica
Dorota Bakalarczyk
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Skowierzyn Publiczna Szkoła Podstawowa w Skowierzynie Publiczna Szkoła Podstawowa w Skowierzynie
Skowierzyn 13
37-415 ZALESZANY
Ewa KOTUŁA
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Skrzeszew Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Skrzeszewi Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Skrzeszewi
Szkolna 10
05-124 Skrzeszew
Natalia Guzowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Sławęcin Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sławęcinie Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sławęcinie
Sławęcin 60
73-200 Choszczno
Beata Pareniak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Słomin Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Potockiego w Sękocinie Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Potockiego w Sękocinie
Wierzbowa 5
05-090 Raszyn
Marta Asman Milczarek
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
SŁOSINKO SZKOŁA PODSTAWOWA W SŁOSINKU SZKOŁA PODSTAWOWA W SŁOSINKU
SŁOSINKO 4
77-200 MIASTKO
Anna Jurkowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Słowik Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słowiku Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słowiku
ul.Podlaska 4
42-263 Wrzosowa
Agnieszka Konopka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Słowik Szkoła Podstawowa w Słowiku Szkoła Podstawowa w Słowiku
Gdańska 42
95-100 Zgierz
Alicja Nyczaj-Matusiak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Słowikowo Zespół Szkolno-Przedszkolny Zespół Szkolno-Przedszkolny
Słowikowo 24
62-436 Orchowo
Paweł Pilarski
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Słupsk 67 Wędrownicza Drużyna Harcerska Hufiec ZHP Ziemi Słupskiej ul. Nowobramska
ul. Nowobramska
76-200 Słupsk
Piotr Merecki
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Smęgorzów Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Smęgorzowie Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Smęgorzowie
Smęgorzów 330
33-202 Smęgorzów
Irena Golonka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Smolec Centrum Aktywności Twórczej Fabryka Talentów Centrum Aktywności Twórczej Fabryka Talentów
Kościelna b
55-080 Smolec
Anna Kraczkowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Sobiałkowo OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W SOBIAŁKOWIE SZKOŁA PODSTAWOWA W SOBIAŁKOWIE
SOBIAŁKOWO 95
63-910 MIEJSKA GÓRKA
JAKUB KUPCZYK
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Sobin Klub Honorowych Dawców Krwi Maltański Legion Szkoła podstawowa nr 1 w Lubinie
Ul. M. Skłodowskiej - Curie 4
59-300 Lubin
Łukasz Dominów
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
sochaczew Szkoła Podstawowa nr 2 w Sochaczewie Szkoła Podstawowa nr 2 w Sochaczewie
ul. 15 sierpnia 44
96-500 sochaczew
Jolanta Rędzińska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Sokołowice Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Sokołowicach Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Sokołowicach
Sokołowice 24
56-400 Oleśnica
Ewa Bugaj
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Sokołów Podlaski IRG MIX , OSP "Cukrownia" Sokołów Podlaski, ZS CKR w Sokołowie Podlaskim, Powiatowy Koordynator Ratownictwa Medycznego IRG MIX , OSP "Cukrownia" Sokołów Podlaski, ZS CKR w Sokołowie Podlaskim, Powiatowy Koordynator Ratownictwa Medycznego
Oleksiaka Wichury
08-300 Sokołów Podlaski
Robert Golatowski
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Sokółki Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sokółkach Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sokółkach
Sokółki 18
62-530 Kazimierz Biskupi
Paulina Winkiel
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Sosnowiec Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Targowa 7
41-200 Sosnowiec
Małgorzata Tomczyk
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Sosnowiec Szkola podstawowa nr 29 Szkola podstawowa nr 29
Ul. zagłebiowska 25
41-400 Sosnowiec
Ewa Konieczna
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Sosnowiec Szkoła Podstawowa nr 39 im. Kornela Makuszyńskiego Szkoła Podstawowa nr 39 im. Kornela Makuszyńskiego
ul. Lubelska 51
41-219 Sosnowiec
Ilona Siwirska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Sosnowiec IX Liceum Ogólnokształcące w Sosnowcu IX Liceum Ogólnokształcące w Sosnowcu
Dormana 9a
41-219 Sosnowiec
Ewelina Stasik
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Sosnowiec Szkoła Podstawowa nr 9 w Sosnowcu Szkoła Podstawowa nr 9 w Sosnowcu
ul. Braci Mieroszewskich 54
41-219 Sosnowiec
Ewa Piszczała
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Sosnowiec Szkoła podstawowa Nr 19 Szkoła podstawowa Nr 19
UL. SKŁADOWA 5
41-200 Sosnowiec
Agnieszka Drozdowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Sosnowiec Szkoła Podstawowa nr 20 im. Mikołaja Kopernika Szkoła Podstawowa nr 20 im. Mikołaja Kopernika
ul.Generała Andersa 66
41-200 Sosnowiec
Anna Zawadzka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Stalowa Wola Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im.Wacława Górskiego Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im.Wacława Górskiego
Dmowskiego 9
37-450 Stalowa Wola
Małgorzata Jarocka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Stalowa Wola Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w stalowej Woli Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w stalowej Woli
ul. Energetyków 18
37-450 Stalowa Wola
Marcin Malecki
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Stalowa Wola Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 2 im. Jana Pawła II w Stalowej Woli Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 2 im. Jana Pawła II w Stalowej Woli
ul. Mickiewicza 15
37-450 Stalowa Wola
Katarzyna Studzińska - Grzegorczyk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Stanisławów Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
Stanisławów 64A
22-460 Józefów
Agnieszka Skowyra-Łach
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Stanisławów Zespół Szkolny w Stanisławowie Zespół Szkolny w Stanisławowie
ul. Szkolna 4a
05-304 Stanisławów
Anna Słowik
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Stara Kiszewa Ochotnicza Straż Pożarna w Starej Kiszewie Publiczna Szkoła Podstawowa w Górze
Góra 17
83-210 Zblewo
Ariel Słomiński
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Stara Obra Szkoła Podstawowa w Starej Obrze Szkoła Podstawowa w Starej Obrze
ul. Szkolna 6
63-720 Koźmin Wlkp.
Natalia Kowal
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Stara Przysieka Druga Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Starej Przysiece Drugiej Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Starej Przysiece Drugiej
Stara Przysieka Druga 34
64-030 Śmigiel
Katarzyna Główczak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Stara Wieś Szkoła Podstawowa im. Najświętszego Serca Jezusa w Starej Wsi Szkoła Podstawowa im. Najświętszego Serca Jezusa w Starej Wsi
Stara Wieś 790
36-200 Brzozów
Teresa Jajko
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Starachowice Szkoła Podstawowa nr 6 Szkoła Podstawowa nr 6
u. S. Moniuszki 117
27-200 Starachowice
Izabela Jabłonka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Starachowice Harcerska Grupa Ratownicza Starachowice KP PSP
Armii Krajowej 27
27-200 Starachowice
Tomasz Łebek
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Starachowice Szkoła Podstawowa nr 9 Szkoła Podstawowa nr 9
ul. Oświatowa 5
27-200 Starachowice
Agnieszka Gała
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Stare Babice Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach
Polna 40
05-082 Stare Babice
Barbara Bogdanowicz-Wójcik
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Stare Orzechowo Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Orzechowie Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Orzechowie
Stare Orzechowo 45
05-180 Pomiechówek
Iwona Królikowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Stare Pole Szkoła Podstawowa im. Generała Józefa Bema w Starym Polu Szkoła Podstawowa im. Generała Józefa Bema w Starym Polu
ul. Gen. Józefa Bema 6
82-220 Stare Pole
Alicja Goldfarb
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Stargard Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Noblistów Polskich Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Noblistów Polskich
os. Zachód B15
73-110 Stargard
Beata Szumińska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Stargard Collegium Medyczne Medica Wydział zamiejscowy Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum
Kazimierza Wielkiego 17
73-110 Stargard
Piotr Gębczyński
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Stargard Szczeciński Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Piłsudskiego 24/3
73-110 Stargard Szczeciński
Agata Kaczmarek-Sikora
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Starogród Szkoła Podstawowa im. Ireny Sendlerowej Szkoła Podstawowa im. Ireny Sendlerowej
Starogród 33
86-200 Chełmno
Renata Piękoś-Małecka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Stary Pilczyn Zespół Szkół w Starym Pilczynie Zespół Szkół w Starym Pilczynie
Stary Pilczyn 36
08-450 Łaskarzew
Milena Balcerzak - Węgrzyn
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Stary Sącz Szkoła Podsawowa nr 2 im. Juliusza Słowackiego Szkoła Podsawowa nr 2 im. Juliusza Słowackiego
ul. Daszyńskiego 23
33-340 Stary Sącz
Agnieszka Obrzud
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Staświny Szkoła Podstawowa im.św.Franciszka z Asyżu w Staświnach Szkoła Podstawowa im.św.Franciszka z Asyżu w Staświnach
Staświny27
11-513 Miłki
Izabela Puka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Staw Szkoła podstawowa w Stawie Szkoła podstawowa w Stawie
Staw 72
22-151 Staw
Agnieszka Oleszczuk-Stachel
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Stawiguda Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie
ul.Warszawska 5
11-034 Stawiguda
Ewelina Bastkowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Stąporków PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
Stąporków PIŁSUDSKIEGO 114
26-220 Stąporków
Marcin Pytlos
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Stemplew Zespół Placówek Edukacyjno - Wychowawczych i Rehabilitacyjnych Zespół Placówek Edukacyjno - Wychowawczych i Rehabilitacyjnych
Stemplew 35
99-140 Świnice Warckie
Piotr Łukasiewicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Stobno Szkoła Podstawowa im. Bolesława Meggera w Stobnie Szkoła Podstawowa im. Bolesława Meggera w Stobnie
Stobno 33
89-502 Raciąż
Anita Muzioł
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Straszów Szkoła Podstawowa im. Zofii Grzybowskiej Szkoła Podstawowa im. Zofii Grzybowskiej
Straszów 70
97-340 Rozprza
Magdalena Pielużek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Stronie Śląskie Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Stroniu Śląskim Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Stroniu Śląskim
Kościuszki 57
57-550 Stronie Śląskie
Jarosław Grzybowski
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Strzałków Publiczna Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Strzałkowie Publiczna Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Strzałkowie
ul.Kolumba 2
97-500 Radomsko
Elżbieta Piechorowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Strzelce Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Strzelcach Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Strzelcach
Strzelce 10
64-800 Chodzież
Małgorzata Adamowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Strzelce Opolskie Publiczna Szkoła POdstawowa Nr 1 Publiczna Szkoła POdstawowa Nr 1
ul.Kozielska 34
47-100 Strzelce Opolskie
Ewa Łuczak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Subkowy Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Zamkowa 2
83-120 Subkowy
Barbara Ziemann
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Sucha Publiczna Szkoła Podstawowa w Suchej hej Publiczna Szkoła Podstawowa w Suchej hej
Koscielna
47-100 Strzelce Opolskie
Leś-Borkowska Izabela
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Sucha Górna Ochotnicza Straż Pożarna Ochotnicza Straż Pożarna
Ul. Sportowa 7
59-101 Sucha Górna
Justyna Adamczyk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Suchedniów Samorządowa SZkoła Podstawowa Nr 1 im. E. Peck w Suchedniowie Samorządowa SZkoła Podstawowa Nr 1 im. E. Peck w Suchedniowie
ul. Szarych Szeregów 6
26-130 Suchedniów
Małgorzata Bujnowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Suchorze Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
Szkoła Podstawowa w Suchorzu ,ul.Szkolna 5
77-135 Trzebielino
Krystyna Górkiewicz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Suchowola Zespół Szkół w Suchowoli Zespół Szkół w Suchowoli
ul. Augustowska 2
16-150 Suchowola
Wioleta Malinowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Suchożebry Zespół szkół publicznych w Suchożebrach Zespół szkół publicznych w Suchożebrach
UL. Siedlecka 8
08-125 Suchożebry
Grzegorz Rostkowski
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Sulęcin Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Hala sportowa I Liceum Ogólnokształcące
ul. E. Plater 1
69-200 Sulęcin
Katarzyna Dziadas
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Sulęczyno Szkoła Podstawowa im. Antoniego Abrahama Szkoła Podstawowa im. Antoniego Abrahama
ul. Szkolna 2
83-320 Sulęczyno
Magdalena Marcholewska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Suliszewo Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Brzechwy w Suliszewie Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Brzechwy w Suliszewie
Zwycięstwa 26
73-222 Choszczno
Małgorzata Serediak Agnieszka Urwentowicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Sulmierzyce Szkoła Podstawowa im. S. F. Klonowicza w Sulmierzycach Szkoła Podstawowa im. S. F. Klonowicza w Sulmierzycach
ul. Szkolna 2
63-750 Sulmierzyce
Beata Koprowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Sułoszowa Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Sułoszowej Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Sułoszowej
ul. Szkolna 9
32-045 Sułosdzowa
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Sułoszowej
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Suraż Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
ul. Szkolna 1
18-105 Suraż
Grażyna Domaszuk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Susz Zespół Szkół im. Ireny Kosmowskiej Zespół Szkół im. Ireny Kosmowskiej
Wiejska 1
14-240 Susz
Kamil Woźniak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Susz Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
ul. Piastowska 5
14-240 Susz
Alicja Giżeńska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Syców Publiczne Przedszkole nr 1 im. Koszałka Opałka Publiczne Przedszkole nr 1 im. Koszałka Opałka
Ul. Kaliska 8
56-500 Syców
Monika Malinowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Syców Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Sycowie Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Sycowie
ul. Kościelna 3
56-500 Syców
Joanna Adamska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Syców Szkoła Podstawowa Nr 1 im. III Tysiąclecia Szkoła Podstawowa Nr 1 im. III Tysiąclecia
ul. Matejki 5
56-500 Syców
Małgorzata Pietras
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Syców Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej
Mickiewicza 5
56-500 Syców
Szkoła Podstawowa nr 2 im. M.Konopnickiej
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Szczawno-Zdrój Miejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjalnymi w Szczawnie- Zdroju Miejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjalnymi w Szczawnie- Zdroju
Sienkiewicza 32
58-310 Szczawno-Zdrój
Jolanta Sikora
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
SZCZECIN SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO- WYCHOWAWCZY NR 1 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO- WYCHOWAWCZY NR 1
UL.POLICKA 3
71-837 SZCZECIN
KRYSTYNA RÓŻYCKA
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Szczecin Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Ku Słońcu 11
71-073 Szczecin
Karolina Jędruszczak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
SZCZECIN ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMOCHODOWYCH ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMOCHODOWYCH
KLONOWICA 14
71-244 SZCZECIN
JOLANTA AUGUSTYNIAK
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Szczecin Zespół Szkół Szpitalnych Zespół Szkół Szpitalnych
Unii Lubelskiej 1
71-252 Szczecin
Danuta Rauza
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Szczecin Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Lucjana Rydla 51 k
70-783 Szczecin
Joanna Ratajczak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Szczecin Szkoła Podstawowa nr 44 w Szczecinie Szkoła Podstawowa nr 44 w Szczecinie
ul. Karpacka 29
71-872 Szczecin
Dorota Kula
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Szczecin Technikum TEB Edukacja Centrum Handlowe Galaxy
aleja Wyzwolenia 18-20
70-554 91 483 91 37
Kamila Kasprzyk
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Szczecin Niepubliczna Szkoła Podstawowa PRIMUS Niepubliczna Szkoła Podstawowa PRIMUS
Monte Cassino 27
70-467 Szczecin
Edyta Majcher
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Szczecin Akademia Morska w Szczecinie - statek Nawigator XXI Akademia Morska w Szczecinie - statek Nawigator XXI
Wały Chrobrego 1-2
70-500 Szczecin
Weronika Bulicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Szczecinek I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Elżbiety w Szczecinku, Szczecinecka Akademia Ratownictwa I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Elżbiety w Szczecinku, Szczecinecka Akademia Ratownictwa
ul. Ks. Elżbiety 1
78-400 Szczecinek
Ewa Jankun
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Szczodre Szkoła Podstawowa im. Polskiej Niezapominajki w Sczodrem Szkoła Podstawowa im. Polskiej Niezapominajki w Sczodrem
ul.Trzebnicka 42
55-095 Mirków
Karolina Woźniak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Szewce Nadolne Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Walk nad Bzurą w Szewcach Nadolnych Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Walk nad Bzurą w Szewcach Nadolnych
Szewce Nadolne 14
99-311 Bedlno
Anna Kaczor
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Szklarska Poręba Szkoła Podstawowa nr 1 Szkoła Podstawowa nr 1
ul. 1 Maja 32
58-580 Szklarska Poręba
Agata Janas
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
SZKLARSKA PORĘBA Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Wlastimila Hofmana Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Wlastimila Hofmana
Ul. 11 Listopada 2
58-580 SZKLARSKA PORĘBA
Tomasz Frąc
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Szkotowo Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Szkotowie Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Szkotowie
Szkotowo 51
13-124 Kozłowo
Ewa Szymańska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Szprotawa Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Szprotawie Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Szprotawie
Sobieskiego 58
67-300 Szprotawa
Bogumiła Lewandowska
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
SZUBIN SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE NR 3 IM. WANDY CHOTOMSKIEJ SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE NR 3 IM. WANDY CHOTOMSKIEJ
PLAC KOŚCIELNY 2
89-200 SZUBIN
WIOLETA MARKIEWICZ
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Szwecja Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym im. 4 Dywizji Piechoty w Szwecji Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym im. 4 Dywizji Piechoty w Szwecji
Ul. Szkolna 21
78-611 Szwecja
Beata Kilańczyk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Szyldak Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
ul. Szkolna 12
14-106 Szyldak
Barbara Rajewska
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Szymbark Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Szymbark 464
38-311 Szymbark
Edyta Ziółkowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Ślęzany Szkoła Podstawowa w Ślęzanach Szkoła Podstawowa w Ślęzanach
Ślęzany 38
42-235 Lelów
Małgorzata Glita
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Środa Wielkopolska Szkoła Podstawowa nr 3 w Środzie Wielkopolskiej Szkoła Podstawowa nr 3 w Środzie Wielkopolskiej
20 Października 2
63-000 Środa Wielkopolska
Barbara Zimowska-Ciupka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Świba Ochotnicza Straż Pożarna Ochotnicza Straż Pożarna
137
63-600 Świba 140
Sławomir Szych
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Świdnica Niepubliczna Szkoła Podstawowa ŚSO "Bliżej Dziecka" w Świdnicy Niepubliczna Szkoła Podstawowa ŚSO "Bliżej Dziecka" w Świdnicy
Jagiellońska 30
58-100 Świdnica
Aneta Wiaderna-Trusiuk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Świebodzice Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Świebodzicach Hala Sportowa OSIR
Mieszka Starego 6
58-160 Świebodzice
Agnieszka Bielawska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Świebodzin Katolicki Zespół Edukacyjny Katolicki Zespół Edukacyjny
ul. Szpitalna 3
66-200 Świebodzin
Katarzyna Domagała
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Świebodzin Szkoła Podstawowa nr 2 Szkoła Podstawowa nr 2
Park Chopina 1
66-200 Świebodzin
Mrozowicz Beata
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Świecie Szkoła Podstawowa nr 8 w Świeciu Szkoła Podstawowa nr 8 w Świeciu
al. Jana Pawła II 8
86-105 Świecie
Barbara Smyk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Świekatowo Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
ul. Dworcowa 20a
86-182 Świekatowo
Mirela Musiał
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Świeradów-Zdrój Miejski Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 1 Miejski Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2
59-850 Świeradów-Zdrój
Izabela Salawa
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
ŚWIERZNO SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA
ŚWIERZNO 4
77-200 MIASTKO
Aleksandra Wasielewska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Święta Katarzyna Ochotnicza Straż Pożarna w Świętej Katarzynie Publiczna Szkoła Podstawowa w Świętej Katarzynie
Główna 94
55-010 Święta Katarzyna
Michał Kaczmarczyk
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Świętoszów Zespół Szkół im. Unii Europejskiej Zespół Szkół im. Unii Europejskiej
ul. Szkolna 10
59-726 Świętoszów
Krystyna Kolbusz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Świniary Szkoła Podstawowa w Świniarach Szkoła Podstawowa w Świniarach
Świniary 4
09-533 Słubice
Maria Szymańska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Świnoujście Hufiec Ziemi Wolińskiej ZHP im. Marynarki Wojennej RP Miejski Dom Kultury - sala sportowa
ul. Matejki 11
72-600 Świnoujście
Marek Niewiarowski
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Tarnobrzeg Szkoła Podstawowa nr 4 w Tarnobrzegu Szkoła Podstawowa nr 4 w Tarnobrzegu
Wyspiańskiego 10
39-400 Tarnobrzeg
Elżbieta Bogobowicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Tarnowskie Góry Szkola Podstawowa z Oddzialami Integracyjnymi nr 13 Szkola Podstawowa z Oddzialami Integracyjnymi nr 13
Armii Krajowej 1
42-609 Tarnowskie Góry
Sabina Gurowiec
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Tarnów Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Starodąbrowska 39
33-100 Tarnów
Anna Limanowski
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Tarnów Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 ,Szkoła Podstawowa nr 23 im.Jana Pawła II Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 ,Szkoła Podstawowa nr 23 im.Jana Pawła II
os.Legionów H.D.16
33-100 Tarnów
Bożena Ligęska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Templewo Szkoła Podstawowa w Templewie Szkoła Podstawowa w Templewie
Templewo 65
66-350 Bledzew
Piotr Pioch
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Toporów Samorządowa Szkoła Podstawowa i Oddział Przedszkolny im. Jnusza Korczaka w Toporowie Samorządowa Szkoła Podstawowa i Oddział Przedszkolny im. Jnusza Korczaka w Toporowie
Szkolna 11
66-220 Łagów
Małgorzata Buchwald
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Toruń Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Św. Katarzyny 10
87-100 Toruń
Monika Kukiz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Toruń Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Mostowa 9
87-100 Toruń
Halina Elzanowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Toruń Szkoła Podstawowa nr 31 w Toruniu Szkoła Podstawowa nr 31 w Toruniu
Dziewulskiego 41b
87-100 Toruń
Lidia Haładyn
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
TORUŃ PRZEDSZKOLE ANGLOJĘZYCZNE BAJKOWY DWOREK PRZEDSZKOLE ANGLOJĘZYCZNE BAJKOWY DWOREK
LUBICKA 18
87-100 TORUŃ
Edyta Dul
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Trąbki Wielkie OSP Trąbki Wielkie Szkoła Podstawowa
Sportowa 2
83-034 Trąbki Wielkie
Wioleta Frydrych
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Trepcza Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
ul. Sanocka 16
38-500 Sanok
Krystyna Sołtysik
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Tryl Szkoła Podstawowa nr 1 w Trylu Szkoła Podstawowa nr 1 w Trylu
Tryl 98
86-170 Nowe
anna Orczykowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Trzebielino Szkoła Podstawowa im. Sportowców Polskich Szkoła Podstawowa im. Sportowców Polskich
Ul. Młodzieżowa 1
77-235 Trzebielino
Angelika Nisztuk
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Trzebinia Szkoła Podstawoaw nr 4 w Trzebini Szkoła Podstawoaw nr 4 w Trzebini
ul. Styczniowa 47
32-540 Trzebinia
Dorota Olaszewska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Trzebinia Liceum ogólnokształcące Liceum ogólnokształcące
Szkolna 3
32-540 TRZEBINIA
Anna Duda
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Trzeboś Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. St. Kostki w Trzebosi Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. St. Kostki w Trzebosi
Ul. Podlas 29
36-050 Sokołów Młp.
Renata Panek
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Tuchorza Szkoła Podstawowa w Tuchorzy Szkoła Podstawowa w Tuchorzy
Tuchorza51
64-232 Tuchorza
Jolanta Pławińska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Tuczno Zespół Placówek Oświatowych w Tucznie Zespół Placówek Oświatowych w Tucznie
Pakoska 33
88-180 Złotniki Kujawskie
Agata Karczewska-Łaszkiewicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
TUREK SZKOŁA PODSTAWOWA NR.1 Z ODZIAŁAMI GIMNAZJALNYMI SZKOŁA PODSTAWOWA NR.1 Z ODZIAŁAMI GIMNAZJALNYMI
Ul. Parkowa 3.
62-700 Turek
PIOTR BIŃKOWSKI
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Turek Fundacja Złota Godzina w Turku Dom Strażaka
3 Maja 8
62-700 Turek
Krzysztof Kołata
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Turzno Szkoła Podstawowa w Turznie Szkoła Podstawowa w Turznie
ul. Parkowa 4
87-148 Łysomice
Marzenna Wójcik
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
TUSZYN OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W TUSZYNIE PLAC REYMONTA
PLAC REYMONTA
95-080 TUSZYN
Magdalena Wymysłowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
TYCHY WODNY PARK TYCHY WODNY PARK TYCHY
SIKORSKIEGO 20
43-100 M. TYCHY
Magdalena Herman
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Tychy Szkoła Mistrzostwa Sportowego Tychy Szkoła Mistrzostwa Sportowego Tychy
Oświęcimska 51
43-100 Tychy
Marcin Legwand
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Tychy Zespół Szkół Specjalnych nr 8 Zespół Szkół Specjalnych nr 8
ul. Edukacji 21
43-100 Tychy
Agnieszka Markowicz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Tylmanowa Zespół Szkolno - Przedszkolny im. mjr Henryka Sucharskiego w Tylmanowej Zespół Szkolno - Przedszkolny im. mjr Henryka Sucharskiego w Tylmanowej
os. Kozielce296
34-451 Tylmanowa
Zofia Brzeźna
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Tyrawa Wołoska Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Tyrawie Wołoskiej Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Tyrawie Wołoskiej
Tyrawa Wołoska 138
38-535 Tyrawa Wołoska
Irena Sroka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Ujazd Publiczna Szkoła Podstawowa w Ujeździe Publiczna Szkoła Podstawowa w Ujeździe
ul Strzelecka 6
47-143 Ujazd
Mirosław Łupak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Ujazd Publiczna Szkoła Podstawowa w Ujeździe Publiczna Szkoła Podstawowa w Ujeździe
Ujazd 9
27-570 IWANISKA
Marcin Urbański Dyrektor PSP w Ujeździe
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Unieck Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych
Unieck 80
09-140 Raciąż
Dorota Skwarska
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Uników Szkoła Podstawowa w Unikowie Szkoła Podstawowa w Unikowie
Uników 4
98-270 Złoczew
Aneta Pabiniak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Ustianowa Górna Szkoła Podstawowa im.Bohaterów Lotnictwa Polskiego Szkoła Podstawowa im.Bohaterów Lotnictwa Polskiego
Ustianowa Górna 84
38-700 Ustrzyki Dolne
Monika Flankowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Ustrobna Szkoła podstawowa w Ustrobnej Szkoła podstawowa w Ustrobnej
Ustrobna 1
38-406 Odrzykoń
Sylwia Hejnar
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Ustroń Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Przedszkolnymi w Ustroniu Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Przedszkolnymi w Ustroniu
ul. Polańska 25
43-450 Ustroń
Aldona Sztuka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Ustroń Przedszkole nr 6 w Ustroniu Przedszkole nr 6 w Ustroniu
Szeroka 7
43-450 Ustroń
Dagmara Rejowicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Ustrzyki Dolne Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Ustrzykach Dolnych Hala Sportowa w Ustrzykach Dolnych
ul. 29 Listopada 19a
38-700 Ustrzyki Dolne
Anna Gołojuch
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Wachów Publiczna Szkołą Podstawowa w Wachowie Publiczna Szkołą Podstawowa w Wachowie
ul. Polna 17
46-300 Olesno
Ewa Płaziuk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Wadowice Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Wadowicach Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Wadowicach
os. Pod Skarpą 10
34-100 Wadowice
Marzena Pałosz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Wałbrzych Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orła Białego Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orła Białego
ul. M. Wańkowicza
58-304 Wałbrzych
Szczepan Dębowski
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Wałcz Zespół Szkół nr 4 Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego Zespół Szkół nr 4 Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. Południowa 10a
78-600 Wałcz
Grzegorz Badziag
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Warszawa Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP - Plac Europejski - WARSAW SPIRE
Plac Europejski 1
00-844 Warszawa
Jacek Pawuska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Warszawa II LO im. Stefana Batorego w Warszawie II LO im. Stefana Batorego w Warszawie
ul. Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Katarzyna Chmielewska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Warszawa ZnanyLekarz Sp. z o.o. + SP 353 ZnanyLekarz Sp. z o.o. + SP 353
Kolejowa 5/7
01-217 Warszawa
Iwona Dziedzic-Gawryś
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Warszawa SP.132 SP.132
ul. Grabowska 1
00-837 Warszawa
Katarzyna Kasperska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Warszawa CLXII Liceum Ogólnokształcące/Szkoła Podstawowa nr 379 im. Szarych Szeregów CLXII Liceum Ogólnokształcące/Szkoła Podstawowa nr 379 im. Szarych Szeregów
Turmoncka 2
03-254 Warszawa
Mariusz Sękowski
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Warszawa Szkoła podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 87 Szkoła podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 87
Malownicza 31
02-272 Warszawa
Agnieszka Osińska-Jarmul
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Warszawa Szkoła Podstawowa 340 Szkoła Podstawowa 340
ul. Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Remigiusz Kamiński
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Warszawa Zespół Szkół nr 16 STO Zespół Szkół nr 16 STO
Al. Solidarności 113 c
00-140 Warszawa
Beata Górka-Szczepanek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Warszawa Szkoła Podstawowa Nr 80 w Warszawie im. Marii Kownackiej Szkoła Podstawowa Nr 80 w Warszawie im. Marii Kownackiej
ul. Aspekt 48
01-904 Warszawa
Małgorzata Krassowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Warszawa Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Dzielna 15
01-029 Warszawa
Monika Stępniewska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Warszawa Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Kondratowicza 22
03-285 Warszawa
Anna Kurpiewska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Warszawa Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Roentgena 46
02-781 Warszawa
Kinga Kuzdralińska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Warszawa Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Bora-Komorowskiego 35/211
03-982 Warszawa
Joanna Kruk
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Warszawa Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Kwiatowa 1/3/5
02-579 Warszawa
Marzena Bujała
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Warszawa Szkoła Podstawowa nr 263 im. Powstańców Wielkopolskich Szkoła Podstawowa nr 263 im. Powstańców Wielkopolskich
ul. Szegedyńska 11
01-957 Warszawa
Agnieszka Francesson
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Warszawa Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika
Wilczy Dół 4
02-798 Warszawa Ursynów
Małgorzata Dybus
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Warszawa Szkoła Podstawowa nr 58 Szkoła Podstawowa nr 58
Mieszka I/7
03-886 Warszawa
Małgorzata Lober, Urszula Tomalka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Warszawa Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała St. Wyszyńskiego Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała St. Wyszyńskiego
ul. Kobiałka 49
03-126 Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 31
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Warszawa Zakład Podstaw Pielęgniarstwa, Warszawski Uniwersytet Medyczny Zakład Podstaw Pielęgniarstwa, Warszawski Uniwersytet Medyczny
ul. Erazma Ciołka 27
01-445 Warszawa
Marzena Jaciubek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Warszawa XLVIII Liceum Ogólnokształcace z Klasa Gimnazjalnymi im. Edwarda Dembowskiego ul. Barska 32 XLVIII Liceum Ogólnokształcace z Klasa Gimnazjalnymi im. Edwarda Dembowskiego ul. Barska 32
ul. Barska 32
02-315 Ochota
Irena Parzych
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Warszawa Szkoła Podstawowa z Oddziałami integracyjnymi nr 343 im. Matki Teresy z Kalkuty w Warszawie Szkoła Podstawowa z Oddziałami integracyjnymi nr 343 im. Matki Teresy z Kalkuty w Warszawie
ul. Kopcińskiego 7
02-777 polska
Piotr Zawadzki
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Warszawa Szkoła Podstawowa nr 118 im. Przyjaciół Mazowsza ul. Leszczynowa 5 Warszawa Szkoła Podstawowa nr 118 im. Przyjaciół Mazowsza ul. Leszczynowa 5 Warszawa
ul. Leszczynowa 5
03-197 Warszawa
Joanna Węgiełek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Warszawa Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 354 im. Adama Asnyka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 354 im. Adama Asnyka
Otwocka 3
03-759 Polska
Marta Mrowińska, Beata Girszewska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Warszawa Colette Esthétique Colette Esthétique
Złota 44/195
00-200 Warszawa
dr Agnieszka Mordas
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Warszawa SP 382 w Warszawie SP 382 w Warszawie
Koninska 2
02-459 Warszawa
Kamila Balas
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
WARSZAWA Szkoła Podstawowa nr 260 im. Jana Matejki w Warszawie Szkoła Podstawowa nr 260 im. Jana Matejki w Warszawie
ul. Zakrzewska 24
00-737 WARSZAWA
Martyna Łopacińska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Warszawa Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 w Warszawie Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 w Warszawie
Tarchomińska 4
03-746 Warszawa
Hanna Pieńkowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Warszawa Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłopskich Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłopskich
Przygodna 2
04-991 Warszawa
Justyna Wasek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Warszawa Szkoła Podstawowa nr 247 im. Kazimierza Lisieckiego "Dziadka" Szkoła Podstawowa nr 247 im. Kazimierza Lisieckiego "Dziadka"
ul. Wrzeciono 9
01-961 Warszawa
Agnieszka Wojciechowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Warszawa LXIII Liceum Ogólnokształcące im. L.Kossutha LXIII Liceum Ogólnokształcące im. L.Kossutha
ul. Hirszfelda11
02-776 Warszawa
Agnieszka Ciechan
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Warszawa Szkoła Podstawowa nr 321 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 7 Szkoła Podstawowa nr 321 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 7
Dekutowskiego 3 (dawna Szadkowskiego 3)
01-493 Warszawa
Anna Matysiak Marta Falińska - Mrozek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Warszawa XXX Społeczna Szkoła Podstawowa XXX Społeczna Szkoła Podstawowa
Astronautów 11
02-154 Warszawa
Paweł Basiak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Warszawa Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a
Marymoncka 34H
01-813 Warszawa
Marta Sobczyk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Warszawa Praga - Południe Szkoła Podstawowa nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej Szkoła Podstawowa nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
ul. Afrykańska 11
03-966 Praga - Południe
Ewelina Kacprowicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Warta Bolesławiecka Publiczna Szkoła Podstawowa im.Wł.St.Reymonta Publiczna Szkoła Podstawowa im.Wł.St.Reymonta
Warta Bolesławiecka 26
59-720 Raciborowice
Rafał Martysiewicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Wasilków Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie
ul. Polna 1/4a
16-010 Wasilków
Małgorzata Pacewicz
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Waśniewo-Grabowo Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Was\śniewo-Grabowo 4
13-100 Janowiec kościelny
Anna Piotrkowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Wawrzyszów Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Wawrzyszowie Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Wawrzyszowie
Wawrzyszów 37
57-120 Wiązów
Dorota Makowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Wejherowo Powiatowy Zespół Kształcenia Specjalnego im. Janusza Korczaka w Wejherowie Powiatowy Zespół Kształcenia Specjalnego im. Janusza Korczaka w Wejherowie
ul. Sobieskiego 279
84-200 Wejherowo
Tomasz Czupryński
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Węgliniec Szkoła Podstawowa im. Marii Krasickiej w Węglińcu Szkoła Podstawowa im. Marii Krasickiej w Węglińcu
ul. Kościuszki 2
59-940 Węgliniec
Grażyna Wiatrowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Widzów Szkoła Podstawowa im. Ojca Św. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa im. Ojca Św. Jana Pawła II
Żwirki i Wigury 16
42-282 Kruszyna
Aleksandra Kołaczkowska i Lena Żmudzińska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Wieliczka Wodne Pogotowie Ratunkowe oddział Kraków Wodne Pogotowie Ratunkowe oddział Kraków
Szpunara 14
32-020 Wieliczka
Tadeusz Rybicki
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Wieliszew Ochotnicza Straż Pożarna w Wieliszewie Hala Sportowa w Wieliszewie
Modlińska 65
05-135 Wieliszew
Paweł Kuna
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Wielkie Drogi Szkoła Podstawowa w Wielkich Drogach im. Armii Krajowej Szkoła Podstawowa w Wielkich Drogach im. Armii Krajowej
Wielkie Drogi 136
32-051 Wielkie Drogi
Klaudia Trela
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Wielogłowy Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Wielogłowy 56
33-311 Wielogłowy
Lilianna Nazimek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Wierzchlas Zespół Szkolno - Przedszkolny w Wierzchlesie Zespół Szkolno - Przedszkolny w Wierzchlesie
ul. Szkolna 48
98-324 Wierzchlas
Anna Wiszniewska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Wierzchucino Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Wierzchucinie Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Wierzchucinie
Ul. Szkolna 22
84-113 Wierzchucino
Monika Krampikowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Wigugiery Szkoła Podstawowa z Litewskim Językiem Nauczania w Widugierach Szkoła Podstawowa z Litewskim Językiem Nauczania w Widugierach
Widugiery 19A
16-515 Puńsk
Vida Tumialis
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Wijewo Ochotnicza Straż Pożarna w Wijewie Ochotnicza Straż Pożarna w Wijewie
ul. Powstańców Wielkopolskich 17
64-150 Wijewo
Barbara Górna - Szulc OSP Wijewo
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Wilczkowice Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Wilczkowicach Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Wilczkowicach
Wilczkowice 34
26-230 Radoszyce
Marianna Szczepańska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Wilczkowice Szkoła Podstawowa w Wilczkowicach Szkoła Podstawowa w Wilczkowicach
Wilczkowice Górne 35
99-100 Łęczyca
Małgorzata Gasik
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Wilkowice Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
ul. Szkolna 28
64-115 Święciechowa
Daria Jakubowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Wilkowice Szkoła Podstawowa nr 1 Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Kościelna 10
43-365 Wilkowice
Beata Duraj
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Wilkowo Polskie Ochotnicza Straż Pożarna Wilkowo Polskie Szkoła Podstawowa im. Kompanii Wilkowskiej Powstańców Wielkopolskich
Kościańska 2
64-032 Wilkowo Polskie
Krystian Błażejczak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Wiślica Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wiślicy Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wiślicy
Podwale 1
28-160 Wiślica
Anna Kaleta
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Wiśniewa Szkoła Podstawowa w Wiśniewie Szkoła Podstawowa w Wiśniewie
Wiśniewa 14
89-400 Sępólno Krajeńskie
Julia Oller-Matuszewska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Wiśniewo Szkoła Podstawowa w Wiśniewie Szkoła Podstawowa w Wiśniewie
Wiśniewo 10
18-300 Zambrów
Szkoła Podstawowa w Wiśniewie
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Witkowice Zespół Szkolno- przedszkolny w Witkowicach. Zespół Szkolno- przedszkolny w Witkowicach.
Beskidzka 98
32-650 Kęty
Barbara Spadek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Witkowo Szkoła Podstawowa nr 2 im. Lotnictwa Polskiego Szkoła Podstawowa nr 2 im. Lotnictwa Polskiego
Czerniejewska 14
62-230 Witkowo
Katarzyna Maj-Zborowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Witnica Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego w Witnicy Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego w Witnicy
Wiosny Ludów 14
66-460 Witnica
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego w Witnicy
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Witoszyce Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Władysława Reymonta Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Władysława Reymonta
Witoszyce 10
56-200 Góra
Barbara Czarna
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Wleń Zespół Szkół im. Świętej Jadwigi Śląskiej Zespół Szkół im. Świętej Jadwigi Śląskiej
Dworcowa 10
59-610 Wleń
Agata Czarnuszko
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Włocławek Zespół Szkół Muzycznych Zespół Szkół Muzycznych
Wiejska 29
87-800 Włocławek
Angelika Typiak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Włosienica Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
ul. Józefa Suskiego 53
32-642 Włosienica
Ewelina Stachura
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Wojciechów Publiczna Szkoła Podstawowa w Wojciechowie Publiczna Szkoła Podstawowa w Wojciechowie
ul. Kluczborska 37
46-300 Olesno
Bartłomiej Stanisławczyk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Wojcieszów Szkoła Podstawowa im. W. Broniewskiego Szkoła Podstawowa im. W. Broniewskiego
Ul. Żeromskiego 8
59-550 Wojcieszów
Monika Dekas Ziemniak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Wojkowice SzkołA Podstawowa nr 3 SzkołA Podstawowa nr 3
Ul. Sobieskiego 211b
42-580 Wojkowice
Anna Możdżeń
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
WOJTKOWA SZKOŁA PODSTAWOWA W WOJTKOWEJ SZKOŁA PODSTAWOWA W WOJTKOWEJ
WOJTKOWA 40
38-712 Wojtkowa
Szkoła Podstawowa w Wojtkowej
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Wola Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli
Lipowa 3
43-225 Wola
Iwona Przesór
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Wola Drzewiecka OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W WOLI DRZEWIECKIEJ Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w Lipcach Reymontowskich
ul. Reymonta 15
96-127 Lipce Reymontowskie
Anna Gidrewicz-Krawczyk
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Wola Jasienicka Szkoła Podstawowa im. ks. bpa Jakuba Glazera Szkoła Podstawowa im. ks. bpa Jakuba Glazera
108
36-220 Jasienica Rosielna
Marek Chęć
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Wola Jasienicka Szkoła Podstawowa im. ks. bpa Jakuba Glazera Szkoła Podstawowa im. ks. bpa Jakuba Glazera
Wola Jasienicka 108
36-220 Jasienica Rosielna
Tomasz Jarosz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
WOLA MORAWICKA PSP WOLA MORAWICKA PSP WOLA MORAWICKA
UL.PODEMŁYNIE 1
26-026 MORAWICA
JOANNA ZAJAC
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Wola Wierzbowska Szkołą Podstawowa im. Św Stanisława Kostki w Woli Wierzbowskiej Szkołą Podstawowa im. Św Stanisława Kostki w Woli Wierzbowskiej
27
06-460 Opinogóra Górna
Ewa Zbyszyńska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Wola Zgłobieńska Szkoła Podstawowa Wola Zgłobieńska Szkoła Podstawowa Wola Zgłobieńska
Wola Zgłobieńska 140
36-046 Zgłobień
Leszek Leszczyc
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Wolomin Sportowa Szkoła Podstawowa nr 5 w Wołominie Sportowa Szkoła Podstawowa nr 5 w Wołominie
Lipińska 16
05-200 Wolomin
Wojciech Plichta
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Wolsztyn Szkoła Podstawowa nr5 z Oddziałami Integracyjnymi Szkoła Podstawowa nr5 z Oddziałami Integracyjnymi
Żegockiego 26
64-200 Wolsztyn
Hanna Pilarczyk
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Wołów Szkoła Podstawowa nr 2 Szkoła Podstawowa nr 2
ul. Chopina 10
56-100 Wołów
Urszula Trymbulak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Wołów Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołowie
ul. Trzebnicka 14
56-100 Wołów
Krzysztof Tabak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Wrąbczynkowskie Holendry Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pyzdrach,Szkoła Filialna we Wrąbczynkowskich Holendrach Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pyzdrach,Szkoła Filialna we Wrąbczynkowskich Holendrach
Wrąbczynkowskie Holendry 13
62-310 Pyzdry
Elżbieta Rosińska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Wrocanka Szkoła Podstawowa imienia Stanisławy Grelli Szkoła Podstawowa imienia Stanisławy Grelli
ul. Długa 19
38-455 Głowienka
Ewelina Głód
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Wrocław ZSP nr 19, SP 47 ZSP nr 19, SP 47
ul. Januszowicka 35-37
53-135 Wrocław
Małgorzata Gruszczyńska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 3 Szkoła Podstawowa nr 3
ul.Bobrza 27
54-220 Wrocław
Beata Gołebiewska-Murdzek
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Wrocław Zespół Szkół EKOLA Fundacji Oświatowej EKOLA Zespół Szkół EKOLA Fundacji Oświatowej EKOLA
ul. Tadeusza Zielińskiego 56
53-534 Wrocław
Karolina Rasała
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Wrocław Zespół Szkolno Przedszkolny Nr 18 we Wrocławiu Zespół Szkolno Przedszkolny Nr 18 we Wrocławiu
Poznańska 26
53-630 Wrocław
Artur Pełka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 2 we Wrocławiu Szkoła Podstawowa nr 2 we Wrocławiu
Komuny parysliej 36/38
54-451 Wrocław
Beata Bryś
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 84 im. Ruchu Obrońców Pokoju Szkoła Podstawowa nr 84 im. Ruchu Obrońców Pokoju
Łukasza Górnickiego 20
50-337 Wrocław
Natalia Gergont
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Wrocław Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Dawida 30
50-527 Wrocław
Aneta Pietruniak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Wrocław Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Szybowcowa 5
54-130 Wrocław
Marta Mazurek
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Wrocław Szkoła Podstawowa 74 im. Prymasa Tysiąclecia Szkoła Podstawowa 74 im. Prymasa Tysiąclecia
ul. Kleczkowska 2
50-227 Wrocław
Beata Dopierała
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Wrocław Szkoła podstawowa nr 97 Szkoła podstawowa nr 97
Ul. Prosta 16
53-509 Wrocław
Marta Gawkowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Wrocław Szkoła Podstaawowa nr 63 Szkoła Podstaawowa nr 63
ul.Mennicza 21-23
50-057 Wrocław
Dariusz Czanerle
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Wrocław Szkoła Podstawowa nr 83 im. Jana Kasprowicza Szkoła Podstawowa nr 83 im. Jana Kasprowicza
al. T. Boya - Żeleńskiego nr 32/36
51-160 Wrocław
Agnieszka Ptaszyńska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Wronki Amica S.A. Amica S.A.
ul. Mickiewicza 52
64-510 Wronki
Iwona Kaprykowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
WRONKI ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. STANISŁAWA KONARSKIEGO ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. STANISŁAWA KONARSKIEGO
POWSTAŃCÓW WLKP. 25
64-510 WRONKI
Sylwia Popielska
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Wrząca Wielka Szkoła Podstawowa im.Tony Halika Szkoła Podstawowa im.Tony Halika
Wrząca Wielka 124
62-600 Koło
WIESŁAWA PUSSTA, DOROTA CIURAJ
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Wtelno Szkoła Podstawowa we Wtelnie Szkoła Podstawowa we Wtelnie
ul. Szkolna 7
86-011 Wtelno
Mariusz Burda
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
WTÓREK ZESPÓŁ SZKOLNO- PRZEDSZKOLNY ZESPÓŁ SZKOLNO- PRZEDSZKOLNY
UL. SZKOLNA 12
63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI
RENATA KOLENDA
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Wygnanów Ochotnicza Straż Pożarna w Wygnanowie Ochotnicza Straż Pożarna w Wygnanowie
Wygnanów 25a
26-300 Opoczno
Dariusz Rzepka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
WYRY SZKOŁA PODSTAWOWA W WYRACH SZKOŁA PODSTAWOWA W WYRACH
PUSZKINA 10
43-175 WYRY
ILONA SOBIERAJ
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Wysoka Szkoła Podstawowa im. Józefy Jabczyńskiej w Wysokiej Szkoła Podstawowa im. Józefy Jabczyńskiej w Wysokiej
Mickiewicza 8
42-450 Łazy
Paweł Mazur
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Wysokie Mazowieckie Przedszkole Miejskie nr 1 Swiat Malucha Przedszkole Miejskie nr 1 Swiat Malucha
Ul. Armii Krajowej 3
18-200 Wysokie Mazowieckie
Ewelina Ponichtera
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Wyszogród Szkoła Podstawowa im KK Baczyńskiego w Wyszogrodzie Szkoła Podstawowa im KK Baczyńskiego w Wyszogrodzie
Niepodległości 11
09-450 Wyszogród
Wiesław Tomkiewicz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Wyszonki Kościelne Szkoła Podstawowa w Wyszonkach Kościelnych Szkoła Podstawowa w Wyszonkach Kościelnych
Wyszonki Kościelne
18-214 Klukowo
Marta Malecka i Justyna Szafara
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Wyszyny Kościelne Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego
Wyszyny Kościelne 114
06-561 Stupsk
Jacek Wiśniewski
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Wytomyśl Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Wytomyślu Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Wytomyślu
Wytomyśl, ul. Szkolna 18
64-300 Nowy Tomyśl
Małgorzata Ruta
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Zabrze Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Wolności 292
41-800 Zabrze
Magdalena Kościelska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Zabrze Szkoła Podstawowa Nr 30 Szkoła Podstawowa Nr 30
ul.Wawrzyńskiej 11
41-813 Zabrze
Aneta Kawecka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Zabrze Szkoła Podstawowa nr 31 Szkoła Podstawowa nr 31
ul. Jordana 7
41-808 Zabrze
Aleksandra Lisowicz-Wypart
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Zabrze Szkoła Podstawowa nr 18 im. Powstańców Śląskich w Zabrzu Szkoła Podstawowa nr 18 im. Powstańców Śląskich w Zabrzu
ul. Karczewskiego 10
41-806 Zabrze
Iwona Broja
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Zajezierze Zespół Szkolno-Przedszkolny Zespół Szkolno-Przedszkolny
ul. 28 PAL-u
26-922 Sieciechów
Beata Nowicka-Drążyk
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Zakrzew Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Zakrzewie Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Zakrzewie
Zakrzew 58d
26-652 Zakrzew
Radosław Senator
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Zakrzewo Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. dra B. Domańskiego Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. dra B. Domańskiego
ul. M. Gąszczak 29
77-424 Zakrzewo
Arletta Tymińska
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja
Zalesie Małe 15 Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Zalesie Małe 15
63-740 Kobylin
Hanna Szałata Marlena Roszak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Zambrów Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zambrowie Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zambrowie
Marii Konopnickiej 13
18-300 Zambrów
Andrzej Trochimowicz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Zambrów Przedszkole Samorządowe Gminy Zambrów Przedszkole Samorządowe Gminy Zambrów
Ul Jana Pawła II
18-300 Zambrów
Marzena Kombor
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Zarzyce Wielkie Zespół Szkolno - Przedszkolny w Zarzycach Wielkich Zespół Szkolno - Przedszkolny w Zarzycach Wielkich
Zarzyce Wielkie 56
34-142 Leńcze
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zarzycach Wielkich
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Zasutowo Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zasutowie Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zasutowie
ul. Kwiatowa 5
62-330 Nekla
Lidia Płończak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Zawieprzyce Szkoła Podstawowa imienia Marii Skłodowskiej-Curie w Zawieprzycach Szkoła Podstawowa imienia Marii Skłodowskiej-Curie w Zawieprzycach
Zawieprzyce 121
21-077 Spiczyn
Danuta Kuś
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Zawiercie Szkoła Podstawowa nr 11 w Zawierciu Szkoła Podstawowa nr 11 w Zawierciu
Zarzecze 2
42-400 Zawiercie
Michał Niedzielski
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Zawiercie Szkoła Podstawowa nr 5 Szkoła Podstawowa nr 5
Paderewskiego 49
42-400 Zawiercie
Joanna Gewald
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Zawiercie Szkoła podstawowa nr 9 Szkoła podstawowa nr 9
Piłsudzkiego 17
42-400 Zawiercie
Alicja sołtan
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Zawiercie Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK w Zawierciu Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK w Zawierciu
Sienkiewicza 60
42-400 Zawiercie
anita snopinska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Ząbkowice Śląskie Szkoła Podstawowa nr 3 Szkoła Podstawowa nr 3
ul.Orkana 32
57-200 Ząbkowice Śląskie
Marzena Bulanda
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Ząbkowice Śląskie Publiczne Gimnazjum nr 1 Publiczne Gimnazjum nr 1
ul. Powstańców Warszawy 8 b,c
57-200 Ząbkowice Śląskie
Dorota Schreiber
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Zbąszyń Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zbąszyniu, Przedszkole Zbąszyń Zbąszyńskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji
Mostowa 10
64-360 Zbąszyń
Joanna Gajdecka
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Zbiroża OSP Zbiroża Szkoła Podstawowa w Lutkówce
Szkolna 1
96-323 Osuchów
Łukasz Strojek
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Zbrosławice Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Zbrosławicach Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Zbrosławicach
ul. Wolności 67
42-674 Zbrosławice
Elżbieta Pyka
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
ZBYDNIÓW ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. RODZINY HORODYŃSKICH ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. RODZINY HORODYŃSKICH
UL. SANDOMIERSKA 210
37-415 ZALESZANY
ADAM SURMA
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Zduńska Wola Szkoła Podstawowa nr 7 im Wł. Broniewskiego Szkoła Podstawowa nr 7 im Wł. Broniewskiego
Wodna 32
98-220 Zduńska Wola
Aneta Kuśmider, Krzysztof Smolnik
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia
Zduńska Wola Szkoła Podstawowa nr 13 im Kolejarzy Polskich Szkoła Podstawowa nr 13 im Kolejarzy Polskich
1 Maja 27
98-220 Zduńska Wola
Anna Wojtczak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Zduńska Wola Hufiec ZHP Zduńska Wola Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Soortowy
Dolna 41
98-220 Zduńska Wola
Alicja Karbowska
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
ZDZIARY PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ZDZIARACH PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ZDZIARACH
ZDZIARY 1E
37-405 JAROCIN
PSP ZDZIARY
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Zdzieszowice Stowarzyszenie Pszczółka Maja Hala sportowa Mgoksir
Ul. Góry św Anny
47-330 Zdzieszowice
Krzysztof Molfa
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Zdzieszowice Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Artura Gadzińskiego Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Artura Gadzińskiego
Palc 1 Maja 1
47-330 Zdzieszowice
Sylwia Pawelec
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Zelczyna Szkoła podstawowa im Walerego Goetla w Zelczynie Szkoła podstawowa im Walerego Goetla w Zelczynie
Wielkie Drogi
32-051 Skawina
Magdalena Dziura
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Zemborzyce Tereszyńskie Szkoła Podstawowa im.ks. Jana Twardowskiego w Zemborzycach Tereszyńskich Szkoła Podstawowa im.ks. Jana Twardowskiego w Zemborzycach Tereszyńskich
Zemborzyce Tereszyńskie 2
20-515 Lublin
Ewa Anyszek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
ZGORZELEC SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANUSZA KORCZAKA W ZGORZELCU SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANUSZA KORCZAKA W ZGORZELCU
UL.ARMII KRAJOWEJ 10A
59-900 ZGORZELEC
Małgorzata Cichoń
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Zieleniewo Szkoła Podstawowa w Zieleniewie Szkoła Podstawowa w Zieleniewie
Zieleniewo 37
73-240 Bierzwnik
Włodzimierz Wajda
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Zieleń Szkoła Podstawowa im. gen. Tadeusza Kościuszki Szkoła Podstawowa im. gen. Tadeusza Kościuszki
Zieleń 56
87-200 Wąbrzeźno
Sabina Topij - Brylińska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Zielona Góra Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Kupiecka 9
65-001 Zielona Góra
Monika Kowalska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Zielona Góra Fale Loki Koki Fale Loki Koki
ul. Anieli Krzywoń 14
65-534 Zielona Góra
Tomasz Łężak
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Zielona Góra CKZiU „Ekonomik” CKZiU „Ekonomik”
Ul. Długa 5
65-401 Zielona Góra
Łukasz Frączkiewicz
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Zielona Góra Zespół Edukacyjny nr 9 Zespół Edukacyjny nr 9
ul. Spawaczy 3D
65-001 [email protected]
Marta Wiśniewska Fedurek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Zielona Góra Szkoła Podstawowa nr 18 Szkoła Podstawowa nr 18
Ul. Francuska 10
65-941 Zielona Góra
Justyna Nisztuk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Zielonka Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 48 Aktywności Twórczej Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 48 Aktywności Twórczej
ul.Krzywa 10
05-220 Zielonka
Katarzyna Mioduszewska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Zławieś Wielka Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Złejwsi Wielkiej Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Złejwsi Wielkiej
ul. Szkolna 6
87-134 Zławieś Wielka
Danuta Gil
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Złoczew Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Złoczewie Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Złoczewie
ul. Burzenińska 4/6
98-270 Złoczew
Aneta Pabiniak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Złotowo Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Złotowie Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Złotowie
Złotowo 66
14-260 Lubawa
Justyna Kwiatkowska
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Złotów Szpital Powiatowy im . Alfreda Sokołowskiego w Złotowie Hala Złotowianka
ul. Bohaterów Westerplatte
77-400 Złotów
Joanna Harbuzińska-Turek
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Złoty Stok Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Złotym Stoku Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Złotym Stoku
ul. Chemików 8
57-250 Złoty Stok
Wojciech Kupczak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Zygry Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Zygry 71
99-232 Zadzim
Marzenna Bruździak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Żabnica Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Polskich w Źabnicy Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Polskich w Źabnicy
Szkolna, 6
34-350 Żabnica
Ewelina Banaś
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Żagań Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
Ul. Skarbowa 19-21
68-100 Żagań
Magdalena Koch
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Żarki Letnisko Szkoła Podstawowa im. Pokoju Szkoła Podstawowa im. Pokoju
ul. Szkolna 20
42-311 Żarki Letnisko
Katarzyna Woźniak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Żary Specjalny ośrodek szkolno wychowawczy dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy w Żarach Specjalny ośrodek szkolno wychowawczy dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy w Żarach
ul. Spokojna 2
68-200 Żary
Agnieszka Szymczak
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Żary Zespół Szkolno-Przedszkony z Oddziałami Integracyjnymi Zespół Szkolno-Przedszkony z Oddziałami Integracyjnymi
ul. Broni Pancernej 8
68-200 Żary
Małgorzata Rybnik
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy
Żegoty Niepubliczna Szkoła Podstawowa Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Żegoty 91
11-106 Kiwity
Marta Wagner
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Żelazna Rządowa Publiczna Szkoła Podstawowa Żelazna Rządowa - Parciaki Publiczna Szkoła Podstawowa Żelazna Rządowa - Parciaki
Żelazna Rządowa 27A
06-323 Jednorożec
Bożena Goliasz
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Żelice Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica
Żelice 14
62-113 Żelice
Janusz Sieroń
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Żębocin Szkoła Podstawowa w Żębocinie Szkoła Podstawowa w Żębocinie
Żębocin 65
32-100 Proszowice
Ewa Szczygieł
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Żory Szkoła Podstawowa nr 13 im. Polskich Olimpijczyków Szkoła Podstawowa nr 13 im. Polskich Olimpijczyków
os. Pawlikowskiego 40
44-240 Żory
Marta Basek
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Żukowo Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa
Żukowo 65
76-100 Sławno
Jolanta Michalak
impreza otwarta - wymagana wcześniejsza rejestracja link
Żurawiec Szkoła Podstawowa w Żurawcu Szkoła Podstawowa w Żurawcu
ul. Elbląska 15
82-325 Markusy
Alicja Szmacińska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Żychlin Zespół Szkół nr 1 w Żychlinie Zespół Szkół nr 1 w Żychlinie
ul. Łukasińskiego 21
99-320 Żychlin
Anna Mikołajczyk
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Żyrardów Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica
ul. Kacperskiej 6b
96-300 Żyrardów
Anna Rzeczkowska
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Żyrowa Publiczna Szkoa Podstawowa im. Stanisława Rosponda w Żyrowej Publiczna Szkoa Podstawowa im. Stanisława Rosponda w Żyrowej
ul.Wojska Polskiego 4
47-330 Zdzieszowice
Judyta Grzyb
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Żytniów Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Żytniowie Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Żytniowie
Żytniów 29
46-325 Rudniki
Aleksandra Kaczmarek
impreza zamknięta - tylko dla określonej grupy link
Żywiec PRZEDSZKOLE NR 11 IM. RODZINY KOMOROWSKICH PRZEDSZKOLE NR 11 IM. RODZINY KOMOROWSKICH
os. Parkowe 16
34-300 Żywiec
Elżbieta Wolna-Krzus
impreza otwarta, do której można dołączyć w dniu wydarzenia link
Zobacz też