Do 29. Finału WOŚP pozostało
103 dni
Wystaw przedmiot

Przekaż przedmiot na rzecz WOŚP

 

Chcesz nas wesprzeć i przekazać przedmioty na nasze aukcje? Mamy na to sposób! 

Masz 3 możliwości przekazania nam przedmiotów
Samodzielnie wystaw przedmiot

Pierwszym sposobem jest samodzielne wystawienie przedmiotu na www.aukcje.wosp.org.pl wystarczy posiadać konto na Allegro i tym samym loginem zalogować się na swoje konto, baza danych jest wspólna.

Możecie dołączyć do gwiazd sportu, osób znanych z dużego i małego ekranu oraz postaci ze świata polityki i wspierać WOŚP. Samodzielne wystawienie aukcji jest zalecane przez Fundację i daje Wam całkowitą kontrolę nad jej treścią oraz wizualizacją. Można skorzystać z przygotowanej przez siebie szaty graficznej, która będzie promować Waszą działalność, lub skorzystać z szat proponowanych przez Allegro. Aukcja przede wszystkim pojawi się na naszym portalu od razu.

Jeśli nie posiadasz konta możesz je łatwo założyć używając linku https://allegro.pl/rejestracja i wystawić na naszą rzecz dowolny przedmiot. Możliwość wystawienia aukcji jest dostępna od początku grudnia. Najlepiej wystawić aukcje najpóźniej do połowy stycznia, ponieważ z końcem stycznia portal zamka swoją funkcjonalność (https://na.allegro.pl/poradnik-wosp).

Dochód z każdej aukcji na www.aukcje.wosp.org.pl automatycznie trafia na konto WOŚP. Jeśli aukcja wymaga wysyłki, koszty te będą automatycznie przekazane do wystawiającego na jego rachunek bankowy podany przy rejestracji konta.

Wystaw przedmiot w 4 prostych krokach!

1. Przypisz nr konta bankowego
2. Wystaw aukcję
3. Dodaj film promujący
4. Promuj i podaj dalej

 

 

 

Zgłoś się do sztabu

Drugi sposób to zgłoszenie się do okolicznego sztabu i przekazanie przedmiotu na licytację.
Sztaby organizują ogromną ilość różnych wydarzeń finałowych w tym również aukcje tradycyjne, lokalne licytacje, ale też często wystawiają przedmioty pozyskane od darczyńców na licytacje internetowe na www.aukcje.wosp.org.pl  Lista sztabów z kontaktami znajduje się w linku https://www.wosp.org.pl/final/sztaby.

 

Przekaż przedmiot Fundacji

Trzeci sposób to przekazanie przedmiotu do Fundacji. Pamiętajcie jednak  Fundacja nie gwarantuje, że każdy przesłany przedmiot zostanie wystawiony na dany Finał. Ilość propozycji aukcyjnych napływających do Fundacji wzrasta z roku na rok co sprawia, iż logistycznie nie jesteśmy w stanie w tak krótkim czasie wystawić za pośrednictwem naszego użytkownika wszystkich przesłanych przedmiotów. Fundacja zastrzega sobie również prawo do wystawienia wybranych aukcji. Aby dowiedzieć się, czy istnieje możliwość wystawienia przez Fundację Waszego przedmiotu prosimy o kontakt:

Jeśli otrzymacie od nas potwierdzenie, przedmiot należy wysłać do Fundacji na adres:

 

Fundacja WOŚP
Dominikańska 19C
02-738 Warszawa 
z dopiskiem AUKCJE

 

Fundacja nie wystawia przedmiotów, których fizycznie nie posiada u siebie wraz z kompletem materiałów (opisy przedmiotu, historia, zdjęcia – do 1MB plik;  ew. link do video na YouTube oraz wypełnionego i podpisanego oświadczenie o przekazaniu przedmiotu).  

 

Oświadczenie o przekazaniu przedmiotu na aukcję - osoba fizyczna

Oświadczenie o przekazaniu przedmiotu na aukcję - osoba prawna