Na koncie mamy:
281879118,07 PLN

Bury - Manchester znowu zagra z Wielką Orkiestrą!

2018-11-28 17:14:07

 

Pomaganie jest dziecinnie proste, więc pomimo pracy, którą trzeba włożyć w przygotowanie tej wspaniałej imprezy, ani trochę nie czujemy zmęczenia. Wręcz przeciwnie! Kieruje nami pozytywna energia, którą przekażemy wszystkim przybyłym na 27 Finał Wielkiej Orkiestry w Polskim Klubie Bury.

Pracujemy pełną parą, by w dniu 13 stycznia 2019 roku ugościć wszystkich tych, którzy chcą wspomóc cel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem hasłem przewodnim jest "Gramy dla dzieci małych i bez focha!".

W tym dniu łączymy serca. Nasza gazeta "Manchesterowcy News" wspólnie z Majic Sport & HH Together Family Centre oraz Polski Klub Bury zaprasza wszystkich, którzy chcą dołączyć się do akcji. Czekamy na was! Nadal mamy jeszcze 10 wolnych miejsc dla wolontariuszy więc zapraszamy! Jeśli masz firmę, do której przychodzi sporo klientów, np. sklep, salon kosmetyczny, salon fryzjerski to skontaktujcie się z nami. Możecie postawić swoją własną puszkę zbiórkową i zachęcać wszystkich do pomocy dzieciom.

Na tą chwilę szukamy także sponsorów, jest to dosyć ważna część całej imprezy. Bez sponsorów ciężko będzie nam zorganizować wszystko tak jak trzeba. W tym miejscu warto wspomnieć, że Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to świetna okazja do pokazania dobrego serca i promocji swojej działalności, usług i produktów.

Wkrótce powiadomimy państwa jakie atrakcje zaplanowaliśmy aby ten Finał był również wspaniałą i niezapomnianą zabawą zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych! Występy na scenie, wyśmienite jedzenie, atrakcje oraz gość specjalny, który poprowadzi nasze aukcje! Do wygrania sporo atrakcyjnych rzeczy, a jedną z nich będą oryginalne ubrania Jurka Owsiaka czyli legendarna żółta bluza i czerwone spodnie, a wszystko to z odpowiednim certyfikatem!

Zapraszamy do kontaktu:   oraz na nasz facebookowy fanpage:

 

POKAŻ PODOBNE
2024-01-25 15:15:00

Odwiedź finałowe miasteczko!

Tegoroczny 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej w Warszawie odbędzie się na błoniach PGE Narodowego – zapraszamy Was tam oczywiście w finałową niedzielę – od rana do naszego studia telewizyjnego, a od 14:00 na koncert, ale również w sobotę w strefie partnerów wiele się będzie działo!

2024-01-21 15:14:00

Za tydzień 32. Finał WOŚP!

Już tylko 7 dni dzieli nas od Letniej Zadymy w Środku Zimy! Po raz kolejny spotkamy się w gorącej atmosferze dobroci i radości - tym razem, aby zagrać dla oddziałów pulmonologicznych w całej Polsce.

2024-01-21 22:30:56

Ostrowiec Świętokrzyski - 32.Finał WOŚP - GRAMY!

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zapraszamy na koncert plenerowy i w klubie muzycznym, 7 Biegu "Policz się z cukrzycą, morsowanie. Wykręcimy rowerami wirtualne serce. Oj będzie się działo!

2024-01-26 15:30:00

Sztaby odliczają już ostatnie godziny do Finału!

Rozpoczęcie Letniej Zadymy w Środku Zimy już za kilka chwil. A to oznacza, że już za moment w Sztabach na całym świecie będzie się działo! Sprawdźcie sami, gdzie i jak zagramy razem 28 stycznia 2024 roku.