Podczas 32. Finału WOŚP zebraliśmy:
281879118,07 PLN

Bury - Manchester znowu zagra z Wielką Orkiestrą!

2018-11-28 17:14:07

 

Pomaganie jest dziecinnie proste, więc pomimo pracy, którą trzeba włożyć w przygotowanie tej wspaniałej imprezy, ani trochę nie czujemy zmęczenia. Wręcz przeciwnie! Kieruje nami pozytywna energia, którą przekażemy wszystkim przybyłym na 27 Finał Wielkiej Orkiestry w Polskim Klubie Bury.

Pracujemy pełną parą, by w dniu 13 stycznia 2019 roku ugościć wszystkich tych, którzy chcą wspomóc cel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem hasłem przewodnim jest "Gramy dla dzieci małych i bez focha!".

W tym dniu łączymy serca. Nasza gazeta "Manchesterowcy News" wspólnie z Majic Sport & HH Together Family Centre oraz Polski Klub Bury zaprasza wszystkich, którzy chcą dołączyć się do akcji. Czekamy na was! Nadal mamy jeszcze 10 wolnych miejsc dla wolontariuszy więc zapraszamy! Jeśli masz firmę, do której przychodzi sporo klientów, np. sklep, salon kosmetyczny, salon fryzjerski to skontaktujcie się z nami. Możecie postawić swoją własną puszkę zbiórkową i zachęcać wszystkich do pomocy dzieciom.

Na tą chwilę szukamy także sponsorów, jest to dosyć ważna część całej imprezy. Bez sponsorów ciężko będzie nam zorganizować wszystko tak jak trzeba. W tym miejscu warto wspomnieć, że Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to świetna okazja do pokazania dobrego serca i promocji swojej działalności, usług i produktów.

Wkrótce powiadomimy państwa jakie atrakcje zaplanowaliśmy aby ten Finał był również wspaniałą i niezapomnianą zabawą zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych! Występy na scenie, wyśmienite jedzenie, atrakcje oraz gość specjalny, który poprowadzi nasze aukcje! Do wygrania sporo atrakcyjnych rzeczy, a jedną z nich będą oryginalne ubrania Jurka Owsiaka czyli legendarna żółta bluza i czerwone spodnie, a wszystko to z odpowiednim certyfikatem!

Zapraszamy do kontaktu:   oraz na nasz facebookowy fanpage:

 

POKAŻ PODOBNE
2024-05-06 09:55:00

Tak grały Sztaby 32. Finału!

Pod koniec marca poznaliśmy wynik 32. Finału WOŚP i dowiedzieliśmy się, jak zagrały Sztaby w Polsce i na całym świecie. Z całego serca dziękujemy wszystkim wolontariuszom zaangażowanym w lokalne ośrodki!

2024-05-24 15:20:00

Case study: WOŚP w publikacji naukowej!

Za nami premiery dwóch edycji książki "ojca marketingu" Philipa Kotlera „Essentials of Modern Marketing - Poland Edition” z artykułami o nowoczesnych technologiach wykorzystywanych przez Orkiestrę.