Deklarowana kwota 31. Finału: 154 606 764 PLN
Na koncie mamy już:
154 606 764 PLN

Bury - Manchester znowu zagra z Wielką Orkiestrą!

2018-11-28 16:14:07

 

Pomaganie jest dziecinnie proste, więc pomimo pracy, którą trzeba włożyć w przygotowanie tej wspaniałej imprezy, ani trochę nie czujemy zmęczenia. Wręcz przeciwnie! Kieruje nami pozytywna energia, którą przekażemy wszystkim przybyłym na 27 Finał Wielkiej Orkiestry w Polskim Klubie Bury.

Pracujemy pełną parą, by w dniu 13 stycznia 2019 roku ugościć wszystkich tych, którzy chcą wspomóc cel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem hasłem przewodnim jest "Gramy dla dzieci małych i bez focha!".

W tym dniu łączymy serca. Nasza gazeta "Manchesterowcy News" wspólnie z Majic Sport & HH Together Family Centre oraz Polski Klub Bury zaprasza wszystkich, którzy chcą dołączyć się do akcji. Czekamy na was! Nadal mamy jeszcze 10 wolnych miejsc dla wolontariuszy więc zapraszamy! Jeśli masz firmę, do której przychodzi sporo klientów, np. sklep, salon kosmetyczny, salon fryzjerski to skontaktujcie się z nami. Możecie postawić swoją własną puszkę zbiórkową i zachęcać wszystkich do pomocy dzieciom.

Na tą chwilę szukamy także sponsorów, jest to dosyć ważna część całej imprezy. Bez sponsorów ciężko będzie nam zorganizować wszystko tak jak trzeba. W tym miejscu warto wspomnieć, że Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to świetna okazja do pokazania dobrego serca i promocji swojej działalności, usług i produktów.

Wkrótce powiadomimy państwa jakie atrakcje zaplanowaliśmy aby ten Finał był również wspaniałą i niezapomnianą zabawą zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych! Występy na scenie, wyśmienite jedzenie, atrakcje oraz gość specjalny, który poprowadzi nasze aukcje! Do wygrania sporo atrakcyjnych rzeczy, a jedną z nich będą oryginalne ubrania Jurka Owsiaka czyli legendarna żółta bluza i czerwone spodnie, a wszystko to z odpowiednim certyfikatem!

Zapraszamy do kontaktu:   oraz na nasz facebookowy fanpage:

 

POKAŻ PODOBNE
2023-03-14 16:38:22

NFT w NGO – Orkiestra nowych technologii!

Cyfrowe rozwiązania wkradają się powoli we wszystkie dziedziny naszego życia. XXI wiek puka także do drzwi NGOsów. WOŚP po raz kolejny zaprasza do digitalowego świata pomagania. Nasza Fundacja przystąpiła do bezprecedensowej akcji sprzedaży serduszek NFT!

2023-01-23 10:44:08

Kwestuj online - załóż eSkarbonkę!

Wolontariuszem może zostać każdy, nawet bez wychodzenia z domu! Nie zdążyłeś zarejestrować się stacjonarnie? Nic straconego! Nadal możesz dołączyć do grona wolontariuszy i kwestować online dzięki eSkarbonce.

2023-03-01 09:08:26

Wolontariat - z czym to się je?

Co tak naprawdę kieruje ludźmi, którzy decydują się na wolontariat? Zapytaliśmy wolontariuszy, którzy co roku działają podczas Finałów WOŚP.

2023-03-17 14:52:48

Wasze najpiękniejsze finałowe wspomnienia

” Trzydzieści lat minęło jak jeden dzień…” - trzeba przyznać, że gdy przerobimy refren piosenki Andrzeja Rosiewicza, ten tekst nabiera nowego znaczenia. Postanowiliśmy zapytać Was, jakie najpiękniejsze wspomnienia związane z WOŚP towarzyszą Wam i Waszym rodzinom.