Deklarowana kwota 31. Finału WOŚP
30 801 860 PLN

Bury - Manchester znowu zagra z Wielką Orkiestrą!

2018-11-28 16:14:07

 

Pomaganie jest dziecinnie proste, więc pomimo pracy, którą trzeba włożyć w przygotowanie tej wspaniałej imprezy, ani trochę nie czujemy zmęczenia. Wręcz przeciwnie! Kieruje nami pozytywna energia, którą przekażemy wszystkim przybyłym na 27 Finał Wielkiej Orkiestry w Polskim Klubie Bury.

Pracujemy pełną parą, by w dniu 13 stycznia 2019 roku ugościć wszystkich tych, którzy chcą wspomóc cel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem hasłem przewodnim jest "Gramy dla dzieci małych i bez focha!".

W tym dniu łączymy serca. Nasza gazeta "Manchesterowcy News" wspólnie z Majic Sport & HH Together Family Centre oraz Polski Klub Bury zaprasza wszystkich, którzy chcą dołączyć się do akcji. Czekamy na was! Nadal mamy jeszcze 10 wolnych miejsc dla wolontariuszy więc zapraszamy! Jeśli masz firmę, do której przychodzi sporo klientów, np. sklep, salon kosmetyczny, salon fryzjerski to skontaktujcie się z nami. Możecie postawić swoją własną puszkę zbiórkową i zachęcać wszystkich do pomocy dzieciom.

Na tą chwilę szukamy także sponsorów, jest to dosyć ważna część całej imprezy. Bez sponsorów ciężko będzie nam zorganizować wszystko tak jak trzeba. W tym miejscu warto wspomnieć, że Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to świetna okazja do pokazania dobrego serca i promocji swojej działalności, usług i produktów.

Wkrótce powiadomimy państwa jakie atrakcje zaplanowaliśmy aby ten Finał był również wspaniałą i niezapomnianą zabawą zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych! Występy na scenie, wyśmienite jedzenie, atrakcje oraz gość specjalny, który poprowadzi nasze aukcje! Do wygrania sporo atrakcyjnych rzeczy, a jedną z nich będą oryginalne ubrania Jurka Owsiaka czyli legendarna żółta bluza i czerwone spodnie, a wszystko to z odpowiednim certyfikatem!

Zapraszamy do kontaktu:   oraz na nasz facebookowy fanpage:

 

POKAŻ PODOBNE
2022-11-03 13:40:00

Ostatnie szkolenie PP przed 31. Finałem WOŚP

Trwają przygotowania do zimowego szkolenia Pokojowego Patrolu! Zachęcamy do wzięcia udziału i dołączenia do grupy najbardziej rock’n’rollowych wolontariuszy!

2023-01-17 15:57:17

Najciekawsze aukcje wystawione przez Sztaby

Aukcje Allegro na rzecz 31. Finału WOŚP nabierają rozpędu i nieustająco zaskakują nas pomysłowością i hojnością darczyńców! Tradycyjnie już, nasze Sztaby przyłączyły się do działania i wystawiły prawdziwe skarby! Sprawdźcie sami!

2023-01-06 11:30:00

Jakie aukcje wystawiają Sztaby?

Aukcje na aukcje.wosp.org.pl to nieodłączna część Finału WOŚP! Sztaby również włączyły się w ten sposób działania i wystawiają swoje licytacje. Już teraz możecie wziąć w nich udział i wspierać cel 31. Finału WOŚP!

2023-01-21 14:30:00

Jak firmy mogą wspierać 31. Finał WOŚP?

Małe, średnie i duże firmy mogą włączyć się w zbliżający się coraz większymi krokami Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na wiele sposobów! Zachęcamy do wsparcia lokalnego Sztabu, założenia firmowej eSkarbonki lub wystawienia przedmiotów na aukcje! Zobaczcie, jak możecie grać razem z nami!