Na koncie mamy:
281879118,07 PLN

Dorzuć się do... eSkarbonki!

2023-12-20 15:35:00

 

Finał WOŚP już po raz siódmy w historii wspierać można dzięki eSkarbonkom, czyli wirtualnym puszkom od Mastercard. Już teraz możesz się dorzucić np. do puszki Jurka Owsiaka. 

 

eSkarbonka jest jedną z kilku form wsparcia Finału WOŚP, które dostępne są już od grudnia, fot. Łukasz Widziszowski

 

Czym jest eSkarbonka? 

eSkarbonka to wirtualna puszka, która pozwala na bezpieczne i szybkie przekazywanie środków w ramach Finału WOŚP. Taką specjalną puszkę założyć może każdy - osoba indywidualna, ale też firma czy instytucja. W ramach 32. Finału powstało już 16 568 eSkarbonek, w tym 627 eSkarbonek Sztabów i 1 024 puszki firm czy instytucji. Do wszystkich eSkarbonek dorzuciło się już 4 205 osób, przekazując w sumie 184 208 złotych! 

eSkarbonka to jedna z form włączenia się w Finał - warto o niej pomyśleć, jeśli w lokalnym Sztabie zabrakło miejsc bądź z innego powodu nie udało Ci się zostać wolontariuszem. 

 

Jak założyć eSkarbonkę? 

Zapraszamy na stronę iwolontariusz.wosp.org.pl - eSkarbonkę utworzyć można do 28 stycznia. Każda eSkarbonka to dedykowany link, który można rozpowszechniać w mediach społecznościowych i tym samym zachęcać do wpłat na 32. Finał WOŚP.

 

Wiarygodność linku do eSkarbonki sprawdzić można na specjalnej stronie: www.wosp.org.pl/wspieraj/sprawdz-eskarbonke

 

Dorzuć się do eSkarbonki Jurka!

Swoją eSkarbonkę ma również Jurek Owsiak. 

 

Dorzuć się do eSkarbonki Jurka

 

Przez pierwsze dwa Finały pojęcie wszelkiego rodzaju kart płatniczych brzmiało abstrakcyjnie i nie było brane pod uwagę w naszej logistyce zbierania pieniędzy na zakup sprzętu. Nie minęły dwie dekady, gdy elektroniczne wpłaty i cały świat internetowego bytu i pomagania przy jego wykorzystaniu stał się faktem z niesamowitymi możliwościami. Jedną z form pomagania jest eSkarbonka, którą założyć może każdy i którą ogrom ludzi zakłada, włącznie ze mną, który już tym wszystkim możliwościom wsparcia przestał się cokolwiek dziwić. Tylko na ostatnim Finale elektronicznych wpłat mieliśmy blisko 50%, pół na pół z naszymi tekturowymi standardowymi skarbonkami - coś niesamowitego! W to wszystko, wspaniale, już siódmy raz, wpisuje się eSkarbonka - Jurek Owsiak. 


Wpłaty do eSkarbonek możliwe będą do 29 stycznia włącznie. W ciągu ostatnich 6 Finałów WOŚP założono w sumie prawie 90 tys. eSkarbonek, do których trafiło ponad 56,5 miliona złotych. 

 

Odwiedź stronę eSkarbonki

 

32. Finał WOŚP odbędzie się 28 stycznia 2024 roku. Celem zbiórki są płuca po pandemii – środki przeznaczone zostaną na zakup urządzeń dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Mottem akcji jest „Tu wszystko gra OK!”. 

POKAŻ PODOBNE
2024-01-21 09:00:00

Trwają procesy akredytacji na 32. Finał WOŚP!

Zapraszamy do uczestnictwa w procesach akredytacyjnych na wydarzenia organizowane w ramach 32. Finału WOŚP w Warszawie - studio główne i koncert na błoniach PGE Narodowego.

2024-01-22 08:10:00

Wspieraj WOŚP w aplikacji mobilnej!

Ściągnij aplikację i wesprzyj cel 32. Finału WOŚP. Weź także udział w Tygodniu Życzliwości i wysyłaj WOŚPozdrowienia znajomym!

2024-01-21 15:14:00

Za tydzień 32. Finał WOŚP!

Już tylko 7 dni dzieli nas od Letniej Zadymy w Środku Zimy! Po raz kolejny spotkamy się w gorącej atmosferze dobroci i radości - tym razem, aby zagrać dla oddziałów pulmonologicznych w całej Polsce.

2024-01-24 13:20:00

Najciekawsze eSkarbonki 32. Finału WOŚP!

Dzięki eSkarbonce napędzanej przez Mastercard wolontariuszem 32. Finału WOŚP może zostać każdy! Założenie swojej wirtualnej puszki jest bardzo proste i można to zrobić nawet w dniu Finału. Już teraz, dzięki eSkarbonkom na cel finałowej zbiórki udało nam się zebrać ponad 3 miliony złotych!