Podczas 29. Finału zebraliśmy:
210 813 830 PLN
Finały

Najciekawsze aukcje Allegro dla WOŚP - część 2

2021-01-12 13:09:57

Na aukcjach Allegro dla WOŚP zebraliśmy już 3 606 324 zł w 92728 aukcjach. W tym roku gramy dla otolaryngologii, laryngologii oraz diagnostyki głowy, a pieniądze zebrane z licytacji biorą od lat ogromny udział w ostatecznej kwocie zebranej podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Najdroższymi aukcjami są Ferrari Radka Kotarskiego, rekreacyjny jacht żaglowy oraz udział w Camp by Ann Ani Lewandowskiej, a wśród najpopularniejszych aukcji znajdują się m.in. Kolacja Mickiewiczowska od Katarzyny Bosackiej czy stół z programu Imponderabilia Karola Paciorka.

Aukcje wystartowały miesiąc temu, ale jeszcze aż miesiąc dzieli nas od ich zakończenia.

Chcemy pokazać Wam kolejne ciekawe aukcje – kto wie, może znajdziecie w nich coś dla siebie, a może zainspirują Was do wystawienia własnej rzeczy od serca.

Kask z podpisem Kamila Stocha  

Kask jest gadżetem kampanii Cartoon Network „Bądź kumplem, nie dokuczaj”, której celem jest przeciwdziałanie dokuczaniu i promowanie życzliwych postaw. Został podpisany przez ambasadora akcji - polskiego skoczka narciarskiego Kamila Stocha.

 

Kask z podpisem Kamila Stocha (kliknij na zdjęcie, żeby przejść do aukcji)

 

Megafon Rafała Trzaskowskiego 

To megafon, który był nieodłącznym towarzyszem kampanijnej trasy Rafała Trzaskowskiego przed wyborami prezydenckimi w 2020 roku. Ta niezawodna "szczekaczka" stała się symbolem kampanii prezydenckiej.Megafon Rafała Trzaskowskiego (kliknij na zdjęcie, żeby przejść do aukcji)

 

Rzeźba z jednej zapałki „Serce WOŚP” 

Przedmiotem tej aukcji jest niesamowita rzeźba wykonana z jednej zapałki, pt. "Serce Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy" oprawiona w gablotkę o wymiarach: 27 x 27 x 7,5 cm.

 

Rzeźba z jednej zapałki "Serce WOŚP" (kliknij w zdjęcie, żeby przejść do aukcji)

Obraz od Ambasady Australii 

Jego Ekscelencja Ambasador Australii Lloyd Brodrick przekazał na aukcję obraz 'Bush medicine ceremony' artystki Naomi Pula Price.

 

Obraz od Ambasady Australli fot. Łukasz Widziszowski (kliknij w zdjęcie, żeby przejść do aukcji)

 

Zestaw gadżetów od Ambasadora Luksemburga 

W skład tego wyjątkowego zestawu od Ambasadora Luksemburga Paula Smitha wchodzą: duży parasol z logo Luxemburga- zewnętrzna czasza w kolorze czarnym, a wnętrze w barwach Luksemburga, jedwabna apaszka damska, kwadrat 53x53 cm oraz 2 czekoladowe figurki Mikołajów z Oberweis Luxembourg.

Zestaw gadżetów od Ambasadora Luksemburga (kliknij w zdjęcie, żeby przejść do aukcji)

 

POKAŻ PODOBNE
2021-01-13 17:05:00

Wizyty w Sztabach umawiane z Booksy

Wolontariusze WOŚP umówią wizytę w Sztabie za pomocą aplikacji Booksy. Wyjątkowa sytuacja związana z pandemią koronawirusa skłoniła Fundację do poszukiwania nowych pomysłów na organizację wydarzenia oraz wdrożenia skutecznych rozwiązań w kwestii bezpieczeństwa.

2021-01-14 17:42:11

Zapisy na Bieg WOŚP znów dostępne!

Wasze zaangażowanie w tworzenie wyjątkowej biegowej imprezy w ramach 29. Finału WOŚP przerosło nasze oczekiwania. Śpieszymy Was poinformować, że znów możecie zarejestrować się na 15. Bieg WOŚP!

2021-01-18 19:00:00

Ruszyła budowa studia 29. Finału WOŚP

Warszawskie studio WOŚP to symbol obrazujący gorącą, finałową atmosferę w całej Polsce. Tak jak co roku w centrum Warszawy powstaje najważniejsze miejsce zimowego grania. Zobacz, jak wyglądają postępy!

2021-01-16 09:35:00

Osobiste podziękowania od Jurka Owsiaka

Zostań internetowym darczyńcą i otrzymaj osobiste podziękowania od Jerzego Owsiaka! Kolejny rok Vintom – polska firma z branży technologii wideo – która wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przy stworzeniu spersonalizowanych filmów z indywidualnymi podziękowaniami dla każdego, kto wesprze WOŚP darowizną online.

Zobacz też