Na cel 29. Finału zebraliśmy już
17 480 497 PLN
Finały

Najciekawsze aukcje Allegro dla WOŚP - część 2

2021-01-12 13:09:57

Na aukcjach Allegro dla WOŚP zebraliśmy już 3 606 324 zł w 92728 aukcjach. W tym roku gramy dla otolaryngologii, laryngologii oraz diagnostyki głowy, a pieniądze zebrane z licytacji biorą od lat ogromny udział w ostatecznej kwocie zebranej podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Najdroższymi aukcjami są Ferrari Radka Kotarskiego, rekreacyjny jacht żaglowy oraz udział w Camp by Ann Ani Lewandowskiej, a wśród najpopularniejszych aukcji znajdują się m.in. Kolacja Mickiewiczowska od Katarzyny Bosackiej czy stół z programu Imponderabilia Karola Paciorka.

Aukcje wystartowały miesiąc temu, ale jeszcze aż miesiąc dzieli nas od ich zakończenia.

Chcemy pokazać Wam kolejne ciekawe aukcje – kto wie, może znajdziecie w nich coś dla siebie, a może zainspirują Was do wystawienia własnej rzeczy od serca.

Kask z podpisem Kamila Stocha  

Kask jest gadżetem kampanii Cartoon Network „Bądź kumplem, nie dokuczaj”, której celem jest przeciwdziałanie dokuczaniu i promowanie życzliwych postaw. Został podpisany przez ambasadora akcji - polskiego skoczka narciarskiego Kamila Stocha.

 

Kask z podpisem Kamila Stocha (kliknij na zdjęcie, żeby przejść do aukcji)

 

Megafon Rafała Trzaskowskiego 

To megafon, który był nieodłącznym towarzyszem kampanijnej trasy Rafała Trzaskowskiego przed wyborami prezydenckimi w 2020 roku. Ta niezawodna "szczekaczka" stała się symbolem kampanii prezydenckiej.Megafon Rafała Trzaskowskiego (kliknij na zdjęcie, żeby przejść do aukcji)

 

Rzeźba z jednej zapałki „Serce WOŚP” 

Przedmiotem tej aukcji jest niesamowita rzeźba wykonana z jednej zapałki, pt. "Serce Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy" oprawiona w gablotkę o wymiarach: 27 x 27 x 7,5 cm.

 

Rzeźba z jednej zapałki "Serce WOŚP" (kliknij w zdjęcie, żeby przejść do aukcji)

Obraz od Ambasady Australii 

Jego Ekscelencja Ambasador Australii Lloyd Brodrick przekazał na aukcję obraz 'Bush medicine ceremony' artystki Naomi Pula Price.

 

Obraz od Ambasady Australli fot. Łukasz Widziszowski (kliknij w zdjęcie, żeby przejść do aukcji)

 

Zestaw gadżetów od Ambasadora Luksemburga 

W skład tego wyjątkowego zestawu od Ambasadora Luksemburga Paula Smitha wchodzą: duży parasol z logo Luxemburga- zewnętrzna czasza w kolorze czarnym, a wnętrze w barwach Luksemburga, jedwabna apaszka damska, kwadrat 53x53 cm oraz 2 czekoladowe figurki Mikołajów z Oberweis Luxembourg.

Zestaw gadżetów od Ambasadora Luksemburga (kliknij w zdjęcie, żeby przejść do aukcji)

 

POKAŻ PODOBNE
2020-11-09 17:25:32

Zenek na Finale WOŚP w Warszawie

Zenek to jeden z przyjaciół Najpiękniejszego Festiwalu Świata, zapalony festiwalowicz, a przede wszystkim przezabawny, utalentowany artysta. Muzyk, który tego lata rozbujał publiczność w studio i widzów Najpiękniejszej Domówki Świata, tym razem zagra podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie.

2020-11-04 10:05:00

Wieści ze sztabów #2

Za niespełna 2 tygodnie zakończymy tegoroczną rejestrację sztabów 29. Finału WOŚP. Za parę dni wszystkie sztaby rozpoczną już kolejny etap przygotowań, czyli rejestrację wolontariuszy w Bazie Szefa Sztabów. Tymczasem my przygotowaliśmy dla Was kolejną dawkę cotygodniowych inspiracji od Was i dla Was.

2020-11-11 10:05:00

Wieści ze sztabów #3

Z wielu zakątków świata docierają do nas kolejne informacje o pomysłach i przygotowaniach Sztabów do 29. Finału, dlatego ponownie zaglądamy do sztabów, by inspirować i podzielić się z Wami pomysłami od Was i dla Was.

2020-11-05 08:39:13

Orkiestra mimo wszystko!

Finałowe styczniowe granie to czas pełny nadziei, koloru i pozytywnej energii, dlatego w tym roku nie zwalniamy tempa i mimo pandemii koronawirusa, przygotowujemy letnią zadymę w środku zimy.

Zobacz też