Deklarowana kwota 32. Finału: 175 426 813 PLN
Na koncie mamy już:
175426813 PLN

Słupsk - 31 Finał WOŚP Słupski i Kobylnica Razem

2023-01-23 16:52:21

Zaczynamy w samo południe w Hali Gryfii przy ul. Szczecińskiej 99. Program imprezy przygotowany został z myślą o najmłodszych – nie zabraknie występów tanecznych i wokalnych, warsztatów i nieodzownego elementu każdej imprezy finałowej, czyli sprzedaży atrakcyjnych fantów, z której dochód zasili sztabową skarbonkę. Swoje stoiska warsztatowe w Gryfii przygotowały m.in. Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej, Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej, Teatr Lalki Tęcza, ZHP, Stowarzyszenie Coolturka, Aero Model Club oraz pracownie Słupskiego Ośrodka Kultury. Na dzieci i ich rodziców czekają warsztaty plastyczne i teatralne, pokazy historyczne, prezentacje zdalnie sterowanych modeli samolotów, a także rodzinne gry wielkoformatowe. Impreza w hali zakończy się o godzinie 17:00.

Od godziny 15:00 do 20:00 w swoje progi zaprasza CH Jantar przy ul. Szczecińskiej 58. Goście największej słupskiej galerii handlowej również będą mogli zobaczyć pokazy taneczne i wokalne przygotowane przez dzieci i młodzież z Słupskiego Ośrodka Kultury oraz Młodzieżowego Domu Kultury. Przedstawiciele Akademii Pomorskiej na swoim stanowisku udzielą porad dietetycznych, przeprowadzą analizę składu ciała i zademonstrują, jak przeprowadzić samobadanie piersi, natomiast aktorzy z Tęczy nauczą chętnych (i wystarczająco odważnych) trudnej sztuki chodzenia na szczudłach.

Mieszkańców Kobylnicy zapraszamy od godziny 17:00 do hali sportowej, która mieści się przy Szkole Podstawowej w Kobylnicy przy ul. Głównej 63. Swoje umiejętności zaprezentują tam tancerki z grupy Cheerleaders Maxi oraz uczestnicy zajęć z Gminnego Centrum Kultury i Promocji. Imprezę zakończy pokaz laserowy i tradycyjne „Światełko do nieba”

Gorąco zachęcamy wszystkich do wyjścia na niedzielny spacer, aktywny udział w przygotowanych przez nas wydarzeniach i ulicznych kwestach. Przypominamy, że środki zebrane w Słupsku i Kobylnicy wrócą do nas w postaci sprzętu, który zasili lokalne placówki medyczne.image

POKAŻ PODOBNE