Do 32. Finału WOŚP pozostało
49 dni
Festiwal
Finały

Weź udział w Castingu do Mistrzowskiej Rozgrywki

2021-01-26 18:43:38

 

Gra Pol'and'Rock powstała z tęsknoty za festiwalową atmosferą, za spotkaniem z przyjaciółmi przed Dużą Sceną Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Wyjątkowe pudło gry zmienia się w makietę do złudzenia przypominającą Dużą Scenę Pol'and'Rock Festival. Wbudowane w barwną konstrukcję głośniki i podest na telefon lub tablet wyróżniają grę na rynku gier planszowych.

Dziękujemy firmie Phalanx za to, że nasze szalone marzenie wcielili w życie i zaprosili naszych przyjaciół do spotkań przy festiwalowych rozgrywkach. Limitowana kolekcja gry, do której dołączona była muzyczna niespodzianka w postaci trzech płyt CD i dwóch płytek DVD z muzyką, którą wspólnie wybraliśmy jako najlepiej reprezentującą 25 lat Najpiękniejszego Festiwalu Świata. 

Dziś chcemy Was zaprosić na wyjątkowe zmagania - casting do I Otwartych Mistrzowstw w Pol'and'Rock: Gra Planszowa, który odbędzie się w naprawdę wyjątkowych okolicznościach - w nocy przed 29. Finałem WOŚP oraz w studio Finału w niedzielę. 

 

 

Jesteście ciekawi, jak wziąć w nich udział? Przeczytajcie nasz przewodnik krok po kroku! 

Nasze mistrzostwa zostaną przeprowadzone w czterech etapach, które wyłonią mistrza gry Pol'and'Rock! 

Etap 0 - Zgłoszenie 

 1. Musicie mieć 18 lat i wyrazić zgodę na wykorzystywanie Waszego wizerunku w mediach. 
 2. Dołączcie do wydarzenia na Facebooku
 3. Zapoznajcie się z Regulaminem
 4. Wyślijcie zgłoszenie, które przyjmowane będzie przez organizatora od dnia 25.01.2021 r. do dnia 28.01.2021 r. do godziny 23:59 czasu środkowoeuropejskiego. 
 5. Zgłoszenie powinno być wysłane na maila na adres [email protected] uwzględniając: Imię, Nazwisko, Email, Numer telefonu, dodatkowo można wpisać preferowaną godzinę uczestnictwa w Etapie I wydarzenia, co nie jest obligatoryjne).

Etap 1 - Spotkanie z uczestnikami i kwalifikacja do kolejnego Etapu, który odbywać się będzie w sobotę 30 stycznia 2021 roku (w godzinach 21:00 i 23:00) oraz w niedzielę 31 stycznia 2021 roku  (w godzinach 8:00, 10:00, 12:00, 14:00).

 1. W warszawskim studio Finału WOŚP będziecie poproszeni o okazanie dowodu tożsamości oraz o obowiązkowe poddanie się testowi na koronawirusa. Pamiętajcie o obowiązku noszenia maseczki! 
 2. Nauczycie się zasad gry Pol'and'Rock oraz rozegracie partię gry 
 3. Po ukończeniu przez uczestnika Etapu I wydarzenia otrzyma on egzemplarz gry planszowej Hunger: The Show.

  Jeżeli zakwalifikujecie się do kolejnego etapu - dowiecie się o tym radosnym fakcie na miejscu! Kolejny, drugi etap odbędzie się 31 stycznia 2021 roku (w godzinach 16:30 i 18:00).

Etap 2 - Półfinał 

 1. Czas na rozgrywkę na śmierć i życie 

Każdy uczestnik półfinału otrzyma kopię Pingwinów z Madagaskaru: Grę Planszową.

Etap 3 - Finał, w którym wezmą czterej najlepsi zawodnicy wszechczasów! 

Każdy z nich otrzyma Pol’and’Rock: Gra Planszowa z autografem Jurka Owsiaka oraz jedną z poniższych gier (w zależności od uzyskanych punktów):

Tortuga 2199 (wersja wspieram.to)

Nanty Narking (edycja Kickstarter)

Viticulture

Boże Igrzysko: Magnaci

 

Mistrzowie gry - powodzenia! 

 

Jurek Owsiak i gra Pol'and'Rock. fot. Łukasz Widzidzowski

POKAŻ PODOBNE
2023-09-13 15:20:50

Walka z sepsą naszym priorytetem!

W Światowym Dniu Sepsy w Senacie zrealizowano seminarium Komisji Zdrowia poświęcone standardowi opieki w Polsce. Wśród dyskutujących na temat problemów związanych z sepsą i wsparcia pacjentów nie zabrakło oczywiście Fundacji WOŚP, która walkę z sepsą uczyniła tematem 31. Finału WOŚP.

2023-10-05 16:06:37

Pracuj z nami!

Szukamy młodszego specjalisty/młodszej specjalistki ds. komunikacji i mediów społecznościowych – osoby, do której obowiązków należało będzie rozwijanie strony KręciołaTV oraz kanałów KręciołaTV w mediach społecznościowych. Chcesz pracować z nami? Aplikuj!

2023-09-25 19:25:00

Pokojowy Patrol ponownie na Maratonie Warszawskim!

Aż 130 członków Pokojowego Patrolu włączyło się w organizację Maratonu Warszawskiego, który odbył się w minioną niedzielę. To już 18. rok współpracy Fundacji WOŚP z organizatorami tej dużej biegowej imprezy.

2023-10-09 18:23:43

Chcemy wygrać z sepsą – co już zrobiliśmy?

Chcemy wygrać z sepsą! to hasło, które towarzyszy nam już blisko rok – ogłoszone 12 października 2022 r. jako hasło 31. Finału WOŚP w tym roku przekształciło się w Wygramy z sepsą!. Za nami zakupy sprzętu, trwa kampania informacyjna, planujemy program medyczny – zobaczcie, co już udało nam się zrobić!