Podczas 32. Finału WOŚP zebraliśmy:
281879118,07 PLN
Finały

Zdobądź Złote Serduszko

2021-01-04 15:00:00

 

Licytacje Najbardziej Hojnych Darczyńców to jedna z najbardziej prestiżowych form wsparcia Finałów WOŚP. Już 10 stycznia można przyczynić się do realizacji celów Finału i wygrywając Karty Telefoniczne oraz Złote Serduszka. Jest to jedyna taka okazja w roku, aby wejść w posiadanie tych wyjątkowych przedmiotów. Dzięki swojej 28- letniej historii Serduszka i Karty stały się najbardziej prestiżowymi symbolami społecznego zaangażowania osób i firm.

 

 

 

Wspieraj i Ty!

Udział w Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców jest otwarty dla wszystkich – osób fizycznych, firm oraz osób prawnych (które muszą być reprezentowane zgodnie z KRS lub przez odpowiednio upoważnionego pełnomocnika). Z uwagi na wysokie kwoty licytacji właśnie tę formę wybierają firmy wspierające cele Finałów WOŚP.
 

Zobacz jak wziąć udział w licytacji

 

Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców, fot. Łukasz Widziszowski
 
 

Jak było podczas 28. Finału?

Zeszłoroczny Finał wsparły osoby i firmy ze 192 miast, wygrywając pamiątkowe Złote Serduszka i Karty. Na pierwszym miejscu pod względem ilości są darczyńcy i przedsiębiorstwa z warszawskich Sztabów (28 serduszek). Hojni mieszkańcy Poznania zdobyli aż 7 serduszek, a do Wrocławia zostało przekazane 6 prestiżowych serc.
 
Poza tym podczas ostatniego Finału cele Finału Fundacji WOŚP zdobywając Złote Serduszka i Karty Telefoniczne Play, wsparły firmy z mniejszych miejscowości m.in.: Gliwic, Sułowa, Świlcza, Wyszkowa, Ketów, Bilicza, Tychowa i Kwidzyna.
 
 
 
 
 
Złote Karty Telefoniczne były nagrodami w 128 miastach. Największą liczbę kart ponownie otrzymali darczyńcy z Warszawy (23 karty), kolejny na liście jest Wrocław (z wynikiem 9 kart) i następnie Poznań (6 kart).
W Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców biorą udział firmy, które już od wielu lat wspierają akcje i zdobywanie Kart i Serduszek stały się już dla nich tradycją.
 

Co roku gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, dlatego że coroczny Finał jest świętem, które jednoczy ludzi w słusznej sprawie.

- KRAJDA Sp.j. - Łódź

 

Pozytywne nastawienie darczyńców to znak, że mimo sytuacji epidemicznej przyjaciele Fundacji WOŚP ponownie dołączą do tej formy pomocy szpitalom, do których trafia sprzęt WOŚP.
 

Świat wokół nas ostatnio trochę zwolnił, ale przecież całkiem się nie zatrzymał.  Nie rezygnujemy więc i dalej biegniemy co sił w nogach w corocznym maratonie pomagania.

- PROFIT Development S.A. - Wrocław

 

Od trzech lat licytujemy serduszka i nadal będziemy to robić. Te małe złote serduszka, w naszym domu na honorowym miejscu, przypominają nam o tym, że wspieramy w diagnozowaniu i leczeniu potrzebujące dzieciaki. Z ogromną radością będziemy powiększać naszą kolekcję.

- Ania i Artur z Zakopanego

 

 

Akcję wspierają: Play, Mennica Polska, Atende, ORA600, Atende Medica, Oracle, Cisco, PayU, PayPal, atman, Airtel.

 

 

 Jerzy Owsiak podczas 28. Finału WOŚP, fot. Marcin Michoń

 

  

POKAŻ PODOBNE
2024-05-01 11:35:00

Wolontariat Pol’and’Rock - dołączysz?

Z każdym dniem coraz mocniej zbliżamy się do jubileuszowej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Jest to czas bardzo intensywnych przygotowań i planowania wszystkiego, co będzie się działo w pierwszych dniach sierpnia na lotnisku Czaplinek - Broczyno.

2024-03-30 12:00:00

Mocy życzymy! Wielkanoc 2024

Życzymy Wam wszystkiego dobrego od całej naszej Fundacji!

2024-04-05 15:30:00

Razem - w imię przyjaźni i braterstwa!

Orkiestra zaprasza do wspólnego grania wszystkich, którzy chcą pielęgnować ideę braterstwa, przyjaźni i solidarności w czynieniu dobra. Jesteśmy dumni, że nasza działalność budzi zaufanie także na arenie międzynarodowej.

2024-04-10 10:15:00

Rekrutujemy!

Fundacja WOŚP prowadzi rekrutację na stanowisko Specjalista/Specjalistka ds. Social Media.