Podczas 32. Finału WOŚP zebraliśmy:
281879118,07 PLN
Złote karty i serduszka

Bądź z nami!

Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców to jedno z najważniejszych przedsięwzięć realizowanych w czasie Finału WOŚP. Złote Serduszka i Złote Karty Telefoniczne stały się najbardziej prestiżowymi symbolami społecznego zaangażowania osób i firm w dotychczasowej historii Fundacji WOŚP. Cała kwota uzyskana z licytacji każdorazowo wspiera cel Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

 

 

 

 

 

 

Nagrody

Nagrodami w Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców są Złote Serduszka (wykonane ze złota otrzymanego w czasie poprzedniego Finału) oraz Złote Karty Telefoniczne PLAY. 

 

Złote Serduszka WOŚP. fot. Łukasz Widziszowski

Jak to działa?

Od początku stycznia 2024 roku dla licytujących była dostępna specjalna aplikacja, za pośrednictwem której można było zgłaszać chęć uczestnictwa w licytacji i deklarować wysokość darowizn finałowy cel zbiórki. Oprócz tego w dniu Finału 28 stycznia 2024 przyjmowaliśmy zgłoszenia do licytacji telefonicznie oraz można było wziąć udział w wideorozmowie z konsultantem WOŚP, aby powalczyć o jak najwyższe numery Złotych Serduszek i Złotych Kart. 

Przez cały dzień na antenie telewizji oraz w internecie można było obserwować przebieg licytacji, zmagania o zajęcie pierwszych miejsc oraz wysokości zgłaszanych darowizn.

 

 

Licytujący

Udział w Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców roku jest otwarty dla wszystkich – osób fizycznych, firm (które muszą być reprezentowane przez właściciela lub jego pełnomocnika) oraz osób prawnych (które muszą być reprezentowane zgodnie z KRS lub przez odpowiednio upoważnionego pełnomocnika). 

UWAGA! Osoba licytująca w imieniu firmy lub osoby prawnej musi być przygotowana do ewentualnego wykazania, na prośbę operatora, że jest prawidłowo umocowana (czyli mieć możliwość przesłania mailem lub faksem odpowiednich dokumentów). Każdy licytujący w czasie licytacji  występuje pod wybranym przez siebie pseudonimem (którym może być nazwa firmy, marki, lub produktu) i jego dane nigdy nie zostaną nikomu udostępnione, chyba że on sam zdecyduje inaczej.

 

Weryfikacja

Licytujący, którzy chcą licytować kwoty darowizn w wysokości powyżej 15 000 złotych - w przypadku Złotych Serduszek i 8 000 złotych - dla Złotych Kart, muszą być przygotowani na dodatkową weryfikację poprzez system PayU lub PayPal. 

 

Finał Licytacji

Licytujący zajmujący jedną z pierwszych pozycji może, ale nie musi przyjąć zaproszenia do udziału w Finale Licytacji na antenie TV, natomiast przyjęcie zaproszenia oznacza, że licytujący decyduje się zadeklarować kwotę darowizny wyższą, niż obecnie zgłoszona jako najwyższa w licytacji. W czasie Finału Licytacji każdy z licytujących otrzymuje swojego osobistego operatora (obecnego w studio przy stanowisku licytacji) i w połączeniu z nim będzie uczestniczył w Finale Licytacji.

Licytujący, którzy zajęli w licytacji miejsca, za które otrzymały Złote Serduszka lub Złote Karty Telefoniczne, otrzymali mailową informację o obowiązku wpłacenia zdeklarowanej kwoty. Dopiero po zaksięgowaniu wpłaty Fundacja WOŚP przekaże nagrody.

 

Pomoc

Jeśli chcesz wziąć udział w Licytacji - koniecznie przeczytaj regulamin (jego przeczytanie i zaakceptowanie jest warunkiem udziału w licytacji). 

Jeśli masz więcej pytań - napisz do nas [email protected] lub zadzwoń tel. +48 22 852 32 14, +48 852 32 15.

W dniu Finału +22 749 00 00

Regulamin

 

Zobacz też