W ramach 31. Finału WOŚP zarejestrowaliśmy już
46 313 wolontariuszy
Złote karty i serduszka

Bądź z nami!

Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców to jedno z najważniejszych przedsięwzięć realizowanych w czasie Finału WOŚP. Złote Serduszka i Złote Karty Telefoniczne stały się najbardziej prestiżowymi symbolami społecznego zaangażowania osób i firm w dotychczasowej historii Fundacji WOŚP. Cała kwota uzyskana z licytacji każdorazowo wspiera cel Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

 

LICYTUJ!

Nagrody

Nagrodami w Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców są Złote Serduszka (wykonane ze złota otrzymanego w czasie poprzedniego Finału) oraz Złote Karty Telefoniczne PLAY. 

 

Złote Serduszka WOŚP. fot. Łukasz Widziszowski

Jak to działa?

1 grudnia 2021 dla licytujących udostępniliśmy specjalną aplikację, za pośrednictwem, której będzie można zgłaszać chęć uczestnictwa w licytacji i deklarować wysokość darowizn dla Orkiestry. Oprócz tego w dniu Finału 30 stycznia 2022 będzie można się zgłaszać również pod specjalny numer telefonu oraz wziąć udział w wideorozmowie z konsultantem WOŚP, aby powalczyć o jak najwyższe numery Złotych Serduszek i Złotych Kart. 

Przez cały dzień na antenie telewizji oraz w internecie będzie można obserwować przebieg licytacji, zmagania o zajęcie pierwszych miejsc oraz wysokości zgłaszanych darowizn.

 

 

Licytujący

Udział w Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców roku jest otwarty dla wszystkich – osób fizycznych, firm (które muszą być reprezentowane przez właściciela lub jego pełnomocnika) oraz osób prawnych (które muszą być reprezentowane zgodnie z KRS lub przez odpowiednio upoważnionego pełnomocnika). 

 

UWAGA! Osoba licytująca w imieniu firmy lub osoby prawnej musi być przygotowana do ewentualnego wykazania, na prośbę operatora, że jest prawidłowo umocowana (czyli mieć możliwość przesłania mailem lub faksem odpowiednich dokumentów). Każdy licytujący w czasie licytacji  występuje pod wybranym przez siebie pseudonimem (którym może być nazwa firmy, marki, lub produktu) i jego dane nigdy nie zostaną nikomu udostępnione, chyba że on sam zdecyduje inaczej.

 

Weryfikacja

Licytujący, którzy chcą licytować kwoty darowizn w wysokości powyżej 15 000 złotych - w przypadku Złotych Serduszek i 8 000 złotych - dla Złotych Kart, muszą być przygotowani na dodatkową weryfikację poprzez system PayU lub PayPal. 

 

Finał Licytacji

Licytujący zajmujący jedną z pierwszych pozycji może, ale nie musi przyjąć zaproszenia do udziału w Finale Licytacji na antenie TV, natomiast przyjęcie zaproszenia oznacza, że licytujący decyduje się zadeklarować kwotę darowizny wyższą, niż obecnie zgłoszona jako najwyższa w licytacji. W czasie Finału Licytacji każdy z licytujących otrzymuje swojego osobistego operatora (obecnego w studio przy stanowisku licytacji) i w połączeniu z nim będzie uczestniczył w Finale Licytacji.

Licytujący, którzy zajęli w licytacji miejsca, za które otrzymały Złote Serduszka lub Złote Karty Telefoniczne, otrzymali mailową informację o obowiązku wpłacenia zdeklarowanej kwoty. Dopiero po zaksięgowaniu wpłaty Fundacja WOŚP przekaże nagrody.

 

Pomoc

Jeśli chcesz wziąć udział w Licytacji - koniecznie przeczytaj regulamin (jego przeczytanie i zaakceptowanie jest warunkiem udziału w licytacji). 

Jeśli masz więcej pytań - napisz do nas [email protected] lub zadzwoń tel. +48 22 852 32 14, +48 852 32 15.

 

Regulamin

 

Zobacz też