Do 29. Finału WOŚP pozostało
111 dni
Koncert Plac Bankowy Warszawa

28. Finał WOŚP

 

Oto lista koncertów 28. Finału WOŚP w Warszawie! 12 stycznia to moc muzycznych wrażeń! Zobacz, którzy artyści byli z nami:

 

15:30 MAJKA JEŻOWSKA BAND
16:00 CYRK DERIGLASOFF
16:35 PABLOPAVO & LUDZIKI
17:10 SIDNEY POLAK
17:45 JAZZ BAND MŁYNARSKI- MASECKI
18:20 DARIA ZAWIAŁOW
18:55 RENATA PRZEMYK
19:30 AGNIESZKA CHYLIŃSKA
20:00 ŚWIATEŁKO DO NIEBA
20:10 ŁYDKA GRUBASA
20:40 KWIAT JABŁONI
21:10 RALPH KAMINSKI
21:40 TULIA 

 

Partnerem wydarzenia było Miasto Stołeczne Warszawa. 

 

Plac Bankowy:

  • Strefa Play mogliście spotkać się z całym #teamplay zrobić sobie super foto 180° i zgarnąć wspaniałe gadżety! Dodatkowo, gdy wspólnie z Play udało nam się dobić do 400 000 transakcji w aplikacji Play24, ulubieni YouTuberzy razem z Wami namalują ogromne dzieło sztuki. Więcej na: playdlawosp.pl.
  • Strefa Mastercard - od 11:00 do 21:00 będzie można było zobaczyć samochód znany wszystkim z serialu KNIGHT RIDER. Samochód przywrócony do służby przez Mastercard® i Braci Collins. Samochód jest przedmiotem licytacji.
  • Strefa Onet- w strefie Onet tradycyjnie można było napić się kawki/herbatki i zrobić sobie zdjęcie w foto budce.
  • Strefa Dawtony można było rozgrzać się ciepłym barszczykiem.
  • Strefa mBanku- była możliwość wpłat poprzez terminal płatniczy (każdą kartą płatniczą lub telefonem, niezależnie od tego, w którym banku ma się konto). Od godziny 10:00 do 20:00 tylko w strefie mBanku każdy mógł sobie zrobić zdjęcie z Jurkiem Owsiakiem. Dzięki nowoczesnej, po raz pierwszy wykorzystanej w Polsce, technologii opartej na tzw. augmented reality, czyli rozszerzonej rzeczywistości. Zdjęcie można było wydrukować na pamiątkę i pobrać w wersji elektronicznej. Na Placu Bankowym czekały na Was również hostessy z „insta” ramkami do zdjęć oraz te nasze wielkie serducha WOŚP i mBank.

 

Plac Teatralny

  • Ratujemy i Uczymy Ratować - stoisko działało w godzinach 8:30-20:00. Mogliście skorzystać z takich aktywności jak: nauka pierwszej pomocy, pierwsza pomoc za pomocą VR oraz gra Pierwsza Pomoc z Hipokampusem.
  • Polskie Stowarzyszenie Komiksowe - przygotowało trzecią edycję akcji pod nazwą "Polski Komiks na Finale WOŚP". Drużyna rodzimych artystek i artystów komiksowych w zamian za wsparcie Finału stworzyło specjalny, oryginalny rysunek! Były również mini-warsztatów rysunkowych dla najmłodszych.
  • Kemon już po raz 14 wspólnie z salonami w całej Polsce wspierał Finał WOŚP. Tym razem zagrało aż 260 salonów! Na Finał przygotowali profesjonalne stanowiska fryzjerskie oraz jedno stanowisko barberskie.
  • Blikle - ambasadorowie marki aktywnie rozdawali wyśmienite pączki z różą dla wszystkich obecnych przez cały dzień

Zobacz też