Deklarowana kwota: 92 143 798 PLN
Na koncie mamy już:
38 657 329 PLN
Mastercard i WOŚP

Doceniamy pracę wolontariuszy

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oraz Mastercard® grają razem już 7 lat. W tym roku po raz kolejny wspólnie uruchomiliśmy narzędzia dla wolontariuszy do kwestowania on-line oraz Bezcenną Niespodziankę.

 

iWolontariusz

 

W 2018 roku po raz pierwszy w historii finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy stworzyliśmy portal iWolontariusz, dzięki któremu mogliśmy uruchomić eSkarbonkę Mastercard®  - nowe narzędzie dla wolontariuszy do kwestowania online. Jak założyć eSkarbonkę? Przeczytaj krok po kroku! 

 

 

eSkarbonka

Nasza eSkarbonka jest zintegrowana z kontem Wolontariusza w Bazie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki temu każdy wolontariusz i każdy sztab dostał swoją indywidualną wirtualną puszkę. Udostępniając link do swojej skarbonki, kwestuje dokładnie tak samo, jak przy pomocy tradycyjnej puszki, tyle że dzieje się to w środowisku wirtualnym (mediach społecznościowych, stronach internetowych, blogach, itp.). Wszystkie zebrane datki, czy to do puszki tradycyjnej, czy wirtualnej, sumują się.

  

 

Trzeba zalogować się w portalu iWolontariusz i wyrazić chęć skorzystania z tego narzędzia. Po rejestracji eSkarbonki w profilu iWolontariusza pojawi się panel informacyjny o ilości zebranych środków, indywidualny link do skarbonki oraz podana podczas rejestracji propozycja bezcennej niespodzianki dla sztabu wolontariusza. Dzięki ścisłej współpracy z Fundacją Wolontariusze mają możliwość tworzenia indywidualnych eSkarbonek, działają nimi na własny rachunek, a wyniki zbiórki zapisują się na ich koncie w bazie.

 

 

 

Bezcenna Niespodzianka

Mastercard docenia ciężką pracę wolontariuszy. Każdy wolontariusz, który założy swoją eSkarbonkę będzie mógł zaproponować Bezcenną Niespodziankę dla całego swojego sztabu WOŚP. Mastercard® wybierze najciekawszą propozycję i ją urzeczywistni. Zobaczcie opowieść Kamili, której Bezcenna Niespodzianka została zrealizowana dzięki 26. Finałowi WOŚP. 

 

 

 

Przydatne linki:

Portal iWolontariusz: iwolontariusz.wosp.org.pl

eSkarbonka Mastercard: eskarbonka.wosp.org.pl

Aktualności
2019-01-19 17:53:00

Dwa słowa Jurka Owsiaka do Prezydenta Pawła Adamowicza

Dwa słowa Jurka Owsiaka do Prezydenta Pawła Adamowicza.

Zobacz też