Na cel 29. Finału zebraliśmy już
19 007 282 PLN

Wydarzenia 29. Finału WOŚP

Rozrywka
Kwesta
Pierwsza pomoc
Sport
Edukacyjne
Strefa Gastro
Spotkanie
Dla dzieci
Zbiórka
Zdrowie
Koncert WOŚP
Występy artystyczne
Bieg WOŚP
Strefa dla dzieci
Światełko do nieba
Świąteczne
Data Nazwa wydarzenia Rodzaj wydarzenia Nazwa sztabu Miejscowość Facebook
2021-01-23 11:00:00
Turnieje gier komputerowych Impreza otwarta lecz konieczna rejestracja przed wydarzeniem Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 Łódź

Zapraszamy na dwa turnieje gier komputerowych w dniach 23-24 stycznia odbywające się zdalnie. Każdy uczestnik zobowiązany będzie wpłacić wpisowe-cegiełkę w wysokości 5 zł do sztabowej eSkarbonki. Szczegóły turnieju, zapisy i regulaminy dostępne będą na stronie internetowej sztabu w sekcji "Wydarzenia" (https://wosp.zso1lodz.pl).

Rozrywka
2021-01-23 11:00:00
Zbiorka Pieniedzy w sklepie Zapolski Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Friendly Heart Stichting Eindhoven

Doslownie kilka tygodni temu otworzyl sie u nas w Eindhoven nowy polski sklep - ZAPOLSKI. Mamy pozwolenie od tego sklepu na zoorganizowanie kwesty przez naszych wolontariuszy, ktore mialoby sie odbyc w sobote 23.01.2021. Nasi wolontariusze z zachowaniem wszelkich ostroznosci i obowiazujacych w Holandii zastrzezen dotyczacych COVID 19 gotowi sa do zbiorki. Pieniadze beda zbierane do puszki.

Kwesta
2021-01-23 11:00:00
GRA MIEJSKA "Bieg z głową" Impreza otwarta lecz konieczna rejestracja przed wydarzeniem Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białej Piskiej Bemowo Piskie

Gra miejska pn. Bieg z głową" to kolejne wydarzenie organizowane przez Sztab 5637 z Białej Piskiej w ramach 29. Finału WOŚP.

Celem gry jest promowanie dorobku WOŚP, kontynuacja działań edukacyjnych związanych z udzielaniem pierwszej pomocy przedmedycznej, walką z mową nienawiści, a także integrowanie lokalnej społeczności wokół działań pomocowych.

Gra odbędzie się w Bemowie Piskim - miejscowości typowo wojskowej, gdzie stacjonują również wojska NATO-wskie. Akcja rozegra się w przestrzeni otwartej, na terenie miejscowości.

Termin biegu zaplanowano na dzień 23 stycznia 2021 r. W biegu będą uczestniczyć  drużyny 2, 3 lub 4 osobowe składające się (z uwagi na sytuację epidemiologiczną) z członków rodzin. Warunkiem koniecznym jest udział osoby pełnoletniej, terminowe zgłoszenie drużyny oraz wpłata do puszki wolontariusza zadeklarowanej przez drużynę opłaty startowej. Szczegóły gry określa regulamin, którego przestrzeganie jest obowiązkiem każdej osoby startującej.

Trasa biegu zostanie zorganizowana tak, aby drużyny nie spotkały się na poszczególnych punktach kontrolnych. Zadaniem każdej z drużyn będzie dotarcie do wyznaczonych miejsc, wykonanie zadań i zdobycie jak największej liczby punktów. Tematyka zadań koncentrować się będzie wokół działań programowych Fundacji WOŚP oraz założeń 29 finału. Udział w grze zapewni także uczestnikom rozwój kompetencji społecznych i dobrą zabawę.

Na zakończenie wszyscy biorący udział w grze otrzymają pamiątkowe dyplomy, a zwycięska drużyna statuetkę ufundowaną przez Szefa Sztabu.

Impreza zostanie zorganizowana przy współpracy ze Szkołą Podstawową w Bemowie Piskim, dowództwem Garnizonu Orzysz w Bemowie Piskim oraz z Radą Sołecką sołectwa w Bemowie Piskim.

W tym roku gramy dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Wszystkie zebrane środki w czasie wydarzenia zasilą cel 29. Finału WOŚP.

Pierwsza pomoc
Sport
Rozrywka
Edukacyjne
2021-01-23 12:00:00
Sklepik z dobrym sercem Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Gdansk Kft Budapeszt

Zawitaj do polskiego portu w Budapeszcie i daj się ponieść serduszkowej fali!

W ramach 29. Finału WOŚP w polskiej księgarnio-kawiarni Gdańsk Bookstore Café otwieramy POP UP SHOP z przedmiotami od serca wystawionymi na sprzedaż przez mieszkających tu Polaków.  Jest to niepowtarzalna okazja do wyłowienia prawdziwych perełek z morza polskich książek, płyt, gier, zabawek, ubrań i przedmiotów użytkowych.

Będziemy serwować -też gorące napoje, domowe polskie wypieki i przekąski - oczywiście tylko na wynos.

Wpłacać będzie można bezpośrednio do puszek kwestarskich lub kartą do eSakrbonki.

Osoby chcące wesprzeć asortyment sklepiku proszone są o kontakt ze Sztabem Budapeszt poprzez wysłanie wiadomości na FB lub telefonicznie 06 20 988 18 73. W sklepiku obowiązuje przestrzeganie zasad sanitarno-epidemiologicznych.

Kwesta
Strefa Gastro
2021-01-23 12:00:00
Piknik sklepu Belweder Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Polnische Club Serduszko Rastatt

Spotkanie odbędzie się z zachowaniem wszystkich zalecanych środków ostrożności. Wszystkie datki zebrane w ramach imprezy w całości wesprą cel 29. Finału WOŚP.

Kwesta
Spotkanie
Rozrywka
Dla dzieci
2021-01-23 15:00:00
Halowy turniej piłki nożnej "Gramy dla WOŚP" Impreza otwarta lecz konieczna rejestracja przed wydarzeniem Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białej Piskiej Biała Piska

Halowy turniej piłki nożnej  ”Gramy dla WOŚP” - to impreza otwarta, adresowana do miłośników halowej piłki nożnej. Fani tego sportu kompletują drużyny i zgłaszają chęć uczestnictwa w turnieju do osoby wskazanej przez sztab 5637. Zasady turnieju zostały określone w regulaminie.

Warunkiem niezbędnym do uczestnictwa w rozgrywkach  wrzutka  do puszki wolontariusza zadeklarowanej przez zespół opłaty startowej. Organizator przeprowadza rozgrywki na Hali Gimnastycznej im. K. Górskiego przy Szkole Podstawowej w Białej Piskiej. Rozgrywki poprowadzą gminni animatorzy sportu, reprezentujący współorganizatora 29. Finału WOŚP - Gminę Biała Piska.

W zależności od sytuacji epidemiologicznej dopuszczamy możliwość udziału publiczności. W takim przypadku imprezie towarzyszyć będzie kiermasz ciast, kawa, herbata. Datki z kiermaszu zasilą puszki wolontariuszy wspierając cel 29. Finału WOŚP.

Piłka nożna jest w naszej gminie dominującą dyscypliną sportu. W tym roku, z uwagi na pandemię odwołano doroczny turniej halówki, dlatego też organizacja tego wydarzenia w ramach 29. Finału WOŚP będzie spełnieniem marzeń spragnionych rozgrywek piłkarzy.

Sport
2021-01-23 17:00:00
Aukcja online. Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Zespół Szkół Ogólnokształcących w Mogielnicy im. Jana Kilińskiego w Mogielnicy Mogielnica

Aukcja gadżetów WOŚP. Aukcja odbędzie się na platformie internetowej zoom. Podbijać cenę będzie można na żywo w komentarzach na czacie. Szczegółowe informacje można znaleźć na: https://www.facebook.com/Sztab-WO%C5%9AP-w-Mogielnicy-104405451641745 Cały dochód zostanie przeznaczony na wsparcie tegorocznej zbiórki WOŚP.

Spotkanie
2021-01-23 17:00:00
Próbna licytacja Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Hufiec ZHP Koźmin Wielkopolski Koźmin Wielkopolski

Zapraszamy na próbę generalną przed 29 Finałem, chcemy sprawdzić nasze łącza i zrobić krótką próbną licytacje,która odbędzie się 23 stycznia 2021 roku o godz. 17.00 na tym samym kanale co licytacja w dniu Finału https://www.youtube.com/channel/UCFZ0uM0bi9LzzhwiAJOXk2w. Zasady licytacji:  Na YouTubie będzie można oglądać prowadzone licytacje, natomiast licytowanie (podawanie kwot) odbywać się będzie na 2 sposoby. Poprzez telefon do sztabu- dostępne będą 3 numery telefonów 793 010 166, 881 005 068, 535 855 016 Dzwoniąc na podane numery będzie można skontaktować się bezpośrednio z miejscem transmisji i włączyć się do licytacji. Drugą opcją przebijania stawek będzie licytowanie przez grupę na WhatsApp. Grupa zostanie udostępniona na Fanpage"u sztabu.  Na grupie wysyłane będą aktualnie licytowane przedmioty i przez administratora grupy podawana będzie ewentualna kwota licytujacego przez telefon. Aby poczuć klimat licytacji zachęcamy osoby licytujące na WhatsAppie do włączenia transmisji. Na zapłacenie i odebranie wylicytowanego przedmiotu osoba wygrywająca licytację ma 20 min od zakończenia licytacji przedmiotu.  Odbiór przedmiotów odbywa się w siedzibie sztabu - Hufiec ZHP Koźmin Wielkopolski ul. Floriańska 21, 63-720 Koźmin Wielkopolski ( budynek wodociągów) Podczas próbnej licytacji dostęną opcją płatności będzie szybki przelew do eSkarbonki sztabu (w tytule należy wpisać licytacja i nazwa licytowanego przedmiotu) W dniu Finału dostępne będą także opcje: siedzibie sztabu przy użyciu terminala lub gotówką do puszki wolontariusza. Jeśli odbierający przedmiot chce odebrać go w czasie późniejszym niż 20 min od zakończenia licytacji proszony jest o kontakt osobą koordynującą wydawanie wylicytowanych przedmiotów pod numerem telefonu 696 603 355, należy również przelać do sztabowej eSkarbonki kwotę wylicytowanego przedmiotu (odbieranego w czasie późniejszym) w ciągu 20 min od zakończenia licytacji przedmiotu oraz przesłać potwierdzenie na podany numer telefonu lub mailem [email protected] Po upływie 20 min jeśli przedmiot nie zostanie odebrany i opłacony/ nie zostanie opłacony online w przypadku zgłoszonego odbioru w czasie późniejszym przedmiot wraca z powrotem do licytacji

Zbiórka
2021-01-23 18:00:00
licytacje telefoniczne voucherów oraz gadżetów Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Gminny Ośrodek Kultury w Gostycynie Gostycyn

.Telefoniczne licytacje voucherów oraz gadżetów ufundowanych przez sponsorów, min tatuaż, zabiegi beauty. Na fb Gminnego Ośrodka Kultury w Gostycynie ukażą się zdjęcia licytowanych przedmiotów oraz voucherów. Chętni będą mogli dzwonić pod wyznaczony numer telefonu i składać swoje oferty. Administrator na bieżąco będzie nanosił aktualną cenę licytowanego przedmiotu. Podczas transmisji na fb Gminnego Ośrodka Kultury w Gostycynie prezentowane będą licytowane przedmioty tak, aby zachęcić do przyłączenia się do licytacji jak największą ilość osób. Rozmowy z zainteresowanymi prowadzone będą wyłącznie telefonicznie. Po zakończonej licytacji poinformujemy osobę, która wygra aukcję. Przedmiot będzie można odebrać osobiście w GOK- u w Gostycynie oraz uiścić opłatę przelewem na e-skarbonkę sztabu (wówczas należy okazać się potwierdzeniem przelewu) lub wrzucić pieniądze do puszki szefa sztabu przy odbiorze.

Rozrywka
Sport
Zdrowie
2021-01-23 18:00:00
Sztab Den Haag rozkręca imprezę w Twoim domu. Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Stichting PEGAZiK Schiedam

Przyjaciele Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapraszamy do zabawy.

18:00 - 19:00 DJ Zibi zaprezentuje największe dziecięce i młodzieżowe hity, nie zabraknie również ciekawych licytacji. 19:00 - 20:00 Natalka Majka opowie wam o najciekawszych premierach rapowych 2020 roku, będziecie mogli również nabyć fajne płytki, deskę i wiele, wiele więcej. 20:00 - 22:00 DJ Zibi rozbuja was w różnych klimatach muzycznych. Bo muzyka łączy a nie dzieli ❤

Co godzinę będziemy zmieniać pule gadżetów. Transmisje znajdziesz na naszym profilu w serwisie youtube.com, godzina 18-22, w dniu 23.01.2021 r. Znajdziesz nas w tym linku: https://www.youtube.com/channel/UCJZowXuk3A_HCzazVtT23hg Wszystkie zebrane pieniądze zostają przekazane na tego roczną zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbieramy na laryngologie, otolaryngologie i diagnostykę głowy najmłodszych.

Regulamin: Prowadzący przedstawia 10 licytacji, każda rzecz ma swój numer. A Ty przez całą godzinę masz czas na licytacje ulubionych przedmiotów. Licytujemy w komentarzach transmisji Live, jedynie w trakcie jej trwania, czyli od godziny 18 do 22, 23.01.2021 roku. Komentujemy wyłącznie na serwisie youtube.com W komentarzu napisz numer licytowanego przedmiotu, razem z kwotą, jaką proponujesz. Jeżeli wygrałeś licytację: skontaktuj się z nami po przez nasz profil na facebook lub telefonicznie +31 616 635 601, w celu umówienia się na odbiór i wybrania metody zapłaty. Zapłata: -przy odbiorze osobistym, metoda wrzut do puszki, -wpłata na e-skarbonkę naszego sztabu https://eskarbonka.wosp.org.pl/kw66xj... Odbiór: -osobisty na terenie Den Haag i okolice, -wysyłka – koszt wysyłki ponosi licytujący.

Koncert WOŚP
Występy artystyczne
Zbiórka
2021-01-23 18:00:00
Aukcje na rzecz 29 finału WOŚP Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Polski Sklep ''STOKROTKA'' LTD Taunton

Aukcja Sztabu WOŚP-Taunton

I. ORGANIZATOR                                                                                                                            -Organizatorem  „Aukcji  na Whatapp ” jest Sztab Taunton 5953.  II. CEL                                                                                                                                                -Promocja 29-FINAŁU Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.                                             -Zbiórka pieniędzy  na rzecz Fundacjii Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z siedzibą w Warszawie.                                                                                                                         - Aukcja jest dedykowana wsparciu oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. III. MIEJSCE I TERMIN W sobote 23.01.2021 o godzinie 18 czasu angielkiego (19 czasu polskiego).Rzeczy zostana przekazane kupujacemy po uwczesnym wplaceniu wylicytowanej kwoty na wirtualna skarbone sztabu. Link do wydarzenia ponizej https://chat.whatsapp.com/Eco9dm17HuTK4qxe8W7SFC                                                                                                                                            - -Sobota 23. 01.2021                                                                                                            -  W godzinach  18-19  IV. ZASADY UCZESTNICTWA                                                                                               - Każdy licytujacy uczestnik może wylicytowac dowolna ilość przedmiotów  wystawionych w czasie aukcji.                                                                                                                        -Każdy obiekt wystawiony na auckje”Auckja na Whatapp ” posiada  cene wywoławczą o wartości1£.                                                                                                                               - Nabywcą staje się osoba oferująca najwyższą cenę,poprzez swoja ofertę umieszczona w komentarzu na grupie Whatapp  oraz potwierdzona przez aukcjonera. -Zakończenie licytacji następuje w momencie określonym  przez aukcjonera.                       -W wypadku gdy zakończenie licytacji następuje w sytuacji sporu aukcjoner ma prawo rozstrzygnąć spór lub ponownie przeprowadzić licytację.                                                       - Nabwyca zostanie poinformowany na forum o swojej wygranej.                                         - Prawo własności zakupionego obiektu przechodzi na kupującego w momencie dokonania całej wpłaty. V. OPŁATY I ODBIÓR - Wpłaty nalezy dokonać  na sztabową  E-Skarbonkę \,której link znajduję się na naszej stronie na Facebook’u \,                                                                                                         * link bezpośrednio do E-Skarbonki Sztabu 5953:https://eskarbonka.wosp.org.pl/xk3a8a                                                                                                                                                   -Prosimy przy wpłacie o podanie swoich personaliów(Imię Nazwisko) oraz numer  wylicytowanego obiektu.                                                                                                           - Nabywca zobowiązany jest wykupić obiekt w ciągu 48h po zakończeniu aukcji.                  - Prawo własności zakupionego obiektu przechodzi na kupującego w momencie dokonania całej wpłaty.                                                                                                             -W przypadku braku wpłaty organizator zastrzega sobie prawo do ponownego wystawienia obiektu na kolejnych aukcjach.                                                                            - Nabywca zobowiązany jest odebrać obiekt osobiście ,po ówczesnym kontakcie z organizatorem auckji „”Auckja na What app”. -Sztab Wośp Taunton VI. DODATKOWE INFORMACJE                                                                                            -Osoba biorąca udział w licytacji oświadcza, że zapoznała się z niniejszym regulaminem.                                                                                                                                         - Każdy uczestnik auckji „Aukcja Na Whatapp ” wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbednym do prawidlowej realizacji czynnosci zwiazanych z auckją oraz jej zakonczenia.

Zbiórka
2021-01-23 20:05:00
WOSP Live. czyli finałowa rozgrzewka Sztabu WOŚP Amsterdam Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Biblioteka Polska w Amsterdamie Amsterdam

Kochani ! Zaczynamy! Do 29 Finału zostało jeszcze trochę czasu, ale my już się rozgrzewamy! Grajcie z nami i poczujcie wspaniałą wośpową atmosferę! I zaopatrzcie się między innymi w fantastyczne wośpowe gadżety. Startujemy w sobotę 23 stycznia 2021 o 19:05 na naszym kanale youtube i stronie FB. https://www.youtube.com/channel/UCfoYN3iCpvlTD4X1kBWueUQ Licytować będzie można podczas trwania transmisji na specjalnym kanale na WhatsApp, link do ktorej znajdziecie w komentarzu pod transmisją. Lista przedmiotów już wkrótce na naszych kanałach społeczniościowych. Po licytacji skontakuje się z Wami Sztab WOŚP Amsterdam, aby uzgodnić szczegóły zapłaty i odbioru wygranego przedmiotu. Odbiór: -osobisty na terenie Amsterdamu -wysyłka – koszt wysyłki ponosi licytujący. Zapłata: -do puszki, przy odbiorze osobistym -wpłata na e-skarbonkę naszego sztabu. Wszystkie wpłaty zostają przekazane na finałową zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbieramy na laryngologie, otolaryngologie i diagnostykę głowy. Będźcie z nami w sobotę! Siema!!!

Spotkanie
2021-01-24 09:00:00
V Rajd motoWOŚP Impreza otwarta lecz konieczna rejestracja przed wydarzeniem Rada Dzielnicy Strzyża Gdańsk

Już 24 stycznia 2021 r. (niedziela) zapraszamy na dzienny rajd. I to nie byle jaki! Wspólną zabawą chcemy uświetnić obchody 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wesprzemy Fundację Jurka Owsiaka - co oznacza, że całość wpisowego z tego rajdu przekażemy na WOŚP!

ZASADY SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNE Zważywszy na obecną sytuację epidemiologiczną przypominamy, iż każda załoga jedzie tylko we własnej ekipie (bez mieszania się między załogami) i zobowiązuje się do przestrzegania obowiązujących zaleceń związanych z COVID-19.

ZAPISY Dla wszystkich zainteresowanych, niezależnie od rocznika pojazdu, zapisy będą trwały od 15 grudnia 2020 r. do 22 stycznia 2021 r. Zgłoszenia będziemy przyjmować tylko i wyłącznie za pomocą formularza zgłoszeniowego: https://bit.ly/zgloszeniamotoWOSP

WPISOWE Nie ma kwoty minimalnej - zachęcamy do wsparcia dowolną kwotą. Cały dochód z przeznaczony jest na cel zawarty w temacie 29. Finału WOŚP: dla larynogologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Płatność za Rajd na starcie imprezy do puszki WOŚP.

FORMA RAJDU Oprzemy rajd na podchodach. W tej formie rajdu nie znajdziecie klasycznie rozrysowanego itinerera opisującego trasę. Podamy tylko miejsce, do którego macie dojechać. Na miejscu znajdziecie zadanie oraz podpowiedź, gdzie znajduje się kolejny punkt. Nie ma sztywno narzuconej trasy. Każdy sam decyduje jak należy dojechać do kolejnego punktu. Dlatego ważne jest, żeby zaopatrzyć się w dokładną mapę oraz umieć się nią posługiwać.

WYNIKI Oficjalne ogłoszenie wyników odbędzie się w dniu 29. finału WOŚP, 31 stycznia 2021 r., o godzinie 11:00 w sztabie WOŚP w Radzie Dzielnicy Strzyża (ul. Bernarda Sychty 12, Gdańsk). Wyniki będą udostępnione również w internecie w poniedziałek 1.02.

Rozrywka
2021-01-24 10:00:00
Skoki morsują z WOŚP! Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Skokach Potrzanowo

W styczniowe, niedzielne poranki morsujemy z WOŚP! Dołącz do nas, z odwagą wkrocz do wody i wspomóż WOŚPową puszkę! Morsować będzie również nasza wolontariuszka... Wrzucajcie zdjęcia z WOŚPowym serduchem, które otrzymacie! 

Sport
2021-01-24 10:00:00
Akcja Krwiodawstwa dla WOŚP Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Hufiec ZHP Koźmin Wielkopolski Koźmin Wielkopolski

Drugi raz nasz sztab zaprasza na Akcję Krwiodawstwa dla WOŚP! W niedzielę 24 stycznia 2021 roku od godziny 10:00-14:00 w sali gimnastycznej ZSP przy ulicy Boreckiej 28 w Koźminie Wielkopolskim będzie można oddać krew. Zapraszamy wszystkie zdrowe i pełnoletnie osoby do podzielenia się cząstką siebie i pomocy innym. W trakcie rejestracji dawców krwi, będzie można wesprzeć tegoroczny Finał WOŚP zasilając Sztabową Puszkę Stacjonarna.

Zdrowie
2021-01-24 11:00:00
Turniej tenisa stołowego "Gramy dla WOŚP" Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białej Piskiej Biała Piska

Turniej tenisa stołowego  ”Gramy dla WOŚP”  -  to impreza otwarta, adresowana do miłośników tenisa stołowego.

Fani tego sportu zgłaszają chęć uczestnictwa w turnieju do osoby wskazanej przez sztab 5637. Zasady turnieju zostały określone w regulaminie.

Warunkiem niezbędnym do uczestnictwa w rozgrywkach  jest wrzutka do puszki wolontariusza deklarowanej przez zawodnika kwoty, tytułem opłaty startowej. Organizator przeprowadza rozgrywki na Hali Gimnastycznej im. K. Górskiego przy Szkole Podstawowej w Białej Piskiej. Rozgrywki poprowadzą gminni animatorzy sportu, reprezentujący współorganizatora 29. Finału WOŚP - Gminę Biała Piska.

W zależności od sytuacji epidemiologicznej dopuszczamy możliwość udziału publiczności. W takim przypadku imprezie towarzyszyć będzie kiermasz ciast, kawa, herbata. Datki z kiermaszu zasilą  puszki wolontariuszy, wspierając cel 29. Finału WOŚP.

Tenis stołowy jest w naszej gminie bardzo popularny wśród dzieci i młodzieży, dlatego liczymy na zgłoszenie się dużej liczby zawodników.

Sport
2021-01-24 11:00:00
W pogoni za sercem – Podchody Rodzinne Impreza otwarta lecz konieczna rejestracja przed wydarzeniem Szkoła Polska w Waterford New Ross

❤️ W związku z sytuacją panującą w Irlandii i zakazem poruszania się na więcej niż 5 km od domu. Zapraszamy Was Kochani do zabawy w podchody. W podchodach może wziąć udział każda rodzina. Zabawa polegać będzie na tym, że każdy uczestnik (rodzina) będzie musiała wykonać zadania, które otrzyma od nas w wiadomości messenger. Wszyscy startują o tej samej porze 24.01.2021 pomiędzy 11:00 - 12:00 otrzymując pierwsze zadanie do wykonania. Kto pierwszy wykona zadanie robi zdjęcie (wykonanego zadania) i przesyła je do nas na messenger sztabu WOŚP Waterford. Jeżeli zadanie będzie wykonane poprawnie, rodzina otrzymuje kolejne zadanie. Wszystkich zadań do wykonania będzie sześć. I tak wyglądać będzie wyścig. Zadania są tak ułożone, by cała rodzina miała dużo radości i uśmiechu. Nie będzie potrzeby poruszania się na więcej niż 5 km od domu. Nie potrzebujecie do udziału w podchodach samochodu. Wszystko przebiegać będzie z zachowaniem restrykcji obowiązujących w Irlandii. ❤️ Biorąc udział w podchodach rodzinnych – w pogoni za sercem chcemy urozmaicić Wam ten dość dziwny pandemiczny czas, zachęcić do zabawy i wspólnie spędzonego czasu z rodziną i z nami także, a co najważniejsze do wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. ❤️ Zwycięska rodzina otrzyma: Pamiątkową Mini Puszkę WOŚP z autografem Jurka Owsiaka oraz Kosz rozmaitości ufundowany przez Sami Swoi Waterford , w którym każdy znajdzie coś dla siebie. ❤️ Każdy kto chce wziąć udział w podchodach proszony jest o wpłatę na eSkarbonkę sztabu dowolnej kwoty (link do eSkarbonki poniżej) i kontakt z nami poprzez messenger na Sztab WOŚP Waterford, przesyłąjąc screen shota z wpłaty na eSkarbonkę. https://eskarbonka.wosp.org.pl/ex55fc ❤️ Po przesłaniu nam informacji na messenger otrzymacie Państwo wszystkie szczegóły zabawy. ❤️ Zapraszamy!!! Naprawdę warto….Będzie się działo…… ❤️

Rozrywka
Sport
Zdrowie
2021-01-24 11:00:00
Morsuj dla zdrowia i wspieraj 29. Finał. Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Stichting PEGAZiK Uitgeest

Gorące serca morsów wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Pokaż swoje zaangażowanie przez nowe wyzwanie. Dołącz do nas w niedziele 24.01.2021 i rozpocznij ten dzień prawdziwym orzeźwieniem. Zanurzamy się w pomaganiu razem z morsami z Uitgeest. Płyń razem z nami na fali dobra! Będziesz mieć okazje wesprzeć 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pamiętaj! -zabierz ze sobą ciepłe ubrania, -obuwie do wejścia do wody, -rękawiczki i czapkę, -ręcznik, -termos z gorącym napojem -kocyk na ogrzanie. Pamiętajcie, że dalej obowiązują nas obostrzenia koronowe: -utrzymujcie od siebie dystans, -kichajcie w łokieć, -nie podawajcie sobie dłoni. Udanej zabawy!

Kwesta
Sport
2021-01-24 11:00:00
AKCJA FLAGA Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Szkoła Podstawowa nr 5 w Zgierzu Zgierz

Na terenie naszego miasta będziemy rozdawać wolontariuszom flagi przesłane przez fundacje. Będziemy poruszać się po mieście ambulansem w/g poniższego harmonogramu: 11:00 – krańcówka autobusowa na oś. 650-lecia 11:30 – Tuwima przy dawnej Mili 12:00 – SEM 12:30 – Galeria Zgierska1 3:00 – SP11 13:30 – Plac Kilińskiego 14:00 – SP5 14:30 – Kolejowa, dworzec

Zapraszamy wszystkich wolontariuszy zarejestrowanych w sztabie Zgierz po odbiór flagi.

Spotkanie
2021-01-24 12:00:00
Akcja REMIZY OTWARTE Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Międzyborzu Międzybórz

Lokalny oddział OSP w Międzyborzu umożliwi zwiedzanie remizy, przymierzanie sprzętów i wejście do wozów strażackich. Dodatkowo będzie pokaz ratownictwa i udzielania pierwszej pomocy

Akcja skierowana do wszystkich mieszkańców (bez ograniczeń wiekowych); bez konieczności wcześniejszych zapisów w godzinach 12:00 - 17:00. W tych godzinach 2 wolontariuszy będzie czekać przed remizą z puszkami Dodatkowo strażacy zapewniają słodki poczęstunek i ciepłą herbatę.

Wszystkie środki zebrane w trakcie wydarzenia zasilą cel. 29. Finału. W tym roku gramy dla oddziałów dziecięcej laryngologii, oto laryngologii i diagnostyki głowy. 

Pierwsza pomoc
2021-01-24 12:00:00
Trening Nordic walking Impreza zamknięta - dedykowana określonej społeczności Szkoła Podstawowa im. bł ks Władysława Bukowińskiego w Lubiczu Dolnym Grębocin

Grębocińska grupa Nordic walking - 24 stycznia  zaprasza na spacer z kijkami  leśnym traktem z serduszkiem. Grupy 5 osobowe -zasada DDM w związku z covid przestrzegana .Las -  przestrzeń- świeże powietrze plus odrobina ruchu równa się lepsze samopoczucie. Z radością pomaszerujemy  aby wesprzeć orkiestrową Puszkę WOŚP.

Sport
2021-01-24 12:00:00
Morsowanie Impreza zamknięta - dedykowana określonej społeczności Friendly Heart Stichting Helmond

Morsowanie jest jedna z coraz bardziej popularnych "dyscyplin sportowych" Dokladnie takie wydarzenie bedzie mialo miejsce w niedziele 24.01.2020 roku w Helmond. Jeden z naszych wolontariuszy jest zagorzalym fanem morsowania i bedzie bral udzial w tym wydarzeniu.  Z racji tego ze bedzie to impreza w gronie kameralnym,  nie mozemy rozglaszac tej imprezy poprzez internet lub plakaty. W morsowaniu beda brac udzial tylko przyjaciole i znajomi, poniewaz w Holandii z powodu bardzo mocnych ograniczen (lockdown), kategorycznie nie mozemy propagowac lub namawiac do jakiejkolwiek formy kontaktu. Pieniadze z wydarzenia bede zbierane do puszki. MORSOWANIE.

Sport
2021-01-24 12:00:00
WOSP'owy Kiermasz Ciast Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Zwiazek Harcerstwa Polskiego-Wexford Wexford

Zapraszamy na Kiermasz ciast i wypieków, sprzedaż kalendarzy sztabu WOŚP w Wexford oraz losów na loterie w Polskim sklepie ZODIAK w Wexford- Clonard. Podczas kiermaszu nabyć będziecie mogli ciasta zapakowane w osobne pojemniki.  Cały dochód z kiermaszu powędruje do Sztabowej Puszki Stacjonarnej zarejestrowanej na sklep oraz puszek wolontariuszy będących na miejscu kiermaszu

Kwesta
Strefa Gastro
2021-01-24 13:00:00
Hiszpańska Kuchnia / Gotuj z WOŚP Barcelona II - Veganuary Impreza otwarta lecz konieczna rejestracja przed wydarzeniem World Class Bcn Language School Barcelona

Nuży Ciebie lockdown i chcesz na chwilę przenieść się do słonecznej Hiszpanii jednocześnie wspierajac Wielka orkiestrę świątecznej pomocy? Nie myśl już co ugotować w niedzielę - zapraszamy na lekcje gotowania z nami!! GDZIE? Spotkanie odbędzie się na zoom, na żywo z barcelony tak więc będziesz miał/a możliwość zadawania pytań i czatu z uczestnikami Poznasz receptury na hiszpańskie klasyczne receptury bez wychodzenia z własnej kuchni KIEDY? SESJA II (24/01/2021) veganuary! - Tofu-Ryba w Adobo (wersja weganska slynnego andaluzyjskiego tapas Cazon en Adobo) - Paella z Grzybami oraz Karczochami JAK? Dokonujesz dowolnej wplaty na skarbonkę: https://eskarbonka.wosp.org.pl/cakmm8 Wysyłasz potwierdzenie wpłaty na adres [email protected] W odpowiedzi dostajesz zaproszenie na zoom oraz listę zakupow i sprzętu potrzebnego do gotowania. spokojnie, jak czegos nie masz pomożemy wybrać zamiennik droga mailową W niedzielę łaczysz się z nami i gotujemy!!

Edukacyjne
Rozrywka
2021-01-24 14:00:00
WOŚP- licytacja online Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Szkoła Podstawowa w Nowym Grodzicznie Grodziczno

Zapraszamy na licytacje ONLINE Sztabu WOŚP działającego przy Szkole Podstawowej w Nowym Grodzicznie. Licytacja rozpocznie się o godzinie 14:00  Licytowane będą przedmioty ofiarowane przez darczyńców. Na facebooku zostało założone wydarzenie na którym zostaną przedstawione przedmioty, które będzie można licytować. Osoby chętne mogą licytować poprzez aplikację ZOOM. Udział w licytacji mogą wziąć wszyscy zainteresowani. Wylicytowane gadżety będą do odbioru w Sekretariacie Szkoły Podstawowej w Nowym Grodzicznie, po dokonaniu wpłaty do Sztabowej Skarbonki Stacjonarnej SK/003/5461.

FINAŁ Z GŁOWĄ !!!WYGRYWAMY !!!

Zbiórka
2021-01-24 14:00:00
Aukcja online. Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Zespół Szkół Ogólnokształcących w Mogielnicy im. Jana Kilińskiego w Mogielnicy Mogielnica

Aukcja online gadżetów WOŚP. Aukcja odbędzie się na platformie internetowej zoom. Podbijać cenę będzie można na żywo w komentarzach na czacie. Szczegółowe informacje można znaleźć na: https://www.facebook.com/Sztab-WO%C5%9AP-w-Mogielnicy-104405451641745 Dochód z licytacji zostanie przeznaczony na wsparcie tegorocznej zbiórki Finału WOŚP.

Spotkanie
2021-01-24 14:00:00
AUKCJE ONLINE NA RZECZ WOŚP - 24.01.2021 R. Impreza zamknięta - dedykowana określonej społeczności Regionalne Centrum Kultury Chocianów

Ze względu na sytuację związaną z pandemią koronawirusa licytacje  w tym roku na rzecz WOŚP odbędą się online -  poprzezYouTube. Już w tym tygodniu na profilu fb Regionalnego Centrum Kultury pojawią się szczegóły licytacji, a także zdjęcia rzeczy, które w tym roku będzie można wylicytować. Transmisja online odbędzie się w niedzielę 24 stycznia od godziny 14:00 z siedziby Regionalnego Centrum Kultury. Dochód z aukcji w całości zostanie przeznaczany na rzecz wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy .

BądźmyRazrm

RazemMożemyWięcej

WOŚP

Zbiórka
2021-01-24 14:00:00
Aukcja na Zoom Impreza otwarta lecz konieczna rejestracja przed wydarzeniem Dot Dot Dot Connect Austin

We will host Maciej Orlos for a live chat via zoom. Mr. Orlos will lead our virtual auction and all proceeds will support WOSP. We will accept online payments via eSkarbonka.

Zbiórka
2021-01-24 15:00:00
MINECRAFT - WOŚPowy Turniej Impreza otwarta lecz konieczna rejestracja przed wydarzeniem Ochotnicza Straż Pożarna w Strykowie Stryków

MINECRAFT - WOŚPowy Turniej

  • kiedy ? - 24.01.2021
  • gdzie? - każdy u siebie
  • o której? o 15.00
  • czas rejestracji ? - do 18.01.2021 do
  • godz. 17.00 na adres [email protected]

Wpisowe w postaci cegiełki na WOŚP w wysokości 10 zł od uczestnika płatne na Sztabową eSkarbonkę po otrzymaniu potwierdzenia rejestracji. Regulamin już niebawem. Temat budowli zostanie podany bliżej turnieju.

Dla dzieci
Rozrywka
Zbiórka
2021-01-24 15:00:00
MORSY ATAKUJĄ Impreza zamknięta - dedykowana określonej społeczności Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Podkarpacka Hufiec Mielec Mielec

Morsy Atakują Mielec gra z Wielką Orkiestrą Światecznej Pomocy, wszystkie pieniądze z tego dnia trafią do specjalnej puszki WOŚP. Dostosujmy wszystko wg. Sanitarnych Wymogów aktualnych, które obowiązują, maski, odległości, rozproszenie itp. Morsy będą wchodzili grupkami do wody, w odpowiednich odstępach. Morsy nie wyobrażają sobie, żeby orkiestra zagrała bez nich. W tym roku jednak będziemy musieli ustalić zasady bezpiecznego morsowania ze względu na pandemię. W grupie panuje jednak znakomita atmosfera. Najpierw morsy gimnastykują się, potem powoli wchodzą do wody, by spędzić w niej kilka minut. Następnie krótka przebieżka i znów się zanurzają. Hartowanie ciała i duszy, super regeneracja i lepsze samopoczucie

24 stycznia, to właśnie MY - Morsy Atakują Mielec - gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Wszystkie pieniążki z tego dnia trafia do specjalnej puszki WOŚP i zasilą cel. 29. Finału. W tym roku gramy dla oddziałów dziecięcej laryngologii, oto laryngologii i diagnostyki głowy. Co rok wygrywamy, bo gramy z sercem. Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej.

#morsy #morsyatakująmielec #morsymielec #morsywośp #wośp #29finałwośp

Zdrowie
2021-01-24 15:00:00
Spektakl teatralny dla dzieci Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Tułowicki Ośrodek Kultury Tułowice

Wszystkich małych widzów zapraszamy na spektakl teatralny pt. "Gajowy Badura". Specjalnie dla was wystąpią aktorzy opolskiego teatru Eko Studio. Transmisję będzie można oglądać na Facebooku i YouTubie. W czasie spektaklu prowadzona będzie zbiórka do wirtualnej skarbonki tułowickiego sztabu.

Dla dzieci
Edukacyjne
2021-01-24 16:00:00
Bitwa o gadżety Impreza otwarta lecz konieczna rejestracja przed wydarzeniem Gminny Ośrodek Kultury Chybie

„Bitwa o gadżety” odbędzie się w tym roku w nowy sposób. Będzie on-line! Będzie bezpiecznie i będzie fajnie. Wszystkich Chybian zapraszamy do udziału poprzez Skype przy popołudniowej kawie w dwie niedziele -  24 stycznia i 31 stycznia o 16:00. Potyczki poprowadzi Szefowa Sztabu i jej niezawodna Ekipa prosto z naszej siedziby w Gminnym Ośrodku Kultury w Chybiu. Mamy ogromną nadzieję, że będziecie z nami. Co można wywalczyć i jak do bitwy dołączyć przeczytajcie na naszym FB https://www.facebook.com/gokchybie a jeśli jeszcze macie wątpliwości - piszcie lub dzwońcie pod numer 668 108 884.Czekamy na Was w niedzielę i życzymy dobrej zabawy! Dochód ze zbiórki zostanie przeznaczony na cel tegorocznej zbiórki WOŚP.

Zbiórka
2021-01-24 17:00:00
Pierwsza Licytacja Sztabu WOŚP Exeter Impreza zamknięta - dedykowana określonej społeczności Polski Sklep "Za Rogiem" Ltd EXETER

SIEMA!!! Kochani już w najbliższą niedzielę 24.01.2021 o godzinie 17:00 rusza nasza pierwsza licytacja na Whatsappie! ? Licytowanie nigdy nie było takie proste!!! Klikacie w link, który podamy, dołączacie do naszej WhatsApp grupy i już możecie licytować!!! Nie może Was zabraknąć!!! Pamiętajcie ,że razem możemy więcej! Będzie mnóstwo gadżetów WOŚPowych , jak i również innych perełek! Pomaganie jest dziecinnie proste!

Wszystkie pieniądze pozyskane z licytacji będą przelewane bezpośrenio na eSkarbonkę sztabu i wesprą cel 29. Finału WOŚP.

Zbiórka
2021-01-24 18:00:00
aukcja Wośp online Impreza zamknięta - dedykowana określonej społeczności III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Rudzie Śląskiej Ruda Śląska

XXIX FINAŁ WOŚP - PLAN AUKCJI 2021 w III LO im. Jana Pawła II w Rudzie Śląskiej 1. Czas i miejsce :  23 - 29 stycznia 2021;  online - platforma Teams zespół AukcjaWOŚP. 2. Przebieg:  założenie na platformie Teams zespołu AukcjaWOŚP;  wystawienie (w dniu 23.01.2021) na szkolnym profilu facebookowym wszystkich fantów podarowanych na aukcję;  rozpoczęcie aukcji (24.01.2021) na szkolnej platformie Teams w grupie o nazwie AukcjaWOŚP;  zakończenie aukcji (29.01.2021);  wniesienie zapłaty za wylicytowane fanty i odbiór fantów (31.01). 3. Fanty do licytowania będą zbierane do dnia 15 stycznia 2021r. włącznie. Za zbiórkę odpowiedzialna jest pani Monika Brandt. 4. Zasady licytacji:  wystawienie (w dniu 23.01.2021) na szkolnym profilu facebookowym wszystkich fantów podarowanych na aukcję; każdy fant zostanie opatrzony unikalnym numerem (np. n01 – fant podarowany przez nauczyciela, w01 – fant przekazany przez Sztab WOŚP, b01 – bon zwalniający z odpowiedzi lub niezapowiedzianej kartkówki przekazany przez nauczyciela);  opublikowanie zasad licytacji na profilu facebookowym (w dniu 23.01.2021);  przekazanie przez e-dziennik zasad licytacji uczniom i nauczycielom (w dniu 23.01.2021);  opublikowanie zasad licytacji w zakładce Pliki na platformie Teams w zespole AukcjaWOŚP (w dniu 23.01.2021);  umieszczenie (w dniu 24.01.20210) listy zawierającej opis, zdjęcie oraz numer fantu w zakładce Pliki na platformie Teams w zespole AukcjaWOŚP;  rozpoczęcie licytacji (w dniu 24.01.2021) na platformie Teams w zespole AukcjaWOŚP;  osoba licytująca wpisuje numer fantu oraz proponowaną cenę w zakładce Wpisy na platformie Teams w zespole AukcjaWOŚP (w dniach od 24 do 29.01.2021);  można licytować indywidualnie lub w imieniu grupy osób lub całej klasy;  jeśli w licytacji chce wziąć udział grupa osób (lub cała klasa) to musi ona wybrać swojego przedstawiciela, który będzie uczestniczył w licytacji;  licytację każdego przedmiotu zaczynamy od kwoty 1zł; przebijamy o wartość co najmniej 1zł;  licytowanie danego przedmiotu kończy się o godz. 23.59 w dniu 29.01.2021;  licytację wygrywa osoba, która zaproponowała najwyższą cenę;  absolutnie zabronione jest licytowanie fantów na szkolnym profilu facebookowym (będzie to jednoznaczne z wykluczeniem z licytacji);  osoba, która wygra licytację zobowiązana jest zgłosić się z dokumentem potwierdzającym tożsamość (w przypadku wątpliwości, co do tożsamości) do odpowiednich osób, które zbiorą dane i dopilnują uiszczenia kwoty za jaką osoba wylicytowała dany przedmiot (w dniu 31.01.2021 w godzinach 17.00 – 19.00) w sali 323 w szkole - z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa w związku z sytuacją zagrożenia epidemiologicznego;  zwycięzca otrzyma wylicytowany przedmiot dopiero po wpłaceniu należności. 5. Cały dochód z aukcji przeznaczony będzie na cele XXIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 6. Aukcja jest jedną z imprez organizowanych w ramach XXIX Finału WOŚP w III Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Pawła II w Rudzie Śląskiej. 7. Personel aukcji: Monika Brandt - główny koordynator, Aleksandra Utnik, Ewelina Nowicka (2b), Nikola Rybicka (3d), Wiktoria Lasek (3d). 8. W aukcji mogą wziąć udział jedynie uczniowie oraz nauczyciele III Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Rudzie Śląskiej\, po dołączeniu do zespołu AukcjaWOŚP na szkolnej platformie Teams.

Dla dzieci
2021-01-24 18:00:00
Aukcja na rzecz 29 finalu WOSP Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Polski Sklep ''STOKROTKA'' LTD Taunton

Aukcja Sztabu WOŚP-Taunton

I. ORGANIZATOR                                                                                                                            -Organizatorem  „Aukcji  na Whatapp ” jest Sztab Taunton 5953.  II. CEL                                                                                                                                                -Promocja 29-FINAŁU Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.                                             -Zbiórka pieniędzy  na rzecz Fundacjii Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z siedzibą w Warszawie.                                                                                                                         - Aukcja jest dedykowana wsparciu oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. III. MIEJSCE I TERMIN W niedziele 24.01.2021 o godzinie 18 czasu angielkiego (19 czasu polskiego).Rzeczy zostana przekazane kupujacemy po uwczesnym wplaceniu wylicytowanej kwoty na wirtualna skarbone sztabu. Link do wydarzenia ponizej https://chat.whatsapp.com/Eco9dm17HuTK4qxe8W7SFC                                                                                                                                            - -Niedziela 24. 01.2021                                                                                                            -  W godzinach  18-19  IV. ZASADY UCZESTNICTWA                                                                                               - Każdy licytujacy uczestnik może wylicytowac dowolna ilość przedmiotów  wystawionych w czasie aukcji.                                                                                             -Każdy obiekt wystawiony na auckje”Auckja na Whatapp ” posiada  cene wywoławczą o wartości1£.                                                                                                                               - Nabywcą staje się osoba oferująca najwyższą cenę,poprzez swoja ofertę umieszczona w komentarzu na grupie Whatapp  oraz potwierdzona przez aukcjonera. -Zakończenie licytacji następuje w momencie określonym  przez aukcjonera.                       -W wypadku gdy zakończenie licytacji następuje w sytuacji sporu aukcjoner ma prawo rozstrzygnąć spór lub ponownie przeprowadzić licytację.                                                       - Nabwyca zostanie poinformowany na forum o swojej wygranej.                                         - Prawo własności zakupionego obiektu przechodzi na kupującego w momencie dokonania całej wpłaty.

V. OPŁATY I ODBIÓR - Wpłaty nalezy dokonać  na sztabową  E-Skarbonkę \,której link znajduję się na naszej stronie na Facebook’u \,                                                                                                         * link bezpośrednio do E-Skarbonki Sztabu 5953:https://eskarbonka.wosp.org.pl/xk3a8a                                                                      -Prosimy przy wpłacie o podanie swoich personaliów(Imię Nazwisko) oraz numer  wylicytowanego obiektu.                                                                                                    - Nabywca zobowiązany jest wykupić obiekt w ciągu 48h po zakończeniu aukcji.            - Prawo własności zakupionego obiektu przechodzi na kupującego w momencie dokonania całej wpłaty.                                                                                                       -W przypadku braku wpłaty organizator zastrzega sobie prawo do ponownego wystawienia obiektu na kolejnych aukcjach.                                                                       - Nabywca zobowiązany jest odebrać obiekt osobiście ,po ówczesnym kontakcie z organizatorem auckji „”Auckja na What app”. -Sztab Wośp Taunton VI. DODATKOWE INFORMACJE                                                                                         -Osoba biorąca udział w licytacji oświadcza, że zapoznała się z niniejszym regulaminem.                                                                                                                       - Każdy uczestnik auckji „Aukcja Na Whatapp ” wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbednym do prawidlowej realizacji czynnosci zwiazanych z auckją oraz jej zakonczenia.

Zbiórka
2021-01-24 19:30:00
Szósta licytacja online Sztabu WOŚP Oberhausen na rzecz 29. Finału WOŚP Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Restaurant "Gdańska" Oberhausen

W niedzielę 24 stycznia 2021 organizujemy naszą szóstą licytację online na Zoomie na rzecz 29 finału WOŚP.

Data: niedziela 24 stycznia 2021, godz. 18:00. Wydarzenie online na Zoom, link otwarty, bez zapisów. Licytacja odbędzie się na Zoomie.

Aby wziąć udział w licytacji wystarczy kliknąć w link (warto wcześniej zainstalować sobie aplikację Zoom - jest darmowa). https://us02web.zoom.us/j/87945199246

Ten finał gramy z głową – na cel: laryngologia, otolaryngologia i diagnostyka głowy. Gramy z radością! - mimo trudnej sytuacji damy radę i po raz kolejny zagramy z WOŚP.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną 29 Finał WOŚP odbędzie się głównie online – w internecie. W niedzielę 24 stycznia 2021 o godz. 18:00 organizujemy kolejną licytację online na Zoomie. Udział jest bezpłatny, nie wymagamy wcześniejszych zapisów. Wystarczy wejść na spotkanie na Zoom – link powyżej.

Licytować będziemy, jak co roku, przedmioty wyjątkowe, przekazane z dobrego serca przez darczyńców, w celu wykorzystania podczas aukcji internetowej, na rzecz 29 Finału WOŚP.

Obserwujcie nasz profil na Facebooku oraz stronę wydarzenia – to tu pojawiać się będą linki do Zooma kolejnych licytacji oraz zdjęcia licytowanych przedmiotów.

Można pomóc bez wychodzenia z domu! Zapraszamy na licytację online!

Kwesta
2021-01-25 00:00:00
II Bieg WOSP Eindhoven Impreza otwarta lecz konieczna rejestracja przed wydarzeniem Friendly Heart Stichting Eindhoven

Tradycyjnie w tym roku, chcemy zorganizować bieg WOŚP. W tym roku wyjątkowo, bo "solowo" namawiamy uczestników  do uprawiania sportu i jednocześnie do wspierania akcji WOŚP. Policzymy się z cukrzycą wszyscy razem.

Na przebiegniecie trasy 1 km (dzieci), 5 i 10 km uczestnicy mają tydzień. Sami wybierają sobie dzień i trasę. Przebiegnięte dystanse  muszą potwierdzić za pomocą aplikacji i udostępnić zdjęcia ze swoimi numerami startowymi. Wszystko odbywa się online, kontakty międzyludzkie w obecnej sytuacji są ograniczone do minimum i my również organizując ten bieg, ściśle tego przestrzegamy. Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Biegniemy gdzie się da i skąd się da, bo sportowo i zdrowo!

Bieg WOŚP
2021-01-25 08:00:00
Licytacja wośpowych zestawów upominkowych Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Biblioteka Polska w Amsterdamie Amsterdam

Kochani, mamy dla Was fantastyczne wośpowe zestawy upominkowe! Świetne na prezent, na przykład na zbliżające się Walentynki, a także dla samego siebie! W zestawach znajdziecie dużo słodkości, w tym miodki i miodkowe gadżety od Echt Honing, i nasze sztabowe gadżety.

Zapraszamy serdecznie do licytowania mailowo, na adres: [email protected] na grupie WhatsApp, klikając w poniższy link: https://chat.whatsapp.com/FFa232yThlQ8I19mMFM0GY

W wiadomości podajcie numer interesującego Was zestawu oraz proponowaną kwotę.

Całość wpłat zostanie przeznaczona na finałową zbiórkę na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Zapraszamy serdecznie

Zbiórka
2021-01-25 08:00:00
Aktywnie, Osobno ale Razem dla WOŚP w Skokach Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Skokach Skoki

Hej, w tym roku powinna się odbyć 9 edycja SKOCKIEGO MARSZU PO ZDROWIE. I odbędzie się! W innej formie, pod hasłem "Aktywnie Osobno, ale Razem dla WOŚP w Skokach". Sam decydujesz o miejscu i trasie marszu, biegu czy jazdy rowerem. Dystans o minimalnej długości 5 km (marsz, bieg) i 20 km (rower) możesz pokonać w dowolnej formie, byleby przy użyciu własnych mięśni i z uśmiechem na twarzy. I nie ważne w jakiej części świata się będziesz znajdował. Termin to cały tydzień poprzedzający 29 Finał WOŚP, czyli od 25 do 31 stycznia. Zarejestruj swoją aktywność na sportowej aplikacji, której używasz, zrób sobie zdjęcie na trasie i wstaw w wydarzeniu oraz KONIECZNIE przelej dowolny datek do naszej SKOCKIEJ eSKARBONKI WOŚP. https://eskarbonka.wosp.org.pl/xa6xaz... Osoby, które zechcą się przyłączyć do akcji, mogą liczyć na jeden z 4 kolorów kominów, seria limitowana 2021. (O sposobie przekazania ich, poinformujemy po akcji). Zapraszamy! Siema ?

Sport
Zdrowie
2021-01-25 09:00:00
Serduszkowy zawrót głowy Impreza zamknięta - dedykowana określonej społeczności Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Pustelniku Pustelnik

Wydarzenie skierowane do uczniów i przedszkolaków Szkoły w Pustelniku, którzy uczestniczą w tym dniu w zajęciach szkolnych.  Wolontariusze rozdawać będą kolorowanki - serduszka. Każde dziecko będzie mogło je pomalować w dowolny sposób i zabrać ze sobą do domu. Osoby chętne mogą przesłać zdjęcie pomalowanego lub narysowanego serca do naszego sztabu - kontakt podany zostanie na rozdawanych kolorowankach. Stworzymy galerię serc. 

2021-01-25 12:00:00
Jarosławskie przedszkolaki grają dla WOŚP Impreza zamknięta - dedykowana określonej społeczności Jarosławskie Stowarzyszenie Oświaty i Promocji Zdrowia Jarosław

Nie zawiodły nas także przedszkolaki z przedszkola nr 10 i 9 w Jarosławiu, które organizując imprezę zamkniętą (tylko z udziałem nauczycieli i rodziców) z zachowaniem wszelakich obostrzeń zaprezentują swoje umiejętności w udzielaniu pierwszej pomocy, wezmą udział w konkursie wiedzy oraz przedstawią swoje umiejętności wokalne i aktorskie. Odbędzie się również licytacja prac plastycznych, które z wielkim zaangażowaniem wykonały przedszkolaki.

Podczas imprezy będzie można dokonać wrzutu do puszki w celu wsparcia 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a samo wydarzenie będzie można śledzić przez internet. W tym roku gramy dla oddziałów dziecięcej laryngologii, oto laryngologii i diagnostyki głowy. 

Dla dzieci
2021-01-25 12:00:00
29 Finał - licytacja gadżetów WOŚP Impreza zamknięta - dedykowana określonej społeczności Gminny Ośrodek Kultury Goczałkowice-Zdrój

W najbliższy poniedziałek, 25 stycznia 2021 r. pomiędzy godz. 12.00, a 13.30 odbędzie się kolejna licytacja "na żywo" gadżetów WOŚP przekazanych przez fundację goczałkowickiemu sztabu, w ramach tegorocznego wielkiego finału oraz kalendarzy z logo gminy Goczałkowice-Zdrój.

1. Koszulka WOŚP 2021 134-140 2 szt. - 20zł 2. Koszulka WOŚP 2021X L 1szt. - 30zł 3. Koszulka WOŚP 2021 XXL 1szt. - 30zł 4. Koszulka POLAND ROK 2020 XL 1szt. - 20zł. 5.  Kalendarze trójdzielne WOŚP 1 szt. - 20zł 6. Kalendarz „Polska jest Kobietą” - 30zł 7. Kalendarzyk kieszonkowy 2 szt. - 10zł. 8. Ramka do tablicy rejestracyjnej - 20zł 9. Komin buff 2 szt. - 15zł 10. Magnesy WOŚP 2 szt. - 5zł 11. Breloczki WOŚP 1 szt. - 5zł oraz... - kalendarz trójdzielny z logo gminy - 20 zł - kalendarz kieszonkowy z logo gminy - 10 zł.

Proponowane kwoty za dany przedmiot należy wpisywać "na czacie" za pośrednictwem platformy ZOOM.

Zbiórka
2021-01-25 16:30:00
Transmisja z czatem na żywo - licytacje WOŚP Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Miejska Biblioteka Publiczna - Centrum Kultury Boguszów-Gorce

Transmisja z czatem na żywo, podczas której prezentowane i licytowane będą przedmioty, gadżety przekazane przez darczyńców na WOŚP. Czas trwania: 16.30-17.00.

Zbiórka
2021-01-25 19:15:00
ONLINE ZUMBA CLASS FOR CHARITY Impreza otwarta dla wszystkich chętnych World Class Bcn Language School Barcelona

ZUMBA TIME ‼️???‍♂️ Don´t hesitate\, join the online ZUMBA MASTER CLASS with Kasia and support Polish Charity Organisation `Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy` ❤️❤️ The class will be held on ZOOM: Time: Jan 25, 2021 07:15 PM Barcelona

Join Zoom Meeting HERE: https://us04web.zoom.us/j/74270204238?pwd=enE4ZEk1VGJGLyttbXRjWDF5cGJkdz09

Free Entrance- Voluntary Donations HERE:  https://eskarbonka.wosp.org.pl/432l4m

LET'S PLAY TOGETHER

Sport
2021-01-26 17:00:00
Koncert Zespołu Uniwersytetu Jagiellońckiego Impreza zamknięta - dedykowana określonej społeczności Collegium Śniadeckiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Kraków

W Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego wystąpi Or_kiestra - Niezależna Orkiestra i Chór Młodzieżowy z solistami ( AZZJA, NITA, Maria Róża Brzukała, Patrycja Koralik, Gosia Zawiślan, Justyna Świerad, Danuta Głąb, Mateusz Hojniak, Zosia Chomoncik, Jakub Stawiarski) . Jest to autorska muzyka zespołu z autorskimi tekstami oraz muzycznymi interpretacjami wierszy Agnieszki Osieckiej. W skład zespołu wchodzi 70 młodych muzyków tworzących sekcje: - rytmiczną- smyczkową- dętą drewnianą- chór + soliści . Dyryguje i komponuje Justyna Zawiślan studentka geologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Muzyka utrzymana jest w charakterze baśniowym. Cały koncert jest swoistego rodzaju wydarzeniem artystycznym wzbogaconym w wyjątkowe efekty muzyczne oraz świetlne.  Koncert jest wydarzeniem zamkniętym, bez udziału publiczności, rejestrowany i emitowany przez platformy streamingowe. W trakcie koncertu widoczny będzie link do epuszki sztabowej z prośbą o wpłaty.

Koncert WOŚP
2021-01-26 19:00:00
Szybka Runda 5 Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Stichting PEGAZiK Schiedam

Przyjaciele Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapraszamy do zabawy. Zapraszamy do udziału w Szybkiej Rundzie: Jedna godzina, jeden prowadzący, dziesięć licytacji.

Rozgrzej się przed Finałem, poczuj magie Orkiestry i zdobądź gadżet. Transmisje znajdziesz na naszym koncie w serwisie youtube.com, godzina 19-20, w dniu 26.01.2021 r. Znajdziesz nas w tym linku: https://www.youtube.com/channel/UCJZowXuk3A_HCzazVtT23hg.

Wszystkie pieniądze zostają przekazane na tegoroczną zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbieramy na laryngologie, otolaryngologie i diagnostykę głowy najmłodszych.

Regulamin: Prowadzący przedstawia 10 licytacji, każda rzecz ma swój numer. A Ty przez całą godzinę masz czas na licytacje ulubionych przedmiotów. Licytujemy w komentarzach transmisji Live w serwisie youtube.com, jedynie w trakcie jej trwania, czyli od godziny 19 do 20, 26.01.2021 roku.

W komentarzu napisz numer licytowanego przedmiotu, razem z kwotą, jaką proponujesz. Po zakończeniu licytacji skontaktuje się z wygranym nasz dział obsługi sztabu WOŚP Den Haag, w celu umówienia się na odbiór i wybrania metody zapłaty.

Zapłata: -przy odbiorze osobistym, metoda wrzut do puszki, -wpłata na e-skarbonkę naszego sztabu.

Odbiór: -osobisty na terenie Den Haag i okolice, -wysyłka – koszt wysyłki ponosi licytujący.

Rozrywka
Spotkanie
Zbiórka
2021-01-26 20:00:00
Morsowanie vol. I Impreza zamknięta - dedykowana określonej społeczności I Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej Milicz

Morsowanie milickiego klubu, z zachowaniem dystansu i reżimu sanitarnego :D Jest to cykliczne spotkanie morsów, w trakcie którego chcą wesprzeć WOŚP.

Sport
2021-01-27 07:00:00
Zbiórka w Przedszkolu nr 11 Impreza zamknięta - dedykowana określonej społeczności Słupski Ośrodek Kultury Słupsk

Podczas porannej zbiórki dzieci oraz w porze ich odbioru w holu Przedszkola nr 11, czyli "Calineczki", będzie można zasilić stacjonarną skarbonkę WOŚP pod opieką przedszkolnego koordynatora. Kwesta odbywać się będzie aż do przedfinałowego piątku, tj do 29 stycznia 2021. Pieniądze ze zbiórki zasilą cel 29. Finału. Tym razem Fundacja będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Zapraszamy

Kwesta
2021-01-27 10:00:00
Wystawa historyczna w szczelinie przeciwlotniczej przy Muzeum w Wodzisławiu Śląskim Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Wodzisławski Klub Naszej Ziemi Wodzisław Śląski

Serdecznie zapraszamy do szczeliny przeciwlotniczej gdzie zobaczyć będzie można ekspozycję historyczną z okresów II wojny światowej. Wejście do wystawy znajduje się przy Muzeum Miejskim w Wodzisławiu od strony parku.

Wszystkie środki zebrane w trakcie wydarzenia zasilą cel. 29. Finału. W tym roku gramy dla oddziałów dziecięcej laryngologii, oto laryngologii i diagnostyki głowy. 

Zapraszamy od godz. 10.00 - 17.30

Edukacyjne
2021-01-27 12:00:00
29 Finał WOŚP - licytacja - pakiet 20 zabiegów w Uzdrowisku Goczałkowice-Zdrój Impreza zamknięta - dedykowana określonej społeczności Gminny Ośrodek Kultury Goczałkowice-Zdrój

W najbliższą środę, 27 stycznia 2021 r. pomiędzy godz. 12.00, a 13.00 odbędzie się kolejna licytacja "na żywo". Tym razem na aukcję wystawiamy VOUCHER na 20 zabiegów w Uzdrowisku Goczałkowice-Zdrój. Szacunkowa wartość 400 zł. Cena wywoławcza: 100 zł Proponowane kwoty za dany przedmiot należy wpisywać "na czacie" za pośrednictwem platformy ZOOM. Link do platformy zostanie udostępniony w dniu licytacji! Cała kwota zebrana z licytacji, zostanie przeznaczona na cel 29. Fianłu WOŚP

2021-01-27 16:00:00
Licytacja online gadżetów WOŚP Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ignacego Krasickiego w Elgnowie Dąbrówno

Kochani,  w środę 27 stycznia o godzinie 16.00 zapraszamy na licytację gadżetów WOŚP. Licytacja będzie się odbywać "na żywo" za pośrednictwem platformy MEET, Będzie można licytować przedmioty, które otrzymaliśmy z Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będziemy zbierać środki na rzecz 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – "Finał z głową" - poświęconego laryngologii, otolaryngologii i diagnostyce głowy. W dniu licytacji, tj. 27.01.2021 r. udostępnimy za pośrednictwem szkolnego Facebooka link, który należy otworzyć i poczekać na zaproszenie do udziału od administratora. Licytowane kwoty należy wpisywać w komentarzach na platformie MEET.

Po wylicytowaniu przedmiotu należy dokonać wpłaty w ustalonej podczas licytacji wysokości: ·      na naszą sztabową eSkarbonkę dostępną tutaj https://eskarbonka.wosp.org.pl/kwkfpn , a następnie przesłać do Sztabu Publicznej Szkoły Podstawowej w Elgnowie potwierdzenie dokonania wpłaty w formie zrzutu ekranu na adres [email protected] lub ·      dokonać wpłaty gotówkowej do puszki wolontariusza znajdującej się w Publicznej Szkole Podstawowej w Elgnowie. Potem zostaje już tylko odbiór przedmiotu, który zostanie dokładnie umówiony ze stronami i RADOŚĆPOMAGANIA! WSZYSTKIE ŚRODKI ZEBRANE W CZASIE WYDARZENIA WESPRĄCEL 29. FINAŁU WOŚP! 

Zbiórka
2021-01-27 16:30:00
Transmisja z czatem na żywo - licytacje WOŚP Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Miejska Biblioteka Publiczna - Centrum Kultury Boguszów-Gorce

Transmisja z czatem na żywo, podczas której prezentowane i licytowane będą przedmioty, gadżety przekazane przez darczyńców na WOŚP. Czas trwania: 16.30-17.00.

Zbiórka
2021-01-27 20:00:00
Licytacje gadżetów 29.Finału WOŚP Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Gminny Ośrodek Kultury w Suścu Susiec

W dniach 27.01.2021 r. o godz. 20:00 i 31.01.2021 r. o godz. 15:00 za pośrednictwem komunikatora Microsoft Teams będą odbywały się licytacje gadżetów 29. Finału WOŚP w ramach tegorocznej zbiórki. Linki do spotkania będą umieszczane na stronie GOK Susiec na portalu FB.

Zbiórka
2021-01-28 08:00:00
Kwesta na rzecz WOŚP Impreza zamknięta - dedykowana określonej społeczności Zespół Szkół Ogólnokształcących w Mogielnicy im. Jana Kilińskiego w Mogielnicy Mogielnica

Kwesta na rzecz WOŚP w Publicznej Szkole Podstawowej w Mogielnicy.   Wolontariusze z puszkami odwiedzą każdą klasę uczestniczącą w zajęciach stacjonarnych o1 do 3 oraz oddziały przedszkolne, uczniowie będą mieli możliwość wrzucić pieniążki do puszki osobiście. Akcja zostanie przeprowadzona w reżimie sanitarnym.

Kwesta
2021-01-28 14:00:00
Spotkanie z bohaterami bajek Impreza otwarta dla wszystkich chętnych GOK Filia Mazańcowice Bałkan

Zapraszamy dzieci i dorosłych na spotkanie z super bohaterami z bajek (Myszką Minnie, Królewną Śnieżką, Smokiem Wawelskim). Spotkania przy Przedszkolu Niebieski Balonik w Mazańcowicach. Będzie można zrobić pamiątkowe zdjęcie, poznać bohaterów bajek, przybić im piątkę :) Wydarzenie wspomaga zbiórkę na 29 finał WOŚP. Więcej informacji w Przedszkolu Niebieski Balonik w Mazańcowicach (43-391 Mazańcowice 934).

Dla dzieci
2021-01-28 19:00:00
Aukcje na WhatApp Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Polski Sklep ''STOKROTKA'' LTD Taunton

Sztab W Taunton planuje przeprowadzić aukcje rzeczy przekazancyh przez dobroczynców poczawszy oW czwartek 28.01.2021 o godzinie 19 czasu angielkiego (20czasu polskiego).Rzeczy zostana przekazane kupujacemy po uwczesnym wplaceniu wylicytowanej kwoty na wirtualna skarbone sztabu.Link do wydarzenia ponizej\https://chat.whatsapp.com/Eco9dm17HuTK4qxe8W7SFC\

Zbiórka
2021-01-28 20:00:00
Yoga z Sylwia dla WOSP Impreza otwarta lecz konieczna rejestracja przed wydarzeniem World Class Bcn Language School Barcelona

Relaksujaca i wzmacniajaca sesja Yoga Vinyasa Flow dla kazdego poziomu. Oplata dowolna za pomoca naszej e-skarbonki: https://eskarbonka.wosp.org.pl/432l4m Prosimy o przesylanie dowodow wplat wraz z waszymi skypowymi nickami maksymalnie do godziny 15.00 w dniu zajec jogi, na adres mejlowy Sylwi: [email protected] Zajecia odbeda sie na skypie. Kilka słów o Sylwii: Jej misją jest wspieranie ludzi w odkrywaniu ich wewnętrznego piękna i dzieleniu się nim ze światem! Zachęca do dbania zarówno o ciało, umysł jak i duszę, poprzez aktywność fizyczna oraz zarządzanie emocjami! Swoją misję wypełnia poprzez: - prowadzenie grupowych oraz indywidualnych zajęć yogi - jest jej certyfikowanym nauczycielem i możecie Ją kojarzyć z zajęć na plaży Barceloneta\, które do niedawna prowadziła - prowadzenie indywidualnych sesji life coachingu ONLINE- jest certyfikowanym coachem i mentorem; oprócz standardowych narzędzi coachingowych\, w swojej pracy używa: treningu uważnośći (mindfulness)\, medytacji prowadzonej\, a także metody 4S\, którą stworzyła dzięki wieloletniej pracy z ludźmi - Sylwia jest absolwentką MBA i od wielu lat współpracuje z instytutem przywództwa ILM\, oraz organizuje warsztaty i wyjazdy wellbeing w Europie i Ameryce Północnej. Sama o sabie lubi mówił: ‘lightworker’, czyli osoba niosąca światło.

Edukacyjne
Rozrywka
2021-01-29 00:00:00
15. Bieg Online "Policz się z cukrzycą" | BIAŁYSTOK Impreza otwarta lecz konieczna rejestracja przed wydarzeniem Stowarzyszenie "Damy Radę" Białystok

Już w dniach 29-31 stycznia, bez względu na jakiekolwiek przeciwności wskakujemy w wygodny dresik oraz buty do biegania i wyruszamy w trasę 15. biegu „Policz się z cukrzycą”. W tym roku nie liczy się czas w jakim pokonamy dystans ani pozycja jaką zajmiemy, ponieważ w tej edycji każdy samodzielnie decyduje kiedy i gdzie chce biec. Nie ważne czy pokonasz dystans 5 km w centrum miasta, w parku czy też może w lesie, ważne abyś zrobił to bezpiecznie, nie łamiąc przepisów. Dopuszczalne formy przebycia dystansu bieg, wózek inwalidzki, rower, hulajnoga, deskorolka, rolki itp.


Zapisy na bieg będą przyjmowane w terminie od 4 do 24 stycznia 2021r. Adres biegowej puszki on-line: https://eskarbonka.wosp.org.pl/c7d5hj Co musisz zrobić aby zarejestrować się i wziąć udział w biegu: -

  1. Wysłać mail na [email protected] w którym wyrazisz chęć wzięcia udziału w biegu, zawrzesz swoje imię oraz nazwisko, a także zdjęcie potwierdzające dobrowolną wpłatę na puszkę biegową on-line.
  2. Cierpliwie poczekać na odpowiedź zwrotną z informacją czy zostałeś pozytywnie zarejestrowany do biegu.
  3. Następnie w wyznaczonym terminie musisz pokonać w dowolny sposób, przy użyciu mięśni dystans co najmniej 5 km, a następnie wysłać ponownie maila ze zdjęciem potwierdzającym przebyty dystans (screenshot z telefonu). Ważne, żeby wysłać to w odpowiedzi na otrzymanego maila z potwierdzeniem udziału.
  4. Cierpliwie poczekać na odpowiedź zwrotną z informacją czy dystans został zaliczony. - Być dumnym z Siebie, że pomogłeś w szczytnym celu.

* Screenshot z przebytym dystansem powinien pochodzić z aplikacji monitorującej dokonania sportowe\, na przykład: Mi Fit\, adidas Running by Runtastic\, Decathlon Coach\, Garmin Connect™\, Nike Training Club itp.

Bieg WOŚP
Sport
2021-01-29 06:00:00
Biegaj z głową, kieruj się sercem Impreza otwarta lecz konieczna rejestracja przed wydarzeniem Gdansk Kft Budapeszt

Ruszamy z pierwszym wośpowym biegiem na Węgrzech! Mamy nadzieję, że tym samym rozpoczynamy radosną i szlachetną tradycję dbania o „zdrowie nasze i wasze”. Wszystkie zebrane środki w formie opłaty startowej przeznaczone są na cel 29. Finału WOŚP, czyli dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.  Bądźmy zdrowi i pomagajmy innym zachować zdrowie! 

W tym roku ze względu na pandemię każdy uczestnik biegu sam ustala datę i trasę swojego biegu.

Zasady biegu: 1.       Organizatorem biegu jest Sztab WOŚP Budapeszt 2.       Bieg może odbyć się w dowolnym miejscu na Węgrzech 3.       Minimalna długość trasy to 3 km. 4.       Oficjalny start biegu ustala się na 29 stycznia 2021 roku o 06:00, a zakończenie na 31 stycznia o godz. 19:00. 5.       Forma biegu jest dowolna: może to być sprint, wolny spacer, szybki marsz, jazda na rowerze, deskorolce, hulajnodze, sankach, nartach, z pomocą kijków Nordic Walking itd. (z wyłączeniem pojazdów mechanicznych). 6.       W biegu może wziąć udział osoba, która zarejestrowała się na bieg. (Jak się zarejestrować? Poprzez wysłanie emaila na adres [email protected] wpisując w temacie hasło „Biegaj z głową, kieruj się sercem”. Po otrzymaniu emaila przesyłamy instrukcję, jak dokonać opłaty startowej i dopiero po uzyskaniu emaila z potwierdzeniem uiszczenia opłaty startowej, Organizator wysyła potwierdzenie rejestracji.) 7.       Rejestracja na bieg jest dostępna w terminie od 20 stycznia do 24 stycznia 2021 lub do wyczerpania przewidzianych pakietów startowych. 8.       Opłata startowa za udział w biegu wynosi minimum 3000 HUF. Przed rozpoczęciem biegu zarejestrowany uczestnik otrzyma od Organizatora pakiet stratowy zawierający m.in. specjalnie na tę okazję przygotowaną koszulkę. Całość wpłaconych środków w formie opłaty startowej przeznaczone jest na cel 29. Finału WOŚP. 9.       W biegu mogą wziąć udział wszyscy niezależnie od wieku, którzy dokonająrejestracji i wniosą opłatę startową. 10.    Osoby niepełnoletnie startować mogą wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. 11.   Zgłoszenia i opłaty osób niepełnoletnich mogą być realizowane tylko przez ich prawnych opiekunów. 12.   Za ukończenie biegu Organizator uznaje przesłanie emailem na adres [email protected] przebytej trasy mierzonej przez urządzenie lub aplikację mobilną do mierzenia dystansu oraz czasu. 13.   Podczas biegu nie będzie prowadzona oficjalna klasyfikacja generalna oraz wiekowa.

Zachęcamy wszystkich uczestników do wykonania zdjęcia przed, po lub w trakcie biegu i zamieszczenia go na FB z hashtagiem #wospbudapeszt #biegajzglowakierujsiesercem

Sport
2021-01-29 07:10:00
Przedszkole Niezapominajka hałasuje dla WOŚP Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Gminny Ośrodek Kultury Słupno z/s w Cekanowie Słupno

Samorządowe Przedszkole "Niezapominajka" w Słupnie robi hałas dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wraz ze sztabem 5716 w dniu 29.01.2021 będzie prowadziło zbiórkę pieniędzy na terenie placówki. Kwestować będzie trzech wolontariuszy ze sztabu 5716.

2021-01-29 07:30:00
Szkoła w Święcieńcu grosza nie żałuje Impreza zamknięta - dedykowana określonej społeczności Gminny Ośrodek Kultury Słupno z/s w Cekanowie Święcieniec

Szkoła Podstawowa im. Małego Powstańca w Święcieńcu  włącza się w głośne granie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wraz ze sztabem 5716. W dniu 29.01.2021 będzie prowadziła zbiórkę pieniędzy na terenie placówki. Kwestować będzie jeden wolontariusz ze sztabu 5716.

2021-01-29 08:00:00
Sklep w Święcieńcu kwestuje z WOŚP Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Gminny Ośrodek Kultury Słupno z/s w Cekanowie Święcieniec

Sklep Spożywczo-Przemysłowy w Święcieńcu, włącza się w granie na rzecz WOŚP i wraz ze sztabem 5716 w dniach 29-31.01.2021 będzie zachęcał klientów do zasilenia puszek z serduszkiem. Kwestować będzie trzech wolontariuszy ze sztabu 5716.

2021-01-29 08:00:00
Promyk słońca dla WOŚP Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Gminny Ośrodek Kultury Słupno z/s w Cekanowie Nowe Miszewo

Sklep PROMYK w Nowym Miszewie przesyła promienie słońca dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wraz ze sztabem 5716 w dniach 29-31.01.2021 będzie grał głośno zachęcając klientów do zasilania puszek z serduszkiem. Kwestować będzie trzech wolontariuszy ze sztabu 5716.

2021-01-29 08:00:00
Gram Market Słupno wspiera WOŚP Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Gminny Ośrodek Kultury Słupno z/s w Cekanowie Słupno

GRAM Market to sieć supermarketów, w których znajdziecie Państwo produkty świeże, warzywa, owoce, pieczywo ,wędliny oraz artykuły chemiczne i przemysłowe. Skorzystacie z szerokiej oferty pysznych ciast, słodkości oraz   kaw i herbat . GRAM Market w Słupnie włącza się w zbiórkę na rzecz WOŚP i wraz ze sztabem 5716 w dniach 29-31.01.2021 będzie zachęcał klientów do zasilenia puszek z serduszkiem. Kwestować będzie trzech wolontariuszy ze sztabu 5716.

2021-01-29 08:00:00
KIERMASZ W ZESPOLE EDUKACYJNYM W SKWIERZYNIE Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Skwierzyński Ośrodek Kultury Skwierzyna

Serdecznie zapraszamy Was na Orkiestrowe Kiermasze w Zespole Edukacyjnym w Skwierzynie. Tym razem na domowe wypieki (na wynos) i grę z nagrodami zapraszamy do wejścia na hol główny przy ul. Mickiewicza 26.

Organizatorami wydarzeń są nasi wspaniali wolontariusze - uczniowie i nauczyciele Zespołu Edukacyjnego.

Wszystkie zebrane środki podczas tego dnia trafią do puszek WOŚP.

KIERMASZ ZOSTANIE ZORGANIZOWANY Z ZACHOWANIEM WSZELKICH NORM I OBOSTRZEŃ SANITARNYCH!

Do zobaczenia :) Sie ma :)

Dla dzieci
Edukacyjne
Strefa Gastro
2021-01-29 08:00:00
Lewiatan w Słupnie gra z WOŚP Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Gminny Ośrodek Kultury Słupno z/s w Cekanowie Słupno

Polska Sieć Handlowa Lewiatan jest trzecią co do wielkości siecią handlową w Polsce i największą polską siecią franczyzową. Lewiatan w Słupnie w Słupnie włącza się w zbiórkę na rzecz WOŚP i wraz ze sztabem 5716 w dniach 29-31.01.2021 będzie zachęcał klientów do zasilenia puszek z serduszkiem. Kwestować będzie trzech wolontariuszy ze sztabu 5716.

2021-01-29 08:00:00
Kwesta na rzecz WOŚP Impreza zamknięta - dedykowana określonej społeczności Zespół Szkół Ogólnokształcących w Mogielnicy im. Jana Kilińskiego w Mogielnicy Mogielnica

Kwesta na rzecz WOŚP w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Mogielnicy. Wolontariusze z puszkami odwiedzą każdą klasę uczestniczącą w zajęciach stacjonarnych od 1 do 3 oraz oddziały przedszkolne, uczniowie będą mieli możliwość wrzucić pieniążki do puszki osobiście. Akcja zostanie przeprowadzona w reżimie sanitarnym.

Kwesta
2021-01-29 09:00:00
KIERMASZ W SZKOLE PODSTAWOWEJ W MURZYNOWIE Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Skwierzyński Ośrodek Kultury Murzynowo

Serdecznie zapraszamy Was na Orkiestrowy Kiermasz, który odbędzie się w Szkole Podstawowej w Murzynowie. Podczas wydarzenia będzie można spróbować domowych wypieków (na wynos) i wziąć udział w konkursie z nagrodami. WOŚP zagra w holu placówki przy ul. Kościelnej 7.

Organizatorami wydarzeń są nasi wspaniali wolontariusze - uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Murzynowie.

Wszystkie zebrane środki podczas tego dnia trafią do puszek WOŚP.

KIERMASZ ZOSTANIE ZORGANIZOWANY Z ZACHOWANIEM WSZELKICH NORM I OBOSTRZEŃ SANITARNYCH!

Do zobaczenia :) Sie ma :)

Dla dzieci
Edukacyjne
Strefa Gastro
2021-01-29 09:00:00
Wykowo dla WOŚP Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Gminny Ośrodek Kultury Słupno z/s w Cekanowie Wykowo

Sklep Spożywczo-Przemysłowy w Wykowie, wraz z sołtysem wsi Wykowo włączają się w zbiórkę na rzecz WOŚP i wraz ze sztabem 5716 w dniach 29-31.01.2021 będzie zachęcał klientów do zasilenia puszek z serduszkiem. Kwestować będzie trzech wolontariuszy ze sztabu 5716.

Kwesta
2021-01-29 09:00:00
Liszyno gra Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Gminny Ośrodek Kultury Słupno z/s w Cekanowie Liszyno

Sklep Spożywczo-Przemysłowy w Liszynie, włącza się w granie na rzecz WOŚP i wraz ze sztabem 5716 w dniach 29-31.01.2021 będzie zachęcał klientów do zasilenia puszek z serduszkiem. Kwestować będzie dwóch wolontariuszy ze sztabu 5716.

2021-01-29 09:00:00
MOYA kwestuje z WOŚP Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Gminny Ośrodek Kultury Słupno z/s w Cekanowie Cekanowo

Stacja Paliw MOYA w Cekanowie przy ul. Płockiej 24 włącza się w granie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i wraz ze sztabem 5716 w dniach 29-31.01.2021 będzie prowadziła zbiórkę pieniędzy. Kwestować będzie trzech wolontariuszy ze sztabu 5716.

Kwesta
2021-01-29 10:00:00
Esportowy Turniej gier League of Legends i Hearthstone Impreza otwarta lecz konieczna rejestracja przed wydarzeniem Związek Harcerstwa Polskiego Hufiec Ziemi Mikołowskiej Mikołów

29 Finał WOŚP spędzimy w domach dlatego zapraszamy na turniej gier komputerowych! Gracze będą mogli rywalizować w dwóch grać- League of Legends oraz Hearthstone. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody! Całość będzie relacjonowana wraz z streamem na platformie Twitch.tv

W trakcie Streamu udostępniany będzie link do Eskarbonki o którym będą wielokrotnie informować prowadzący.

Rozrywka
2021-01-29 10:00:00
Wystawa grafik Pawła Mildnera Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Strefa Kultury Wrocław Wrocław

Już po raz kolejny do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dołącza Galeria Dominikańska, która w tym roku na licytację przekazała 5 autorskich plakatów, stworzonych i osobiście podpisanych przez fantastycznego wrocławskiego artystę wizualnego, Pawła Mildnera. Oprawione ilustracje 70x100 cm, powstały specjalnie do Kreatywnego Wrocławnika, czyli wyjątkowego przewodnika po Wrocławiu. Znajdziecie na nich: wrocławskie Zoo, Ogród botaniczny, Ostrów Tumski, Panoramę Racławicką i Fontannę Multimedialną. Oczywiście do każdej zwycięskiej licytacji dodajemy tę publikację ❤ Szczegóły i aukcje znajdziecie tu: http://bit.ly/wosp-galeria-dominikanska

Wszystkie plakaty biorące udział w licytacji możecie zobaczyć w Galerii Dominikańskiej w Instaroomie na poziomie -1.

W tym roku finał WOŚP trwa 3 dni! Od piątku 29 stycznia będziecie mogli spotkać wolontariuszy wrocławskiego sztabu #4912 kwestujących na terenie galerii. Najpiękniejsza Orkiestra gra pod hasłem: „Finał z głową – dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy”.

Kwesta
Rozrywka
2021-01-29 10:00:00
Zbiórka na Manhatanie - dzień pierwszy Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Słupski Ośrodek Kultury Słupsk

Już w weekend przed 29. Finałem WOŚP będzie można spotkać Wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Centrum Handlowym MANHATAN.

Kwesta odbywać się będzie w piątek w godz. 10.00-16.00 oraz w sobotę w godz. 9.00-13.00.

Zachęcamy odwiedzających MANHATAN do zasilenia celu 29. Finału WOŚP.

Tym razem Fundacja będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Kwesta
2021-01-29 10:35:00
Spotkanie z uczniami SP nr 3 we Wschowie Impreza zamknięta - dedykowana określonej społeczności Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie Wschowa

28.01.2021 r. przedstawiciele Sztabu Centrum Kultury i Rekreacji #3673 odwiedzą uczniów klas 1-3 Szkoły Podstawowej nr 3 we Wschowie. Przygotujemy krótką prezentację działania Sztabu Wschowa, działania Fundacji WOŚP, zaprezentujemy formę pracy na rzecz Fundacji, zachęcimy do włączania się w akcje charytatywne, opowiemy o Biegu "Policz się z cukrzycą", opowiemy o partnerach i sponsorach i o tym, że WOŚP jest największą orkiestrą świata! Zachęcimy do wspólnego grania, grania z sercem. Podczas spotkanie odbędzie się zbiórka do puszki wolontariusza, który jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 3. Spotkanie przeprowadzimy w pełnym reżimie sanitarnym.

Dla dzieci
Spotkanie
Zbiórka
2021-01-29 14:00:00
Spotkanie z bohaterami bajek Impreza otwarta dla wszystkich chętnych GOK Filia Mazańcowice Mazańcowice

Zapraszamy dzieci i dorosłych na spotkanie z super bohaterami z bajek (Myszką Minnie, Królewną Śnieżką, Smokiem Wawelskim). Spotkania przy Przedszkolu Niebieski Balonik w Mazańcowicach. Będzie można zrobić pamiątkowe zdjęcie, poznać bohaterów bajek, przybić im piątkę :) Wydarzenie wspomaga zbiórkę na 29 finał WOŚP. Więcej informacji w Przedszkolu Niebieski Balonik w Mazańcowicach (43-391 Mazańcowice 934).

Dla dzieci
2021-01-29 16:00:00
Dwudniowy turniej tenisa stołowego Impreza zamknięta - dedykowana określonej społeczności Szkoła Podstawowa w Mikołajkach Pomorskich Balewko

Pierwszym pomysłem był turniej unihokeja. Jednak podjęliśmy decyzję ze względu na pandemię i niepewną sytuację, że unihokej się nie odbędzie. Postanowiliśmy zorganizować dwudniowy turniej tenisa stołowego. 29.01.2021 r. miałby miejsce turniej sołectw naszej gminy.

Każde sołectwo wystawia 3 zawodników. W turnieju nie ma publiczności. Na sali są tylko zawodnicy grający, reszta uczestników przebywa na stołówce szkolnej. Jeszcze pracujemy nad regulaminem, ale wolontariusze będą zbierać pieniążki do puszki.

30.01.2020 r. odbyłby się turniej samorządowców. Zapraszamy samorządowców z sąsiadujących gmin. Turniej ten poza ideą WOŚP będzie jednocześnie memoriałem na cześć nieżyjącego byłego wójta naszej gminy.

W każdym turnieju chcemy zorganizować konkursy, które będą miały na celu zbiórkę pieniędzy na rzecz 29. Finału WOŚP. Zapraszamy

Sport
2021-01-29 16:30:00
Transmisja z czatem na żywo - licytacje WOŚP Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Miejska Biblioteka Publiczna - Centrum Kultury Boguszów-Gorce

Transmisja z czatem na żywo, podczas której prezentowane i licytowane będą przedmioty, gadżety przekazane przez darczyńców na WOŚP. czas trwania: 16.30-17.00.

Zbiórka
2021-01-29 17:00:00
II Rajd bez prądu Impreza otwarta lecz konieczna rejestracja przed wydarzeniem Ochotnicza Straż Pożarna w Strykowie Plichtów

Przygotowania do 29. Finału WOŚP w naszym Sztabie ruszyły pełną parą. W tym roku nie może zabraknąć drugiej edycji "Rajdu bez Prądu". Zapisy ruszają. Przygotowujemy dla Państwa wiele bezpiecznych atrakcji, nie zapominając o obowiązującym reżimie sanitarnym.

Zapraszamy wszystkich serdecznie, GRAMY Z GŁOWĄ!!! Więcej informacji w naszym wydarzeniu na FB Sztabu.

Sport
Spotkanie
Zbiórka
Zdrowie
Rozrywka
Dla dzieci
Edukacyjne
2021-01-29 18:00:00
MORSOWANIE Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Skwierzyński Ośrodek Kultury Głębokie

Skwierzyńskie Morsy zapraszają na kąpiel! Szukacie adrenaliny? Chcecie przeżyć niezapomnianą przygodę? W ramach 29. Finału WOŚP zapewnimy Wam moc "gorących wrażeń" a to za sprawą kąpieli ze Skwierzyńskimi Morsami w grupach 5 osobowych.

Wzorem ubiegłego roku Skwierzyńskie Morsy zapraszają na ciepłą kąpiel w Jeziorze Głębokie podczas 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wbrew pozorom kąpiel w zimnej wodzie nie jest dla człowieka czymś wyjątkowym. Nie są wymagane jakieś niezwykłe przygotowania przed wejściem do wody ani szczególne predyspozycje organizmu – potrzebne jest tylko takie przygotowanie jak przed każdym wysiłkiem rekreacyjno-sportowym. W praktyce kąpiel oznacza łagodne zanurzanie się w wodę oraz krótkie przebywanie w niej.

Liczy się przede wszystkim dobra zabawa oraz pokonanie strachu przed zimną wodą. Ale kto jak nie Wy? Dacie radę! Gramy dla dzieci i bez focha! Zapewniamy świetną zabawę i pozytywne wrażenia :)

Kąpać mogą się zarówno osoby nastoletnie, jak i w podeszłym wieku. Morsami bywają również starsze dzieci, ale te wchodzą do wody na krótko.Podczas morsowania zbierane będą fundusze na w ramach 29. Finału WOŚP.

Pamiętajcie. Pomaganie jest dziecinnie proste :)

MORSOWANIE ZOSTANIE ZORGANIZOWANE Z ZACHOWANIEM WSZELKICH NORM I OBOSTRZEŃ SANITARNYCH!

Kwesta
Sport
Zbiórka
Zdrowie
Rozrywka
Dla dzieci
2021-01-29 18:00:00
ZUMBA dla WOŚP *** ZUMBA for Great Orchestra of Christmas Charity Impreza otwarta lecz konieczna rejestracja przed wydarzeniem Midlands Polish Community Athlone

[POL] BARBARA ALUK ZUMBA-SLIGO serdecznie zaprasza na zajecia ‘Zumba dla WOŚP’! Ponad 10 lat doswiadczenia i zabawa dla calej rodziny GWARANTOWANA – pierwsze 30 minut specjalnie dla dzieci! 29.stycznia, godzina 18:00 na aplikacji ZOOM UWAGA! Aby uczestniczyc w zajeciach i otrzymac pamiatkowy medal, prosimy wplacic 15 euro (60PLN) na E-Skarbonke Sztabu Athlone - https://eskarbonka.wosp.org.pl/lqdyt7 oraz wypelnic karte rejestracyjna do wysylki medalu: https://forms.gle/Xg3uZ5FwhRuBejNR6 Zajecia dla calej rodziny – dzieci i dorosli serdecznie zapraszamy! [ENG] BARBARA ALUK ZUMBA-SLIGO is inviting everyone for ‘Zumba for Great Orchestra of Christmas Charity’ – annual charity event which this year is organised online. She has over 10 years of experience so good fun is GUARANTEED – first 30 mins specifically dedicated for children! 29th January @ 6pm on ZOOM app IF you want to join this event and receive a commemorative medal, please donate 15 euro (60PLN) to E-collection box - https://eskarbonka.wosp.org.pl/lqdyt7 and fill out this registration form to get the medal afterwards: https://forms.gle/Xg3uZ5FwhRuBejNR6 Zumba for all the family – adults and children alike!

Dla dzieci
Sport
Zdrowie
2021-01-29 19:00:00
aukcje na WhatApp Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Polski Sklep ''STOKROTKA'' LTD Taunton

Sztab W Taunton planuje przeprowadzić aukcje rzeczy przekazancyh przez dobroczynców poczawszy oW piatek 29.01.2021 o godzinie 19 czasu angielkiego (20czasu polskiego).Rzeczy zostana przekazane kupujacemy po uwczesnym wplaceniu wylicytowanej kwoty na wirtualna skarbone sztabu.Link do wydarzenia ponizej[ [\https://chat.whatsapp.com/Eco9dm17HuTK4qxe8W7SFC\](https://chat.whatsapp.com/Eco9dm17HuTK4qxe8W7SFC)

Zbiórka
2021-01-29 20:00:00
Koncert w klubie Singlescena Impreza zamknięta - dedykowana określonej społeczności Collegium Śniadeckiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Kraków

W klubie Singlescena zagra zespół ACOUSTIC FREAKS. Koncert będzie nagrywany. Klub zbiera datki dla WOŚP do epuszki. Zapraszamy!

Koncert WOŚP
2021-01-30 00:00:00
X Bieg Orkiestrowy WIRTUALNY Impreza otwarta lecz konieczna rejestracja przed wydarzeniem Fundacja "Biegamy z Sercem" Gliwice

Ze względu na pandemię X Bieg Orkiestrowy odbędzie się tylko WIRTUALNIE.

W dowolny sposób aktywności fizycznej oraz w dowolnym miejscu pomiędzy 30.01.2021 (sobota), a 31.01.2021 (niedziela) należy pokonać minimum 1 km - oczywiście można więcej.

Każdy uczestnik otrzyma przesyłką pamiątkowy medal, a mailem numer startowy - do własnego wydruku.

ZAPISY ZAKOŃCZONE - BRAK MIEJSC!

Wszystkie zebrane środki w ramach akcji, zostaną przeznaczone na rzecz Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w ramach 29. Finału.

Bieg WOŚP
2021-01-30 06:30:00
Przez Czechy dla WOŚP Impreza otwarta lecz konieczna rejestracja przed wydarzeniem Spolek rodičů a přátel Polské školy v Praze, z.s Praha

W przeddzień Finału 30.01.2021 ( sobota), wybieramy się na wyprawę trekingową, do punktu najbardziej na zachód położonego w Czechach. Pomysłodawcy akcji ( Agnieszka Hubert), deklaruja się przy okazji wyprawy wpłacić po 100 kc na WOŚP i będą zachęcać innych uczestników do dobrowolnych wpłat.

"Hen hen na sam zachód Czeskiej Republiki". Zbiórka: 06:30 na hlavním nádraží, skąd o 06:43 jedziemy do miejscowości Aš, a stamtąd treking do punktu najbardziej ma zachód wysuniętego w Czechach i z powrotem, razem 22 km. Z miejscowości As powrót pociągiem po godz. 17, tak że w Pradze będziemy 21:10.

Prosimy o posyłanie zgłoszeń na e-mail: [email protected]

Sport
Zbiórka
Zdrowie
2021-01-30 08:00:00
Zbiórka Leroy Merlin Wołomin Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Miejski Dom Kultury Wołomin

Wolontariusze WOŚP sztabu Wołomin będą kwestować i zbierać pieniążki do puszek WOŚP w godz. 8:00-21:00 na terenie sklepu Leroy Merlin przy ul. Geodetów 2 w Wołominie.

Zbiórka
2021-01-30 08:00:00
Zbiórka Kaufland 2 Wołomin Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Miejski Dom Kultury Wołomin

Wolontariusze WOŚP sztabu Wołomin będą kwestować i zbierać pieniążki do puszek WOŚP w godz. 8:00-19:00 na terenie sklepu Kaufland przy ul. Wileńskiej 49 w Wołominie.

Zbiórka
2021-01-30 08:00:00
Kiermasz WOŚP Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy Żarów

W sobotę 30 stycznia Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy oraz Bajkowe Przedszkole zaprasza na Targowisko Miejskie w Żarowie. Będą tam czekały na Was stoiska z ciastami upieczonymi przez członków Uniwersytetu i rodziców uczniów szkoły, oraz kiermasz prac wykonanych przez uczniów szkoły "Serce dla Serca" oraz serduszka piernikowe, kartki okolicznościowe i kubki orkiestrowe przygotowane przez Bajkowe Przedszkole.

Cały dochód z Kiermaszu WOŚP jest przeznaczony na cel 29 Finału WOŚP - na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Kwesta
2021-01-30 09:00:00
" Na dwa koła jest zawsze pora" - rowerowa przejażdżka dla WOŚP. Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Spolek rodičů a přátel Polské školy v Praze, z.s Praha

Start: godz. 09:00 Promenada im Pawła Adamowicza (Riegrově Sady). Meta: Klárov Długość: 30 km

Opis: Nasz tegoroczny bieg w finale praskiego WOŚP nazwaliśmy im. Pawła Adamowicza, również nasza przejażdżka rowerowa będzie nawiązywać do postaci byłego Prezydenta Gdańska, związanego z WOŚP - startuje bowiem ona na promenadzie jego imienia.

Nasza eskapada rowerowa to 30 km jazdy spokojnym tempem dla każdego. Ma być spokojnie, bezpiecznie, ale ciekawie.

Trasa w całości prowadzić będzie ścieżkami rowerowymi. Po drodze mijać będziemy wiele ciekawych miejsc, przy których warto będzie na Chwile się zatrzymać i poopowiadać o nich, np : Petřínské sady, Strahov.

Sport
Zbiórka
Rozrywka
Edukacyjne
2021-01-30 09:00:00
kwestowanie w Galerii Bałtyckiej Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Rada Dzielnicy Strzyża Gdańsk

Zakupy i wspomaganie szczytnego celu? Jest to możliwe!

Już 30 stycznia 2021 r. wolontariusze ze sztabu WOŚP w gdańskiej dzielnicy Strzyża będą kwestować w Galerii Bałtyckiej! Dzięki współpracy sztabu i centrum handlowego wolontariusze będą zbierać datki wśród klientów Galerii. Dobrowolne datki zasilą cel 29. Finału WOŚP, czyli laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

kwestujący wolontariusze

Kwesta
2021-01-30 09:00:00
Skwer Handlowy TUŻ TUŻ Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Stowarzyszenie HELP PT Piotrków Trybunalski

W dniach 30.01 i 31.01 sztab #3657 WOŚP Piotrków Trybunalski zaprasza na letnią zadymę w środku zimy na Skwer Handlowy TUŻ TUŻ na ul. Wojska Polskiego 137/139 . Zapewniamy mnóstwo atrakcji m.in. kiermasze, wystawę zabytkowych samochodów, foto budkę, baloniarza i wiele wiele więcej. Pieniądze zebrane do puszek kwestujących wolontariuszy na terenie Skweru Handlowego i z kiermaszu w całości zostaną przekazane na cel  29. Finału. POPROSTU NIE MOŻE WAS ZABRAKNĄĆ. Do zobaczenia!

Kwesta
Strefa dla dzieci
Rozrywka
Dla dzieci
2021-01-30 09:00:00
WOŚPowo oddajemy krew. Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Stowarzyszenie HELP PT Piotrków Trybunalski

Jak co roku, podczas finałów WOŚP chcemy przyczynić się do oddawania krwi, łącząc przyjemne z pożytecznym. Z każdym rokiem jest nas coraz więcej i podczas 29. Finału WOŚP nie może nas zabraknąć w Punkcie Poboru Krwi w Piotrkowie Trybunalskim ul. Słowackiego 74.

Akcje rozpoczynamy od 9.00 - 13.00 Widzimy się w niedzielę 30 stycznia 2021. Siema

Pierwsza pomoc
Spotkanie
Zdrowie
Edukacyjne
2021-01-30 09:00:00
Zbiórka na Manhatanie - dzień drugi Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Słupski Ośrodek Kultury Słupsk

Już w weekend przed 29. Finałem WOŚP będzie można spotkać Wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Centrum Handlowym MANHATAN.

Kwesta odbywać się będzie w piątek w godz. 10.00-16.00 oraz w sobotę w godz. 9.00-13.00.

Zachęcamy odwiedzających MANHATAN do zasilenia celu 29. Finału WOŚP.

Tym razem Fundacja będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Kwesta
2021-01-30 09:00:00
KWESTA WOLONTARIUSZY NA TERENIE OBIEKTÓW HANDLOWYCH Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Fundacja "Biegamy z Sercem" Gliwice

Zbiórka Wolontariuszy wyposażonych w identyfikatory, puszki i serduszka WOŚP na terenie poniższych obiektów za zgodą ich zarządców - dyrekcji: 1. P. H. ARENA\, Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1 w Gliwicach 2. C.H. EUROPA CENTRALNA\, ul. Pszczyńska 315 w Gliwicach 3. C.H. AUCHAN\, ul. Rybnicka 207 w Gliwicach

Choć nie zobaczycie naszych twarzy, bo będą w maseczkach, to przywitamy Was orkiestrowym uśmiechem i ciepłem - zapraszamy w godzinach 10:00-19:00.

Kwesta
2021-01-30 09:00:00
Dary dla WOŚP Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu Zamość

Dnia 30 stycznia 2021 r. w godz. 9:00 - 21:00 Sztab Nr 5535 planuje zorganizowanie imprezy pod nazwą "Dary dla WOŚP" w Galerii Handlowej TWIERDZA Zamość. Ze względu na sytuację epidemiologiczną zmuszeni jesteśmy do przeprowadzenia ww. przedsięwzięcia w formie skróconej i okrojonej. Głównym punktem tej imprezy będą informacje dotyczące zbliżającego się finału przekazywane przez radiowęzeł. Pojawią się tam wiadomości na temat licytacji, które sztab przeprowadzi w terminie wcześniejszym. Usłyszymy spot przygotowany przez Fundację (nagrany dla naszego sztabu). Wszelkie rzeczy oraz dary wylicytowane wcześniej wyeksponowane będą w szklanych gablotach. Wszystkich uczestników oraz gości Galerii Handlowej TWIERDZA Zamość zaprosimy na kiermasz "Każdy los gra dla WOŚP". Współorganizatorem imprezy będzie Galeria Handlowa Twierdza w Zamościu. Na imprezę zapraszamy wszystkich ludzi dobrego serca, którzy w tym dniu zechcą wesprzeć nasze działania. Wszystkie środki zebrane w czasie imprezy wesprą cel 29. Finału WOŚP. Zamość gra, bo lubi, pomagamy, bo warto! Każdy grosz jest cenny!

Rozrywka
2021-01-30 09:00:00
Zbiórka w FIMALU Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Słupski Ośrodek Kultury Słupsk

Już w weekend przed 29. Finałem WOŚP będzie można spotkać Wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sklepie FIMAL na ul. Bałtyckiej.

Kwesta odbywać się będzie w sobotę w godz. 9.00-17.00.

Zachęcamy odwiedzających FIMAL do zasilenia celu 29. Finału WOŚP.

Tym razem Fundacja będzie się skupiać na zakupach sprzętu dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Kwesta
2021-01-30 09:00:00
WOŚP Trek 2021 Impreza otwarta dla wszystkich chętnych The Great Orchestra of Polish Hearts Dublin

Podczas 29 Finału chcemy Wam zaproponować alternatywną wersję WOŚP Trek ? W związku z aktualnymi rozporządzeniami odnośnie COVID-19, w Irlandii obowiązuje 5 poziom restrykcji. Oznacza to, że nie można organizować spotkań w terenie. Możliwa jest jedynie indywidualna rekreacja w obrębie 5km od miejsca zamieszkania. Chcemy Was zachęcić do podzielenia się zdjęciami z Waszych spacerów po okolicy. Wiemy, że macie dużo energii i wielkie serca, a wspólnie uda nam się rozszerzyć zasięg WOŚP Trek na całą Irlandię. W tym roku zbiórka pieniędzy odbędzie się do e-skarbonki WOŚP Trek. Wpłaty można dokonać już teraz pod linkiem: http://trek.wosp.ie. Prosimy Was również o zapoznanie i dostosowanie się do aktualnych obostrzeń odnośnie COVID-19 na www.gov.ie. Dbajcie o siebie! W styczniu panują warunki zimowe. Dlatego warto zabrać ze sobą dobre buty, ciepłą czapkę, szalik, rękawiczki, odzież przeciwdeszczową i termos z herbatą. Dla własnego bezpieczeństwa zaopatrzcie się również w mapę, kompas lub GPS. Najlepiej wybrać znaną trasę, aby się nie zgubić.

NAJWAŻNIEJSZE PUNKTY termin:

Trzymajcie się zdrowo na finale z głową! WOŚP Trek Team

Sport
2021-01-30 09:00:00
Zbiórka McDonald 2 w Kobyłce Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Miejski Dom Kultury Kobyłka

Wolontariusze WOŚP sztabu Wołomin będą kwestować i zbierać pieniążki do puszek WOŚP w godz. 9:00-18:00 przy drive thru Restauracji McDonald ul. Nadarzyńska 1 w Kobyłce.

Zbiórka
2021-01-30 09:00:00
Kwesta w Galerii Sarnii Stok (30.01) Impreza otwarta dla wszystkich chętnych V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej Bielsko-Biała

Wolontariusze Sztabu V Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej będą kwestować w sobotę 31 stycznia na ternie Galerii Handlowej Sarni Stok. Kwesta odbędzie się w sposób tradycyjny oraz za pomocą terminali płatniczych.

Zapraszamy Was do naszej kwesty. Wszystkie zebrane środki wesprą cel 29. Finału WOŚP. W tym roku gramy dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Kwesta
Zbiórka
2021-01-30 09:00:00
Chodzieska gra miejska dla WOŚP! Impreza otwarta lecz konieczna rejestracja przed wydarzeniem ZHP Hufiec Chodzież Chodzież

Siema! Jak dobrze wiecie nasz chodzieski sztab WOŚP działa przy Hufcu ZHP w Chodzieży. Jako harcerze i instruktorzy wiele godzin spędzamy na różnego rodzaju grach terenowych, miejskich, rajdach pieszych i wędrówkach. W tym roku chcielibyśmy przekazać Wam cząstkę naszego harcerskiego świata i w związku z tym stworzyliśmy grę miejską, z której wpisowe w całości przeznaczone jest na cel 29. Finału WOŚP

Poniżej garść informacji odnośnie naszej gry miejskiej: 1. Gra odbywa się w sobotę oraz niedzielę\, 30 i 31 stycznia 2021 roku. 2. Trasa ma około 5 km\, spokojnym spacerem zajmie najprawdopodobniej nie więcej niż 2 godziny. 3. Kapitan drużyny dokonuje zgłoszenia przez ankietę Google: https://forms.gle/iQYxM8E9vmcHatsH6 4. Wpłaty wpisowego (min. 10 zł od uczestnika) dokonujemy przez e-skarbonkę sztabu pod linkiem https://eskarbonka.wosp.org.pl/rz8gq8 5. Na adres mejlowy sztabu należy przesłać potwierdzenie dokonania płatności ([email protected].com). 6. W odpowiedzi na wysłane potwierdzenie zgłoszona drużyna otrzyma pakiet materiałów do gry. 7. Na każdym punkcie naszej trasy znajduje się zadanie - po prawidłowym jego rozwiązaniu i odnalezieniu liter uczestnicy układają hasło. 8. Przesłane do nas hasło jest potwierdzeniem udziału w grze\, wszyscy którzy tego dokonają otrzymają drobny upominek oraz wezmą udział w losowaniu nagród głównych\, które przedstawimy w kolejnym poście. Serdecznie zapraszamy do udziału! Nasza gra to świetny pomysł na urozmaicenie weekendowego spaceru ❤

Dla dzieci
Edukacyjne
Rozrywka
2021-01-30 09:00:00
Centrum Handlowe ECHO Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Stowarzyszenie HELP PT Piotrków Trybunalski

W dniach 30.01 i 31.01 sztab #3657 WOŚP Piotrków Trybunalski zaprasza na letnią zadymę w środku zimy do Centrum Handlowego ECHO przy alejach Sikorskiego 13/17. Zapewniamy mnóstwo atrakcji m.in. kiermasze, wystawę zabytkowych samochodów, foto budkę, baloniarza i wiele wiele więcej. Pieniądze zebrane do puszek kwestujących wolontariuszy na terenie Centrum Handlowego i z kiermaszu w całości zostaną przekazane na cel  29. Finału. POPROSTU NIE MOŻE WAS ZABRAKNĄĆ. Do zobaczenia!

Dla dzieci
Rozrywka
Strefa dla dzieci
2021-01-30 09:30:00
Warsztaty Origami dla dzieci - Online Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Manchesterowcy News LTD Salford

Zapraszamy wszystkie dzieci na warsztaty origami z kotem Maggi! Już o 9:30 w sobotę 30 stycznia 2021 Maggi poprowadzi kreatywne zajecia dla dzieci z formowania papieru w przeróżne figury znaną sztuką japońską zwaną Origami.

Warsztaty są w pełni darmowe jednakże event przygotowany jest z myslą o wsparciu Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy i będzie mozna wpłacać datki na specjalna eSkarbonkę przed oraz w trakcie trwania warsztatów. https://eskarbonka.wosp.org.pl/7zdw5t

image

Dla dzieci
2021-01-30 09:50:00
29. Finał WOŚP w Śremie - spacer Nordic Walking w Żabińskich Górach Impreza otwarta dla wszystkich chętnych KRÓWKAmała Brodnica

Finały WOŚP w Śremie zawsze mają kilka sportowych odsłon. Tych, co lubią sobie pospacerować trochę szybszym tempem, i w dodatku z kijkami, zapraszamy w tym roku na marsz nordic walking. Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Brodnickiej, #śremchodzi oraz KRÓWKAmała zapraszają na spacer nordic walking po Żabińskich Górach! Zajęcia poprowadzą instruktorzy Nordic Walking z grupy #śremchodzi! Wydarzenie będzie okazją, by wesprzeć tegoroczny 29. Finał WOŚP! Zbiórka: sobota 30.01 godz. 9:50 parking stacji paliw HAWA w Żabnie długość trasy: ok. 10 km koniec zajęć ok godz. 13:00

Sport
Zdrowie
2021-01-30 10:00:00
BAJKOWE SPOTKANIA W AUCHAN MODLIŃSKA Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Ochotnicza Straż Pożarna Warszawa

ZAPRASZAMY NA WYDARZENIE, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ OD GODZ. 10:00 - 18:00, NA TERENIE PASAŻU  W AUCHAN MODLIŃSKA. NASI WOLONTARIUSZE BĘDĄ KWESTOWAĆ NA RZECZ WOŚP,  PRZEBRANI ZA POSTACIE Z BAJEK. ZA DOBROWOLNY DATEK RZUCONY DO PUSZKI KWESTORSKIEJ, WOLONTARIUSZE BĘDĄ ROZDAWAĆ CUKIERKI, KTÓRE OTRZYMALIŚMY OD SPONSORA. DODATKOWO BĘDZIE TEŻ MOŻNA SOBIE ZROBIĆ  ZDJĘCIE Z BAJKOWĄ POSTACIĄ, ZA DOBROWOLNY DATEK DO PUSZKI WOŚP. ZAPRASZAMY SERDECZNIE WSZYSTKICH, PRZY OKAZJI  ZAKUPÓW MOŻNA WSPOMÓC WOŚP.

Kwesta
2021-01-30 10:00:00
Kwesta wolontariuszy na rzecz 29. Finału WOŚP w Kaufland Sandomierz Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Sandomierskie Centrum Kultury Sandomierz

Na terenie sklepu Kaufland Sandomierz odbędzie się zbiórka pieniężna na rzecz 29. Finału WOŚP. Zbiórka zostanie przeprowadzona przez wolontariuszy z Sandomierskiego Sztabu WÓŚP w godzinach od 10.00 do 17.00. Siedziba Sztabu nr #2484 w Sandomierzu: Sandomierskie Centrum Kultury Rynek 25/26 w Sandomierzu tel. 15 832 29 64 e-mail: [email protected]

Kwesta
2021-01-30 10:00:00
15 bieg "Policz się z cukrzycą" w Barcelonie Impreza otwarta lecz konieczna rejestracja przed wydarzeniem World Class Bcn Language School Barcelona

Kochani po raz pierwszy Sztab WOŚP w Barcelonie organizuje bieg "Policz się z cukrzycą"   Ze względu na obostrzenia wszystkie osoby, które będą chciały wziąć udział w biegu będą podzielone na mniejsze grupy.  Oczywiście możecie biec również indywidualnie Możecie również przebyć ten dystans  5 km(taki jest warunek) idąc, jadąc na rolkach, desce czy rowerze byleby być z nami i aplikacjami kompatybilnymi  Start biegu planowany jest na 10:00 Miejsce zbiórki Sagrada Familia Carrer de la Marina obok Placa de Gaudi koniec biegu przy hotelu "W"Mirador del Mediterrani "W"  Dla pierwszych 3 osób czekają upominki Dla tych osób które nie zdążyły zarejestrować się na platformie SlotMarket prosimy umieszczać datki za pomocą wirtualnej puszki sztabu WOŚP w Barcelonie lub na miejscu startu  (min 5€)  Na wasze relacje i zdjęcia z wydarzenia czekamy na naszych stronych na fb "Sztab WOSP w Barcelonie" i instagramie "WOŚPBarcelona"  Zapraszamy  Sztab WOŚP w Barcelonie Bieg zostanie przeprowadzony zgodnie z aktualnymi obostrzeniami odnośnie Covid-19 !

Bieg WOŚP
2021-01-30 10:00:00
Zbiórka w Hali Pod Wieżą Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Słupski Ośrodek Kultury Słupsk

Już w sobotę przed 29. Finałem WOŚP będzie można spotkać Wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Hali Pod Wieżą. Kwesta odbywać się będzie w godz. 10.00-15.00. Zachęcamy odwiedzających Halę Pod Wieżą do zasilenia celu 29. Finału WOŚP. Tym razem Fundacja będzie się skupiać na zakupach sprzętu dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Kwesta
2021-01-30 10:00:00
Kwesta wolontariuszy na rzecz 29. Finału WOŚP w Stokrotka Supermarket Sandomierz Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Sandomierskie Centrum Kultury Sandomierz

Na terenie Supermarketu Stokrotka w Sandomierzu odbędzie się zbiórka pieniężna na rzecz 29. Finału WOŚP. Zbiórka zostanie przeprowadzona przez wolontariuszy z Sandomierskiego Sztabu WÓŚP w godzinach od 10.00 do 17.00. Siedziba Sztabu nr #2484 w Sandomierzu: Sandomierskie Centrum Kultury Rynek 25/26 w Sandomierzu tel. 15 832 29 64 e-mail: [email protected]

2021-01-30 10:00:00
BAJKOWE SPOTKANIA W LEROY MERLIN MODLIŃNSKA Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Ochotnicza Straż Pożarna Warszawa

ZAPRASZAMY NA WYDARZENIE, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ OD GODZ. 10:00 - 18:00, NA TERENIE PASAŻU W LEROY MERLIN MODLIŃSKA. NASI WOLONTARIUSZE BĘDĄ KWESTOWAĆ NA RZECZ WOŚP,  PRZEBRANI ZA POSTACIE Z BAJEK. ZA DOBROWOLNY DATEK RZUCONY DO PUSZKI KWESTORSKIEJ, WOLONTARIUSZE BĘDĄ ROZDAWAĆ CUKIERKI, KTÓRE OTRZYMALIŚMY OD SPONSORA. DODATKOWO BĘDZIE TEŻ MOŻNA SOBIE ZROBIĆ  ZDJĘCIE Z BAJKOWĄ POSTACIĄ, ZA DOBROWOLNY DATEK DO PUSZKI WOŚP. ZAPRASZAMY SERDECZNIE WSZYSTKICH, PRZY OKAZJI  ZAKUPÓW MOŻNA WSPOMÓC WOŚP.

Kwesta
2021-01-30 10:00:00
Kwesta wolontariuszy na rzecz 29. Finału WÓŚP w Galerii Królewskiej w Sandomierzu Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Sandomierskie Centrum Kultury Sandomierz

Na terenie Galerii Królewskiej w Sandomierz odbędzie się zbiórka pieniężna na rzecz 29. Finału WOŚP. Zbiórka zostanie przeprowadzona przez wolontariuszy z Sandomierskiego Sztabu WÓŚP w godzinach od 10.00 do 17.00. Siedziba Sztabu nr #2484 w Sandomierzu: Sandomierskie Centrum Kultury Rynek 25/26 w Sandomierzu tel. 15 832 29 64 e-mail: [email protected]

2021-01-30 10:00:00
Wośpowe serduszko do twoich drzwi Impreza otwarta lecz konieczna rejestracja przed wydarzeniem Polski Sklep ''STOKROTKA'' LTD Taunton

Wospowe serduszko to inicjatywa Wolontariuszy naszego sztabu , aby tradycji stało się za dość i   wolontariusze dotarli  ze serduszkami do wszystkich tak aby duch orkiestry mimo trudnego okresu zagral w kazdym sercu . Nasze wydarzenie kierujemy do wszystkich rodaków w naszej okolicy . Stworzymy wydarzenie na facebooku . Stworzymy forme w ktorej rodzina X podajaca swoj adres jednoznacznie zglosi chęć aby nasz wolontariusz to wlasnie do ich skrzynki na listy wrzucił koperte z serduszkami. Udzial jest dobrowolny i calkowicie darmowy . Do wiadomosci wszystkich zostanie udostepiony link do Sztabowej skarbony Sztabu oraz to e skarbonek wolontariuszy  gdzie wrzut przyslowiowego grosza zostanie idywidualna sprawa naszych rodakow . My wolontariusze chcemy w bezpieczny sposob tylko i wylacznie w towarzystkie naszych domownikow dojsc do wszystkich rodakow i "kewstowac " chodz w taki sposob.

2021-01-30 10:00:00
BAJKOWE SPOTKANIA W ELEKTROWNI POWIŚLE Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Ochotnicza Straż Pożarna Warszawa

ZAPRASZAMY NA WYDARZENIE, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ OD GODZ. 10:00 - 18:00, NA TERENIE PASAŻU W ELEKTROWNI POWIŚLE. NASI WOLONTARIUSZE BĘDĄ KWESTOWAĆ NA RZECZ WOŚP,  PRZEBRANI ZA POSTACIE Z BAJEK. ZA DOBROWOLNY DATEK RZUCONY DO PUSZKI KWESTORSKIEJ, WOLONTARIUSZE BĘDĄ ROZDAWAĆ CUKIERKI, KTÓRE OTRZYMALIŚMY OD SPONSORA. DODATKOWO BĘDZIE TEŻ MOŻNA SOBIE ZROBIĆ  ZDJĘCIE Z BAJKOWĄ POSTACIĄ, ZA DOBROWOLNY DATEK DO PUSZKI WOŚP. ZAPRASZAMY SERDECZNIE WSZYSTKICH, PRZY OKAZJI  ZAKUPÓW MOŻNA WSPOMÓC WOŚP.

Kwesta
2021-01-30 10:00:00
Morsowanie dla WOŚP w Pradze Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Spolek rodičů a přátel Polské školy v Praze, z.s Praha

Morsowanie  w sztucznym jeziorze Džbán - Divoká Šárka. W ramach "aktywnego WOŚP", który będzie częścią naszego praskiego finału, zapraszamy na wspólne morsowanie, w sztucznym Jeziorze Džbán, z pięknymi widokami na rezerwat przyrody Divoká Šárka - wyglądający jak dolina Tatr Zachodnich w miniaturce.

W naszym morsowaniu może wziąć udział każdy, niezależnie od doświadczenia w morsowaniu, czy jego braku.

Świetna zabawa, oczywiście z głową ! Rozgrzewać się będziemy ciepła herbata wprost z termosów, która będziemy pić z retro kubków metalowych - pomalowanych w motywy WOŚP.

Sport
Spotkanie
Zbiórka
Zdrowie
Rozrywka
2021-01-30 10:00:00
Janki grają z WOŚP Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Szczep 110 WDHiGZ Janki

Jak co roku dzień przed finałem w Centrum Handlowym Janki odbędzie się zbiórka pieniędzy na rzecz 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zagramy dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Kwesta odbędzie się w godz. 10:00 - 21:00 za zgodą Dyrekcji CH Janki. Kwestować będą uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Ładach.

Kwesta
2021-01-30 10:00:00
Impreza zamknięta Decathlon-Kwesta na rzecz WOŚP Impreza zamknięta - dedykowana określonej społeczności Szkoła Podstawowa im.Janusza Korczaka Piaseczno

Zbiórka pieniędzy przez młodzież za zgodą Dyrekcji Decathlon w godz. od 10:00 - 16:00 na rzecz Fundacji WOŚP. Zbiórka będzie miała miejsce pod opieką wychowawców, którzy będą nadzorowali jej przebieg. Grupa będzie się składała z około 30 wolontariuszy + 30 osób naklejających serduszka. Jednym słowem od godz. 10-13 kwestować będzie 30 osób i od godz.13 do 16 kolejne 30 osób. Po czym nastąpi liczenie pieniędzy i przekazanie ich Fundacji WOŚP.

Kwesta
2021-01-30 10:00:00
Kwilcz gra z WOŚP Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Stowarzyszenie Nasz Kwilcz Kwilcz

Dnia 30 stycznia w godzinach od 10:00 do 15:00 nasz  wolontariusz pojawi się w sklepie Chata Polska wraz ze swoją puszką. Podczas waszej wrzutki do puszki lub płatności  terminalem płatniczym oprócz serduszka zostanie wręczony wam bilecik uprawniający do odbioru nagrody. Nagrodą będą niespodzianki przekazane przez lokalne firmy .Serdecznie zapraszamy.

Zbiórka
2021-01-30 10:00:00
Impreza zamknięta - Kaufland Piaseczno Impreza zamknięta - dedykowana określonej społeczności Szkoła Podstawowa im.Janusza Korczaka Piaseczno

Zbiórka pieniędzy przez młodzież za zgodą Dyrekcji Decathlon w godz. od 10:00 - 16:00 na rzecz Fundacji WOŚP. Zbiórka będzie miała miejsce pod opieką wychowawców, którzy będą nadzorowali jej przebieg. Od godz. 10 -13 będzie kwestowało 8 osób tj. 4 pary wolontariusz+ osoba naklejająca serduszko, od godz. 13 -16 taka sama liczba osób, po czym dokonamy komisyjnego otwarcia puszek, przeliczenia pieniędzy i przekazania ich Fundacji WOŚP.

Kwesta
2021-01-30 10:00:00
Bieg. Policz się z cukrzycą Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Świdwiński Ośrodek Kultury Świdwin

15. Bieg "Policz się z cukrzycą" tym razem całkowicie odmiennej wirtualnej w formule. Sam decydujesz o miejscu i trasie biegu. Dystans o minimalnej długości 5 km pokonać możesz w dowolnej formie ... byleby przy użyciu własnych mięśni i z uśmiechem na twarzy. Wyraź swoją solidarność z diabetykami.

Zapisz się na Bieg WOŚP "Policz się z cukrzycą", a za datki zebrane przy rejestracji zostaną zakupione pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Uczestników, który zapiszą się na imprezę, prosimy o uiszczenie opłatę startowej min. 50 PLN. Każdy kto prześle nam zgłoszenie na adres [email protected] otrzyma pakiet startowy a po zakończeniu i udokumentowaniu biegu (screen aplikacji) otrzyma medal okolicznościowy. Pakiety i medale zostaną dostarczone na adres podany podczas rejestracji.

Bieg WOŚP
2021-01-30 10:00:00
Impreza zamknięta - Designer Outlet Warszawa Impreza zamknięta - dedykowana określonej społeczności Szkoła Podstawowa im.Janusza Korczaka Piaseczno

Zbiórka pieniędzy przez młodzież za zgodą Dyrekcji Decathlon w godz. od 10;00 - 16;00 na rzecz Fundacji WOŚP. Zbiórka będzie miała miejsce pod opieką wychowawców, którzy beda nadzorowali jej przebieg. Grupa będzie sie składała z około 40 wolontariuszy w Prach osoba z identyfikatorem + osoba naklejająca serduszko. Grupa młodzież podzielona będzie na połowę.Część młodzieży będzie kwestowała od 10-13;00 a pozostała część od 13;00-16;00.PO czym nastąpi komisyjne liczenie pieniędzy i przekazanie ich fundacji WOŚP.Koordynacja - Bożena Karpińska

Kwesta
2021-01-30 10:00:00
AUCHAN - Okęcie gra z WOŚP Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Szczep 110 WDHiGZ Warszawa

Już drugi rok, dzień przed finałem, w AUCHAN - Okęcie odbędzie się zbiórka pieniędzy na rzecz 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zagramy dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Kwesta odbędzie się w godz. 10:00 - 21:00 za zgodą kierownictwa AUCHAN. Kwestować będą uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 87 z Okęcia.

Zbiórka
2021-01-30 10:00:00
BAJKOWE SPOTKANIA W LEROY MERLIN JANKI Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Ochotnicza Straż Pożarna Janki

WYDARZENIE ODBĘDZIE SIĘ OD GODZ 10;00 - 18;00 , NA TERENIE PASAŻU HANDLOWEGO LEROY MERLIN JANKI. NASI WOLONTARIUSZE BĘDĄ PRZEBRANI ZA POSTACIE Z BAJEK.   ZA DOBROWOLNY DATEK RZYCONY DO PUSZKI KWESTORSKIEJ, WOLONTARIUSZE BĘDĄ ROZDAWAĆ CUKIERKI, KTÓRE OTRZYMALIŚMY OD SPONSORA. DODATKOWO BĘDZIE TEŻ MOŻNA SOBIE ZROBIĆ  ZDJĘCIE Z BAJKOWĄ POSTACIĄ, ZA DOBROWOLNY DATEK DO PUSZKI WOŚP.

Kwesta
2021-01-30 10:00:00
Spotkanie z bohaterami bajek Impreza otwarta dla wszystkich chętnych GOK Filia Mazańcowice Bałkan

Zapraszamy dzieci i dorosłych na spotkanie z super bohaterami z bajek (Myszką Minnie, Królewną Śnieżką, Smokiem Wawelskim). Spotkania przy Przedszkolu Niebieski Balonik w Mazańcowicach. Będzie można zrobić pamiątkowe zdjęcie, poznać bohaterów bajek, przybić im piątkę :) Wydarzenie wspomaga zbiórkę na 29 finał WOŚP. Więcej informacji w Przedszkolu Niebieski Balonik w Mazańcowicach (43-391 Mazańcowice 934).

Dla dzieci
2021-01-30 10:00:00
BAJKOWE SPOTKANIA W AUCHAN URSYNÓW Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Ochotnicza Straż Pożarna Warszawa

ZAPRASZAMY NA WYDARZENIE, KTÓRE  ODBĘDZIE SIĘ OD GODZ. 10:00 - 18:00, NA TERENIE PASAŻU HANDLOWEGO AUCHAN URSYNÓW. NASI WOLONTARIUSZE BĘDĄ KWESTOWAĆ NA RZECZ  WOŚP,  PRZEBRANI ZA POSTACIE Z BAJEK. ZA DOBROWOLNY DATEK RZUCONY DO PUSZKI KWESTORSKIEJ, WOLONTARIUSZE BĘDĄ ROZDAWAĆ CUKIERKI, KTÓRE OTRZYMALIŚMY OD SPONSORA. DODATKOWO BĘDZIE TEŻ MOŻNA SOBIE ZROBIĆ  ZDJĘCIE Z BAJKOWĄ POSTACIĄ, ZA DOBROWOLNY DATEK DO PUSZKI WOŚP. ZAPRASZAMY SERDECZNIE WSZYSTKICH, PRZY  OKAZJI  ZAKUPÓW MOŻNA WSPOMÓC WOŚP

Kwesta
2021-01-30 10:00:00
FINAŁOWA A(U)KCJA CATERINGOWA Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Biblioteka Polska w Amsterdamie Amsterdam

Kochani, zapraszamy Was do zamawiania naszych wośpowych zestawów tradycyjnych polskich potraw i napojów.

Otóż mamy kilkadziesiąt pakietów z robionymi specjalnie dla nas na tę okazję potrawami, tymi, które zwykle można było podczas naszych koncertów konsumować. Chcemy je rozdać naszym darczyńcom. Tak, właśnie rozdać. I jeszcze przywieźć do Was domu! Dysponujemy następującymi pakietami:

- pierogi

- gołąbki

- bigos polski

- zestaw „przekąska” (pajda chleba\, domowy smalec\, kiełbaska\,\, ogórek kiszony)

- polskie ciacho na deser

Każdy zestaw, to duża, solidna porcja jedzenia. I do każdego dodana zostanie niespodzianka płynna dla osób powyżej 18 lat? (albo sok, do wyboru).

Są dwa warunki, które trzeba spełnić, by „załapać się” na tę rozkosz dla podniebienia:

- musisz mieszkać na terenie Amsterdamu\, Haarlemu lub Aalsmeer

- musisz zadeklarować\, jaką kwotę wrzucasz do puszki

Tak, tak, potrawy, wraz z niespodzianką, dostarczone zostaną do domu! Nominalna wartość pakietu wyceniona jest na 10 euro, ale to tylko tak orientacyjnie: można zadeklarować jakąkolwiek kwotę. Można też zdecydować się na więcej pakietów. Dostarczymy pakiet(y) tym osobom, które zadeklarują najwyższe kwoty. Chodzi wszak o szczytny cel i odrobinę zabawy!

Oferty – z podaniem jakiej potrawy dotyczy, ilości pakietów oraz zadeklarowanej kwoty prosimy składać:

mailowo, na  adres amsterdamskiego Sztabu: [email protected]

na grupie WhatsApp, klikając w poniższy link: https://chat.whatsapp.com/DOcOykB3Z5u6MwxuU6tZpK

najpóźniej do 28-go stycznia 2021.

Ilość pakietów jest (bardzo) ograniczona; decydować będzie kwota, ale i kolejność nadsyłania.

Planujemy rozwożenie pakietów w sobotę, 30-go stycznia i niedzielę 31 stycznia. Będziemy się kontaktować z tymi, którzy wygrają tę licytację.

Pokażmy, że mimo Covidu-19 wciąż jesteśmy solidarni i wciąż jesteśmy hojni!

Dziękujemy serdecznie naszym partnerom Biosmaak oraz Pierogi Factory za przekazanie pysznych polskich potraw na ten cel!!!

Strefa Gastro
2021-01-30 10:00:00
BAJKOWE SPOTKANIA W ARKADII Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Ochotnicza Straż Pożarna Warszawa

ZAPRASZAMY NA WYDARZENIE, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ OD GODZ. 10:00 - 18:00, NA TERENIE PASAŻU  W CENTRUM HANDLOWYM  ARKADIA. NASI WOLONTARIUSZE BĘDĄ KWESTOWAĆ NA RZECZ WOŚP,  PRZEBRANI ZA POSTACIE Z BAJEK. ZA DOBROWOLNY DATEK RZUCONY DO PUSZKI KWESTORSKIEJ, WOLONTARIUSZE BĘDĄ ROZDAWAĆ CUKIERKI, KTÓRE OTRZYMALIŚMY OD SPONSORA. DODATKOWO BĘDZIE TEŻ MOŻNA SOBIE ZROBIĆ  ZDJĘCIE Z BAJKOWĄ POSTACIĄ, ZA DOBROWOLNY DATEK DO PUSZKI WOŚP. ZAPRASZAMY SERDECZNIE WSZYSTKICH, PRZY OKAZJI  ZAKUPÓW MOŻNA WSPOMÓC WOŚP.

Kwesta
2021-01-30 10:00:00
BAJKOWE SPOTKANIA W GALERIA WILEŃSKA Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Ochotnicza Straż Pożarna Warszawa

ZAPRASZAMY NA WYDARZENIE, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ OD GODZ. 10:00 - 18:00, NA TERENIE PASAŻU  W CENTRUM HANDLOWYM  GALERIA WILEŃSKA. NASI WOLONTARIUSZE BĘDĄ KWESTOWAĆ NA RZECZ WOŚP,  PRZEBRANI ZA POSTACIE Z BAJEK. ZA DOBROWOLNY DATEK RZUCONY DO PUSZKI KWESTORSKIEJ, WOLONTARIUSZE BĘDĄ ROZDAWAĆ CUKIERKI, KTÓRE OTRZYMALIŚMY OD SPONSORA. DODATKOWO BĘDZIE TEŻ MOŻNA SOBIE ZROBIĆ  ZDJĘCIE Z BAJKOWĄ POSTACIĄ, ZA DOBROWOLNY DATEK DO PUSZKI WOŚP. ZAPRASZAMY SERDECZNIE WSZYSTKICH, PRZY OKAZJI  ZAKUPÓW MOŻNA WSPOMÓC WOŚP.

Kwesta
2021-01-30 11:00:00
WOŚPOWE MORSOWANIE w TUCZNIE Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Zespół Placówek Oświatowych w Tucznie Tuczno

Zapraszamy na pierwsze wośpowe morsowanie w Tucznie. Zbiórka o godzinie 11 na kompleksie sportowym przy szkole, rozgrzewka i o 11:45 wejście do jeziora. Podczas morsowania będziemy zbierać pieniądze do puszki WOŚP. Wszystkie środki zebrane w trakcie wydarzenia zasilą cel. 29. Finału.

Sport
Spotkanie
Zbiórka
Zdrowie
2021-01-30 11:00:00
Loteria orkiestrowa - PRL - Portadown Impreza otwarta dla wszystkich chętnych "Cooltura" Polish Community Centre Portadown

Podczas naszego 29 finału Wośp, Sklep "PRL"' w Portadown, oprócz posiadania naszej puszki stacjonarnej, sklep organizuje loterię,  która odbędzie się30 stycznia od godziny 11:00 do 15:00. Tego dnia i tylko w w/w godzinach, podczas waszej wrzutki do puszki oprócz serduszka zostanie wręczony wam bilecik na loterię. Nagrodą będzie kosz smakołyków sponsorowany przez sklep "PRL" Zapraszamy 9.jpg

Zbiórka
2021-01-30 11:00:00
Streeamig Impreza otwarta lecz konieczna rejestracja przed wydarzeniem Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce Lubawka

Chciałam zgłosić imprezę zamkniętą dzień przed Finałem WOŚP tzn. 30.01.2021. Impreza obejmuje turniej streemingowy w grę League of Legends. Każdy uczestnik turnieju będzie mógł wpłacić dowolną kwotę na rzecz WOŚP na eSkarbonkę utworzoną przez Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce. Każdy uczestnik biorący udział robi to we własnym domu, a całe wydarzenie relacjonowane będzie na żywo na stronie Facebooka Domu Kultury w Lubawce.

Rozrywka
2021-01-30 11:00:00
Loteria orkiestrowa - Bravo Max - Portadown Impreza otwarta dla wszystkich chętnych "Cooltura" Polish Community Centre Portadown

Podczas naszego 29 finału Wośp, Sklep "Bravo  Max"' w Portadown, oprócz posiadania naszej puszki stacjonarnej, sklep organizuje stoisko  orkiestrowe oraz loterię,  która odbędzie się 30 stycznia od godziny 11:00 do 15:00. Tego dnia i tylko w w/w godzinach, podczas waszej wrzutki do puszki oprócz serduszka zostanie wręczony wam bilecik na loterię. Nagrodą będą kosze smakołyków oraz tort sponsorowany przez sklep. Zapraszamy 7.jpg

Zbiórka
2021-01-30 11:00:00
Wygrywamy "spacer po zdrowie" Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Gminny Ośrodek Kultury w Smołdzinie Czołpino

WYGRYWAMY "Spacer po zdrowie"  Nasze działania będą oparte na kwestowaniu wolontariuszy tylko w terenie razem z OchotniczymWOŚBUSEM. Zaplanowaliśmy 30 stycznia 2021 r w godz. 11.00 – 13.00 zorganizować na plaży w Czołpinie „Spacer dla zdrowia”. Każdy ze spacerowiczów będzie miał możliwość w mobilnym Siemashopie znajdującym się w „Ochotniczym WOŚBUSIE” nabyć za wrzut do puszki, rzeczy przekazane od darczyńców. Wszystkie zebrane środki w czasie wydarzenia zasilą cel 29. Finału WOŚP.

Sport
2021-01-30 11:00:00
Studio WOŚP FOCUS Impreza otwarta dla wszystkich chętnych Stowarzyszenie Przyjaciół "Mam Sąsiada" Piotrków Trybunalski

W Focus Mall będziemy już w sobotę a tam wystawa aut, możliwość zrobienia sobie zdjęć na ściance finałowej z ekipą Stowarzyszenia Fotograficznego Kreatywni. Na terenie obiektu będą obecni wolontariusze z puszkami oraz dodatkowe atrakcje stolikowe, dzięki, którym wszyscy możemy wesprzeć cel 29. Finału. Wyświetlany będzie przygotowany wcześniej film jako zapowiedź naszych sztabowych licytacji obecnych na Allegro. Wszystkie środki zebrane w trakcie wydarzenia zasilą cel. 29. Finału. W tym roku gramy dla oddziałów dziecięcej laryngologii, oto laryngologii i diagnostyki głowy. 

Rozrywka
2021-01-30 11:00:00
Stoisko orkiestrowe - Prosto z wędzarni Impreza otwarta dla wszystkich chętnych "Cooltura" Polish Community Centre Belfast

Stoisko orkiestrowe będzie usytuowane w sklepie "Prosto z Wędzarni " w Belfaście, 359 Woodstock Road, 30.01.2021 - od 11:00 do 15:00. Na miejscu będą dostępne produkty sponsorowane przez sklep, jak również inne gadżety. Przy stoisku spotkacie Państwo naszego wolontariusza z puszką,  który podczas waszej wrzutki do puszki oprócz serduszka wręczy wam bilecik na loterię. Nagrodą będzie kosz smakołyków ufundowany przez sklep. Zapraszamy 4.jpg

Zbiórka
2021-01-30 11:00:00
Stoisko orkiestrowe - Karolina Shop - Belfast Impreza otwarta dla wszystkich chętnych "Cooltura" Polish Community Centre Belfast

Stoisko orkiestrowe będzie usytuowane w sklepie "Karolina Shop" w Belfaście przy 264 Newtownards Road - 30.01.2021 - od 11:00 do 15:00 Na miejscu będą dostępne produkty sponsorowane przez sklep, jak również ciasta na sprzedaż od Gosi Cake oraz inne gadżety. Przy stoisku spotkacie Państwo naszego wolontariusza z puszką,  który podczas waszej wrzutki do puszki oprócz serduszka wręczy wam bilecik na loterię. Nagrodą będzie kosz smakołyków ufundowany przez sklep. Zapraszamy 5.jpg

Zbiórka
2021-01-30 11:00:00
Stoisko orkiestrowe - Karolina Shop - Ballymena Impreza otwarta dla wszystkich chętnych "Cooltura" Polish Community Centre Ballymena

Stoisko orkiestrowe będzie usytuowane w sklepie "Karolina Shop" w Ballymenie - 30.01.2021 - od 11:00 do 15:00 Na miejscu będą dostępne produkty sponsorowane przez sklep, jak również inne gadżety. Przy stoisku spotkacie Państwo naszego wolontariusza z puszką,  który podczas waszej wrzutki do puszki oprócz serduszka wręczy wam bilecik na loterię. Nagrodą będzie kosz smakołyków ufundowany przez sklep. Zapraszamy