Do 32. Finału WOŚP pozostało
52 dni
Fundacja
Patrol

Pokojowy Patrol ponownie na Maratonie Warszawskim!

2023-09-25 19:25:00


Kilka godzin działania, ale też kilka tygodni przygotowań - Pokojowy Patrol po raz kolejny włączył się w organizację Maratonu Warszawskiego!fot. Marcin ZaradniakW realizację 45. edycji biegu - dokładnie zabezpieczenie trasy i wsparcie zawodników -  zaangażowało się 125 wolontariuszy Pokojowego Patrolu, których aktywność koordynowało 5 liderów. Czerwone i żółte koszulki spotkać można było w różnych lokalizacjach na trasie, a szczególnym momentem, zgodnie z tradycją, była chwila przekraczania linii mety ramię w ramię z ostatnim uczestnikiem biegu. 

 

 Działania w terenie zawsze poprzedza odprawa, fot. Marcin Zaradniak


 


To już 18. rok współpracy Fundacji WOŚP z Fundacją Maraton Warszawski
i kolejna okazja dla Pokojowego Patrolu do wykorzystania wiedzy i umiejętności zdobytych podczas szkoleń w Szadowie-Młyn, festiwalu Pol'and'Rock czy Finału WOŚP.   

Ekipa Pokojowego Patrolu na Maratonie Warszawskim w 2023 roku, fot. Marcin Zaradniak

 


Dziękujemy Fundacji Maraton Warszawski za kolejną okazję do wspólnych działań, a wszystkich tych, którzy chcieliby dołączyć do tzw. czerwonych koszulek zapraszamy do udziału w szkoleniach Pokojowego Patrolu - najbliższe już w październiku

 
POKAŻ PODOBNE
2023-09-24 12:00:00

Polskie Sztaby znów się spotkały!

Dziwnów nad Morzem Bałtyckim stał się miejscem trzeciego już Ogólnopolskiego Zjazdu Sztabów WOŚP. Przedstawiciele lokalnych ośrodków organizujących Finały spotkali się w sobotę, 23 września, by wymienić doświadczeniami i symbolicznie wkroczyć w przygotowania do 32. zbiórki.

2023-09-19 11:42:28

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Chcesz być na bieżąco z tym, co dzieję się w Fundacji WOŚP? Dołącz do naszego newslettera! To doskonały sposób, aby regularnie otrzymywać najnowsze informacje i ciekawostki prosto z serca naszej działalności!

2023-09-21 14:15:07

WOŚP łączy serca – dosłownie!

WOŚP łączy serca – dosłownie! 16 września Gosia i Kazimierz zrealizowali swoje marzenie wylicytowane podczas 31. Finału WOŚP – wzięli ślub, którego udzielił im Wójt Tarnowa Podgórnego – Tadeusz Czajka.

2023-10-05 19:35:00

Dołącz do Patrolu w tym sezonie!

Bez wolontariuszy Pokojowego Patrolu ciężko wyobrazić sobie wydarzenia organizowane przez Fundację WOŚP - Finały, Pol'and'Rock Festival i wiele akcji realizowanych pomiędzy nimi. Zapraszamy na kolejny sezon szkoleń Pokojowego Patrolu! Dołącz do naszej ekipy!