Deklarowana kwota: 92 143 798 PLN
Podczas 27. Finału zebraliśmy:
175 938 717 PLN
Ósma edycja - zgłoszone szkoły

2 etap

 

Żeby sprawdzić czy Twoja szkoła przeszła do następnego etapu - kliknij na nazwę Waszej miejscowości. Powodzenia! 

woj. łódzkie
  • Działoszyn

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Raciszynie - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Łubnice

    Szkoła Podstawowa im. Armii gen. Andersa - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Białaczów

    Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Zduńska-Wola
    • Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza - szkoła przeszła do 2 etapu
    • Szkoła Podstawowowa nr 7 im. Wł. Broniewskiego  - szkoła przeszła do 2 etapu
  • Rafałówka

    Szkoła Podstawowa Specjalna w Rafałówce - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Tomaszów Mazowiecki

    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 8 - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Bedlno

    Szkoła Podstawowa im. Bohaterów walk nad Bzurą  - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Wiśniowa Góra

    Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Głuchów

    Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka - szkoła przeszła do 2 etapu

woj. kujawsko-pomorskie
  • Janikowo

    Szkoła Podstawowa w Janikowie - szkoła przeszła do 2 etapu - szkoła zakwalifikowała się do finału konkursu i zajęła 1. miejsce

  • Aleksandrów Kujawski

    Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich - szkoła przeszła do 2 etapu 

  • Wąpielsk

    Szkoła Podstawowa w Półwiesku Małym - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Bydgoszcz

    Szkoła Podstawowa nr 20 im.Ks.Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego z Oddziałami Integracyjnymi - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Boniewo

    Zespół Szkół w Boniewie Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziemi Kujawskiej - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Osiek nad Wisłą

    Zespół Szkół w Osieku nad Wisłą - szkoła nie przeszła do 2 etapu  

  • Kościelec

    Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej - szkoła nie przeszła do 2 etapu 

  • Koszalin

    Szkoła Podstawowa nr 5 im. Unicef - szkoła nie przeszła do 2 etapu 

woj. lubelskie
  • Tarnawka

    Szkoła Podstawowa w Hucie Tarnowskiej - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Biała Podlaska

    Szkoła Podstawowa nr 2 - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Zalesie

    Szkoła Podstawowa w Berezówce - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Niedźwiada

    Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Niedźwiadzie - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Chełmiec

    Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa Nowoczesnych Technologii i Języków Obcych "Arka" - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Łęczna

    Szkoła Podstawowa nr 2 im.Tadeusza Kościuszki - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Lublin

    Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi - szkoła przeszła do 2 etapu - szkoła zakwalifikowała się do finału konkursu i zajęła 5. miejsce

  • Tomasz Lubelski

    Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi - szkoła nie przeszła do 2 etapu 

woj. lubuskie
  • Kamień Wielki

    Szkoła Podstawowa im.Orła Białego - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Gorzów Wlkp.

    Szkoła Podstawowa nr 14 Specjalna - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Witnica

    Szkoła Podstawowa w Dąbroszynie - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Gubin

    Szkoła Podstawowa nr 2 im 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich - szkoła przeszła do 2 etapu - szkoła zakwalifikowała się do finału konkursu i zajęła 6. miejsce

  • Zagań

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im.11 Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Szprotawa

    Szkoła Podstawowa im.K. Makuszyńskiego w Wiechlicach - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Wschowa

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Boh. Westerplatte  - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Międzyrzecz

    Szkoła Podstawowa nr 4  - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Kostrzyn nad Odrą

    Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej - szkoła nie przeszła do 2 etapu

woj. dolnośląskie
  • Chocianów

    Szkoła Podstawowa w Chocianowie - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Radków

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wambierzycach - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Wrocław

    Szkoła Podstawowa nr 84 - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Olszyna

    Szkoła Podstawowa nr 1  - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Bukowice

    Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Głogów

    Szkoła Podstawowa nr 3 im. Noblistów Polskich - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Chocianów

    Szkoła Podstawowa - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Złoty Stok

    Szkoła Podstawowa im T. Kościuszki - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Krotoszyce

    Szkoła Podstawowa im. Jana Wyżykowskiego - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Lublin

    Szkoła Podstawowa Zielona Szkoła - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Legnica

    Szkoła Podstawowa nr 7 im.K.I. Gałczyńskiego - szkoła nie przeszła do 2 etapu 

  • Stary Łom

    Szkoła Podstawowa w Starym Łomie - szkoła nie przeszła do 2 etapu 

woj. małopolskie
  • Dobra

    Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im.Marii Konopnickiej - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Trzebinia

    Szkoła Podstawowa nr 8 im Jana Pawła II - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Chełmiec

    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Specjalnymi im M. Kopernika - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Czchów

    Zespół Szkoł i Przedszkola w Domosławicach - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Kraków
    • Szkoła Podstawowa nr 132 im. św.Benedykta z Nursji - szkoła przeszła do 2 etapu
    • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 158 im.prof. Juliana Aleksandrowicza - szkoła przeszła do 2 etapu 
    • Szkoła Podstawowa nr 65 im. Czesława Janczarskiego - szkoła przeszła do 2 etapu
  • Byszyce

    Szkoła Podstawowa w Byszycach - szkoła przeszła do 2 etapu - szkoła zakwalifikowała się do finału konkursu i zajęła 3. miejsce

  • Stróże
    • Szkoła Podstawowa im.ks. Jana Balickiego - szkoła przeszła do 2 etapu
    • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej - szkoła przeszła do 2 etapu
  • Tylmanowa

    Zespół Szkolno-Przedszkolny im. mjra Henryka Sucharskiego - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Kamionka Wielka

    Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Maków Podhalański

    ZS Szkoła Podstawowa nr 1 - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Andrychów

    Szkoła Podstawowa nr 5 - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Wagonowice

    Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Wagonowicach - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Morawice

    Szkoła Podstawowa im. kpt.pil.M. Medweckiego - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Brzesko

    Publiczna Szkoła Podstawowa w Jasieniu - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Muchówka

    Szkoła Podstawowa w Muchówce - szkoła nie przeszła do 2 etapu 

woj. mazowieckie
  • Stroniec

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki - szkoła przeszła do 2 etapu

    Publiczna Szkołą Podstawowa im Ks. Kazimierza Kniedziałowskiego - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Warszawa
    • Szkoła Podstawowa nr 103 - szkoła przeszła do 2 etapu
    • Szkoła Podstawowa nr 353 im. "Wielkich odkrywców" - szkoła przeszła do 2 etapu
    • Szkoła Podstawowa nr 277  - szkoła przeszła do 2 etapu
    • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 120 - szkoła przeszła do 2 etapu
    • Szkoła Podstawowa nr 169 im. Orła Białego - szkoła przeszła do 2 etapu
    • Szkoła Podstawowa nr 356 im. Ryszarda Kaczorowskiego - szkoła nie przeszła do 2 etapu 
    • Szkoła Podstawowa nr 313 im. Polskich Odkrywców - szkoła przeszła do 2 etapu
    • Szkołą Podstawowa nr 128 - szkoła przeszła do 2 etapu
  • Zakrzew

    Publiczna Szkoła Podstawowa im Jana Kochanowskiego - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Nowa Sucha

    Szkoła Podstawowa im.Ks. Jana Twardowskiego - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Radom
    • Publiczna Szkołą Podstawowa nr 14 Integracyjna im.Jana Pawła II - szkoła przeszła do 2 etapu
    • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34  - szkoła przeszła do 2 etapu
    • Publiczna Szkołą Podstawowa nr 20 im. Obrońców Pokoju - szkoła przeszła do 2 etapu
  • Michałówka - Garwolin

    Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Michałówce - szkoła przeszła do 2 etapu - szkoła zakwalifikowała się do finału konkursu i zajęła 7. miejsce

  • Murarzewo

    Szkoła Podstawowa Specjalna w Murarzewie - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Krzesk

    Niepubliczna Szkołą Podstawowa w Izdebkach-Kosnach - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Baniacha

    Szkoła Podstawowa w Baniosze - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Otwock

    Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego  - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Celestynów

    Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Polskich dzieci Syberyjskich - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Piastów

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Szydłowiec

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Długosiodło

    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Blochach - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Siedlce

    Szkoła Podstawowa nr 8 - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Radzymin

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. księżnej Eleonory Czartoryskiej - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Słupno

    Szkołą Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w Słupnie - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Kosów Lacki

    Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Kosów

    Niepubliczna Szkoła Podstawowa DA VINCI  - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Smardzew

    Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego  - szkoła nie przeszła do 2 etapu 

woj. opolskie
  • Krapkowice

    Publiczna Sportowa Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka - szkoła przeszła do 2 etapu

    Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3  - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Dobrodzień

    Zespół Placówek Edukacyjnych - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Zdzieszowice

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Murów

    Publiczna Szkoła Podstawowa w Murowie - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Leśnica

    Szkoła Podstawowa im. Obrońców Góry Chełmskiej - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Głogówek
    • Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Racławicach
    • Szkoła Podstawowa nr 4
  • Cisek

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Roszowickim Lesie - szkoła nie przeszła do 2 etapu 

  • Kamień Śląski

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Dziergowice

    Szkoła Podstawowa im.Alfonsa Zgrzabnioke - szkoła nie przeszła do 2 etapu 

woj. podkarpackie
  • Rudnik nad Sanem

    Publiczna Szkoła Podstawowa w Kopkach - szkoła przeszła do 2 etapu - szkoła zakwalifikowała się do finału konkursu i zajęła 13. miejsce

  • Pikulice

    Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Tyrawa Wołowska

    Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Wróblik Szlachecki

    Szkoła Podstawowa w Bziance - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Sanok

    Szkoła Podstawowa nr 8 - szkoła przeszła do 2 etapu

    Szkoła Podstawowa w Trepczy - szkoła przeszła do 2 etapu - szkoła zakwalifikowała się do finału konkursu i zajęła 9. miejsce

    Szkoła Podstawowa nr 6 - szkoła nie przeszła do 2 etapu 

  • Lesko

    Szkoła Podstawowa Fundacji Elementarz - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Rzeszów
    • Szkoła Podstawowa nr 5 im Bohaterów 27 P.P. - szkoła przeszła do 2 etapu
    • Zespół Szkół Muzycznych  nr 2 im. Wojciecha Kilara - szkoła przeszła do 2 etapu
  • Duńkowice

    Szkoła Podstawowa w Duńkowicach - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Brzozów

     

    • Szkoła Podstawowa nr 1 im.prof.Wł. Szafera  - szkoła przeszła do 2 etapu
  • Miejsce Piastowe

    Szkoła Podstawowa w Łożanach - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Sanok

    Szkoła Podstawowa nr 6 - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Zmiennica
    • Szkoła Podstawowa - szkoła przeszła do 2 etapu - szkoła zakwalifikowała się do finału konkursu i zajęła 8. miejsce
woj. podlaskie
  • Białystok
    • Szkoła Podstawowa nr 5 im Władysława Broniewskiego - szkoła przeszła do 2 etapu
    • Szkoła Podstawowa nr 34 im.gen.Józefa Zachariasza Bema - szkoła przeszła do 2 etapu
  • Wasilków

    Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta - szkoła przeszła do 2 etapu - szkoła zakwalifikowała się do finału konkursu i zajęła 4. miejsce

  • Hajnówka

    Szkoła Podstawowa nr 2 im Władysława Jagiełły - szkoła przeszła do 2 etapu - szkoła zakwalifikowała się do finału konkursu i zajęła 2. miejsce

woj. pomorskie
  • Ugoszcz

    Szkoła Podstawowa w Ugoszczy - szkoła przeszła do 2 etapu - szkoła zakwalifikowała się do finału konkursu i zajęła 15. miejsce

  • Kolbudy

    Zespół Kształcenia i Wychowania w Lublewie - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Gdańsk
    • Szkoła Podstawowa nr 14 im. ks.G.Piramowicza - szkoła przeszła do 2 etapu
    • Szkoła Podstawowa nr 47 im. Kaszubskiej Brygady WOP  - szkoła przeszła do 2 etapu
    • Szkoła Podstawowa im. prof. Jerzego Sanpa nr 86 - szkoła nie przeszła do 2 etapu
  • MIastko

    Szkoła Podstawowa im.ks.Prałata Zdzisława Jastrzębiec Paszkowskiego - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Potęgowo

    Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Pruszcz Gdański

    Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej  - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Tczew

    Prywatna Szkoła w Tczewie - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Choczewo

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ciekocinie - szkoła przeszła do 2 etapu

woj. śląskie
  • Bielsko-Biała
    • Szkoła Podstawowa nr 20 im. Jerzego Kukuczki - szkoła przeszła do 2 etapu
    • Szkoła Podstawowa nr 28 im.gen. Józefa Kustronia - szkoła przeszła do 2 etapu
    • SP nr 13 im. Władysława Jagiełły - szkoła przeszła do 2 etapu
  • Bogumiłek

    Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. J.Brzechwy w Bogumiłku - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Częstochowa
    • Szkoła Podstawowa nr 33 im. Marii Kownackiej - szkoła przeszła do 2 etapu
    • Szkoła Podstawowa nr 38 im. Ludwika Zamenhofa - szkoła przeszła do 2 etapu
    • Zespół Szkół Społecznych nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego  - szkoła przeszła do 2 etapu
    • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka  - szkoła przeszła do 2 etapu
  • Koziegłowy

    Szkoła Podstawowa Gniazdów - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Jasienica

    Zespół Szkolno-Przedszkolny  im. Tadeusza Kościuszki - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Chorzów

    Szkoła Podstawowa nr 15 im.Konstantego Wolnego - szkoła przeszła do 2 etapu - szkoła zakwalifikowała się do finału konkursu i zajęła 11. miejsce

  • Brenna

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stefana Żeromskiego - szkoła przeszła do 2 etapu - szkoła zakwalifikowała się do finału konkursu i zajęła 14. miejsce

  • Bytom
    • Szkoła Podstawowa nr 54 - szkoła przeszła do 2 etapu
    • Szkoła Podstawowa nr 9 im. Adama Mickiewicza - szkoła przeszła do 2 etapu
  • Kłobuck

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Kroczyce

    Szkoła Podstawowa Fundacji "Elementarz" - szkoła przeszła do 2 etapu 

  • Piekary Śląskie

    Miejska Szkoła Podstawowa nr 11 - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Zabrze

    Szkoła Podstawowa nr 38 Specjalna - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Sosnowiec

    Szkoła Podstawowa nr 18 - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Panki

    Szkoła Podstawowa im Stanisława Staszica w Aleksandrowie - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Ruda Śląska

    Szkoła Podstawowa nr 11 Specjalna im. Świętego Jana Pawła II 

  • Wojkowice

    Szkoła Podstawowa nr 3 - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Poraj

    Szkoła Podstawowa im Kazimierza Wlk. - Szkoła Podstawowa nr 6 - szkoła przeszła do 2 etapu

woj. świętokrzyskie
  • Górno

    Szkoła Podstawowa w Bęczkowie im. Piotra Ściegiennego - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Oksa

    Szkoła Podstawowa - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Ostrowiec Świętokrzyski

    Zespół Szkół Publicznych  - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Radkowice-Kolonia

    Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wandy Pomianowskiej - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Ożarów

    Zespół Szkół Ogólnokształcących im.Edwarda Szylki - szkoła przeszła do 2 etapu - szkoła zakwalifikowała się do finału konkursu i zajęła 10. miejsce

  • Chęciny

    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Sw. Jana Pawła II  - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Stepocice

    Szkoła Podstawowa w Stepocicach  - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Bolechowice

    Zespół Placówek Oświatowych im. Pierwszej Kompanii Kadrowej - szkoła przeszła do 2 etapu

woj. warmińsko-mazurskie
  • Galwiecie

    SP w Galwieciach - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Kolno

    Szkoła Podstawowa przy Publicznym Specjalnym Katolickim Ośrodku Edukacyjno-Wychowawczym - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Boże

    Szkoła Podstawowa w Bożem - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Rogóż

    Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Jagiełły - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Giżycko

    Szkoła Podstawowa nr 1 - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Kisielice

    Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im.H.Sienkiewicza - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Kisielice

    Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im.H.Sienkiewicza - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Tolkmicko

    Zespół Szkolno-Przedszkolny - szkoła przeszła do 2 etapu

woj. wielkoposkie
  • Stawiszyn

    Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pola - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Krotoszyn

    Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Margonin

    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Ostrów Wielkopolski

    Szkoła Podstawowa nr 11 im.Mirosława Ferica - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Przedecz

    Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego  - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Koźmin Wielkopolski

    Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Poznań
    • Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 "Dębinka"  - szkoła przeszła do 2 etapu - szkoła zakwalifikowała się do finału konkursu i zajęła 12. miejsce
    • Zespół Szkół nr 111 w Poznaniu - szkoła przeszła do 2 etapu 
  • Pleszew

    Zespół Szkół Publicznych  - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Stare Miasto

    Szkoła Podstawowa im.prof. Zbigniewa Religi - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Dąbie

    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Rogoźno

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Olimpijczyków Polskich - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Kaczory

    Szkoła Podstawowa Dziembowo - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Chwałkowo Kośc.

    Szkołą Podstawowa im. Powstańców Wlkp. - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Grodzisk Wielkopolski

    Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Olimpijczyków - szkoła nie przeszła do 2 etapu  

woj. zachodniopomorskie
  • Choszczno

    Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Stargard
    • Niepubliczna Szkoła Podstawowa Uśmiech - szkoła przeszła do 2 etapu
    • Szkoła Podstawowa Specjalna - szkoła przeszła do 2 etapu
  • Szczecin
    • Szkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami Integracyjnymi - szkoła przeszła do 2 etapu
    • Szkoła Podstawowa nr 59 - szkoła przeszła do 2 etapu
  • Łobez

    Szkoła Podstawowa nr 2 im Mikołaja Kopernika w Łobzie - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Pyrzyce

    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leonida Teligi - szkoła przeszła do 2 etapu

  • Kalisz Pomorski

    Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego - szkoła przeszła do 2 etapu

  • MIelno

    Szkoła Podstawowa im. Leonida Teligi - szkoła przeszła do 2 etapu

Zobacz też