Do 29. Finału WOŚP pozostało
111 dni
Finały

Aukcje trwają do połowy lutego!

2017-01-19 17:05:13

Tego jeszcze nie było! Na liczniku orkiestrowych aukcji jest już ponad 6 i pół miliona złotych! 

 

- Gitara elektro-akustyczna Micka Jaggera marki Kramer

Gitara pochodzi z prywatnej kolekcji Micka Jaggera. Gitara była wykorzystywana przez Jaggera w trackie prac nad piosenkami do filmu „Alfie” i albumu The Rolling Stones „A Bigger Bang”. Utwór „Old Habits Die Hard” Micka Jaggera i Dave’a Stewarta skomponowany do filmu „Alfie” w 2004 r. zdobył statuetkę Złotego Globa dla najlepszej piosenki.

Płyta wierzchnia pudła rezonansowego wykończona w stylu ”Sunburst” i podpisana czarnym markerem. Tył pudła w kolorze wiśniowym. Gryf z motywami w kształcie diamentów. Posiada oryginalny futerał wyściełany pluszem. Dołączona fotografia Micka Jaggera z gitarą oraz dodatkowe informacje.

Gitara Micka Jaggera

 

- Zaproszenie na paryski pokaz YSL i wspólne zdjęcia z Anją Rubik

Anja Rubik zaprasza do świata mody! Zdobądź podwójne zaproszenie na najbardziej oczekiwany podczas Paris Fashion Week pokaz Yves Saint Laurent, który odbędzie się 28 lutego w Paryżu. Na backstage'u poznasz osobiście projektanta Anthony Vaccarello! Dodatkowo Anja zaprasza też na backstage sesji zdjęciowej do prestiżowego magazynu oraz wspólne zdjęcie, przed którym czeka Cię profesjonalny make-up i przygotowanie fryzury zrealizowane przez team Anji Rubik. Taka modowa kumulacja nie powtórzy się! Licytuj już teraz.

 

Paryski pokaz z Anją Rubik

 

- Unikalna fotografia przedstawiająca ciekłe kryształy w powiększeniu

Ciekłe kryształy to związki chemiczne łączące w sobie cechy cieczy oraz krystalicznych ciał stałych. Dzięki swoim niezwykłym właściwościom znalazły zastosowanie w rejestrowaniu i obrazowaniu niepokojących zmian w piersi i zostały wykorzystane w innowacyjnym polskim urządzeniu Braster do samodzielnego badania piersi.

Zdjęcie zostało wydrukowane na wysokiej jakości szkle. Intensywne barwy i bajeczne kształty tworzą małe dzieło sztuki. Fotografia będzie piękną ozdobą nowoczesnego salonu lub biura. Zdjęcie zostało wykonane mikroskopem w laboratorium Braster.

Autor: Marcin Trzyna. Wymiary: 100x70 cm.

Fotografia kryształów

 

 - Twoja twarz na karcie nowej gry twórców Wiedźmina

 

Licytujesz   możliwość umieszczenia   zdjęcia   twojej   twarzy   na   jednej   z   kart   w   najnowszym   tytule   studia,   grze   GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana. Niniejsza aukcja to niepowtarzalna okazja, by zostać jednym z bohaterów lub bohaterek GWINTA! Możesz stać się częścią ilustracji karty, którą być może pokochają (lub będą się jej obawiać!) gracze z całego świata! Zobacz zwiastun gry tutaj. Więcej informacji o grze znajdziesz na www.playgwent.com.

Karta do gry twórców Wiedźmina z Twoją twarzą

 

- Dzień na skiturach ze Staszkiem Karpielem-Bułecką

Taki dzień to marzenie dla każdego miłośnika skiturów. I taki niezapomniany dzień będzie można spędzić ze Staszkiem Karpielem-Bułecką! Lider zespołu Future Folk, sportowiec pochodzący z najbardziej znanego rodu na Podhalu. Kilkugodzinna wyprawa w Tatry dla 2 osób w towarzystwie Staszka to gwarantowana przygoda pełna wyzwań, anegdot i humoru. Termin wyprawy do uzgodnienia ze zwycięzcą aukcji. Trasa wyprawy dostosowana do aktualnie panujących warunków w Tatrach. Wspólny obiad w jednym z tatrzańskich schronisk. Dla zachęty Staszek na skiturach w materiał dla Dzień Dobry TVN.

Dzień na skiturach

 

- Grafika Marty Frej

 Od Marty Frej otrzymaliśmy grafikę komputerową „JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BĘDZIE NORMALNIE”. Zapraszamy do licytacji!

Grafika Marty Frej

 

- Książka "Rozmowy z Dalajlamą" z autografem jego Świętobliwości

Książka "Rozmowy z Dalajlamą. O życiu, szczęściu i przemijaniu". Opatrzona autografem Jego Świętobliwości. Książka została podpisana przez przywódcę duchowego Tybetu w czasie jego wizyty w stolicy Dolnego Śląska w ramach odchodów Europejskiej Stolicy Kultury 2016 i przekazana Rafałowi Dutkiewiczowi, prezydentowi Wrocławia. Będzie ona unikatową pozycją w domowej biblioteczce oraz wspaniałą pamiątką wizyty Jego Świętobliwości.

 

 

- Udział w audycji Jurka Owsiaka "Zaraz będzie ciemno" na antenie Antyradia

Przedmiotem licytacji jest udział w radiowej audycji Jerzego Owsiaka ZARAZ BĘDZIE CIEMNO na antenie Antyradia. Zwycięzca aukcji będzie miał możliwość wyboru 10 utworów spośród wszystkich pozycji emitowanych w dotychczasowych odcinkach ZBC w Antyradiu i w uzgodnionym terminie, jako gość audycji, zaprezentuje je na antenie.

 "Moja audycja Zaraz Będzie Ciemno nadawana jest w Antyradiu w każdy poniedziałek od godziny 20:00 do 22:00. Jej treścią jest muzyka z woodstockowych scen, rozgrzana do czerwoności przez publiczność, która entuzjastycznie potrafi przyjąć każdego artystę. W audycji ZARAZ BĘDZIE CIEMNO poczujecie stuprocentowy klimat tego niezwykłego festiwalu, a doskonałe nagrania umiejscowią Was pośród kilkusettysięcznej publiczności wsłuchanej w te niezwykłe dźwięki." -Jurek.

Udział w audycji radiowej Jurka Owsiaka

 

- Kasirysik od Kasi Gandor

"Jestem byłą modelką, a obecną studentką biotechnologii, pasjonatką nauki, merytorycznych dyskusji i puchatych kotków. Popełniłam ten blog, ponieważ chciałam stworzyć w internecie miejsce przeznaczone dla inteligentnych kobiet, które w sieci szukają nie tylko treści i rozrywki na wysokim poziomie, ale również śmiesznych obrazków i bogatych mężów. Poza tym interesuję się wszystkim, co da się umieścić pod mikroskopem, ćwiczę z Chodakowską, dużo czytam i przesiaduję w laboratorium." - Katarzyna Gandor 

Wymiary: 30 x 21 cm  

Kasirysik

 

- Modowy dzień z Jessicą Mercedes

"Kochani, w tym roku chciałam przekazać na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dzień ze mną! Co można wylicytować w tym pakiecie?

1.Udział w filmie na YouTube w moim cyklu - ubieram swoją obserwatorkę, gdzie pomalujemy Cię i uczeszemy z profesjonalistami, a ja wystylizuję Cię w najnowsze modowe trendy :) Makijaż wykona Marta Iwanska @DoktorMakeUp

2. Wieczorem zabiorę Cię na pokaz mody jednego z najlepszych modowych projektantów (możesz sobie wybrać pokaz, czy to będzie Robert Kupisz, Lukasz Jemioł, MMC lub inni...:), zapraszam Cię jako osobę towarzyszącą, pierwszy rząd i super zabawa gwarantowana :)

3. Po pokazie możesz zmyć swój makijaż słynną rękawiczką do demakijażu tylko za pomocą wody - by GLOV, na której autograf zostawiła sama Kim Kardashian na naszym spotkaniu podczas szkolenia w Dubaju :)

4. Nocleg i dojazd jest oczywiście po mojej stronie na terenie Polski. Zapraszam do licytowania!" 

Dzień z Jessicą Mercedes

 

- Mikrofon Kamila Bednarka

Do zdobycia jest mikrofon, który towarzyszył przy powstawaniu utworów Kamila Bednarka i ich aranżach. Przegrał wiele prób i koncertów.

Mikrofon Kamila Bednarka

 

- Fotografia Magdaleny Różczki - ambasadorki marki Braster z autografem

Fotografia została wykonana w trakcie sesji zdjęciowej do kampanii marketingowej urządzenia Braster - innowacyjnego urządzenia do samodzielnego badania piersi przez kobiety w domu. Fotografia ma wymiary 61x91 cm i jest oprawiona w elegancką ramkę z pleksi. 

Fotografia Magdaleny Różczki z autografem

 (amm)

 

POKAŻ PODOBNE
2020-09-16 09:30:58

Ogłaszamy 55. Konkurs Ofert

Ponownie będziemy kupować sprzęt medyczny dla polskich szpitali. Tym razem będą to wyroby medyczne przeznaczone dla oddziałów neurologicznych i neurochirurgicznych.

2020-08-28 15:00:00

Przygotuj się do nowego roku z warsztatami ASP

Rozpocznij rok szkolny z nową wiedzą, dzięki warsztatom Akademii Sztuk Przepięknych. Obejrzyj retransmisję wybranych warsztatów m.in. z zakresu: zdrowia, ekologii, kultury, psychologii i rozwoju osobistego, praw człowieka czy edukacji globalnej, które odbyły się online w ramach 26. Pol'and'Rock Festival ONLINE - Najpiękniejszej Domówki Świata.

2020-07-09 11:45:43

Przekazaliśmy karetkę neonatologiczną do Szpitala w Szczecinie

10 lipca pod siedzibą Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przekazaliśmy karetkę do Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "Zdroje".

2020-09-15 09:40:00

29. Finał WOŚP – czas start!

Mimo pandemii i wiążących się z nią zmian, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ponownie rozbrzmi na całym świecie, by zbierać środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń medycznych. 29. Finał WOŚP odbędzie się 10 stycznia, a już 5 października ruszy rejestracja sztabów.

Zobacz też