Deklarowana kwota 32. Finału: 175 426 813 PLN
Na koncie mamy już:
172443698 PLN
Finały

Aukcje wciąż trwają!

2024-02-02 11:39:51

Jeszcze aż przed tydzień, do 9 lutego, możecie wystawiać wyjątkowe przedmioty i licytować w charytatywnych aukcjach Allegro dla WOŚP! Już teraz kwota deklarowana w ponad 250 tysiącach aukcji to blisko 33 miliony złotych!

aukcje.wosp.org.pl

 

Ekipa Allegro dla 32. Finale WOŚP, fot. Paweł Krupka

 

Znani i lubiani wystawiają

Wśród tegorocznych aukcji możecie znaleźć wiele aukcji wystawionych przez aktorów, muzyków, artystów, polityków! Dziękujemy wszystkim, którzy się na to zdecydowali. 

 

Mecz w Badmintona z Dawidem Podsiadło

Dawid Podsiadło w ramach finałowych aukcji zaprasza na wspólną grę w Badmintona. Licytowany trening odbędzie się w uzgodnionym terminie w 2024 roku w klubie Kahuna w Warszawie. Aukcja trwa jeszcze tylko do poniedziałku, 5 lutego.

 

 

Pierścień Miss Polski

Miss Polski 2023 Angelika Jurkowianiec przekazała na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy coś, co stanowi dla niej ogromną wartość sentymentalną – złoty pierścień sygnowany znakiem Miss Polski z koroną. Pierścień zostanie wręczony zwycięzcy aukcji na wcześniej zaaranżowanym spotkaniu z Miss Polski. Aukcja trwa to środy – 7 lutego!

 

 

Jurek Owsiak poleca

Jurek Owsiak, dyrygent naszej Orkiestry, jest wielkim fanem finałowych aukcji i zawsze przekazuje na nie moc wyjątkowych przedmiotów, a także licytuje w aukcjach, które najbardziej wpadną mu w oko. 

 

Zestaw znaczków pocztowych z 13. Finału WOŚP

Jurek Owsiak przekazał na finałową aukcję zestaw znaczków pocztowych z 13. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Znaczek o nominale 1,30 zł został wydany 6 stycznia 2005 roku przez Pocztę Polską S.A. z okazji XIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aukcja trwa do piątku – 9 lutego.

 

 

Wspólna podróż po Warszawie

Jurek Owsiak przekazał również na aukcję możliwość udziału we wspólnej podróży po Warszawie z opowieściami i „biwakowym” poczęstunkiem w ustalonym wspólnie czasie, najlepiej pewnego ciepłego, miłego dnia. Aukcja trwa do piątku – 9 lutego.

 

 

Aukcje Sztabów WOŚP

Swoje aukcje wystawiają również co roku Sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! 

 

Zostań dyrektorem Manufaktury na jeden dzień!

Sztabu #4131 Łódź Manufaktura przekazał na aukcję możliwość zostania dyrektorem łódzkiej Manufaktury. Zwycięzca będzie miał możliwość spędzenia dnia z zespołem Biura Dyrekcji Manufaktury i przekonania się, kto i w jaki sposób zarządza jedną z najważniejszych atrakcji turystycznych miasta. Aukcja trwa do niedzieli – 4 lutego!

 

 

Dzień z Państwową Strażą Pożarną w Warszawie

Sztab #6121 wystawił na aukcję niepowtarzalne spotkanie w jednostkach organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej w stolicy. Aukcja trwa do piątku – 9 lutego.

 

 

Sztuka więzienna

Swoje dary i jedyne w swoim rodzaju dzieła sztuki mogli także przekazywać na aukcje osadzeni z zakładów karnych. 

 

Papierowa szkatułka + kalendarz WOŚP

Na licytację trafia pięknie, precyzyjnie wykonane pudełko, szkatuła, wykonana przez Piotra z zakładu karnego w Płocku. To już kolejny raz, kiedy Piotr wspomaga Orkiestrę; jego prace regularnie pojawiają się na naszych aukcjach i zawsze cieszą się sporym zainteresowaniem. W zestawie kalendarz na rok 2024 z podpisem Jurka Owsiaka.

 

 

Rysunek – Konstytucja

Na nasze finałowe aukcje trafił również rysunek Łukasza SIX Szustaka. Łukasz to stały darczyńca orkiestrowych licytacji i twórca sztuki więziennej. Za każdym razem przekazuje niesamowite prace, które wnoszą optymizm w nasze aukcje. W tej pracy pokazuje, czym tak naprawdę jest Konstytucja.

 

POKAŻ PODOBNE
2023-12-13 11:59:43

Dołącz do wolontariuszy 32. Finału WOŚP!

Minął miesiąc, od kiedy zaczęliśmy zapisy na wolontariat 32. Finału WOŚP. Liczba chętnych wolontariuszy przekracza nasze oczekiwania, ale wciąż mamy miejsce dla Ciebie! W tym roku, 28 stycznia, będziemy grać dla oddziałów pulmonologicznych. Sprawdź, jak możesz do nas dołączyć.

2023-11-27 14:26:16

Kto zagra na koncercie 32. Finału WOŚP?

Jurek Owsiak w swojej autorskiej audycji „Zaraz Będzie Ciemno” w Antyradio ogłosił pierwszych artystów, którzy zagrają na finałowym koncercie, który odbędzie się 28 stycznia 2024 roku na błoniach PGE Narodowego!

2023-12-04 14:30:16

Start finałowych aukcji Allegro!

To już 24. rok naszego wspólnego grania z Allegro! Dzisiaj ruszyła możliwość licytowania i wystawiania najróżniejszych przedmiotów, a kwota z ich sprzedaży wesprze cel 32. Finału WOŚP!

2023-12-06 10:54:15

Najlepszy prezent z SiemaShop!

Dzisiaj Mikołajki, a Święta Bożego Narodzenia zbliżają się coraz większymi krokami. Grudzień pełen jest okazji do obdarowywania swoich najbliższych. Zobacz, jakie wyjątkowe prezenty możesz znaleźć w SiemaShopie!