Do 32. Finału WOŚP pozostały
122 dni
Fundacja

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

2023-09-19 09:42:28

 

Chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się w Fundacji WOŚP? Dołącz do naszego newslettera! To doskonały sposób, aby regularnie otrzymywać porcję najnowszych informacji i ciekawostek prosto z serca naszej działalności! 

 

Studio 31. Finału WOŚP, fot. Marcin Michoń

 

Dlaczego warto się zapisać?

 

Aktualności prosto z serca Fundacji

Dzięki subskrypcji, szybko dowiesz się o najnowszych wydarzeniach, planach i naszych sukcesach!

 

Konferencja prasowa w USWPS, fot. Łukasz Widziszowski

 

Bliskość i zaangażowanie

Będziesz mógł lepiej poczuć ducha WOŚP, zrozumieć, czym żyjemy na co dzień, jakie są nasze wyzwania, ale też zwycięstwa!

 

Centrum Komunikacji WOŚP podczas 31. Finału, fot. Łukasz Widziszowski

 

Transparentność

Zawsze stawiamy na przejrzystość. Chcemy, żebyś wiedział jakie akcje prowadzimy, jak wykorzystujemy zebrane środki (co do grosza!) i jakie efekty przynosi Twoje wsparcie!

 

Zapisz się teraz!

 

Spodziewaj się maila z solidną porcją Fundacyjnych wieści co dwa tygodnie!

 

Nie czekaj! Dołącz do grona tych, którzy chcę być na bieżąco z tym, co dzieję się w naszej Fundacji. Bądź z nami, śledź nasze wiadomości. Twoje zainteresowanie i wsparcie są dla nas bezcenne!

 

Siema!

Adam z Fundacji WOŚP

 

  

POKAŻ PODOBNE
2023-09-28 15:15:55

Światowy Dzień Serca dniem pięknych wspomnień!

Z okazji Światowego Dnia Serca, cofamy się w czasie, by przypomnieć pierwsze dźwięki naszej Wielkiej Orkiestry. To historia o wielkich sercach najmłodszych, które zainspirowały narodziny Fundacji WOŚP.

2023-09-25 17:25:00

Pokojowy Patrol ponownie na Maratonie Warszawskim!

Aż 130 członków Pokojowego Patrolu włączyło się w organizację Maratonu Warszawskiego, który odbył się w minioną niedzielę. To już 18. rok współpracy Fundacji WOŚP z organizatorami tej dużej biegowej imprezy.

2023-09-21 12:15:07

WOŚP łączy serca – dosłownie!

WOŚP łączy serca – dosłownie! 16 września Gosia i Kazimierz zrealizowali swoje marzenie wylicytowane podczas 31. Finału WOŚP – wzięli ślub, którego udzielił im Wójt Tarnowa Podgórnego – Tadeusz Czajka.

2023-09-09 12:35:00

Światowy Dzień Pierwszej Pomocy 2023!

9 września świętujemy Światowy Dzień Pierwszej Pomocy! Zdobywanie wiedzy i umiejętności w zakresie czynności ratujących życie ma ogromne znaczenie nie tylko w sytuacjach kryzysowych, ale także w codziennych zdarzeniach.