Na koncie mamy:
281879118,07 PLN
Fundacja
Finały

Finałowe miasteczko rusza już jutro!

2024-01-26 18:00:00

 

Już w sobotę od godziny 10:00 na błoniach PGE Narodowego będzie na Was czekać moc ciekawych aktywności. Wielbiciele planszówek i dobrej zabawy będą mogli dołączyć do rozgrywek w grze Pol’and’Rock albo ułożyć giga puzzle Trefl. Wśród wyjątkowych finałowych atrakcji trzeba także wspomnieć o stanowisku Mennicy Polskiej, gdzie każdy będzie mógł wybić własną monetę. 

 

Przepis na idealny sobotni odpoczynek z WOŚP!

 

Odwiedźcie strefę partnerów WOŚP już w sobotę i nakręćcie się z nami na Finał – dosłownie! Przepiękna karuzela przygotowana przez markę Lovela czeka na miłośników wesołej zabawy. Po krótkiej przejażdżce możecie poczęstować się rozgrzewającymi napojami, które przygotują nasi sponsorzy. Aromat kawy Lavazza pozwoli Wam poczuć klimat la dolce vita! 

 

Prawdziwe zmarzluchy znajdą swój azyl w strefie Liptona, gdzie będą mogli napić się pysznej, gorącej herbaty na podgrzewanej ławeczce! Atmosferę będzie też rozgrzewać strefa ciepła Viessman, w której będą na Was czekać atrakcje dla całej rodziny. 

 

Karuzela Lovela fot. Marcin Zieliński

 

Magiczny klimat Wielkiej Orkiestry

 

W niesamowitą aurę wprowadzi Was mBank, który w tym roku po raz pierwszy zaprasza na Diabelski Młyn. Dajcie namówić się na przejażdżkę! Jesteśmy pewni, że jedno spojrzenie na mieniącą się tysiącem światełek panoramę finałowego terenu na błoniach PGE Narodowego z Warszawą w tle pozwoli Wam w pełni poczuć klimat 32. Finału WOŚP. 

 

Do swojego stanowiska zaprasza Was także nasz główny partner medialny – TVN Warner Bros. Discovery, który zorganizował strefę spotkań z gwiazdami. Wpadnijcie się przywitać, zbić piątkę z celebrytami i prawdziwie poczuć to, że gramy ze wszystkimi dla wszystkich!

 

Zadbajmy razem o zdrowie!

 

Warto w ten weekend zadbać także o swoje zdrowie. Zapraszamy Was do przychodni WOŚP i Znanego Lekarza, gdzie będziecie mogli wykonać, na przykład, badania spirometryczne. Na stoisku Najsłodszych będziecie mogli z kolei zbadać poziom cukru we krwi.

 

W namiocie Ratujemy i Uczymy Ratować nasi instruktorzy chętnie nauczą lub przypomną, jak należy udzielać pierwszej pomocy! Zajrzyjcie tam koniecznie. Liczymy na ochotników małych i dużych! 

 

Na terenie finałowego miasteczka będą też obecne służby mundurowe, które w tym roku znów grają z nami! Przedstawiciele wojska i policji czekają na Was w swoich strefach, gdzie przygotowali mnóstwo atrakcji. Skorzystajcie z wyjątkowej okazji, by przyjrzeć się z bliska ich pracy. Jak sami powtarzają – w ten weekend, tak jak i przez cały rok, działają dla Was! 

 

Ratujemy i Uczymy Ratować fot. Dominik Malik

 

Gramy ze wszystkimi dla wszystkich do końca świata i o jeden dzień dłużej! 

POKAŻ PODOBNE
2024-01-22 17:49:39

Tarnowo Podgórne - Legimi ponownie zaprasza do akcji czytania i słuchania dla WOŚP

Podobnie jak w poprzednich latach Legimi włącza się w działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem udostępnionych zostało bezpłatnie 20 synchrobooków ®.

2024-01-26 15:30:00

Sztaby odliczają już ostatnie godziny do Finału!

Rozpoczęcie Letniej Zadymy w Środku Zimy już za kilka chwil. A to oznacza, że już za moment w Sztabach na całym świecie będzie się działo! Sprawdźcie sami, gdzie i jak zagramy razem 28 stycznia 2024 roku.

2024-01-21 22:30:56

Ostrowiec Świętokrzyski - 32.Finał WOŚP - GRAMY!

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zapraszamy na koncert plenerowy i w klubie muzycznym, 7 Biegu "Policz się z cukrzycą, morsowanie. Wykręcimy rowerami wirtualne serce. Oj będzie się działo!

2024-01-23 08:16:00

W piątek podsumujemy przygotowania!

W piątek, 26 stycznia, oficjalnie podsumujemy przygotowania do 32. Finału WOŚP. Zachęcamy do bycia z nami online!