Na cel 30. Finału zebraliśmy już
23 067 857 PLN
Finały

Gramy dla wszystkich

2022-01-12 13:14:24

 

 

Na warszawski Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 30 stycznia serdecznie zapraszamy wszystkich, jednak dla naszego wspólnego bezpieczeństwa ustalamy następujące zasady.

 

 

Studio Finału WOŚP przy Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, fot. Łukasz Widziszowski

 

 

W studio telewizyjnym 30. Finału WOŚP wszystkich (naszych gości, artystów, ekipy realizujące transmisję i publiczność odwiedzającą studio) obowiązywać będą szybkie testy na koronawirusa. W studio telewizyjnym obowiązywać będzie też nakaz noszenia maseczki.  

 

Postanowiliśmy zrezygnować z wydarzenia w przestrzeni otwartej i finałowy koncert zorganizować w ogromnym namiocie, który stanie obok naszego studia telewizyjnego. Występy artystów nie ulegną zmianie – zaczniemy o 13:40 od koncertu happysad, a pożegnamy się o 22:00 po koncercie zespołu LemON. Wszystkich tych, którzy posiadają Unijny Certyfikat Covid, zapraszamy do studia koncertowego. Ci, którzy certyfikatów nie posiadają, będą mogli na miejscu poddać się szybkim testom na obecność koronawirusa – po uzyskaniu negatywnego wyniku testu też zapraszamy na koncert. W celu zapewnienia Wam poczucia bezpieczeństwa i aby dopełnić wszystkich formalności związanych z organizacją takiego wydarzenia, będziemy regulować możliwość wejścia do studia w miarę wolnych miejsc. Ze względu na obowiązujące wytyczne, będziemy prosić uczestników o zachowanie bezpiecznego dystansu i zasłanianie ust i nosa odpowiednią maseczką. O możliwości rezerwacji darmowej wejściówek do studia koncertowego będziemy informować już wkrótce. 

 

 

 

Z ogromną uwagą przyglądamy się sytuacji covidowej w kraju. Jest dla nas niezwykle ważnym i absolutnie priorytetowym, abyśmy wszyscy, my organizatorzy, artyści, goście, a także uczestnicy tego Finału czuli się bezpiecznie. 

 

Moi Drodzy, w tym bardzo trudnym, ciągle covidowym czasie, pragniemy, aby Finał się odbył, abyśmy mogli jak najlepiej wykorzystać tę przestrzeń na bezpieczne spotkanie i bezpieczną zabawę dlatego będziemy zachęcali, aby wszyscy uczestnicy naszego Finału poddali się testom. Serdecznie zapraszamy.

 

Z racji utrzymującej się sytuacji pandemicznej podjęliśmy decyzję o tym, że testom na obecność koronawirusa zostaną poddani wszyscy uczestnicy koncertu w studio koncertowym pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. 

 

Jestem przekonany, że nie tylko my, ale także 1633 Sztaby organizujące Finał zrobią wszystko, aby 30. Finał przebiegał bez żadnych zakłóceń i był okazją do kolejnego spotkania rodaków na całym świecie. 

 

Jurek Owsiak

 

 

Studio telewizyjne w Warszawie
 • Czy przed wejściem do studia muszę przejść test na obecność COVID-19?

  Tak, każda osoba wchodząca do studia musi zostać przetestowana. Zależy nam na zapewnieniu wszystkim poczucia bezpieczeństwa. 

 • Czy w studio trzeba chodzić w maseczce?

  Tak, na terenie studia wszyscy (poza osobami występującymi na antenie) muszą mieć na sobie odpowiednie maseczki (FFP 2, FFP3 lub KN95).

 • Czy w studiu będą dostępne środki ochrony osobistej?

  Tak, będą dostępne maseczki i płyny dezynfekujące.

 • Czy dzieci będą testowane?

  Tak, dzieci już od najmłodszego wieku również muszą przejść test.

 • Jakie są wymogi wejścia do studia?

  Aby wejść do studia trzeba:

  • wyrazić zgodę na pomiar temperatury i wypełnić ankietę zdrowotną
  • należy poddać się testowi na obecność COVID-19.
 • Jestem wolontariuszem/ wolontariuszką zawsze zanosiłam/em puszkę do studia, co teraz?

  Każda osoba wchodząca do studia zostanie przetestowana szybkim testem na obecność COVID-19. 

Wejściówki
 • Jakie są sloty wejścia do studia koncertowego?

   

  • Slot pierwszy 13:30-16:00
  • Slot drugi 16:00-18:30
  • Slot trzeci 18:30-22:00

   

  Na koncert należy zjawić się 30 minut przed rozpoczęciem wybranego slotu. 

 • Jak mogę dostać wejściówkę?

  Zarejestruj się za pomocą formularza: wejsciowkafinal.wosp.org.pl

 • Czy powinnam/powinienem pojawić się przed startem slot, na który jestem zapisana/zapisany?

  Tak, na koncert należy zjawić się 30 minut przed rozpoczęciem wybranego slotu. 

 • Jakie dane muszę podać podczas rejestracji na wejściówkę?

  W formularzu prosimy o podanie imienia, nazwiska, adresu mailowego oraz numeru telefonu.

 • Ile wejściówek może zarezerwować 1 osoba?

  Jeden adres mailowy (jedna osoba) może zarezerwować 4 wejściówki (4 sloty).

 • Czy w studiu koncertowym jest toaleta?

  Tak.

Studio koncertowe pod Pałacem Kultury i Nauki
 • Czy na terenie koncertu trzeba mieć maseczkę?

  Tak, trzeba nosić odpowiednią maseczkę i zachowywać dystans społeczny, tak aby wszyscy czuli się bezpiecznie. 

 • Czy osoby niezaszczepione mogą wejść do studia koncertowego?

   

  Osoby, które nie posiadają certyfikatów, będą mogły na miejscu poddać się szybkim testom na obecność koronawirusa. Po uzyskaniu negatywnego wyniku testu, zostaną wpuszczone na teren studia koncertowego, zgodnie z obowiązującymi przepisami, dotyczącymi organizacji wydarzeń.

 • Czy uczestnicy koncertu będą testowani?

  Ze względu na utrzymującą się sytuację pandemiczną w Polsce, wszyscy uczestnicy koncertu w studio koncertowym pod Pałacem Kultury i Nauki będą testowani na obecność koronawirusa. 

 • Czy muszę okazać Unijny Certyfikat Covidowy, by wejść na koncert?

  Prosimy o przygotowanie certyfikatów.  Osoby, które certyfikatów nie posiadają, będą mogły na miejscu poddać się szybkim testom na obecność koronawirusa – po uzyskaniu negatywnego wyniku zostaną wpuszczone do studia koncertowego. Zachęcamy wszystkich do poddania się testowi na COVID-19 w celu zapewnienia wszystkim poczucia bezpieczeństwa. 

 • W jaki sposób organizator koncertu dba o bezpieczeństwo uczestników?

  Wszystkie osoby udające się na koncert do studia pod Pałacem Kultury i Nauki będą musiały się poddać testowi na obecność koronawirusa. Ponadto, prosimy uczestników koncertu o poprawne zasłanianie nosa i ust oraz o zachowywanie bezpiecznego odstępu. Dla tych, którzy maseczek mieć nie będą, organizatorzy przygotowali zapas maseczek. Na terenie studia koncertowego będzie zapewniony dostęp do płynu dezynfekującego. 

 • Jak będzie wyglądało wejście do studia koncertowego?

  Wejście do studia koncertowego będziemy regulować w miarę wolnego miejsca, tak aby można było zachować odpowiedni dystans. 

 • Czy jeśli zostałam/em testowana/y w studiu telewizyjnym mogę wejść do studia koncertowego?

  Tak, ale musisz ustawić się w kolejce i wypełnić ankietę zdrowotną w studiu koncertowym.

 • Gdzie odbędzie się koncert 30. Finału w Warszawie?

  Koncert finałowy w Warszawie odbędzie się w wielkim namiocie przy Placu Defilad 1. Ze względów bezpieczeństwa zrezygnowaliśmy z imprezy w terenie otwartym. 

 • Czy mogę się zapisać, aby otrzymać wejściówkę do studia koncertowego 30. Finału WOŚP?

  Tak, niebawem podamy więcej informacji na temat zasad wpuszczania gości do studia koncertowego.

 

POKAŻ PODOBNE
2021-11-29 15:34:47

LemON na Finale WOŚP w Warszawie

Nietuzinkowe brzmienia, ciekawe aranżacje i teksty piosenek, które łatwo zapadają w pamięć - kapela LemON przyciąga na koncerty rzesze fanów, a ich teledyski w sieci osiągają milionowe pułapy obejrzeń. Tym razem kapela zaprezentuje się podczas finałowego koncertu w Warszawie.

2021-11-05 10:34:53

Zostań sponsorem Sztabu!

Grupa zaangażowanych, pozytywnych ludzi o dobrym sercu - tak zaczyna się historia powstawania Sztabu WOŚP. Dzięki wsparciu firm lokalnych Finały są bardziej kolorowe, Sztab może pozwolić sobie na urozmaicenie harmonogramu wydarzenia i zorganizować lepsze wydarzenie. Wesprzyj tę wesołą ekipę i zostań Sponsorem Sztabu!

2021-11-29 13:40:36

De Mono na Finale WOŚP w Warszawie

Podczas cotygodniowej audycji Zaraz Będzie Ciemno na anternie Antyradia Jurek Owsiak ogłosił kolejną gwiazdę jubileuszowego Finału WOŚP. Na scenie pod Pałacem Kultury i Nauki zagra zespół De Mono.

2021-11-16 16:54:32

Dunja Mijatovic w Punkcie Humanitarnym WOŚP

Komisarz Praw Człowieka Rady Europy Dunja Mijatovic wraz z przedstawicielami biura Rzecznika Praw Obywatelskich w drodze na granicę polsko-białoruską odwiedziła nasz Punkt Humanitarny w Michałowie. W bardzo bezpośredniej rozmowie poinformowaliśmy ją, co robimy, jak działamy.