Na koncie mamy:
281879118,07 PLN
Finały

W naszym studiu wszystko gra OK!

2024-01-28 10:41:15

Z okazji 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji! Serdecznie Was zapraszamy na błonia PGE Narodowego – możecie tam wziąć udział w koncertach, zajrzeć do naszego studia i odwiedzić finałowe miasteczko. Nasi partnerzy przygotowali dla Was różne aktywności i ciepłe napoje!


Studio telewizyjne 32. Finału WOŚP, fot. Marcin Zieliński

 

Rozgrzejcie się pod sceną koncertową!

Fanki i fanów muzyki na żywo zapraszamy na finałowy koncert, który odbędzie się na błoniach PGE Narodowego w Warszawie. Przez cały dzień będą dla Was grali polscy i zagraniczni artyści. Spotkacie ich zarówno na scenie koncertowej, jak i w naszym studiu telewizyjnym. 

 

 

Odwiedźcie nasze studio telewizyjne! 

 

Nasze piękne studio telewizyjne jest w tym roku otwarte dla wszystkich! Serdecznie zapraszamy Was do środka, ten klimat jest nie do podrobienia!

W studiu znajdziecie stanowiska naszych partnerów. Firma A. Blikle poczęstuje Was pysznymi pączkami, a w Manufakturze Cukierków stworzycie swoje własne słodycze! Oprócz tego możecie zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku na stanowisku DKMS. W studiu realizujemy również Program Edukacyjny „Ratujemy i Uczymy Ratować” w ramach którego dzieci oswajają się z zagadnieniami, które dotyczą pierwszej pomocy. 

 

Jurek Owsiak w studiu telewizyjnym 32. Finału WOŚP, fot. Lucyna Lewandowska

 

Zajrzyjcie do naszych Partnerów!

 

W miasteczku 32. Finału WOŚP na błoniach PGE Narodowego możecie się rozgrzać, napić ciepłej kawy czy przejechać się na Diabelskim Młynie. Nie zabraknie aktywności dla dzieci i dorosłych. 

 

 

Zimno? Koniecznie odwiedźcie Strefę Ciepła Viessmann lub napijcie się czegoś ciepłego na stoiskach Liptona, TVN-u czy Lavazzy. 


A może chcecie się za darmo przebadać? Znajdziecie u nas stoisko przychodni WOŚP i Znanego Lekarza. W Spiro Namiocie od Polskiego Towarzystwa Alergologicznego zrobicie badania spirometryczne. A Fundacja Najsłodsi zmierzy Wasz poziomu cukru.


Dzieci i dorosłych na pewno ucieszy Diabelski Młyn napędzany przez mBank lub karuzela od Loveli. A może macie ochotę na coś słodkiego? FlixBus przyjechał do nas autobusem pełnym słodyczy! 

 

Błonia PGE Narodowego i 32. Finał WOŚP, fot. Bartek Kochanowski

 

Czekamy na Was! 

 

Cieszymy się, że już od rana tak licznie nas odwiedzacie. Na błoniach PGE Narodowego dla każdego znajdzie się miejsce – gramy dla Was aż do godziny 22! Do zobaczenia! 


 

POKAŻ PODOBNE
2024-01-24 13:20:00

Najciekawsze eSkarbonki 32. Finału WOŚP!

Dzięki eSkarbonce napędzanej przez Mastercard wolontariuszem 32. Finału WOŚP może zostać każdy! Założenie swojej wirtualnej puszki jest bardzo proste i można to zrobić nawet w dniu Finału. Już teraz, dzięki eSkarbonkom na cel finałowej zbiórki udało nam się zebrać ponad 3 miliony złotych!

2024-01-22 11:37:00

Bieg wirtualny już trwa!

Tysiące biegaczy w charakterystycznych pomarańczowych koszulach? To bieg "Policz się z cukrzycą"! Na ulicach Warszawy zrealizujemy go 28 stycznia, ale już dziś rozpoczął się bieg wirtualny! Wciąż możesz się do niego zapisać i dołączyć swój wynik do rezultatu innych biegaczy!

2024-01-21 15:14:00

Za tydzień 32. Finał WOŚP!

Już tylko 7 dni dzieli nas od Letniej Zadymy w Środku Zimy! Po raz kolejny spotkamy się w gorącej atmosferze dobroci i radości - tym razem, aby zagrać dla oddziałów pulmonologicznych w całej Polsce.

2024-01-25 14:50:06

Sprawdźcie, jak Fundacja wydaje Wasze pieniądze

Już teraz możecie sprawdzić, na co wydaliśmy pieniądze, które wrzuciliście do Puszek podczas poprzednich Finałów WOŚP.