Zebraliśmy
224 376 706 
Finały

Jak grały Sztaby 30. Finału WOŚP?

2022-02-16 15:51:11

 

Sztaby 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy do początku najbliższego tygodnia muszą dostarczyć do siedziby Fundacji dokumenty rozliczenia. W naszym biurze trwa wielkie liczenie, a ostateczny wynik tegorocznej zbiórki ogłosimy 30 marca 2022.

 

Tworzenie Sztabu WOŚP to niesamowite doświadczenie i ogrom pozytywnej energii, ale także duża odpowiedzialność – za wolontariuszy, za zorganizowanie finałowych wydarzeń oraz za rozliczenie lokalnej zbiórki. Jesteśmy ogromne wdzięczni i bardzo doceniamy pracę wszystkich Szefów Sztabów i Sztabowców, którzy w tym roku działali w 1633 Sztabach w Polsce i na świecie.  To naprawdę bardzo dobra robota! Brawo!

 

Zakończenie 30. Finału WOŚP w studio telewizyjnym fot. Stanisław Wadas

 

Rejestracja Sztabów rusza co roku w październiku. Zgoda na prowadzenie Sztabu jest dokumentem dającym podstawę do prowadzenia finałowych działań na swoim terenie. Sztab zaczyna więc funkcjonować w momencie otrzymania od Fundacji zgody, a kończy swoje działania w chwili zaakceptowania na piśmie przez Fundację rozliczenia.

Dowiedz się więcej o funkcjonowaniu Sztabów WOŚP.

 

Zobaczcie, jak grały Sztaby 30. Finału WOŚP!

 

Sztaby pokazywały swoje przygotowania do 30. Finału WOŚP...

 

 

...oraz atrakcje na finałowych wydarzeniach.

 

 

Nie mogło zabraknąć podziękowania dla wolontariuszy, dzięki którym letnia zadyma w środku zimy jest tak niesamowitym dniem!

 

 

Późno w nocy Sztaby informowały o kwotach deklarowanych, które udało im się zliczyć w finałową niedzielę. 

 

 

Wiele Finałów w miastach w Polsce i na świecie to niesamowite koncerty, dzięki którym pomaganie to dobra zabawa.

 

 

Bardzo ważnym elementem działania Sztabów są wystawiane przez nich aukcje, którymi chętnie się chwalili. 

 

 

Mamy nadzieję, że wspomnienia tego wyjątkowego, jubileuszowego 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostaną z Wami na długo!

 

POKAŻ PODOBNE
2022-07-15 16:08:18

Dziękujemy za Finał, zapraszamy na Festiwal!

W podziękowaniu za Waszą pomoc, wsparcie i zaangażowanie w organizację Letniej Zadymy w Środku Zimy, Fundacja WOŚP zaprasza Was na 28. Pol’and’Rock Festival, by w naszym festiwalowym gronie dać wyraz sile braterstwa, przyjaźni i miłości!

2022-06-06 16:28:18

Odwiedź wystawę WOŚP!

Zapraszamy Was do odwiedzenia Centrum Praskiego Koneser w Warszawie - do końca czerwca znajdziecie tam wyjątkową wystawę, która przeprowadzi Was przez 30 lat historii Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

2022-07-19 15:45:02

Fundacyjne serce w Łodzi odsłonięte!

W Łodzi na Placu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy została odsłonięta rzeźba w kształcie serca. W uroczystości odsłonięcia brała udział Pani Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska, łódzkie sztaby WOŚP i Jurek Owsiak

2022-07-30 15:05:00

Otwarcie Ronda imienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Trzciance

W Trzciance (woj. Wielkopolskie) zostało dziś otwarte Rondo im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W uroczystości nadania imienia udział brał zastępca burmistrza Trzcianki Witold Putyrski, przedstawiciele trzcianeckiego Sztabu WOŚP, oraz Jurek Owsiak.