Podczas 32. Finału WOŚP zebraliśmy:
281879118,07 PLN
Finały

Jak moja firma może włączyć się w Finał?

2024-01-23 09:30:00

 

Sztaby działające w całej Polsce i na całym świecie - a to w sumie 1685 ośrodków - są już na finiszu przygotowań do Finału. To oznacza, że na niektóre formalności i aktywności może być już za późno, ale jeśli prowadzisz firmę i chcesz włączyć się w 32. Finał, wciąż masz kilka opcji do wyboru! 

 

Jak moja firma może włączyć się w Finał na ostatniej prostej?  

 

  • Załóż firmową eSkarbonkę

Puszka w internecie, czyli eSkarbonka od Mastercard, to możliwość wsparcia celu Finału dla każdego - osób prywatnych, instytucji i firm. Utworzenie eSkarbonki jest niezwykle proste, podobnie jest z jej zasilaniem - wszystko dzieje się szybko i bezpiecznie! eSkarbonkę założysz, rejestrując się na stronie iwolontariusz. Każda taka puszka posiada swój indywidualny link, który można udostępnić w mediach społecznościowych lub na stronie internetowej firmy i w ten sposób zachęcać do wpłat współpracowników, ich rodziny, partnerów biznesowych czy klientów firmy. Zbiórka trwać może do 29 stycznia, czyli jeszcze dzień po Finale. 

 

  • Wesprzyj Sztab działający w okolicy

Finał WOŚP to działania w wielu miejscach na całym świecie. Sztaby, które są organizatorami zbiórki dla swoich lokalnych społeczności, bardzo często angażują się w dodatkowe działania, np. organizację wydarzeń towarzyszących. Do ich realizacji niezbędne są konkretne produkty (np. materiały biurowe, żywność lub gorące napoje dla wolontariuszy) bądź środki finansowe, które Twoja firma może Sztabowi zaoferować. Znajdź Sztab w swojej okolicy i sprawdź, jakie ma potrzeby! 

 

  • Wystaw przedmiot na aukcję

Ciężko już wyobrazić sobie Finał bez orkiestrowych aukcji w serwisie Allegro. Twoja firma może przekazać na aukcje wyjątkowy przedmiot lub... aktywność. Pole do popisu jest szerokie! Zachęcamy do samodzielnego wystawiania aukcji lub korzystania z pomocy Sztabu działającego w okolicy. Aukcje trwają do 9 lutego! 

 

Jurek Owsiak ze Zlotą Kartą Telefoniczną PLAY, którą można zdobyć w Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców, fot. Łukasz Widziszowski

 

  • Weź udział w Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców

To najbardziej prestiżowa i mająca wyjątkowo długą historię forma wsparcia Finału. Firmy ochoczo walczą o Złote Karty Telefoniczne i Złote Serduszka, a punkt kulminacyjny - licytacja kart i serduszek z pierwszymi numerami - tradycyjnie pokazywany jest w finałowej transmisji. Zgłoszeń można dokonywać można już teraz!

 

  • Wpłać środki na konto 32. Finału WOŚP

Możesz zdecydować się na przekazanie darowizny - wystarczy dokonać wpłaty na naszej stronie wplacam.wosp.org.pl lub za pomocą przelewu bankowego. Numer konta znajdziesz na naszej stronie

  • Zgłoś swoją ekipę do udziału w Biegu "Policz się cukrzycą"

W Twojej firmie działa drużyna biegaczy lub po prostu masz ekipę, która ma chęć na udział w sportowym happeningu? Polecamy Bieg "Policz się z cukrzycą"! Zapisy na bieg ulicami Warszawy już się zakończyły, ale wciąż możecie się zgłosić do biegu wirtualnego i dystans 5 kilometrów pokonać w wybranym przez Was miejscu i czasie  - oby do 28 stycznia!

 

 

POKAŻ PODOBNE
2024-03-01 09:50:45

Promocja z okazji Dnia Kobiet w SiemaShop

Z okazji zbliżającego się coraz większymi krokami Dnia Kobiet w naszym sklepiku SiemaShop trwa specjalna promocja! Do 10 marca zamawiając online w sklepie internetowym, można wykorzystać specjalny kod promocyjny i zrobić zakupy 25% taniej!

2024-03-21 12:18:05

Złóż ofertę na operatora gastronomii

Złoty Melon sp. z o.o. – Producent wykonawczy Pol’and’Rock Festival, zaprasza do składania ofert na oficjalnych operatorów gastronomii Pol’and’Rock Festival w latach 2024-2025.

2024-02-27 15:44:38

Za miesiąc poznamy wynik 32. Finału WOŚP

Równo za miesiąc – dokładnie 27 marca – ogłosimy ostateczny wynik 32. Finału WOŚP! Jeszcze tylko przez dwa dni, do końca lutego, możecie wspierać cel naszej tegorocznej zbiórki, czyli płuca po pandemii!

2024-03-06 12:31:24

Odszedł Pan Profesor Michał Matysiak

To bardzo smutna dla nas, współpracujących z Panem Profesorem Michałem Matysiakiem, wiadomość. Z Fundacją WOŚP związany był od 2004 roku, najpierw jako członek Komisji Rewizyjnej Fundacji, a od 2017 roku jako zasiadający w Radzie Fundacji.