Deklarowana kwota 32. Finału: 175 426 813 PLN
Na koncie mamy już:
172443698 PLN
Finały

Jak moja firma może włączyć się w Finał?

2024-01-23 09:30:00

 

Sztaby działające w całej Polsce i na całym świecie - a to w sumie 1685 ośrodków - są już na finiszu przygotowań do Finału. To oznacza, że na niektóre formalności i aktywności może być już za późno, ale jeśli prowadzisz firmę i chcesz włączyć się w 32. Finał, wciąż masz kilka opcji do wyboru! 

 

Jak moja firma może włączyć się w Finał na ostatniej prostej?  

 

  • Załóż firmową eSkarbonkę

Puszka w internecie, czyli eSkarbonka od Mastercard, to możliwość wsparcia celu Finału dla każdego - osób prywatnych, instytucji i firm. Utworzenie eSkarbonki jest niezwykle proste, podobnie jest z jej zasilaniem - wszystko dzieje się szybko i bezpiecznie! eSkarbonkę założysz, rejestrując się na stronie iwolontariusz. Każda taka puszka posiada swój indywidualny link, który można udostępnić w mediach społecznościowych lub na stronie internetowej firmy i w ten sposób zachęcać do wpłat współpracowników, ich rodziny, partnerów biznesowych czy klientów firmy. Zbiórka trwać może do 29 stycznia, czyli jeszcze dzień po Finale. 

 

  • Wesprzyj Sztab działający w okolicy

Finał WOŚP to działania w wielu miejscach na całym świecie. Sztaby, które są organizatorami zbiórki dla swoich lokalnych społeczności, bardzo często angażują się w dodatkowe działania, np. organizację wydarzeń towarzyszących. Do ich realizacji niezbędne są konkretne produkty (np. materiały biurowe, żywność lub gorące napoje dla wolontariuszy) bądź środki finansowe, które Twoja firma może Sztabowi zaoferować. Znajdź Sztab w swojej okolicy i sprawdź, jakie ma potrzeby! 

 

  • Wystaw przedmiot na aukcję

Ciężko już wyobrazić sobie Finał bez orkiestrowych aukcji w serwisie Allegro. Twoja firma może przekazać na aukcje wyjątkowy przedmiot lub... aktywność. Pole do popisu jest szerokie! Zachęcamy do samodzielnego wystawiania aukcji lub korzystania z pomocy Sztabu działającego w okolicy. Aukcje trwają do 9 lutego! 

 

Jurek Owsiak ze Zlotą Kartą Telefoniczną PLAY, którą można zdobyć w Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców, fot. Łukasz Widziszowski

 

  • Weź udział w Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców

To najbardziej prestiżowa i mająca wyjątkowo długą historię forma wsparcia Finału. Firmy ochoczo walczą o Złote Karty Telefoniczne i Złote Serduszka, a punkt kulminacyjny - licytacja kart i serduszek z pierwszymi numerami - tradycyjnie pokazywany jest w finałowej transmisji. Zgłoszeń można dokonywać można już teraz!

 

  • Wpłać środki na konto 32. Finału WOŚP

Możesz zdecydować się na przekazanie darowizny - wystarczy dokonać wpłaty na naszej stronie wplacam.wosp.org.pl lub za pomocą przelewu bankowego. Numer konta znajdziesz na naszej stronie

  • Zgłoś swoją ekipę do udziału w Biegu "Policz się cukrzycą"

W Twojej firmie działa drużyna biegaczy lub po prostu masz ekipę, która ma chęć na udział w sportowym happeningu? Polecamy Bieg "Policz się z cukrzycą"! Zapisy na bieg ulicami Warszawy już się zakończyły, ale wciąż możecie się zgłosić do biegu wirtualnego i dystans 5 kilometrów pokonać w wybranym przez Was miejscu i czasie  - oby do 28 stycznia!

 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-12-13 11:59:43

Dołącz do wolontariuszy 32. Finału WOŚP!

Minął miesiąc, od kiedy zaczęliśmy zapisy na wolontariat 32. Finału WOŚP. Liczba chętnych wolontariuszy przekracza nasze oczekiwania, ale wciąż mamy miejsce dla Ciebie! W tym roku, 28 stycznia, będziemy grać dla oddziałów pulmonologicznych. Sprawdź, jak możesz do nas dołączyć.

2023-11-30 17:10:00

1685 Sztabów gotowych do działania!

Zakończyła się rejestracja Sztabów! Ponownie działać będą one na terenie całej Polski, ale też poza granicami kraju - tym razem w 100 lokalizacjach na całym świecie! Rejestracja wolontariuszy w toku!

2023-12-11 11:58:31

Dar Młodzieży - okręt pełen historii i dobroci

W niedzielę, 10 grudnia 2023 r., żaglowiec „Dar Młodzieży” otworzył swoje pokłady dla zwiedzających, jednocześnie wspierając cel 32. Finału WOŚP. Dziękujemy!

2023-12-13 13:03:24

Przewodnik po formach wsparcia 32. Finału WOŚP

Dążymy do ciągłego ulepszania form wsparcia Finału, by stały się jeszcze łatwiejsze i bardziej dostępne. W osiągnięciu celu 32. Finału WOŚP możesz pomóc, wybierając z wielu opcji.