Zebraliśmy
224 376 706 
Finały

Jak wesprzeć cel 30. Finału WOŚP

2021-12-01 15:00:00

1 grudnia to start pierwszych form wsparcia celu 30. Finału WOŚP, czyli okulistyki dziecięcej. Od dziś akcję wesprzeć można m.in. uczestnicząc w aukcjach, dokonując wpłaty do eSkarbonek lub wysyłając SMS.

 

Sprawdź formy wsparcia WOŚP

 

◉ Aukcje Allegro dla WOŚP

Zgodnie z tradycją, z początkiem grudnia startuje jedna z najpopularniejszych i najbardziej widowiskowych form wsparcia Finału, czyli aukcje Allegro dla WOŚP. Na stronie aukcje.wosp.org.pl po raz kolejny wystawić lub licytować można będzie tysiące przedmiotów od serca i wyjątkowych wydarzeń.
 
Do zdobycia są m.in. bojka ratownicza przekazana przez samego Davida Hasselhoffa oraz udział w najbliższym Rajdzie Barbórka u boku Krzysztofa Hołowczyca i Kajetana Kajetanowicza.


Do historii aukcji Allegro dla WOŚP przeszły wyjątkowe aukcje sernika Dawida Podsiadło, repliki Medalu Noblowskiego Olgi Tokarczuk, czy książki „Inaczej” Radka Kotarskiego, do której autor dodał… Ferrari. Tylko ubiegłoroczna akcja to 205 tys. wystawionych aukcji i zebrane ponad 30 milionów złotych.

Aukcje w ramach 30. Finału potrwają do 14 lutego.
 

Weź udział w aukcjach Allegro dla WOŚP

 

 

 

◉ eSkarbonka

Sympatycy WOŚP cel 30. Finału wesprzeć będą mogli również – po raz piąty w historii – za pośrednictwem eSkarbonki, napędzanej przez Mastercard.
 
Taką wirtualną puszkę założyć może każdy (również przedstawiciele segmentu MŚP z myślą o swoich firmach), cały proces zajmuje dosłownie kilka minut, a wpłat dokonuje się za pomocą wygenerowanego linku, korzystając z bezpiecznych bezgotówkowych płatności online.
 
Założenia eSkarbonki, podobnie jak zgłoszenia online do wybranego Sztabu, dokonać można na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl.
 
Rok temu eSkarbonka cieszyła się rekordowym zainteresowaniem, bowiem z opcji wsparcia celu zbiórki tą metodą skorzystały prawie 22 tysiące osób, co pozwoliło na zebranie 17,8 miliona złotych, czyli 29 razy więcej środków niż podczas 28. Finału WOŚP.
 

Załóż swoją eSkarbonkę

 

 

◉ Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców

Finałowy etap Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców to moment kulminacyjny każdego Finału WOŚP. Specjalna aplikacja, poprzez którą firmy mogą włączyć się do tej prestiżowej formy wsparcia Finału WOŚP i zawalczyć o Złote Serduszka (wykonane ze złota otrzymanego w czasie poprzedniego Finału) oraz Złote Karty Telefoniczne PLAY, dostępna jest na stronie licytacja.wosp.org.pl.
 
Podczas 29. Finału WOŚP Serduszko numer 1 (zresztą już po raz trzeci w swej historii) zdobyła firma Bio-Gen z Łodzi, która przekazała na finałowe konto 677 777 zł. Złotą Kartę z numerem 1 wygrała firma ITA TOOLS, wpłacając 181 818 PLN.
 

Weź udział w licytacji

 

 

◉ SMS "Serce"

Wyślij serce SMS-em i wesprzyj cel 30. Finału. Wyślij SMS o treści SERCE na numer 75 565.

Numer jest aktywny od 1 grudnia 2021 do 14 lutego 2022. Koszt wysłania jednej wiadomości SMS wynosi 5 PLN NETTO (6,15 PLN z VAT). Dziękujemy wszystkim operatorom, którzy przekazali swój przychód na rzecz Fundacji WOŚP. 

 

 

◉ Wsparcie online - wpłaty ze strony WOŚP

Wpłaty na WOŚP dokonać można także bezpośrednio z poziomu strony internetowej Fundacji WOŚPDarczyńca ma do wyboru 4 najczęściej wybierane kwoty, może także wpisać swoją, dowolnie wybraną, sumę. Decyduje również, czy wpłaty dokonuje jednorazowo, czy też cyklicznie - co miesiąc.
 

Wpłać online

 
 
 

◉ Zbiórka na Facebooku WOŚP

Specjalna zbiórka uruchomiona została też na kanale w mediach społecznościowych, na którym Fundacja jest bardzo aktywna, czyli Facebooku.
 

Dorzuć się do zbiórki na Facebooku

 
 
 

◉ Skarbony Wirtualne

1 grudnia to również moment uruchomienia Skarbon Wirtualnych - cel Finału wesprzeć można dołączając do Wirtualnego serca na Wspieram.toŚwiatełka do Nieba na Zrzutka.pl lub dedykowanej zbiórki na Siepomaga.pl.
 
 
 
 
 
Już teraz możesz wesprzeć cel jubileuszowego, 30. Finału WOŚP w takiej formie, jaką lubisz najbardziej. To jednak nadal nie wszystkie formy wsparcia, jakie w tym roku będą dostępne dla miłośników orkiestrowego grania. Śledź nasze kanały i graj razem z nami dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.
 
 
Jurek Owsiak, fot. Łukasz Widziszowski
 
 
 
 
 
 
POKAŻ PODOBNE
2022-06-10 17:05:42

Najdroższe urządzenie w historii WOŚP zaczyna służyć pacjentom

10 czerwca w Instytucie „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka" w Warszawie odbyło się uroczyste otwarcie urządzenia w pracowni Zakładu Medycyny Nuklearnej, gdzie już od poniedziałku badani będą pacjenci z całej Polski.

2022-07-30 15:05:00

Otwarcie Ronda imienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Trzciance

W Trzciance (woj. Wielkopolskie) zostało dziś otwarte Rondo im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W uroczystości nadania imienia udział brał zastępca burmistrza Trzcianki Witold Putyrski, przedstawiciele trzcianeckiego Sztabu WOŚP, oraz Jurek Owsiak.

2022-05-30 16:27:13

Szukamy ratownika/czki, pielęgniarza/rki lub lekarza/rki na kolonię letnią!

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wraz ze Złotym Melonem sp. z o.o., organizatorem Wakacyjnego Zawrotu Głowy w Ośrodku Szkoleniowym Szadowo Młyn, poszukuje ratownika/czki, pielęgniarza/rki lub lekarza/rki na kolonię letnią w terminie: 12.07 – 23.07.2022.

2022-07-28 13:48:28

28. Pol'and'Rock Festival - Fundacja nieczynna

W dniach od 1 do 9 sierpnia 2022 roku pracownicy biura Fundacji przebywają na terenie 28. Pol'and'Rock Festival, na Lotnisku Czaplinek-Broczyno i w związku z tym siedziba Fundacji WOŚP w Warszawie będzie nieczynna.