Podczas 29. Finału zebraliśmy:
210 813 830 PLN
Finały

Lovela łączy siły z Orkiestrą

2021-01-21 13:00:00

 

Lovela dołącza do grona sponsorów 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, by razem z Fundacją dbać o bezpieczeństwo najmłodszych od pierwszych dni życia.

 

Od blisko 20 lat Lovela wspiera mamy jako ekspert w praniu dziecięcych ubranek. Marka cieszy się pozytywną opinią ekspertów, w tym Instytutu Matki i Dziecka, jako produkty bezpieczne dla noworodków już od pierwszego dnia życia.
 
 
Jako lider rynkowy, Lovela zdecydowała się pójść o krok dalej i w tym roku została oficjalnym sponsorem 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Symbolem współpracy jest edycja limitowana mleczka Lovela, w której serduszko WOŚP zastąpiło serce Loveli. Produkty z nowym, limitowanym logo są dostępne na rynku już od listopada. W grudniu zaś ruszyła kampania promująca współpracę pod hasłem „Lovela. Jesteśmy całym sercem. Razem od pierwszego dnia”.
Celem kampanii jest zachęcanie mam do wspólnej zbiórki pieniędzy na tegoroczny cel Orkiestry, za pośrednictwem dedykowanej eSkarbonki Lovela.
 

Zasil eSkarbonkę Loveli

 
Dodatkowo pracownicy firmy Reckitt Benckiser, do której należy marka Lovela, zasilą szeregi wolontariuszy i będą wspólnie zbierać środki na niezbędną pomoc dla najmłodszych.
 

Jest nam niezmiernie miło dołączyć do grona oficjalnych sponsorów 29. Finału WOŚP. Od blisko 20 lat naszą misją jest dbanie o bezpieczeństwo noworodków od pierwszych dni życia. Cieszymy się ogromnym zaufaniem Mam i czujemy się odpowiedzialni, by zrobić jeszcze więcej, by zapewnić bezpieczeństwo Mamie i dziecku. Mamy nadzieję, że dzięki naszym działaniom, uda nam się zebrać dodatkowe środki na wsparcie tegorocznego celu Fundacji.

- Weronika Dąbrowska - Kierownik marki Lovela.

 

 

Płyny Lovela, fot. Łukasz Widziszowski

 

 

POKAŻ PODOBNE
2021-03-23 16:23:40

Pracuj w WOŚP

Jeśli masz przynajmniej 2-letnie doświadczenie jako Administrator IT i chcesz swoim doświadczeniem wesprzeć nasz zespół, to jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko.

2021-03-16 14:56:49

Wyjątkowe ogłoszenia wyniku Finałów

Przed nami ogłoszenie wyniku 29. Finału WOŚP. Przypomnijmy więc sobie najbardziej wyjątkowe ogłoszenia, w czasie których wspólnie cieszyliśmy się z tego, że dzięki olbrzymiej hojności Polaków co roku możemy zmieniać oblicze polskiej medycyny dziecięcej.

2021-02-23 14:59:01

Klienci mBanku mogą wspierać WOŚP cały rok

W ciągu dwóch ostatnich lat klienci mBanku korzystający z regularnych wpłat przekazali na WOŚP ponad 2 miliony złotych! Fundacja kupiła za to 209 pomp insulinowych dla przyszłych mam.

2021-02-17 16:35:00

Więźniowie pokazują dobre serce

Aukcje Allegro dla WOŚP 29. Finału obfitowały w prawdziwe perełki. Czas Finałów pokazuje ogromne zaangażowanie Polaków, a kreatywność osób, które wystawiały kolejne przedmioty, chcąc wesprzeć laryngologię i diagnostykę głowy, jest nieograniczona. Jednymi z ciekawych przedmiotów są dzieła wykonane przez osadzonych.

Zobacz też