Deklarowana kwota 29. Finału: 127 495 626 PLN
Na koncie mamy już:
127 495 626 
Finały

Lovela łączy siły z Orkiestrą

2021-01-21 13:00:00

 

Lovela dołącza do grona sponsorów 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, by razem z Fundacją dbać o bezpieczeństwo najmłodszych od pierwszych dni życia.

 

Od blisko 20 lat Lovela wspiera mamy jako ekspert w praniu dziecięcych ubranek. Marka cieszy się pozytywną opinią ekspertów, w tym Instytutu Matki i Dziecka, jako produkty bezpieczne dla noworodków już od pierwszego dnia życia.
 
 
Jako lider rynkowy, Lovela zdecydowała się pójść o krok dalej i w tym roku została oficjalnym sponsorem 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Symbolem współpracy jest edycja limitowana mleczka Lovela, w której serduszko WOŚP zastąpiło serce Loveli. Produkty z nowym, limitowanym logo są dostępne na rynku już od listopada. W grudniu zaś ruszyła kampania promująca współpracę pod hasłem „Lovela. Jesteśmy całym sercem. Razem od pierwszego dnia”.
Celem kampanii jest zachęcanie mam do wspólnej zbiórki pieniędzy na tegoroczny cel Orkiestry, za pośrednictwem dedykowanej eSkarbonki Lovela.
 

Zasil eSkarbonkę Loveli

 
Dodatkowo pracownicy firmy Reckitt Benckiser, do której należy marka Lovela, zasilą szeregi wolontariuszy i będą wspólnie zbierać środki na niezbędną pomoc dla najmłodszych.
 

Jest nam niezmiernie miło dołączyć do grona oficjalnych sponsorów 29. Finału WOŚP. Od blisko 20 lat naszą misją jest dbanie o bezpieczeństwo noworodków od pierwszych dni życia. Cieszymy się ogromnym zaufaniem Mam i czujemy się odpowiedzialni, by zrobić jeszcze więcej, by zapewnić bezpieczeństwo Mamie i dziecku. Mamy nadzieję, że dzięki naszym działaniom, uda nam się zebrać dodatkowe środki na wsparcie tegorocznego celu Fundacji.

- Weronika Dąbrowska - Kierownik marki Lovela.

 

 

Płyny Lovela, fot. Łukasz Widziszowski

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-12-07 17:38:43

Hard Rockets na orbicie Finału WOŚP w Warszawie

W studio – Hard Rockets to rozbudowane aranżacje, łączące brzmienia akustyczne i krwiste, przesterowane gitary z pulsująca sekcją rytmiczną i analogowymi instrumentami klawiszowymi. Na koncertach – to czysta energia i radość płynąca ze wspólnej improwizacji, o czym będzie miała szansę przekonać się publiczność Finału WOŚP.

2020-12-14 14:47:52

Muzyczna eskapada z Voo Voo

Fuzja brzmień z pogranicza mistyki i magii, łączące jazz, z trance’em oraz dźwiękami muzyki pochodzącej z najodleglejszych zakątków świata to esencja twórczości Voo Voo. W przyszłym roku kapela wystąpi w studio Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie i zabierze nas w hipnotyzującą muzyczną wędrówkę.

2020-12-16 11:10:00

Wieści ze sztabów #8

Niespełna miesiąc został do Wielkiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już wiemy, że na rzecz 29. Finału 10 stycznia 2021 roku, zagra 1362 Sztabów na całym Świecie, w tym aż 79 rozświetli WOŚPowe serca poza granicami kraju. Przygotowania wciąż trwają, co nowego podejrzeliśmy w tym tygodniu? Sprawdźcie sami.

2020-12-08 14:32:14

Twoja Firma gra ze Sztabami 29. Finału WOŚP

W całej Polsce i na świecie zarejestrowane są już 1362 Sztaby, które działały będą podczas 29. Finału WOŚP. Twoja Firma może je wspierać w finałowym graniu!

Zobacz też