Na cel 29. Finału zebraliśmy już
17 480 497 PLN
Finały

Niemal 8 000 paczek wysłanych do Sztabów

2020-12-28 11:05:00

 

Mimo zmiany daty 29. Finału na 31 stycznia przygotowania do orkiestrowego grania nie zwalniają tempa! Sztaby wciąż organizują atrakcje w swoich miastach, a Fundacja WOŚP dzięki firmie UPS Polska wysłała do nich kolejne paczki, przekazując tym samym sporą dawkę materiałów w postaci kolorowych gadżetów oraz pomoce organizacyjne tj. plakaty czy identyfikatory dla wolontariuszy.

 

Od 12 lat UPS Polska wspiera działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki ogromnemu wolontariuszy oraz UPS wsparciu około 8 000 paczek dotrze do Sztabów w całej Polsce i pomoże zorganizować 29. Finał WOŚP. Tegoroczne pakowanie przebiegło bardzo sprawnie, 1500 paczek z finałowymi puszkami zostało dostarczonych do Sztabów w Polsce i za granicą. Pakiety plakatów, w których poza standardowymi z oficjalną finałową grafiką, znalazły się te związane z zasadami bezpieczeństwa. Poza tym do Sztabów zostały wysłane płyny do dezynfekcji oraz maseczki, podarowane przez Grupę Ciech oraz Mennicę Kamienie. Udało się również nadać 600 przesyłek z identyfikatorami dla wolontariuszy 29. Finału WOŚP.

 

 

fot. Dominik Malik 

 

Jak co roku, poza pomocą logistyczną Fundacja WOŚP mogła liczyć na pracowników UPS Polska, którzy w ramach obchodzenia Dnia Wolontariusza spakowali i przygotowali do wysyłki część paczek z plakatami, które dotarły do Sztabów w całej Polsce. 

 

 

 

 

 

 

[Michalina Kaczmarek]

 

POKAŻ PODOBNE
2020-11-16 19:31:44

Dawid Porta & Jafia na Finale WOŚP w Warszawie

Dawid Porta & Jafia to projekt, którego pozytywne wibracje i ogromne sceniczne doświadczenie pozwala bez skrupułów nazwać ich koncerty mianem wydarzenia. Kapela zagra w finałowym studio Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapraszając słuchaczy na imprezę w radosnym rytmie reggae.

2020-11-20 15:00:00

Kolejny sprzęt od WOŚP dla szpitali walczących z koronawirusem

Walka z koronawirusem trwa, z dnia na dzień przybywa kolejnych przypadków zakażeń, dlatego Fundacja WOŚP reaguje na prośby szpitali i ponownie kupuje kolejne sprzęty.

2020-11-09 17:41:42

ØRGANEK uświetni 29. Finał WOŚP w Warszawie

ØRGANEK, czyli charyzmatyczny i energetyczny kwartet serwujący prawdziwą ucztę dla wielbicieli dobrej polskiej muzyki spod znaku alternatywnych brzmień, wystąpi na Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie.

2020-11-23 17:16:11

Legendy polskiej muzyki na warszawskim Finale WOŚP

Dżem to legenda polskiej muzyki, kapela, która zdefiniowała rockowe granie dla pokoleń wielbicieli gitarowych brzmień. Prekursorzy polskiego rocka, określani mianem „polskich Rolling Stonesów” zagrają podczas przyszłorocznego Finału WOŚP w Warszawie.


Zobacz też