Zebraliśmy
224 376 706 
Finały

Opole - Kształtuje się program 27 Finału.

2018-12-27 20:37:59

 

Orkiestrowe granie rozpoczniemy już we wtorek 8 stycznia. Tego dnia, o godz. 17:30 w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Opolu, odbędzie się koncert. Wykonawcami będą uczniowie i nauczyciele PSM w Opolu. Duet gitarowy, uczniów PSM II st. Miłosza Muzalskiego i Tomasza Mikruta. Po nich na scenie zaprezentują się pedagodzy opolskiej szkoły: wiolonczelistka Agnieszka Płoszejowska, pianiści Agnieszka Spodymek, Kamil Labusga i Wojciech Kopczak oraz saksofonista Włodzimierz Spodymek. W programie romantyczna i współczesna muzyka klasyczna. Wstęp na koncert jest bezpłatny, jednakże przed i po koncercie w holu szkoły będą czekać wolontariusze z puszkami.

 

Dzień później, w środę 9 stycznia, bawimy się z seniorami. W ciągu dnia manicure i stylizacja paznokci prowadzona przez uczennice Szkoły Policealnej TEB w Opolu. Dodatkowo w ciągu dnia zapraszamy na animacje, warsztaty z modelowania balonów, i inne niespodzianki. W tym szczególnym dniu kawiarenka Centrum Senior w Opolu zaprasza na aromatyczna kawę i pyszne ciasto za jedyne 5 zł (pieniądze zostaną przeznaczone na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy).

Plan wydarzenia:

9:00 – 10:00 Zajęcia ruchowe Aktywny Senior

10:00 – 11:00 Nauka masażu

11:00 – 12:00 Jasełka w wykonaniu dzieci z Publicznego Przedszkola nr 6 w Opolu

12:00 – 14:00 Zumba Gold

14:00 – 16:00 Tańce w kręgu

16:00 – 17:30 Gry planszowe i logiczne

A to wszystko w Centrum Informacyjno-Edukacyjnym „Senior w Opolu”, przy ul. Nysy Łużyckiej 7a

 

Czwartek, odpoczywamy i nabieramy siły przed trzema szalonymi dniami :)

 

Piątek, 11 stycznia zapraszamy wszystkich na imprezę taneczną, na której muzykę zapewni nam MajestiQ. Zabierzcie znajomych, przychodźcie śmiało. Tego wieczora bawimy się w rytmach lat '80, '90. (Impreza w okolicach Rynku. Trwają negocjacje w którym lokalu) Wejście za wrzut do puszki.

 

Wielki dzień przed Wielkim Dniem, czyli sobota. W sobotę, 12 stycznia od godz. 10:00 zapraszamy do Młodzieżowego Domu Kultury wszystkich obecnych i przyszłych rodziców, zainteresowanych noszeniem swoich dzieci w chustach i nosidłach miękkich. Dwóch doradców noszenia po szkole ClauWi - Basia Wołczyk i Kasia Urbańska będą do dyspozycji w zakresie: - rozwiania wszelkich wątpliwości związanych z noszeniem maluszka (Czy to zdrowe ? Czy bezpieczne ? Co jest w noszeniu najważniejsze ? Na co zwrócić szczególną uwagę ?) - doradzenia w zakresie wyboru chusty / nosidła najlepszego na danym etapie rozwoju dziecka; - możliwości przymierzenia różnych nosidełek dla niemowląt; - spróbowania zawiązania dziecka w różne chusty (dla tych co już wiążą ); - skorygowania / skonsultowania wiązania/noszenia jakie już jest przez rodziców stosowane; - będzie można również poznać innych chustujących rodziców - o godzinie 12.00 tort.

 

Będzie można wylicytować swoją pierwszą chustę, nosidełko oraz zaproszenie na 2-godzinną konsultację indywidualną z doradcą noszenia! Wszystkie środki zebrane podczas eventu " Chustospotkanie - z Orkiestrą Granie" zasilą konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

 

O godzinie 11:00 i 11:30 odbędą się otwarte warsztaty dla rodziców z emisji głosu i śpiewania kołysanek dla maluszków, nawet tych, co jeszcze w brzuszku. Zapraszamy obie grupy, pierwszą, która zakończy chustowanie. Drugą, która będzie na nie oczekiwać.

 

Jeszcze tego dnia, tradycyjna Przedfinałowa Rozgrzewka, czyli koncert w Sali Kameralnej Narodowego Centrum Polskiej Piosenki. O godz. 20, na scenie wystąpi zespół DOBS. Tuż po nim około 21:20 zobaczymy i usłyszymy zespół REBELIANCI. Wstęp rzecz jasna, za wrzut do puszki.

 

Zapraszamy do Stolicy Polskiej Piosenki ;)

 

POKAŻ PODOBNE
2022-05-23 12:25:00

Most zwodzony w Dziwnowie nosi imię WOŚP

To już 50 obiekt imienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W ubiegły czwartek odbyła się uroczystość nadania imienia mostowi zwodzonemu nad rzeką Dziwną w Dziwnowie.