Podczas 32. Finału WOŚP zebraliśmy:
281879118,07 PLN
Finały

Piekarnie wspierają 31. Finał WOŚP

2022-12-28 12:15:00

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oraz Piekarnie Lubaszka Sp. z o.o. zapraszają piekarnie z całej Polski do udziału w akcji "Dobra bułka zdrowiu służy". Dołączające do przedsięwzięcia firmy wspierają cel 31. Finału WOŚP, przekazując całość przychodu ze sprzedaży bułki o nazwie "Finałówka", wykonanej według receptury stworzonej przez warszawską piekarnię Lubaszka. Sprzedaż wypieku trwać będzie od 16 stycznia. 

 

 

 

Gramy wszyscy! I to smacznie! Przyłączyli się do nas… piekarze. Są z nami już od dawna, piekąc cudowne ciasta, ciastka, tworząc specjalne kompozycje tortowe. Tym razem z niezwykłym pomysłem zgłosili się do nas piekarze z bardzo popularnej i niezwykle smacznej Piekarni Lubaszka, proponując z okazji Finału specjalny, finałowy wypiek – bułkę o oryginalnej, tylko na tę okazję przygotowanej, recepturze. Została przez nas, w Fundacji, spróbowana. Powiem krótko – pyszna! Będzie dostępna tylko w czasie dwóch tygodni przed Finałem, zapłacimy za nią 2 złote, a kwota ta w całości zostanie przekazana na cel 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszyscy w Fundacji złożyliśmy propozycję na jej nazwę. Zwyciężyła „Finałówka”, a naszej opowieści nadaliśmy kolor i symbole 31. Finału, w którym mówimy, aby żyć zdrowo w zdrowym świecie. Niech smak "Finałówki", pierwszego w historii WOŚP finałowego pieczywa, będzie dla Was smakiem radości, przyjaźni, muzyki, tego wszystkiego, co niesie Finał i wspólne granie milionów Polaków w Polsce i na całym świecie. "Finałówka" to coś więcej niż dobra i zdrowa bułka, to smak polskiej solidarności ze wszystkimi, którzy potrzebują naszej pomocy. Smacznego! Pamiętajcie: gramy, bo lubimy - Jurek Owsiak 

 

 

Wolontariuszka 30. Finału WOŚP, fot. Marcin ZielińskiJesteś klientem piekarni?
Wesprzyj cel 31. Finału WOŚP, kupując "Finałówkę"! Listę punktów, które biorą udział w akcji, znajdziesz na naszej stronie. Sprzedaż wypieku trwać będzie w terminie 16-29 stycznia, a całość środków (cena bułki to 2 zł) przeznaczona zostanie na walkę z sepsą. Dlaczego warto spróbować? "Finałówka" to bułka wyjątkowa ze względu na hasło, ale także skład - to wypiek o obniżonej wartości węglowodanów i z wysoką zawartością białka. 

 

 

Więcej informacji o akcji uzyskać można pod adresem [email protected]

POKAŻ PODOBNE
2024-02-29 14:43:22

Ratujemy i Uczymy Ratować – wznawiamy szkolenia!

Program Edukacyjny „Ratujemy i Uczymy Ratować”(RUR) prowadzimy od 2006 roku. Przez te 18 lat, dzięki działaniom w ramach Programu RUR, blisko 3 miliony dzieci nauczyło się podstawowych czynności ratujących życie. Wznawiamy szkolenia dla nauczycieli i zapraszamy szkoły z całej Polski do zgłaszania się!

2024-03-01 09:50:45

Promocja z okazji Dnia Kobiet w SiemaShop

Z okazji zbliżającego się coraz większymi krokami Dnia Kobiet w naszym sklepiku SiemaShop trwa specjalna promocja! Do 10 marca zamawiając online w sklepie internetowym, można wykorzystać specjalny kod promocyjny i zrobić zakupy 25% taniej!

2024-03-13 10:05:00

Czwarte urodziny Domowej Orkiestry!

13 marca świętujemy czwarte urodziny programu Jurka Owsiaka. Za nami już siedem sezonów! Domową Orkiestrę możesz oglądać w każdy wtorek i czwartek o godz. 11:00 na kanale KręciołaTV na YouTube.

2024-03-06 15:04:56

Otwarcie ronda imienia WOŚP w Gnieźnie!

Uczestniczyliśmy dzisiaj w uroczystości otwarcia kolejnego miejsca imienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Rondo w pierwszej stolicy Polski to już 67. takie miejsce w Polsce i na świecie!