Do 32. Finału WOŚP pozostały:
124 dni
Finały

Piekarnie wspierają 31. Finał WOŚP

2022-12-28 11:15:00

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oraz Piekarnie Lubaszka Sp. z o.o. zapraszają piekarnie z całej Polski do udziału w akcji "Dobra bułka zdrowiu służy". Dołączające do przedsięwzięcia firmy wspierają cel 31. Finału WOŚP, przekazując całość przychodu ze sprzedaży bułki o nazwie "Finałówka", wykonanej według receptury stworzonej przez warszawską piekarnię Lubaszka. Sprzedaż wypieku trwać będzie od 16 stycznia. 

 

 

 

Gramy wszyscy! I to smacznie! Przyłączyli się do nas… piekarze. Są z nami już od dawna, piekąc cudowne ciasta, ciastka, tworząc specjalne kompozycje tortowe. Tym razem z niezwykłym pomysłem zgłosili się do nas piekarze z bardzo popularnej i niezwykle smacznej Piekarni Lubaszka, proponując z okazji Finału specjalny, finałowy wypiek – bułkę o oryginalnej, tylko na tę okazję przygotowanej, recepturze. Została przez nas, w Fundacji, spróbowana. Powiem krótko – pyszna! Będzie dostępna tylko w czasie dwóch tygodni przed Finałem, zapłacimy za nią 2 złote, a kwota ta w całości zostanie przekazana na cel 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszyscy w Fundacji złożyliśmy propozycję na jej nazwę. Zwyciężyła „Finałówka”, a naszej opowieści nadaliśmy kolor i symbole 31. Finału, w którym mówimy, aby żyć zdrowo w zdrowym świecie. Niech smak "Finałówki", pierwszego w historii WOŚP finałowego pieczywa, będzie dla Was smakiem radości, przyjaźni, muzyki, tego wszystkiego, co niesie Finał i wspólne granie milionów Polaków w Polsce i na całym świecie. "Finałówka" to coś więcej niż dobra i zdrowa bułka, to smak polskiej solidarności ze wszystkimi, którzy potrzebują naszej pomocy. Smacznego! Pamiętajcie: gramy, bo lubimy - Jurek Owsiak 

 

 

Wolontariuszka 30. Finału WOŚP, fot. Marcin ZielińskiJesteś klientem piekarni?
Wesprzyj cel 31. Finału WOŚP, kupując "Finałówkę"! Listę punktów, które biorą udział w akcji, znajdziesz na naszej stronie. Sprzedaż wypieku trwać będzie w terminie 16-29 stycznia, a całość środków (cena bułki to 2 zł) przeznaczona zostanie na walkę z sepsą. Dlaczego warto spróbować? "Finałówka" to bułka wyjątkowa ze względu na hasło, ale także skład - to wypiek o obniżonej wartości węglowodanów i z wysoką zawartością białka. 

 

 

Więcej informacji o akcji uzyskać można pod adresem [email protected]

POKAŻ PODOBNE
2023-09-16 09:00:00

WOŚP i Fundacja DKMS - Najpiękniejsza Współpraca Świata!

Już po raz czwarty, podczas Pol’and’Rock Festival, organizowanego przez WOŚP, mieliśmy przyjemność gościć Fundację DKMS. W Światowym Dniu Dawcy Szpiku dziękujemy za tą niesamowitą współpracę, dzięki której setki ludzi otrzymały szansę na nowe, zdrowe życie.

2023-08-29 16:22:12

Jeremy Sochan zaprasza na 32. Finał WOŚP!

Chociaż nadal trwa lato, to w Fundacji WOŚP już czujemy, że do 32. Finału WOŚP coraz bliżej! Dzisiaj odwiedził nas koszykarz NBA, Jeremy Sochan, który przekazał koszulkę drużyny San Antonio Spurs ze swoim autografem na finałową aukcję!

2023-09-15 12:19:46

16 października ruszy rejestracja Sztabów!

135 dni! Dokładnie tyle dzieli nas od kolejnego, już 32., Finału WOŚP. Październik to w zawsze mocny start orkiestrowej machiny - to właśnie wtedy ogłaszamy cel zbiórki i ruszamy z rejestracją Sztabów.

2023-09-13 13:20:50

Walka z sepsą naszym priorytetem!

W Światowym Dniu Sepsy w Senacie zrealizowano seminarium Komisji Zdrowia poświęcone standardowi opieki w Polsce. Wśród dyskutujących na temat problemów związanych z sepsą i wsparcia pacjentów nie zabrakło oczywiście Fundacji WOŚP, która walkę z sepsą uczyniła tematem 31. Finału WOŚP.