Deklarowana kwota 31. Finału: 154 606 764 PLN
Na koncie mamy już:
154 606 764 PLN
Finały

Piekarnie wspierają 31. Finał WOŚP

2022-12-28 11:15:00

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oraz Piekarnie Lubaszka Sp. z o.o. zapraszają piekarnie z całej Polski do udziału w akcji "Dobra bułka zdrowiu służy". Dołączające do przedsięwzięcia firmy wspierają cel 31. Finału WOŚP, przekazując całość przychodu ze sprzedaży bułki o nazwie "Finałówka", wykonanej według receptury stworzonej przez warszawską piekarnię Lubaszka. Sprzedaż wypieku trwać będzie od 16 stycznia. 

 

 

 

Gramy wszyscy! I to smacznie! Przyłączyli się do nas… piekarze. Są z nami już od dawna, piekąc cudowne ciasta, ciastka, tworząc specjalne kompozycje tortowe. Tym razem z niezwykłym pomysłem zgłosili się do nas piekarze z bardzo popularnej i niezwykle smacznej Piekarni Lubaszka, proponując z okazji Finału specjalny, finałowy wypiek – bułkę o oryginalnej, tylko na tę okazję przygotowanej, recepturze. Została przez nas, w Fundacji, spróbowana. Powiem krótko – pyszna! Będzie dostępna tylko w czasie dwóch tygodni przed Finałem, zapłacimy za nią 2 złote, a kwota ta w całości zostanie przekazana na cel 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszyscy w Fundacji złożyliśmy propozycję na jej nazwę. Zwyciężyła „Finałówka”, a naszej opowieści nadaliśmy kolor i symbole 31. Finału, w którym mówimy, aby żyć zdrowo w zdrowym świecie. Niech smak "Finałówki", pierwszego w historii WOŚP finałowego pieczywa, będzie dla Was smakiem radości, przyjaźni, muzyki, tego wszystkiego, co niesie Finał i wspólne granie milionów Polaków w Polsce i na całym świecie. "Finałówka" to coś więcej niż dobra i zdrowa bułka, to smak polskiej solidarności ze wszystkimi, którzy potrzebują naszej pomocy. Smacznego! Pamiętajcie: gramy, bo lubimy - Jurek Owsiak 

 

 

Wolontariuszka 30. Finału WOŚP, fot. Marcin ZielińskiJesteś klientem piekarni?
Wesprzyj cel 31. Finału WOŚP, kupując "Finałówkę"! Listę punktów, które biorą udział w akcji, znajdziesz na naszej stronie. Sprzedaż wypieku trwać będzie w terminie 16-29 stycznia, a całość środków (cena bułki to 2 zł) przeznaczona zostanie na walkę z sepsą. Dlaczego warto spróbować? "Finałówka" to bułka wyjątkowa ze względu na hasło, ale także skład - to wypiek o obniżonej wartości węglowodanów i z wysoką zawartością białka. 

 

 

Więcej informacji o akcji uzyskać można pod adresem [email protected]

POKAŻ PODOBNE
2023-01-06 11:30:00

Jakie aukcje wystawiają Sztaby?

Aukcje na aukcje.wosp.org.pl to nieodłączna część Finału WOŚP! Sztaby również włączyły się w ten sposób działania i wystawiają swoje licytacje. Już teraz możecie wziąć w nich udział i wspierać cel 31. Finału WOŚP!

2023-01-13 13:38:07

Amsterdam - Oświetlenie schodowe na licytację

Na licytacji finałowej w restauracji "U Górala" będziemy licytować oświetlenie schodowe wraz z montażem

2023-01-09 21:30:00

LemON zagra na Placu Bankowym w Warszawie!

Jurek Owsiak właśnie ogłosił kolejnych artystów na warszawski 31. Finał WOŚP — zespół LemON dołącza do line-upu!

2023-01-04 17:30:00

Wydarzenia Sztabów 31. Finału WOŚP!

Każdego roku Sztaby grające z WOŚP na całym świecie tworzą rozmaite wydarzenia pełne atrakcji i dobrej energii! Dziękujemy, że gracie z nami!