Na koncie mamy:
281879118,07 PLN
Fundacja

Po czym poznasz wolontariusza WOŚP?

2024-01-27 12:32:27

Co roku w zimnym i mroźnym styczniu ulice całej Polski, a nawet części świata, gdzie zorganizowały się zagraniczne sztaby, wypełnia się pozytywnymi ludźmi. Pełnymi uśmiechu i chęci do czynienia dobra. Tak to już jest, gdy "tu wszystko gra OK!".

 

Na ulice niezliczonych miast i miasteczek, wychodzą masy ludzi, żeby wspierać swoim działaniem Fundację WOŚP. Są to wolontariusze, którzy charakteryzują się: 

 • masą pozytywnej energii, 
 • zapałem do czynienia dobra,
 • szerokim zaraźliwym uśmiechem.

 

Pełni energi wolontariusze 32. Finału WOŚP. Fot. Łukasz Widziszowski

 

Te cechy – ważne, istotne i rzucające się w oczy z daleka – mogą nie wystarczyć. Wszak w dniach Finału tak wygląda cała Polska. Dlatego przeczytaj, co powinien mieć każdy wolontariusz.

 

Zestaw każdego wolontariusza

Najważniejszym elementem jest zawsze identyfikator. To dzięki niemu macie pewność, że to wolontariusz tegorocznego Finału WOŚP. Dlatego przyjrzyjmy się, jakie dane są na identyfikatorze:

 • imię i nazwisko wolontariusza,
 • numer wolontariusza (ten sam powinien być widoczny na puszce),
 • zdjęcie wolontariusza,
 • dane Sztabu, w którym działa wolontariusz,
 • numer zbiórki,
 • hologram potwierdzający oryginalność identyfikatora,
 • pieczątka Fundacji,
 • kod QR.

Wolontariusz WOŚP 32. Finału WOŚP. Fot. Łukasz Widziszowski

 Wzór identyfikatora

Ponad to każdy wolontariusz, który kwestuje na tegorocznym Finale ma, oczywiście, puszkę, czerwone serduszka-naklejki i opisany już identyfikator. Nieodłącznym kompanem każdego wolontariusza jest zawsze drugi wolontariusz. Bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego nie kwestujcie sami. 

 

Wszystkie informacje o tym, jak wygląda wolontariusz, możecie znaleźć na naszej stronie  A w finałową niedzielę wypatrujcie wolontariuszy w swoich miastach – możecie wesprzeć tegoroczny cel Finału wrzutą do puchy. A jeśli nie planujecie wychodzić z domu, to możecie wesprzeć Fundację online. 

POKAŻ PODOBNE
2024-01-26 10:00:00

Orkiestra gra! Kogo usłyszycie na 32. Finale?

Finałowa machina rusza już za około 20 godzin! Kogo usłyszycie podczas 32. Finału WOŚP w Warszawie i… nie tylko? Przygotowaliśmy dla Was pigułkę wiedzy o tegorocznych koncertach.

2024-01-24 13:00:00

Znani i lubiani wspierają 32. Finał WOŚP

Do naszych finałowych aukcji Allegro dla WOŚP od wielu lat chętnie dołącza wiele znanych osób. Gorąco za to dziękujemy! Zobaczcie, co ciekawego przygotowali dla Wasz politycy, sportowcy, aktorzy, dziennikarze oraz muzycy i licytujcie, jednocześnie wspierając cel 32. Finału WOŚP!

2024-01-25 14:50:06

Sprawdźcie, jak Fundacja wydaje Wasze pieniądze

Już teraz możecie sprawdzić, na co wydaliśmy pieniądze, które wrzuciliście do Puszek podczas poprzednich Finałów WOŚP.

2024-01-23 08:16:00

W piątek podsumujemy przygotowania!

W piątek, 26 stycznia, oficjalnie podsumujemy przygotowania do 32. Finału WOŚP. Zachęcamy do bycia z nami online!