Na cel 31. Finału zebraliśmy już
35 235 679 PLN
Finały

Polecamy 5 aukcji Allegro dla WOŚP 30. Finału

2022-01-04 10:00:00

 

Portal aukcje.wosp.org.pl już działa, dlatego przyjrzyjmy się najciekawszym aukcjom wspierającym cel 30. Finału WOŚP!

 

 

Motocykl HARLEY DAVIDSON Electra Glide

Jak na razie najwyższa aukcja Pan Marek Jeute, w światku motocyklistów swego czasu znany jako Nestor, przekazuje na aukcję WOŚP swojego Sprzęta (nie ma tu mowy o błędzie, nazwa zasługuje na wielką literę, a jednocześnie odmienia się jak imię własne). Jest to motocykl w stanie doskonałym, który jest po prostu dziełem sztuki!

 

 

 

Czerwony Maluch Radia ZET

Popularny Maluch, czyli kultowy fiat 126p dla wielu z nas są symbolem pełnych emocji historii. Jak się spakować i wyjechać czteroosobową rodziną na wakacje? Jak odpalić z "kija"? Jak uchylić tylną szybkę? Jak wpakować za dużego psa i dać mu dostęp do świeżego powietrza? Problemów mnóstwo, ale tyle samo kreatywnych rozwiązań! Ponad 45 tys. zł to aktualna cena aukcji radia ZET, czekamy na Ciebie!

 
 
 

Serigrafia to technika sitodruku (rodzaj szablonu) wprowadzona w 1930 roku w USA, a wywodząca się z Dalekiego Wschodu, polegająca na przetłaczaniu farby przez jedwabną siatkę, której części zostały pokryte wcześniej substancją nieprzepuszczającą. Serigrafia zrobiła dużą karierę wśród malarzy pop artu (m.in. Richard Hamilton, Andy Warhol), którzy dzięki niej mogli przenosić obrazy fotograficzne bezpośrednio na swoje płótna. Wspaniałe, nowoczesne dzieło dostępne już na aukcje.wosp.org.pl.

 

 

Gra MILIONERZY z autografem Huberta Urbańskiego

 
 

Są tutaj fani polskiego kina? Mateusz Damięcki podczas codziennego programu Jurka Owsiaka przekazał przedmiot związany z jego najnowszym filmem Furioza. Jest to kwadratowa, metalowa plansza z limitowanej serii (powstało jedynie 20 szt.), przedstawiająca pierwszoplanowego bohatera filmu "Furioza" w reżyserii Cypriana T. Oleckiego - "Goldena". Na planszy aktor również złożył swój autograf. Zapraszamy do licytacji!

 
 
 
 
 
POKAŻ PODOBNE
2022-11-18 11:15:00

Trwa rejestracja wolontariuszy na 31. Finał WOŚP!

Trwa rejestracja wolontariuszy na 31. Finał WOŚP! Stań się częścią Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i 29 stycznia zagraj razem z nami przeciwko sepsie!

2022-11-28 21:25:00

Spięty na 31. Finale WOŚP w Warszawie!

Spięty – charyzmatyczny frontmen Lao Che dołącza ze swoim autorskim projektem do line-upu koncertu warszawskiego 31. Finału WOŚP, który odbędzie się 29 stycznia na Placu Bankowym w Warszawie!

2022-12-05 08:40:00

5 tysięcy paczek w drodze do Sztabów

Początek grudnia to tradycyjna wielka wysyłka do Sztabów! W tym roku w proces pakowania puszek i plakatów do ponad 1600 Sztabów na całym świecie zaangażowało się blisko 200 wolontariuszy, przede wszystkim z firmy UPS Polska, który jest partnerem logistycznym Finału.

2022-12-04 08:10:00

Piłkarskie emocje również w WOŚP!

Szał piłkarskich mistrzostw świata ogarnął Polaków, a my, kibicując naszym, wspominamy także Wielkie Mecze TVN vs WOŚP. W tych meczach wygrywały przede wszystkim dzieci!