Na cel 30. Finału zebraliśmy już
23 067 857 PLN
Finały

Polecamy 5 aukcji Allegro dla WOŚP 30. Finału

2022-01-04 10:00:00

 

Portal aukcje.wosp.org.pl już działa, dlatego przyjrzyjmy się najciekawszym aukcjom wspierającym cel 30. Finału WOŚP!

 

 

Motocykl HARLEY DAVIDSON Electra Glide

Jak na razie najwyższa aukcja Pan Marek Jeute, w światku motocyklistów swego czasu znany jako Nestor, przekazuje na aukcję WOŚP swojego Sprzęta (nie ma tu mowy o błędzie, nazwa zasługuje na wielką literę, a jednocześnie odmienia się jak imię własne). Jest to motocykl w stanie doskonałym, który jest po prostu dziełem sztuki!

 

 

 

Czerwony Maluch Radia ZET

Popularny Maluch, czyli kultowy fiat 126p dla wielu z nas są symbolem pełnych emocji historii. Jak się spakować i wyjechać czteroosobową rodziną na wakacje? Jak odpalić z "kija"? Jak uchylić tylną szybkę? Jak wpakować za dużego psa i dać mu dostęp do świeżego powietrza? Problemów mnóstwo, ale tyle samo kreatywnych rozwiązań! Ponad 45 tys. zł to aktualna cena aukcji radia ZET, czekamy na Ciebie!

 
 
 

Serigrafia to technika sitodruku (rodzaj szablonu) wprowadzona w 1930 roku w USA, a wywodząca się z Dalekiego Wschodu, polegająca na przetłaczaniu farby przez jedwabną siatkę, której części zostały pokryte wcześniej substancją nieprzepuszczającą. Serigrafia zrobiła dużą karierę wśród malarzy pop artu (m.in. Richard Hamilton, Andy Warhol), którzy dzięki niej mogli przenosić obrazy fotograficzne bezpośrednio na swoje płótna. Wspaniałe, nowoczesne dzieło dostępne już na aukcje.wosp.org.pl.

 

 

Gra MILIONERZY z autografem Huberta Urbańskiego

 
 

Są tutaj fani polskiego kina? Mateusz Damięcki podczas codziennego programu Jurka Owsiaka przekazał przedmiot związany z jego najnowszym filmem Furioza. Jest to kwadratowa, metalowa plansza z limitowanej serii (powstało jedynie 20 szt.), przedstawiająca pierwszoplanowego bohatera filmu "Furioza" w reżyserii Cypriana T. Oleckiego - "Goldena". Na planszy aktor również złożył swój autograf. Zapraszamy do licytacji!

 
 
 
 
 
POKAŻ PODOBNE
2021-11-29 15:34:47

LemON na Finale WOŚP w Warszawie

Nietuzinkowe brzmienia, ciekawe aranżacje i teksty piosenek, które łatwo zapadają w pamięć - kapela LemON przyciąga na koncerty rzesze fanów, a ich teledyski w sieci osiągają milionowe pułapy obejrzeń. Tym razem kapela zaprezentuje się podczas finałowego koncertu w Warszawie.

2021-12-06 18:29:27

Sorry Boys zadebiutują na Finale WOŚP

Po raz pierwszy na scenie Finału WOŚP wystąpi jedna z najciekawszych kapel na polskiej scenie muzycznej. 30 stycznia 2022 roku publiczność zgromadzona przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie i widzowie transmisji Letniej Zadymy w Środku Zimy spotkają się z zespołem Sorry Boys

2021-12-06 20:13:19

happysad na Finale WOŚP w Warszawie

Publiczność zgromadzoną przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie czeka spotkanie z kapelą happysad, czyli z ulubieńcami bywalców Najpiękniejszego Festiwalu Świata i częstymi gośćmi Finałów WOŚP.

2021-10-29 13:35:00

Wydaliśmy niemal 70 mln złotych na sprzęt dla dzieci

Za nami ostatnie zakupy z 28. Finału i pierwsze 29. Finału. Wydaliśmy 68 845 609,12 zł. Sprzęt trafi do 105 placówek w 79 miastach.