Podczas 32. Finału WOŚP zebraliśmy:
281879118,07 PLN
Finały

Polecamy 5 aukcji Allegro dla WOŚP 30. Finału

2022-01-04 11:00:00

 

Portal aukcje.wosp.org.pl już działa, dlatego przyjrzyjmy się najciekawszym aukcjom wspierającym cel 30. Finału WOŚP!

 

 

Motocykl HARLEY DAVIDSON Electra Glide

Jak na razie najwyższa aukcja Pan Marek Jeute, w światku motocyklistów swego czasu znany jako Nestor, przekazuje na aukcję WOŚP swojego Sprzęta (nie ma tu mowy o błędzie, nazwa zasługuje na wielką literę, a jednocześnie odmienia się jak imię własne). Jest to motocykl w stanie doskonałym, który jest po prostu dziełem sztuki!

 

 

 

Czerwony Maluch Radia ZET

Popularny Maluch, czyli kultowy fiat 126p dla wielu z nas są symbolem pełnych emocji historii. Jak się spakować i wyjechać czteroosobową rodziną na wakacje? Jak odpalić z "kija"? Jak uchylić tylną szybkę? Jak wpakować za dużego psa i dać mu dostęp do świeżego powietrza? Problemów mnóstwo, ale tyle samo kreatywnych rozwiązań! Ponad 45 tys. zł to aktualna cena aukcji radia ZET, czekamy na Ciebie!

 
 
 

Serigrafia to technika sitodruku (rodzaj szablonu) wprowadzona w 1930 roku w USA, a wywodząca się z Dalekiego Wschodu, polegająca na przetłaczaniu farby przez jedwabną siatkę, której części zostały pokryte wcześniej substancją nieprzepuszczającą. Serigrafia zrobiła dużą karierę wśród malarzy pop artu (m.in. Richard Hamilton, Andy Warhol), którzy dzięki niej mogli przenosić obrazy fotograficzne bezpośrednio na swoje płótna. Wspaniałe, nowoczesne dzieło dostępne już na aukcje.wosp.org.pl.

 

 

Gra MILIONERZY z autografem Huberta Urbańskiego

 
 

Są tutaj fani polskiego kina? Mateusz Damięcki podczas codziennego programu Jurka Owsiaka przekazał przedmiot związany z jego najnowszym filmem Furioza. Jest to kwadratowa, metalowa plansza z limitowanej serii (powstało jedynie 20 szt.), przedstawiająca pierwszoplanowego bohatera filmu "Furioza" w reżyserii Cypriana T. Oleckiego - "Goldena". Na planszy aktor również złożył swój autograf. Zapraszamy do licytacji!

 
 
 
 
 
POKAŻ PODOBNE
2024-03-28 15:20:00

Na Bielanach wszystko gra OK!

Prawie 350 metrów kwadratowych - to powierzchnia odsłoniętego dziś muralu WOŚP. Grafika zaprojektowana przez Jurka Owsiaka zdobi ścianę budynku przy ulicy Marymonckiej 155 na warszawskich Bielanach.

2024-03-05 12:57:47

Kupiliśmy sprzęt do Zagórza!

Zrealizowaliśmy dziś 70. Konkurs Ofert WOŚP, którego celem był zakup urządzeń do reedukacji chodu i rehabilitacji kończyny górnej dla placówki w Zagórzu koło Warszawy.

2024-03-19 14:09:41

Przeszkoliliśmy nauczycieli w Wołominie!

Przeszkoliliśmy wczoraj ponad 30 nauczycielek i nauczycieli z 15 szkół podstawowych z powiatu wołomińskiego w ramach naszego Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować"!

2024-03-06 12:31:24

Odszedł Pan Profesor Michał Matysiak

To bardzo smutna dla nas, współpracujących z Panem Profesorem Michałem Matysiakiem, wiadomość. Z Fundacją WOŚP związany był od 2004 roku, najpierw jako członek Komisji Rewizyjnej Fundacji, a od 2017 roku jako zasiadający w Radzie Fundacji.