Zebraliśmy
224 376 706 
Finały

Polecamy 5 aukcji Allegro dla WOŚP 30. Finału

2022-01-04 10:00:00

 

Portal aukcje.wosp.org.pl już działa, dlatego przyjrzyjmy się najciekawszym aukcjom wspierającym cel 30. Finału WOŚP!

 

 

Motocykl HARLEY DAVIDSON Electra Glide

Jak na razie najwyższa aukcja Pan Marek Jeute, w światku motocyklistów swego czasu znany jako Nestor, przekazuje na aukcję WOŚP swojego Sprzęta (nie ma tu mowy o błędzie, nazwa zasługuje na wielką literę, a jednocześnie odmienia się jak imię własne). Jest to motocykl w stanie doskonałym, który jest po prostu dziełem sztuki!

 

 

 

Czerwony Maluch Radia ZET

Popularny Maluch, czyli kultowy fiat 126p dla wielu z nas są symbolem pełnych emocji historii. Jak się spakować i wyjechać czteroosobową rodziną na wakacje? Jak odpalić z "kija"? Jak uchylić tylną szybkę? Jak wpakować za dużego psa i dać mu dostęp do świeżego powietrza? Problemów mnóstwo, ale tyle samo kreatywnych rozwiązań! Ponad 45 tys. zł to aktualna cena aukcji radia ZET, czekamy na Ciebie!

 
 
 

Serigrafia to technika sitodruku (rodzaj szablonu) wprowadzona w 1930 roku w USA, a wywodząca się z Dalekiego Wschodu, polegająca na przetłaczaniu farby przez jedwabną siatkę, której części zostały pokryte wcześniej substancją nieprzepuszczającą. Serigrafia zrobiła dużą karierę wśród malarzy pop artu (m.in. Richard Hamilton, Andy Warhol), którzy dzięki niej mogli przenosić obrazy fotograficzne bezpośrednio na swoje płótna. Wspaniałe, nowoczesne dzieło dostępne już na aukcje.wosp.org.pl.

 

 

Gra MILIONERZY z autografem Huberta Urbańskiego

 
 

Są tutaj fani polskiego kina? Mateusz Damięcki podczas codziennego programu Jurka Owsiaka przekazał przedmiot związany z jego najnowszym filmem Furioza. Jest to kwadratowa, metalowa plansza z limitowanej serii (powstało jedynie 20 szt.), przedstawiająca pierwszoplanowego bohatera filmu "Furioza" w reżyserii Cypriana T. Oleckiego - "Goldena". Na planszy aktor również złożył swój autograf. Zapraszamy do licytacji!

 
 
 
 
 
POKAŻ PODOBNE
2022-04-07 12:07:12

Światowy Dzień Zdrowia

7 kwietnia to Światowy Dzień Zdrowia ustanowiony przez Pierwsze Zgromadzenie Ogólne Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w 1948 roku. To święto co roku pozwala zwrócić naszą uwagę na problemy ochrony zdrowia, ale również na pozytywne wydarzenia czy osiągnięcia związane z rozwojem medycyny.

2022-04-15 14:00:00

Rozlicz PIT i przekaż 1% na Fundację WOŚP!

1% dla wsparcia ratownictwa medycznego w Polsce i realizację celów statutowych Fundacji WOŚP to cel tegorocznej zbiórki 1% Fundacji WOŚP.

2022-05-04 14:00:46

Międzynarodowy Dzień Strażaka

Obchodzimy dzisiaj Międzynarodowy Dzień Strażaka, więc składamy najlepsze życzenia wszystkim Strażakom. Jednocześnie przypominamy Wam, co udało nam się zrobić dla jednostek OSP!

2022-05-17 15:37:37

Otworzyliśmy dwa kolejne ronda imienia WOŚP!

Na naszej mapie miejsc imienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mamy już prawie 50 takich obiektów. Dzisiaj dołączyły do niej 2 ronda zlokalizowane w województwie dolnośląskim - w Dzierżoniowie i we Wrocławiu!