Do 32. Finału WOŚP pozostało
59 dni
Finały

Pomagaj robiąc codzienne zakupy

2023-01-16 14:05:00

 

Sposobów wspierania celu 31. Finału jest naprawdę dużo! Możecie robić to nie tylko tradycyjne dzięki wolontariuszom kwestującym na ulicach Waszych miast czy online. Nie musicie nawet specjalnie szukać — do naszych działań przyłączyły się firmy, w których Sztaby postawiły Puszki Stacjonarne, ale też duże sieci handlowe, w których znajdziecie finałową puszkę i będziecie mogli dorzucić swoją cegiełkę do celu tegorocznego Finału WOŚP przy okazji codziennych zakupów, załatwiania sprawunków czy serwowania sobie drobnych przyjemności.

 

 

Sieć sklepów Biedronka przygotowała w tym roku kultowe już czapki oraz puzzle, termosy i inne gadżety, z których dochód ze sprzedaży wspiera cel 31. Finału WOŚP.

 

Orkiestrowe produkty w sklepie Biedronka fot. Łukasz Widziszowski

 

Tradycyjnie już gra z nami sieć sklepów Lidl, w której możecie kupić gadżety takie jak koszulki, kubki, pluszowe misie, artykuły papiernicze oraz wiele innych.

 

Stand z finałowymi produktami w sklepie Lidl, fot. Łukasz Widziszowski

 

W tym roku po raz pierwszy dołączają do nas sieci odzieżowe Coccodrillo i Medicine, które we współpracy z nami przygotowały specjalne kolekcje ubrań. W Coccodrillo znajdziecie koszulki zaprojektowane przez Jurka Owsiaka, kolekcja Medicine to ubrania i dodatki w kolorystyce WOŚP.

 

Sztaby Skarbon Stacjonarnych, czyli sieci, w których można znaleźć finałowe puszki:

True Visionary Beauty Sp. z o.o.

Lodziarnie Firmowe Sp. z o.o. Sp. K.

Bricks 4 Kidz / Cratca Sp. z o.o.

BERLIN DÖNER KEBAP

Bank Spółdzielczy w Skierniewicach

NEONET

Lewiatan

New Vision Optica

Goupe SEB Polska

JYSK Sp. z o.o.

Thai Wok sp. z o o

Biedronka

Kiloutou Polska Sp. z o.o.

Lidl

EBS S.A.

VIVE Textile Recycling Sp. z o.o.

Piekarnie Lubaszka sp. z o. o.

Sale Zabaw Fikołki sp. z o.o.

SPAR sp. z o.o.

Żabka

 

Aby nowości nie było końca — w tym roku również po raz pierwszy organizujemy akcję "Dobra bułka zdrowiu służy". Zapraszamy piekarnie do wsparcia celu 31. Finału WOŚP poprzez przekazanie dochodu ze sprzedaży bułki o nazwie "Finałówka", wykonanej według receptury stworzonej przez warszawską piekarnię Lubaszka.

 

"Finałówka"

 

"Finałówka" to bułka wyjątkowa ze względu na hasło, ale także skład — to wypiek o obniżonej wartości węglowodanów i z wysoką zawartością białka. Już od dzisiaj (16 stycznia) można kupować bułkę w 67 sklepach Lubaszka i 7 innych piekarniach. Więcej informacji o akcji oraz lista piekarni, które przyłączyły się do akcji, znajdziecie TU

 

Pamiętaj! Finałowa puszka powinna mieć naklejone banderole oraz na wieczku zapisany dedykowany numer. W sklepie powinno się znajdować zezwolenie z numerem puszki. Przy takich puszkach nie czuwają wolontariusze — są one pod opieką personelu sklepu, zakładu, instytucji lub przedsiębiorstwa, w którym się znajduje. Jeśli niepokoi Cię wygląd puszki lub brak banderol/innych obowiązkowych elementów daj nam znać na [email protected].

 

(Broski)
POKAŻ PODOBNE
2023-10-03 13:00:00

Wielki powrót Domowej Orkiestry! 7. sezon czas start!

Dzień dobry, fani Domowej Orkiestry! Po festiwalowym szaleństwie wracamy z wielkim hukiem! Dziś rano, na naszym kanale YouTube „KręciołaTV”, wystartował 7. sezon Waszego ulubionego programu.

2023-09-25 17:25:00

Pokojowy Patrol ponownie na Maratonie Warszawskim!

Aż 130 członków Pokojowego Patrolu włączyło się w organizację Maratonu Warszawskiego, który odbył się w minioną niedzielę. To już 18. rok współpracy Fundacji WOŚP z organizatorami tej dużej biegowej imprezy.

2023-10-06 11:31:15

Wszystkiego najlepszego dla Jurka Owsiaka!

Jurek Owsiak, Prezes Zarządu Fundacji WOŚP oraz dyrygent najpiękniejszej orkiestry na świecie, urodził się 6 października 1953 roku. Dzisiaj obchodzi 70. urodziny! Cały nasz zespół Fundacji WOŚP składa Jurkowi najlepsze życzenia!

2023-09-24 10:00:00

Polskie Sztaby znów się spotkały!

Dziwnów nad Morzem Bałtyckim stał się miejscem trzeciego już Ogólnopolskiego Zjazdu Sztabów WOŚP. Przedstawiciele lokalnych ośrodków organizujących Finały spotkali się w sobotę, 23 września, by wymienić doświadczeniami i symbolicznie wkroczyć w przygotowania do 32. zbiórki.