Podczas 32. Finału WOŚP zebraliśmy:
281879118,07 PLN
Finały

Pomagaj robiąc codzienne zakupy

2023-01-16 15:05:00

 

Sposobów wspierania celu 31. Finału jest naprawdę dużo! Możecie robić to nie tylko tradycyjne dzięki wolontariuszom kwestującym na ulicach Waszych miast czy online. Nie musicie nawet specjalnie szukać — do naszych działań przyłączyły się firmy, w których Sztaby postawiły Puszki Stacjonarne, ale też duże sieci handlowe, w których znajdziecie finałową puszkę i będziecie mogli dorzucić swoją cegiełkę do celu tegorocznego Finału WOŚP przy okazji codziennych zakupów, załatwiania sprawunków czy serwowania sobie drobnych przyjemności.

 

 

Sieć sklepów Biedronka przygotowała w tym roku kultowe już czapki oraz puzzle, termosy i inne gadżety, z których dochód ze sprzedaży wspiera cel 31. Finału WOŚP.

 

Orkiestrowe produkty w sklepie Biedronka fot. Łukasz Widziszowski

 

Tradycyjnie już gra z nami sieć sklepów Lidl, w której możecie kupić gadżety takie jak koszulki, kubki, pluszowe misie, artykuły papiernicze oraz wiele innych.

 

Stand z finałowymi produktami w sklepie Lidl, fot. Łukasz Widziszowski

 

W tym roku po raz pierwszy dołączają do nas sieci odzieżowe Coccodrillo i Medicine, które we współpracy z nami przygotowały specjalne kolekcje ubrań. W Coccodrillo znajdziecie koszulki zaprojektowane przez Jurka Owsiaka, kolekcja Medicine to ubrania i dodatki w kolorystyce WOŚP.

 

Sztaby Skarbon Stacjonarnych, czyli sieci, w których można znaleźć finałowe puszki:

True Visionary Beauty Sp. z o.o.

Lodziarnie Firmowe Sp. z o.o. Sp. K.

Bricks 4 Kidz / Cratca Sp. z o.o.

BERLIN DÖNER KEBAP

Bank Spółdzielczy w Skierniewicach

NEONET

Lewiatan

New Vision Optica

Goupe SEB Polska

JYSK Sp. z o.o.

Thai Wok sp. z o o

Biedronka

Kiloutou Polska Sp. z o.o.

Lidl

EBS S.A.

VIVE Textile Recycling Sp. z o.o.

Piekarnie Lubaszka sp. z o. o.

Sale Zabaw Fikołki sp. z o.o.

SPAR sp. z o.o.

Żabka

 

Aby nowości nie było końca — w tym roku również po raz pierwszy organizujemy akcję "Dobra bułka zdrowiu służy". Zapraszamy piekarnie do wsparcia celu 31. Finału WOŚP poprzez przekazanie dochodu ze sprzedaży bułki o nazwie "Finałówka", wykonanej według receptury stworzonej przez warszawską piekarnię Lubaszka.

 

"Finałówka"

 

"Finałówka" to bułka wyjątkowa ze względu na hasło, ale także skład — to wypiek o obniżonej wartości węglowodanów i z wysoką zawartością białka. Już od dzisiaj (16 stycznia) można kupować bułkę w 67 sklepach Lubaszka i 7 innych piekarniach. Więcej informacji o akcji oraz lista piekarni, które przyłączyły się do akcji, znajdziecie TU

 

Pamiętaj! Finałowa puszka powinna mieć naklejone banderole oraz na wieczku zapisany dedykowany numer. W sklepie powinno się znajdować zezwolenie z numerem puszki. Przy takich puszkach nie czuwają wolontariusze — są one pod opieką personelu sklepu, zakładu, instytucji lub przedsiębiorstwa, w którym się znajduje. Jeśli niepokoi Cię wygląd puszki lub brak banderol/innych obowiązkowych elementów daj nam znać na [email protected].

 

(Broski)
POKAŻ PODOBNE
2024-03-28 15:20:00

Na Bielanach wszystko gra OK!

Prawie 350 metrów kwadratowych - to powierzchnia odsłoniętego dziś muralu WOŚP. Grafika zaprojektowana przez Jurka Owsiaka zdobi ścianę budynku przy ulicy Marymonckiej 155 na warszawskich Bielanach.

2024-05-14 09:35:00

Na koniec świata i jeszcze dalej!

Centrum Badań Kosmicznych PAN w ramach aukcji 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystawiło rzecz niezwykłą – możliwość wysłania swojego nazwiska w kosmos! Chodzi o grawerunek na obudowie fotometru, który stanowić będzie element sondy kosmicznej, biorącej udział w misji 1,5 miliona km od Ziemi.

2024-03-29 10:00:58

Widzimy się 26 stycznia na błoniach PGE Narodowego!

Dopiero co ogłosiliśmy wynik 32. Finału WOŚP, a już przymierzamy się do organizacji kolejnej edycji akcji! Studio główne 33. Finału WOŚP ponownie stanie na błoniach PGE Narodowego! Finał odbędzie się 26 stycznia 2025 roku!

2024-04-19 10:26:48

Szkolimy w Łodzi i Piotrkowie Trybunalskim!

Nasze szkolenia w ramach Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować" nie zwalniają tempa! Wczoraj nasi instruktorzy przeprowadzili zajęcia w Łodzi, a dzisiaj szkolimy nauczycieli w Piotrkowie Trybunalskim! Łącznie przeszkolimy nauczycieli i nauczycielki z 40 szkół!