Deklarowana kwota 31. Finału: 154 606 764 PLN
Na koncie mamy już:
154 606 764 PLN
Finały

Pomagaj robiąc codzienne zakupy

2023-01-16 14:05:00

 

Sposobów wspierania celu 31. Finału jest naprawdę dużo! Możecie robić to nie tylko tradycyjne dzięki wolontariuszom kwestującym na ulicach Waszych miast czy online. Nie musicie nawet specjalnie szukać — do naszych działań przyłączyły się firmy, w których Sztaby postawiły Puszki Stacjonarne, ale też duże sieci handlowe, w których znajdziecie finałową puszkę i będziecie mogli dorzucić swoją cegiełkę do celu tegorocznego Finału WOŚP przy okazji codziennych zakupów, załatwiania sprawunków czy serwowania sobie drobnych przyjemności.

 

 

Sieć sklepów Biedronka przygotowała w tym roku kultowe już czapki oraz puzzle, termosy i inne gadżety, z których dochód ze sprzedaży wspiera cel 31. Finału WOŚP.

 

Orkiestrowe produkty w sklepie Biedronka fot. Łukasz Widziszowski

 

Tradycyjnie już gra z nami sieć sklepów Lidl, w której możecie kupić gadżety takie jak koszulki, kubki, pluszowe misie, artykuły papiernicze oraz wiele innych.

 

Stand z finałowymi produktami w sklepie Lidl, fot. Łukasz Widziszowski

 

W tym roku po raz pierwszy dołączają do nas sieci odzieżowe Coccodrillo i Medicine, które we współpracy z nami przygotowały specjalne kolekcje ubrań. W Coccodrillo znajdziecie koszulki zaprojektowane przez Jurka Owsiaka, kolekcja Medicine to ubrania i dodatki w kolorystyce WOŚP.

 

Sztaby Skarbon Stacjonarnych, czyli sieci, w których można znaleźć finałowe puszki:

True Visionary Beauty Sp. z o.o.

Lodziarnie Firmowe Sp. z o.o. Sp. K.

Bricks 4 Kidz / Cratca Sp. z o.o.

BERLIN DÖNER KEBAP

Bank Spółdzielczy w Skierniewicach

NEONET

Lewiatan

New Vision Optica

Goupe SEB Polska

JYSK Sp. z o.o.

Thai Wok sp. z o o

Biedronka

Kiloutou Polska Sp. z o.o.

Lidl

EBS S.A.

VIVE Textile Recycling Sp. z o.o.

Piekarnie Lubaszka sp. z o. o.

Sale Zabaw Fikołki sp. z o.o.

SPAR sp. z o.o.

Żabka

 

Aby nowości nie było końca — w tym roku również po raz pierwszy organizujemy akcję "Dobra bułka zdrowiu służy". Zapraszamy piekarnie do wsparcia celu 31. Finału WOŚP poprzez przekazanie dochodu ze sprzedaży bułki o nazwie "Finałówka", wykonanej według receptury stworzonej przez warszawską piekarnię Lubaszka.

 

"Finałówka"

 

"Finałówka" to bułka wyjątkowa ze względu na hasło, ale także skład — to wypiek o obniżonej wartości węglowodanów i z wysoką zawartością białka. Już od dzisiaj (16 stycznia) można kupować bułkę w 67 sklepach Lubaszka i 7 innych piekarniach. Więcej informacji o akcji oraz lista piekarni, które przyłączyły się do akcji, znajdziecie TU

 

Pamiętaj! Finałowa puszka powinna mieć naklejone banderole oraz na wieczku zapisany dedykowany numer. W sklepie powinno się znajdować zezwolenie z numerem puszki. Przy takich puszkach nie czuwają wolontariusze — są one pod opieką personelu sklepu, zakładu, instytucji lub przedsiębiorstwa, w którym się znajduje. Jeśli niepokoi Cię wygląd puszki lub brak banderol/innych obowiązkowych elementów daj nam znać na [email protected]

 

(Broski)
POKAŻ PODOBNE
2023-01-15 21:19:29

Tarnowo Podgórne - Elektryczne Gitary na zakończenie 31. Finału WOŚP

Przed nami 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy – oto cel zbliżającego się 31. Finału WOŚP, który odbędzie się 29 stycznia.

2023-01-13 14:05:52

Amsterdam - Finał w Bibliotece Polskiej w Amsteredamie

W niedzielę 29 stycznia zapraszamy Was na Finał do Biblioteki Polskiej w Amsterdamie.

2023-01-03 15:37:13

Wesprzyj cel 31. Finału WOŚP SMS-em!

Do 31. Finału WOŚP jeszcze niespełna miesiąc, ale możecie z nami grać już dzisiaj! Jednym ze sposobów wsparcia celu finałowej zbiórki jest wysłanie SMS-a o treści SERCE na numer 75 565. Zaproście do wspólnego SMS-owania w ramach walki z sepsą swoich bliskich i przyjaciół!

2023-01-13 14:15:55

Amsterdam - Nasze puszki stacjonarne

W wielu sklepach i punktach usługowych znajdziecie nasze sztabowe puszki ❤️