Deklarowana kwota 31. Finału: 154 606 764 PLN
Na koncie mamy już: 36 007 936 PLN
154 606 764 PLN
Finały

Pomagaj robiąc codzienne zakupy

2023-01-16 14:05:00

 

Sposobów wspierania celu 31. Finału jest naprawdę dużo! Możecie robić to nie tylko tradycyjne dzięki wolontariuszom kwestującym na ulicach Waszych miast czy online. Nie musicie nawet specjalnie szukać — do naszych działań przyłączyły się firmy, w których Sztaby postawiły Puszki Stacjonarne, ale też duże sieci handlowe, w których znajdziecie finałową puszkę i będziecie mogli dorzucić swoją cegiełkę do celu tegorocznego Finału WOŚP przy okazji codziennych zakupów, załatwiania sprawunków czy serwowania sobie drobnych przyjemności.

 

 

Sieć sklepów Biedronka przygotowała w tym roku kultowe już czapki oraz puzzle, termosy i inne gadżety, z których dochód ze sprzedaży wspiera cel 31. Finału WOŚP.

 

Orkiestrowe produkty w sklepie Biedronka fot. Łukasz Widziszowski

 

Tradycyjnie już gra z nami sieć sklepów Lidl, w której możecie kupić gadżety takie jak koszulki, kubki, pluszowe misie, artykuły papiernicze oraz wiele innych.

 

Stand z finałowymi produktami w sklepie Lidl, fot. Łukasz Widziszowski

 

W tym roku po raz pierwszy dołączają do nas sieci odzieżowe Coccodrillo i Medicine, które we współpracy z nami przygotowały specjalne kolekcje ubrań. W Coccodrillo znajdziecie koszulki zaprojektowane przez Jurka Owsiaka, kolekcja Medicine to ubrania i dodatki w kolorystyce WOŚP.

 

Sztaby Skarbon Stacjonarnych, czyli sieci, w których można znaleźć finałowe puszki:

True Visionary Beauty Sp. z o.o.

Lodziarnie Firmowe Sp. z o.o. Sp. K.

Bricks 4 Kidz / Cratca Sp. z o.o.

BERLIN DÖNER KEBAP

Bank Spółdzielczy w Skierniewicach

NEONET

Lewiatan

New Vision Optica

Goupe SEB Polska

JYSK Sp. z o.o.

Thai Wok sp. z o o

Biedronka

Kiloutou Polska Sp. z o.o.

Lidl

EBS S.A.

VIVE Textile Recycling Sp. z o.o.

Piekarnie Lubaszka sp. z o. o.

Sale Zabaw Fikołki sp. z o.o.

SPAR sp. z o.o.

Żabka

 

Aby nowości nie było końca — w tym roku również po raz pierwszy organizujemy akcję "Dobra bułka zdrowiu służy". Zapraszamy piekarnie do wsparcia celu 31. Finału WOŚP poprzez przekazanie dochodu ze sprzedaży bułki o nazwie "Finałówka", wykonanej według receptury stworzonej przez warszawską piekarnię Lubaszka.

 

"Finałówka"

 

"Finałówka" to bułka wyjątkowa ze względu na hasło, ale także skład — to wypiek o obniżonej wartości węglowodanów i z wysoką zawartością białka. Już od dzisiaj (16 stycznia) można kupować bułkę w 67 sklepach Lubaszka i 7 innych piekarniach. Więcej informacji o akcji oraz lista piekarni, które przyłączyły się do akcji, znajdziecie TU

 

Pamiętaj! Finałowa puszka powinna mieć naklejone banderole oraz na wieczku zapisany dedykowany numer. W sklepie powinno się znajdować zezwolenie z numerem puszki. Przy takich puszkach nie czuwają wolontariusze — są one pod opieką personelu sklepu, zakładu, instytucji lub przedsiębiorstwa, w którym się znajduje. Jeśli niepokoi Cię wygląd puszki lub brak banderol/innych obowiązkowych elementów daj nam znać na [email protected]

 

POKAŻ PODOBNE
2022-11-15 10:35:00

Ostatnie dni rejestracji Sztabów na 31. Finał WOŚP!

Grasz z WOŚP od lat? Jesteś charyzmatyczną, odpowiedzialną osobą i chcesz spróbować swoich sił jako Szef Sztabu? Pamiętaj – 18 listopada mija termin na składanie wniosków o utworzenie Sztabu!

2022-11-28 21:25:00

Spięty na 31. Finale WOŚP w Warszawie!

Spięty – charyzmatyczny frontmen Lao Che dołącza ze swoim autorskim projektem do line-upu koncertu warszawskiego 31. Finału WOŚP, który odbędzie się 29 stycznia na Placu Bankowym w Warszawie!

2022-11-02 09:00:00

Ogłaszamy 63. Konkurs Ofert

63. Konkurs Ofert poświęcony będzie zakupom wyrobów medycznych dla oddziałów okulistycznych, poradni okulistycznych i bloków operacyjnych. Negocjacje odbędą się w dniach 28-30.11.2022 r. Zapraszamy do składania wstępnych ofert sprzedaży w celu podjęcia negocjacji.

2022-11-30 20:05:00

Ponad 65 milionów złotych na dziecięcą okulistykę

3 dni trwał 63. Konkurs Ofert, czyli maraton zakupowy poświęcony okulistyce dziecięcej. Na zakupy dla 83 placówek w całym kraju Fundacja WOŚP przeznaczyła w sumie 65 416 440 złotych ze środków zebranych podczas 30. Finału.