Na rzecz 28. Finału zebraliśmy już:
108 694 PLN
Fundacja
Finały

Pomaganie przez oglądanie – czyli Play zbiera dla WOŚP

2017-01-14 16:21:32

Play od sześciu lat gra razem z WOŚP. Z okazji jubileuszowego 25. Finału przygotowali dla nas wiele wyjątkowy atrakcji. W tym roku dochód ze zbiórki zostanie przekazany również na wsparcie godnej opieki medycznej dla seniorów i to właśnie nim poświęcony jest specjalny teledysk przygotowany przez Play.

Autorem tekstu i reżyserem klipu jest Maciek Dąbrowski „Człowiek Warga”, a muzykę do niego stworzył RAU. Do udziału w charytatywnym teledysku Play zaangażował znany z reklam duet aktorów – Basię Kurdej-Szatan i Maćka Łagodzińskiego – oraz popularnych youtuberów: Szparagi, Ewę Red Lipstick Monster, Paulinę z Mówiąc Inaczej, Blowka, JDabrowskiego, Izaka, Drollercastera. W teledysku występują również seniorzy z Dancingu Międzypokoleniowego.

W refrenie piosenki słyszymy: „W końcu możemy, bo jesteśmy dorośli. Będziemy imprezować jak The Doorsi. Stary człowiek i może jak Rolling Stonesi się wożę.” Artyści przekonują, że starość może być cool i my też się pod tym podpisujemy. W naszych działaniach dążymy do tego, by osoby w podeszłym wieku mogły żyć godnie i szczęśliwie.

Teledysk z licznikiem przekazanych pieniędzy na WOŚP jest dostępny na www.playdlawosp.pl. Im więcej z Was obejrzy teledysk, tym więcej pieniędzy Play przekaże WOŚP.

Przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie powstała już gigantyczna konstrukcja, która będzie nakręcać nas pozytywnie przez cały czas trwania Finału. Ogromny diabelski młyn WOŚP i Play jest symbolem tegorocznego Finału. Dla wszystkich, którzy dotrą w niedzielę 15. stycznia pod nasza scenę czeka nie lada gratka – przejażdżka na rozświetlonym kole Play. Będzie to wyjątkowa okazja, by zobaczyć panoramę Warszawy z perspektywy 32 metrów.

W dniu Finału w strefę Play odwiedzą specjalni goście, youtuberzy oraz gwizdy znane nam z ekranów telewizorów: Maciek  Dąbrowski,  Ewa  Red  Lipstick  Monster,  Blowek, Mandzio, Gimper i Isamu. Będzie to świetna okazja do zrobienia sobie wspólnych fotek i wrzucania na Wasze kanały społecznościowe.

Oglądajcie, słuchajcie i pomagajcie!

(EO)

Zdjęcie finałowego diabelskiego młyna WOŚP i PLAY photo: Dawid Ilnicki

POKAŻ PODOBNE
2019-10-10 14:47:13

Gość ASP laureatką literackiej Nagrody Nobla!

Olga Tokarczuk laureatka literackiej Nagrody Nobla była tegorocznym gościem Akademii Sztuk Przepięknych 25. Pol'and'Rock Festival. Obejrzyj retransmisję spotkania z pisarką. Posłuchaj rozmowy pisarki z festiwalową publicznością.

2019-10-03 14:59:58

Cztery nowoczesne inkubatory

Kupiliśmy 4 specjalistyczne inkubatory do pracy w środowisku rezonansu magnetycznego. Rynkowa wartość jednego aparatu sięga około 2 mln złotych.

2019-09-24 16:15:43

9 ciekawych pomysłów na atrakcje podczas Rekordu

Organizujesz rekord w pierwszej pomocy w swojej placówce? Zobacz jakie atrakcje przygotowują inne instytucje.

2019-10-04 14:15:27

Dołącz do drużyny WOŚP i ucz pierwszej pomocy

Rekord w pierwszej pomocy coraz bliżej! Z tej okazji dla wszystkich szkół podstawowych biorących udział w naszym Programie Edukacyjnym „Ratujemy i Uczymy Ratować” przygotowaliśmy zabawę, w której do wygrania jest aż 40 koszulek.

Zobacz też