Na koncie mamy:
281879118,07 PLN
Fundacja
Finały

Pomaganie przez oglądanie – czyli Play zbiera dla WOŚP

2017-01-14 17:21:32

Play od sześciu lat gra razem z WOŚP. Z okazji jubileuszowego 25. Finału przygotowali dla nas wiele wyjątkowy atrakcji. W tym roku dochód ze zbiórki zostanie przekazany również na wsparcie godnej opieki medycznej dla seniorów i to właśnie nim poświęcony jest specjalny teledysk przygotowany przez Play.

Autorem tekstu i reżyserem klipu jest Maciek Dąbrowski „Człowiek Warga”, a muzykę do niego stworzył RAU. Do udziału w charytatywnym teledysku Play zaangażował znany z reklam duet aktorów – Basię Kurdej-Szatan i Maćka Łagodzińskiego – oraz popularnych youtuberów: Szparagi, Ewę Red Lipstick Monster, Paulinę z Mówiąc Inaczej, Blowka, JDabrowskiego, Izaka, Drollercastera. W teledysku występują również seniorzy z Dancingu Międzypokoleniowego.

W refrenie piosenki słyszymy: „W końcu możemy, bo jesteśmy dorośli. Będziemy imprezować jak The Doorsi. Stary człowiek i może jak Rolling Stonesi się wożę.” Artyści przekonują, że starość może być cool i my też się pod tym podpisujemy. W naszych działaniach dążymy do tego, by osoby w podeszłym wieku mogły żyć godnie i szczęśliwie.

Teledysk z licznikiem przekazanych pieniędzy na WOŚP jest dostępny na www.playdlawosp.pl. Im więcej z Was obejrzy teledysk, tym więcej pieniędzy Play przekaże WOŚP.

Przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie powstała już gigantyczna konstrukcja, która będzie nakręcać nas pozytywnie przez cały czas trwania Finału. Ogromny diabelski młyn WOŚP i Play jest symbolem tegorocznego Finału. Dla wszystkich, którzy dotrą w niedzielę 15. stycznia pod nasza scenę czeka nie lada gratka – przejażdżka na rozświetlonym kole Play. Będzie to wyjątkowa okazja, by zobaczyć panoramę Warszawy z perspektywy 32 metrów.

W dniu Finału w strefę Play odwiedzą specjalni goście, youtuberzy oraz gwizdy znane nam z ekranów telewizorów: Maciek  Dąbrowski,  Ewa  Red  Lipstick  Monster,  Blowek, Mandzio, Gimper i Isamu. Będzie to świetna okazja do zrobienia sobie wspólnych fotek i wrzucania na Wasze kanały społecznościowe.

Oglądajcie, słuchajcie i pomagajcie!

(EO)

Zdjęcie finałowego diabelskiego młyna WOŚP i PLAY photo: Dawid Ilnicki

POKAŻ PODOBNE
2024-01-24 13:20:00

Najciekawsze eSkarbonki 32. Finału WOŚP!

Dzięki eSkarbonce napędzanej przez Mastercard wolontariuszem 32. Finału WOŚP może zostać każdy! Założenie swojej wirtualnej puszki jest bardzo proste i można to zrobić nawet w dniu Finału. Już teraz, dzięki eSkarbonkom na cel finałowej zbiórki udało nam się zebrać ponad 3 miliony złotych!

2024-01-25 15:08:31

Wciąż możecie dołączyć do Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców!

Do 32. Finału WOŚP zostały tylko cztery dni. A to oznacza, że macie dokładnie tyle czasu, aby dołączyć do tegorocznej Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców.

2024-01-25 14:50:06

Sprawdźcie, jak Fundacja wydaje Wasze pieniądze

Już teraz możecie sprawdzić, na co wydaliśmy pieniądze, które wrzuciliście do Puszek podczas poprzednich Finałów WOŚP.

2024-01-22 08:10:00

Wspieraj WOŚP w aplikacji mobilnej!

Ściągnij aplikację i wesprzyj cel 32. Finału WOŚP. Weź także udział w Tygodniu Życzliwości i wysyłaj WOŚPozdrowienia znajomym!