Zebraliśmy
224 376 706 
Fundacja
Finały

Pomaganie przez oglądanie – czyli Play zbiera dla WOŚP

2017-01-14 16:21:32

Play od sześciu lat gra razem z WOŚP. Z okazji jubileuszowego 25. Finału przygotowali dla nas wiele wyjątkowy atrakcji. W tym roku dochód ze zbiórki zostanie przekazany również na wsparcie godnej opieki medycznej dla seniorów i to właśnie nim poświęcony jest specjalny teledysk przygotowany przez Play.

Autorem tekstu i reżyserem klipu jest Maciek Dąbrowski „Człowiek Warga”, a muzykę do niego stworzył RAU. Do udziału w charytatywnym teledysku Play zaangażował znany z reklam duet aktorów – Basię Kurdej-Szatan i Maćka Łagodzińskiego – oraz popularnych youtuberów: Szparagi, Ewę Red Lipstick Monster, Paulinę z Mówiąc Inaczej, Blowka, JDabrowskiego, Izaka, Drollercastera. W teledysku występują również seniorzy z Dancingu Międzypokoleniowego.

W refrenie piosenki słyszymy: „W końcu możemy, bo jesteśmy dorośli. Będziemy imprezować jak The Doorsi. Stary człowiek i może jak Rolling Stonesi się wożę.” Artyści przekonują, że starość może być cool i my też się pod tym podpisujemy. W naszych działaniach dążymy do tego, by osoby w podeszłym wieku mogły żyć godnie i szczęśliwie.

Teledysk z licznikiem przekazanych pieniędzy na WOŚP jest dostępny na www.playdlawosp.pl. Im więcej z Was obejrzy teledysk, tym więcej pieniędzy Play przekaże WOŚP.

Przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie powstała już gigantyczna konstrukcja, która będzie nakręcać nas pozytywnie przez cały czas trwania Finału. Ogromny diabelski młyn WOŚP i Play jest symbolem tegorocznego Finału. Dla wszystkich, którzy dotrą w niedzielę 15. stycznia pod nasza scenę czeka nie lada gratka – przejażdżka na rozświetlonym kole Play. Będzie to wyjątkowa okazja, by zobaczyć panoramę Warszawy z perspektywy 32 metrów.

W dniu Finału w strefę Play odwiedzą specjalni goście, youtuberzy oraz gwizdy znane nam z ekranów telewizorów: Maciek  Dąbrowski,  Ewa  Red  Lipstick  Monster,  Blowek, Mandzio, Gimper i Isamu. Będzie to świetna okazja do zrobienia sobie wspólnych fotek i wrzucania na Wasze kanały społecznościowe.

Oglądajcie, słuchajcie i pomagajcie!

(EO)

Zdjęcie finałowego diabelskiego młyna WOŚP i PLAY photo: Dawid Ilnicki

POKAŻ PODOBNE
2022-07-30 15:05:00

Otwarcie Ronda imienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Trzciance

W Trzciance (woj. Wielkopolskie) zostało dziś otwarte Rondo im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W uroczystości nadania imienia udział brał zastępca burmistrza Trzcianki Witold Putyrski, przedstawiciele trzcianeckiego Sztabu WOŚP, oraz Jurek Owsiak.

2022-09-06 12:00:00

Gonitwa, w której wszyscy wygrywają!

W tym roku po raz trzeci wzięliśmy udział w Gonitwie Charytatywnej organizowanej przez Westminister Polska na Torze Służewiec, ścigając się dla wyższych wartości!

2022-09-01 12:25:00

Kiedy odbędzie się 31. Finał WOŚP?

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra już za 150 dni - 29 stycznia 2023 roku. Cel przyszłorocznej zbiórki ogłosimy w październiku, wtedy również ruszy rejestracja Sztabów WOŚP, w ramach których działać będą wolontariusze 31. Finału WOŚP.

2022-09-17 09:05:00

Wspólnie pokonajmy raka krwi!

Według statystyk Światowej Organizacji Dawców Szpiku, co 27 sekund ktoś na świecie zapada na raka krwi. Tylko razem jesteśmy w stanie coś zdziałać, dlatego zachęcamy do zostania dawcą szpiku!