Podczas 28. Finału zebraliśmy:
186 133 610 PLN
Fundacja
Festiwal

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.3

2020-03-15 10:15:25

 

Siedzisz w domu z dziećmi? Nie masz pomysłu na niedzielne popołudnie? Znajdź chwilę na rozrywkę z całą rodziną, zadbaj o dobry rytm dnia i radosną domową atmosferę przy muzycznych dźwiękach festiwalowych koncertów.

 

Pol’and’Rock Festival jest dostępny online na naszych kanałach YouTube oraz stronie KręciołaTV. Festiwalową muzykę można znaleźć także w serwisach Spotify, Tidal, Deezer, Apple Music, iTunes Store, Google Play, Amazon Music oraz na Empik.com.

 

 

Jeśli rozbijasz namiot w swoim mieszkaniu wraz z dziećmi, czekają na Ciebie:

 

 

Oglądaj wybrane koncerty całą rodziną. Tańcz, śpiewaj i baw się razem z najmłodszymi domownikami. 

 

 

 

Włącz muzykę i poczuj jak stoisz wśród festiwalowej publiczności, grasz na scenie z kapelą. Mało Ci muzyki ulubionego zespołu? Skocz online do SiemaShop i zamów swoje ulubione krążki już teraz. Koncertowa muza dostępna jest na płytach CD/DVD oraz w kolekcjach winylowych. 

 

Zamów ulubione krążki na SiemaShop.pl

 

 

 

 

Jeszcze Ci mało? Włącz się do zabawy z Jurkiem Owsiakiem na Facebooku KręciołaTV

 

 

 

Poznaj historię festiwalu Pol'and'Rock

 

 

Pol'and'Rock Festival  to ogromny letni Festiwal muzyczny organizowany na przełomie lipca i sierpnia w Polsce, w Kostrzynie nad Odrą. Artyści występują w jego czasie na pięciu scenach: Dużej, Małej, Scenie Lecha, Viva Kultura i  Nocnej Scenie ASP. Ideą festiwalu było podziękowanie wszystkim wolontariuszom i ludziom wspierającym styczni na owe Finały.

 

 

fot. Michał kwaśniewski

 

 

 Zawszę DZIĘKI, że gracie z nami cały rok! 

 

 

Więcej pomysłów na zabawy

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-01-01 17:25:00

Wyślij SERCE SMSem

Nie możesz się już doczekać dnia Finału? SMS dla WOŚP 2020 to jedna z formy wsparcia 28. Finału. Już od dziś, aż do 22 stycznia, możesz wesprzeć cel 28. Finału wysyłając SMS o treści "SERCE" na numer 75 565 (koszt 5 zł + VAT).

2020-01-08 16:27:35

6 wskazówek dla wolontariuszy

Jeżeli jesteś wolontariuszem WOŚP w 2020 to dobrze trafiłeś – przygotowaliśmy dla Ciebie 6 wskazówek dotyczące kwestowania w dniu finału.

2020-01-08 17:42:04

WOŚP rozlicza poprzednie Finały

Zgodnie z tradycją, każdy Finał WOŚP jest okazją do rozliczenia poprzednich zbiórek, czyli podsumowania zakupów i wydatków sfinansowanych dzięki zaangażowaniu w Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

2020-01-11 15:28:22

Gdzie obejrzysz 28. Finał WOŚP?

Na ten jedyny i wyjątkowy dzień w roku, czeka wiele osób. Już jutro rozpocznie się Wielki Finał WOŚP. Gdzie będziesz mógł śledzić to wydarzenie?

Zobacz też