W ramach Funduszu Interwencyjnego zebraliśmy:
26 195 451 PLN
Fundacja
Festiwal

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.3

2020-03-15 10:15:25

 

Siedzisz w domu z dziećmi? Nie masz pomysłu na niedzielne popołudnie? Znajdź chwilę na rozrywkę z całą rodziną, zadbaj o dobry rytm dnia i radosną domową atmosferę przy muzycznych dźwiękach festiwalowych koncertów.

 

Pol’and’Rock Festival jest dostępny online na naszych kanałach YouTube oraz stronie KręciołaTV. Festiwalową muzykę można znaleźć także w serwisach Spotify, Tidal, Deezer, Apple Music, iTunes Store, Google Play, Amazon Music oraz na Empik.com.

 

 

Jeśli rozbijasz namiot w swoim mieszkaniu wraz z dziećmi, czekają na Ciebie:

 

 

Oglądaj wybrane koncerty całą rodziną. Tańcz, śpiewaj i baw się razem z najmłodszymi domownikami. 

 

 

 

Włącz muzykę i poczuj jak stoisz wśród festiwalowej publiczności, grasz na scenie z kapelą. Mało Ci muzyki ulubionego zespołu? Skocz online do SiemaShop i zamów swoje ulubione krążki już teraz. Koncertowa muza dostępna jest na płytach CD/DVD oraz w kolekcjach winylowych. 

 

Zamów ulubione krążki na SiemaShop.pl

 

 

 

 

Jeszcze Ci mało? Włącz się do zabawy z Jurkiem Owsiakiem na Facebooku KręciołaTV

 

 

 

Poznaj historię festiwalu Pol'and'Rock

 

 

Pol'and'Rock Festival  to ogromny letni Festiwal muzyczny organizowany na przełomie lipca i sierpnia w Polsce, w Kostrzynie nad Odrą. Artyści występują w jego czasie na pięciu scenach: Dużej, Małej, Scenie Lecha, Viva Kultura i  Nocnej Scenie ASP. Ideą festiwalu było podziękowanie wszystkim wolontariuszom i ludziom wspierającym styczni na owe Finały.

 

 

fot. Michał kwaśniewski

 

 

 Zawszę DZIĘKI, że gracie z nami cały rok! 

 

 

Więcej pomysłów na zabawy

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-06-25 13:00:00

Perfumy „Pol’and’Rock” Music w drogeriach Sephora

Dziś w sklepach Sephora swoją premierę mają unikatowe Perfumy Music marki WOŚP. To orientalno – drzewne połączenie zapachów zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Cały zysk ze sprzedaży Sephora zdecydowała przekazać Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

2020-05-22 13:05:18

Warszawa, Łódź i Poznań z analizatorami od WOŚP

Sprzęt dla laboratoriów diagnozujących osoby z podejrzeniem zakażenia koronawirusem o wartości blisko 10,5 miliona złotych jest jednym z największych zakupów jakich dokonaliśmy w ramach walki z COVID-19. Do Warszawy, Łodzi i Poznania trafiły właśnie specjalistyczne analizatory, pozwalające na znaczne przyspieszenie diagnostyki i przeprocesowanie nawet 2304 próbek w ciągu doby.

2020-05-20 16:27:50

Trzeci transport WOŚP wylądował w Warszawie

Przed kilkoma godzinami na Lotnisku Chopina w Warszawie wylądował trzeci już samolot z wyposażeniem medycznym zamówionym przez Fundację WOŚP z myślą o szpitalach walczących z koronawirusem. Na pokładzie znalazło się 40 tys. kombinezonów, które już wkrótce wyruszą w drogę do medyków z całej Polski.

2020-06-22 12:16:10

50 tysięcy złotych na wspomaganie oddechu u noworodków

Od 2003 roku Fundacja WOŚP realizuje program medyczny, którego celem jest wprowadzenie do powszechnego użytku najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych metod leczenia niewydolności oddechowej u noworodków. W piątek program ten uzyskał wsparcie w wysokości 50 tys. złotych ze strony Ambasady Wielkiego Księstwa Luksemburga w Warszawie oraz Polsko-Luksemburskiej Izby Gospodarczej (PLIG).

Zobacz też