Zarejestrowaliśmy już
41 008 wolontariuszy
Fundacja
Festiwal

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.3

2020-03-15 10:15:25

 

Siedzisz w domu z dziećmi? Nie masz pomysłu na niedzielne popołudnie? Znajdź chwilę na rozrywkę z całą rodziną, zadbaj o dobry rytm dnia i radosną domową atmosferę przy muzycznych dźwiękach festiwalowych koncertów.

 

Pol’and’Rock Festival jest dostępny online na naszych kanałach YouTube oraz stronie KręciołaTV. Festiwalową muzykę można znaleźć także w serwisach Spotify, Tidal, Deezer, Apple Music, iTunes Store, Google Play, Amazon Music oraz na Empik.com.

 

 

Jeśli rozbijasz namiot w swoim mieszkaniu wraz z dziećmi, czekają na Ciebie:

 

 

Oglądaj wybrane koncerty całą rodziną. Tańcz, śpiewaj i baw się razem z najmłodszymi domownikami. 

 

 

 

Włącz muzykę i poczuj jak stoisz wśród festiwalowej publiczności, grasz na scenie z kapelą. Mało Ci muzyki ulubionego zespołu? Skocz online do SiemaShop i zamów swoje ulubione krążki już teraz. Koncertowa muza dostępna jest na płytach CD/DVD oraz w kolekcjach winylowych. 

 

Zamów ulubione krążki na SiemaShop.pl

 

 

 

 

Jeszcze Ci mało? Włącz się do zabawy z Jurkiem Owsiakiem na Facebooku KręciołaTV

 

 

 

Poznaj historię festiwalu Pol'and'Rock

 

 

Pol'and'Rock Festival  to ogromny letni Festiwal muzyczny organizowany na przełomie lipca i sierpnia w Polsce, w Kostrzynie nad Odrą. Artyści występują w jego czasie na pięciu scenach: Dużej, Małej, Scenie Lecha, Viva Kultura i  Nocnej Scenie ASP. Ideą festiwalu było podziękowanie wszystkim wolontariuszom i ludziom wspierającym styczni na owe Finały.

 

 

fot. Michał kwaśniewski

 

 

 Zawszę DZIĘKI, że gracie z nami cały rok! 

 

 

Więcej pomysłów na zabawy

 

 

POKAŻ PODOBNE
2021-09-09 15:46:51

Przypomnij sobie zasady pierwszej pomocy

Pierwsza pomoc to ważny aspekt naszej edukacji. Nigdy nie wiemy kiedy przydadzą nam się te najważniejsze zasady, dlatego warto odświeżać pamięć, nosić przy sobie rękawiczki i być gotowym, aby pomóc drugiemu człowiekowi.

2021-10-01 10:08:01

Międzynarodowy Dzień Osób Starszych

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, święto ustanowione w 1990 roku przez Zgromadzenie Ogólne ONZ.

2021-09-14 10:45:00

Orkiestra murem za medykami

Trwający od soboty ogólnopolski protest pracowników ochrony zdrowia to kolejny sygnał wysyłany przez przedstawicieli zawodów medycznych, którzy chcą wprowadzenia zmian systemowych mających zapewnić i im, i pacjentom komfort oraz bezpieczeństwo związane z udzielaniem świadczeń medycznych. Fundacja WOŚP, dla której działalność w zakresie ochrony zdrowia jest najważniejszym celem funkcjonowania, po raz kolejny staje murem za medykami, m.in. włączając się w aktywności realizowane w tzw. Białym Miasteczku 2.0.

2021-09-13 09:25:31

Dlaczego pierwsza pomoc jest tak ważna?

Fundacja WOŚP w ramach programu przekazała bezpłatnie ponad 68 097 fantomów do nauki resuscytacji, podręczniki, filmy i inne niezbędne materiały dydaktyczne do szkół. To właśnie fantomy pozwalają na m.in. przećwiczenie odpowiedniej pozycji przy resuscytacji.