W ramach Funduszu Interwencyjnego do walki z koronawirusem zebraliśmy już
21 629 867 PLN
Fundacja
Festiwal

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.3

2020-03-15 10:15:25

 

Siedzisz w domu z dziećmi? Nie masz pomysłu na niedzielne popołudnie? Znajdź chwilę na rozrywkę z całą rodziną, zadbaj o dobry rytm dnia i radosną domową atmosferę przy muzycznych dźwiękach festiwalowych koncertów.

 

Pol’and’Rock Festival jest dostępny online na naszych kanałach YouTube oraz stronie KręciołaTV. Festiwalową muzykę można znaleźć także w serwisach Spotify, Tidal, Deezer, Apple Music, iTunes Store, Google Play, Amazon Music oraz na Empik.com.

 

 

Jeśli rozbijasz namiot w swoim mieszkaniu wraz z dziećmi, czekają na Ciebie:

 

 

Oglądaj wybrane koncerty całą rodziną. Tańcz, śpiewaj i baw się razem z najmłodszymi domownikami. 

 

 

 

Włącz muzykę i poczuj jak stoisz wśród festiwalowej publiczności, grasz na scenie z kapelą. Mało Ci muzyki ulubionego zespołu? Skocz online do SiemaShop i zamów swoje ulubione krążki już teraz. Koncertowa muza dostępna jest na płytach CD/DVD oraz w kolekcjach winylowych. 

 

Zamów ulubione krążki na SiemaShop.pl

 

 

 

 

Jeszcze Ci mało? Włącz się do zabawy z Jurkiem Owsiakiem na Facebooku KręciołaTV

 

 

 

Poznaj historię festiwalu Pol'and'Rock

 

 

Pol'and'Rock Festival  to ogromny letni Festiwal muzyczny organizowany na przełomie lipca i sierpnia w Polsce, w Kostrzynie nad Odrą. Artyści występują w jego czasie na pięciu scenach: Dużej, Małej, Scenie Lecha, Viva Kultura i  Nocnej Scenie ASP. Ideą festiwalu było podziękowanie wszystkim wolontariuszom i ludziom wspierającym styczni na owe Finały.

 

 

fot. Michał kwaśniewski

 

 

 Zawszę DZIĘKI, że gracie z nami cały rok! 

 

 

Więcej pomysłów na zabawy

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-03-09 11:09:15

Karetka od WOŚP dla szpitala w Szczecinie

W trakcie ogłoszenia wyniku 28. Finału WOŚP zaprezentowana została karetka, stanowiącą dar dla Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej „Zdroje” w Szczecinie.

2020-03-13 09:36:11

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.1

Dla bezpieczeństwa zostajemy w domach całymi rodzinami, dlatego przygotowaliśmy dla Was serię artykułów, które codziennie podpowiedzą Wam pomysł na wspólne spędzanie czasu.

2020-03-20 16:30:50

Prawie 4 miliony złotych na walkę z koronawirusem

Fundacja złożyła zamówienia na zakup łóżek do intensywnej terapii, które z końcem kwietnia trafią do wytypowanych wspólnie z Ministerstwem Zdrowia placówek, głównie do 19 szpitali jednoimiennych, powołanych do walki z koronawirusem.

2020-03-16 09:55:14

Pomagamy!

Jeśli potrzebujesz pomocy (np. ze zrobieniem zakupów, załatwieniem pilnych spraw) lub pomocy potrzebują Twoi bliscy, którzy mieszkają w innym mieście, napisz do nas [email protected]

Zobacz też