Deklarowana kwota 29. Finału: 127 495 626 PLN
Na koncie mamy już:
127 495 626 
Fundacja
Festiwal

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.3

2020-03-15 10:15:25

 

Siedzisz w domu z dziećmi? Nie masz pomysłu na niedzielne popołudnie? Znajdź chwilę na rozrywkę z całą rodziną, zadbaj o dobry rytm dnia i radosną domową atmosferę przy muzycznych dźwiękach festiwalowych koncertów.

 

Pol’and’Rock Festival jest dostępny online na naszych kanałach YouTube oraz stronie KręciołaTV. Festiwalową muzykę można znaleźć także w serwisach Spotify, Tidal, Deezer, Apple Music, iTunes Store, Google Play, Amazon Music oraz na Empik.com.

 

 

Jeśli rozbijasz namiot w swoim mieszkaniu wraz z dziećmi, czekają na Ciebie:

 

 

Oglądaj wybrane koncerty całą rodziną. Tańcz, śpiewaj i baw się razem z najmłodszymi domownikami. 

 

 

 

Włącz muzykę i poczuj jak stoisz wśród festiwalowej publiczności, grasz na scenie z kapelą. Mało Ci muzyki ulubionego zespołu? Skocz online do SiemaShop i zamów swoje ulubione krążki już teraz. Koncertowa muza dostępna jest na płytach CD/DVD oraz w kolekcjach winylowych. 

 

Zamów ulubione krążki na SiemaShop.pl

 

 

 

 

Jeszcze Ci mało? Włącz się do zabawy z Jurkiem Owsiakiem na Facebooku KręciołaTV

 

 

 

Poznaj historię festiwalu Pol'and'Rock

 

 

Pol'and'Rock Festival  to ogromny letni Festiwal muzyczny organizowany na przełomie lipca i sierpnia w Polsce, w Kostrzynie nad Odrą. Artyści występują w jego czasie na pięciu scenach: Dużej, Małej, Scenie Lecha, Viva Kultura i  Nocnej Scenie ASP. Ideą festiwalu było podziękowanie wszystkim wolontariuszom i ludziom wspierającym styczni na owe Finały.

 

 

fot. Michał kwaśniewski

 

 

 Zawszę DZIĘKI, że gracie z nami cały rok! 

 

 

Więcej pomysłów na zabawy

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-12-17 17:53:00

Nowa data 29. Finału WOŚP

W związku z ogłoszoną dziś (17 grudnia) kwarantanną narodową i związanymi z nią obostrzeniami Fundacja WOŚP przenosi 29. Finał WOŚP na 31 stycznia.

2020-12-08 14:32:14

Twoja Firma gra ze Sztabami 29. Finału WOŚP

W całej Polsce i na świecie zarejestrowane są już 1362 Sztaby, które działały będą podczas 29. Finału WOŚP. Twoja Firma może je wspierać w finałowym graniu!

2020-12-15 19:00:00

eSkarbonka dla firm

Twoja firma chce kwestować na rzecz 29. Finału WOŚP? Nic prostrzego! Od tego roku również firmy mogą zakładać swoje eSkarbonki. Załóż eSkarbonkę dla swojej firmy i kwestuj online na rzecz WOŚP, wspierając cel 29. Finału. Zobacz jak najłatwiej i najskuteczniej możesz zagrać ze swoją firmą na 29. Finale WOŚP, bez zbędnych formalności.

2020-12-09 17:05:00

Załóż swoją eSkarbonkę 29. Finału WOŚP

Teraz także Ty możesz zostać iWolontariuszem WOŚP zakładając swoją eSkarbonkę. Co to znaczy? Możesz wygenerować i udostępniać znajomym swój unikalny link, za pomocą którego darczyńcy mogą dorzucić się do Twojej „wirtualnej puszki” za pomocą bezgotówkowych płatności online.

Zobacz też