Deklarowana kwota 32. Finału: 175 426 813 PLN
Na koncie mamy już:
172443698 PLN
Finały

Rozpędzamy się! Aukcje trwają.

2024-01-11 16:05:00

Nie zatrzymujemy się w miejscu, przygotowania do Letniej Zadymy w Środku Zimy w pełni! Zostało już niewiele czasu, ale wciąż możesz wystawić własne aukcje lub licytować różności spośród już wystawionych! Myślisz o wzięciu udziału w jakimś szkoleniu, ale nie znalazłeś jeszcze motywacji? Chciałbyś nauczyć się czegoś nowego, ale nie wiesz jeszcze, co by to mogło być? Szukasz nowego hobby, ale nie wiesz, co będzie dla Ciebie idealne? A może jesteś pasjonatem jakiejś dziedziny i poszukujesz nowych wrażeń lub przedmiotów do swojej kolekcji? Teraz jest na to najlepszy czas – nie dość, że możesz wesprzeć cel 32. Finału WOŚP, to dodatkowo masz możliwość zrealizowania czegoś, o czym być może od dawna marzysz!

Sprawdziliśmy, co w tym roku pojawiło się na Aukcjach Allegro dla WOŚP i wybraliśmy kilka, na które naszym zdaniem warto zwrócić uwagę. Zobacz!

 

 • Umiejętność udzielania pierwszej pomocy jest czymś, co powinien posiadać każdy. Właśnie teraz masz okazję spróbować swoich sił i nauczyć się jak reagować w przypadku zagrożenia życia drugiego człowieka. Gosia, która na co dzień zajmuje się koordynacją programu „Ratujemy i Uczymy Ratować” zaprasza Cię do udziału w jej aukcji, w której można wygrać szkolenie z pierwszej pomocy.

Aukcja "Szkolenie z pierwszej pomocy"

 

 • Bywają w życiu takie sytuacje, w których pewne umiejętności są nieocenione. I właśnie tego chce nauczyć Cię Straż Miejska w Warszawie podczas kursu samoobrony, który możesz wylicytować właśnie teraz!

Aukcja "Kurs samoobrony"

 

 • Czujesz się czasem jak Kubuś Puchatek i masz ochotę na małe „co nieco” lub może po prostu lubisz miód? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o życiu pszczół? A może marzy Ci się własna pasieka, ale nie wiesz, od czego zacząć? Masz okazję stać się pszczelarzem z prawdziwego zdarzenia! Akademia Pszczelarza ponownie zaprasza do Pasieki Uniwersyteckiej zlokalizowanej w Ogrodzie Botanicznym UJ w Krakowie! 

Aukcja "Kurs pszczelarski dla dorosłych"

 

 • Dla miłośników motoryzacji mamy nie lada gratkę! Chyba każdy jako dziecko chciał przejechać się prawdziwą, zabytkową śmieciarką! Właśnie teraz masz możliwość wylicytowania takiej nietuzinkowej przejażdżki ulicami Warszawy! 

Aukcja "Przejazd zabytkową śmieciarką po ulicach Warszawy"

 

 •  A może czujesz, że radio to jest miejsce przeznaczone właśnie dla Ciebie? Masz okazję stać się prawdziwym prezenterem radiowym i współprowadzić jeden z programów Radia Wielkopolska! Spróbuj swoich sił i daj się usłyszeć!

Aukcja "Współprowadzenie programu w Radiu Wielkopolska"

 

A teraz chwila dla fanów awiacji! Na tegorocznych aukcjach znajdziesz niespotykane fanty i przygody cenne dla każdego miłośnika maszyn latających:

 • Fragment Śmigłowca, kubek i kalendarz od ekipy ratowników z grupy Bezpieczny Kazbek.
  Aukcja "Fragment gruzińskiego śmigłowca"

 • Fotele lotnicze z samolotu typu ATR-72.
  Aukcja "Fotele lotnicze z samolotu typu ATR-72"

 

 • Wizyta w bazie Lotniczego Pogotowia Ratowniczego.
  Aukcja "Wizyta w bazie Lotniczego Pogotowia Ratunkowego"

 

 • „Kręci Cię” kosmos? Zawsze marzyłeś o karierze astronauty? A może jesteś po prostu kolekcjonerem nietypowych rzeźb? Jeśli na chociaż jedno pytanie odpowiedziałeś „TAK”, ta aukcja jest dla Ciebie! Rzeźba, która poleciała na wysokość 39 600 m n.p.m. czeka!
  Aukcja "Rzeźba - kosmontauta"

 • Kto nie kocha wielkich gadów o krótkich łapkach? Może nigdy nie mogły bić braw, ale teraz to właśnie Ty masz okazję przybić im „piątkę”! Chcesz poczuć się jak w Parku Jurajskim? Skorzystaj z zaproszenia Muzeum Ewolucji Instytutu Paleobiologii PAN i spotkaj się z historią naszej planety!

  Aukcja "Specjalne zwiedzanie Muzeum Ewolucji Instytutu Paleobiologii"

 

 • A na koniec perełka – grzybobranie z Januszem Piechocińskim, którego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Wiemy, że po tym spotkaniu na pewno będziesz bogatszy o ciekawostki ze świata, którymi na co dzień Janusz Piechociński częstuje internautów na znanej platformie społecznościowej!


  Aukcja "Grzybobranie z Januszem Piechocińskim"

I jak, dałeś się przekonać? Pamiętaj, że to tylko kilka wybranych z wachlarza naprawdę wielu aukcji Allegro! Zajrzyj na https://www.aukcje.wosp.org.pl/, znajdź coś dla siebie i dołącz do Najpiękniejszej Orkiestry Świata!

 

Do zobaczenia już za 17 dni!

POKAŻ PODOBNE
2023-11-23 11:40:00

Rusza "Finałówka"!

Od 18 grudnia ponownie kupić będzie można "Finałówkę" - specjalną bułkę, której recepturę opracowała Piekarnia Lubaszka. Chętne do udziału w akcji piekarnie już mogą się zgłaszać!

2023-11-29 12:17:46

Łuków - Postaw puszkę stacjonarną w Twojej firmie! ❤

Zbiórka do Puszek Stacjonarnych będzie trwała już od 10 grudnia do 28 stycznia 2024 r.

2023-11-22 16:15:00

Bielany będą uczyć pierwszej pomocy!

Przeszkoliliśmy nauczycieli i nauczycielki z kolejnej dzielnicy Warszawy! Tym razem to Bielany zdecydowały się na obowiązkowe zajęcia z pierwszej pomocy we wszystkich szkołach podstawowych!

2023-12-05 16:30:00

5 grudnia - Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

W uznaniu pracy wolontariuszy na całym świecie, za poświęcany czas, trud i wkład bezinteresownej pracy, w 1985 roku Organizacja Narodów Zjednoczonych ustanowiła 5 grudnia Międzynarodowym Dniem Wolontariusza.