Zebraliśmy
224 376 706 
Finały

Start Skarbon Wirtualnych

2020-12-22 19:00:00

 

Kolejne internetowe metody wsparcia 29. Finału zostały włączone. Od 15 grudnia możesz wesprzeć cel 29. Finału za pomocą zbiórek internetowych także rozgrzewając się na Finał na Zrzutka.pl, dorzucając się na Siepomaga.pl czy zapalając kropkę na Wirtualnym Sercu Wspieram.to

 

Teraz możesz zagrać dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy, nie wychodząc z domu. Wybierz najwygodniejszą dla siebie metodę wpłaty i wesprzyj cel 29. Finału WOŚP, kwestując z rodziną i przyjaciółmi w Internecie lub dorzucając się do puszki #wosp2021. 

 

Wszystkie dostępne formy wsparcia 29. Finału WOŚP

 

 

 ◉ Weź udział w akcji #RozgrzewkaPrzedFinałem na zrzutka.pl 

Ruszyła pierwsza rozgrzewka przed Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na portalu Zrzutka.pl. Akcja #RozgrzewkaPrzedFinałem ma na celu zachęcenie darczyńców do internetowych wpłat na rzecz celu 29. Finału WOŚP. 

 

Jak się rozgrzać przed 29 Finałem?

Po pierwsze - możesz po prostu zrobić rozgrzewkową, przedfinałową wpłatę na zrzutka.pl/wosp

Po drugie - pomaganie, jak i rozgrzewka, dodają endorfin, więc zrzutka.pl oraz WOŚP łączą je w jedno. Wrzuć relacje ze swojego treningu na social media, oznacz #wosp2021 #RozgrzewkaPrzedFinalem i zainspiruj innych do rozgrzewki! Endorfiny podwajają się, jak rozgrzewasz siebie i innych - po skończonym treningu dorzuć się do zrzutka.pl/wosp i podziel się tym z innymi!

Po trzecie - dzięki specjalnej funkcjonalności na zrzutka.pl możesz poprowadzić rozgrzewkę w spersonalizowanej formie! Wystarczy kliknąć “Załóż swoją rozgrzewkę”, by razem z nami rozgrzać serca Polaków. Twoja własna rozgrzewka pozwoli Ci zbierać na rzecz 29 Finału pod Twoim imieniem i nazwiskiem, a zebrane przez Ciebie środki automatycznie trafią na konto WOŚP i będą doliczone do wyniku Finałowej rozgrzewki. Udostępnij link do swojej rozgrzewki wraz z relacją z treningu i zachęć innych do wpłat w swoich mediach społecznościowych.

 

Rozgrzej się na Finał

 

 

 

◉ Rozświetl Wirtualne Serce

Rozpal z nami Wirtualne serce Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wirtualne serce WOŚP na wspieram.to tworzymy już od 8 lat. Tym razem serce 29. Finału zagra dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy!

Wejdź na stronę wspieram.to/wosp, wpłać choćby złotówkę i zapal kolorową kropkę ze swoim imieniem na wirtualnym sercu!
Każda wpłata zasila konto Fundacji WOŚP, a na Wirtualnym sercu pojawia się kolorowy punkt z Twoim imieniem i nazwiskiem. Pełna kwota wsparcia wpływa na konto WOŚP. Wspieram.to i PayU zrezygnowało z prowizji realizując kampanię w pełni non-profit.

 

Zbuduj Wirtualne Serce

 

 

 

◉ Załóż własną wirtualną skarbonkę na Siepomaga.pl 

Dzięki Siepomaga.pl możesz wpłacić pieniądze do wirtualnej puszki online. Wejdź na Siepomaga.pl/WOSP, wpłać darowiznę i wesprzyj cel 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Możesz też łatwo samemu założyć własną skarbonkę i być wolontariuszem WOŚP online kwestując z rodziną lub przyjaciółmi! To jedno z dostępnych rozwiązań dla osób, które nie zdążyły na rekrutacje Wolontariuszy w tym roku, lub dla grup, w których chcecie wspólnie uczestniczyć we własnej zbiórce lub zaangażować pracowników firmy, kolegów z klasy, czy całą rodzinę. 

Załóż Skarbonkę na Siepomaga.pl

 

 fot. Łukasz Widziszowski

 

 

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 31 stycznia 2021 roku. Tym razem Orkiestra zagra dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii.

 

Gramy z głową

 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-06-10 17:05:42

Najdroższe urządzenie w historii WOŚP zaczyna służyć pacjentom

10 czerwca w Instytucie „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka" w Warszawie odbyło się uroczyste otwarcie urządzenia w pracowni Zakładu Medycyny Nuklearnej, gdzie już od poniedziałku badani będą pacjenci z całej Polski.

2022-05-26 14:49:15

Dzień Matki w Fundacji WOŚP

Z okazji Dnia Matki życzymy wszystkim Mamom wszystkiego najwspanialszego!

2022-07-28 13:48:28

28. Pol'and'Rock Festival - Fundacja nieczynna

W dniach od 1 do 9 sierpnia 2022 roku pracownicy biura Fundacji przebywają na terenie 28. Pol'and'Rock Festival, na Lotnisku Czaplinek-Broczyno i w związku z tym siedziba Fundacji WOŚP w Warszawie będzie nieczynna.

2022-07-19 15:45:02

Fundacyjne serce w Łodzi odsłonięte!

W Łodzi na Placu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy została odsłonięta rzeźba w kształcie serca. W uroczystości odsłonięcia brała udział Pani Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska, łódzkie sztaby WOŚP i Jurek Owsiak