Do 30. Finału WOŚP pozostało:
103 dni
Fundacja

Suwałki, Legnica, Gliwice, Prokocim - nowy sprzęt już w szpitalach!

2021-10-14 14:28:15

 

Przyjrzyjmy się najnowszym wiadomościom na temat sprzętu od WOŚP, który w ostatnim czasie trafił do szpitali!

 

 

Do suwalskiego szpitala trafił nowy sprzęt

Do suwalskiego szpitala trafił nowy sprzęt przekazany przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Mowa o aparacie do monitorowania bólu, podgrzewaczu do krwi i płynów infuzyjnych oraz videolaryngoskopie. Urządzenia zasilą Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii z Pododdziałem Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dziecięcej. W sumie, na przestrzeni lat, do suwalskiego szpitalaWOŚP przekazał sprzęt za kilka milionów złotych.

 

Dowiedz się więcej: https://radio5.com.pl/2021/09/wosp-przekazal-sprzet/

 

 

Oddział chirurgii dziecięcej coraz lepiej wyposażony z Legnicy

Do szpitala trafił niedawno dermatom podarowany przez WOŚP.  Sprzęt wart blisko 50 tys. zł służy do pobierania cienkich, precyzyjnie dobranych płatów skóry potrzebnych przy przeszczepach.

 

Dowiedz się więcej: https://legnica.fm/wiadomosci/wiadomosci-fakty/16-fakty-legnica/40712-oddzial-chirurgii-dzieciecej-coraz-lepiej-wyposazony

 

Szpital Miejski nr 4 w Gliwicach otrzymał sprzęt, który będzie służył do zabiegów operacyjnych przeprowadzanych u najmłodszych pacjentów oddziału chirurgii dziecięcej.
 

 

 

WOŚP przekazał kolejny nowoczesny sprzęt dla szpitala dziecięcego w Prokocimiu

Do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w krakowskim Prokocimiu regularnie trafia sprzęt zakupiony przez WOŚP. Tym razem doposażona została Klinika Chirurgii Dziecięcej oraz Klinika Kardiochirurgii.
 
 
 
Szpital Dziecięcy w Prokocimiu, źródło dziennikpolski24
 
POKAŻ PODOBNE
2021-09-01 13:40:00

Spotkania Akademii Sztuk Przepięknych | Podróże i odkrywanie świata

Pol'and'Rock Festival to wyjątkowa przygoda - przede wszystkim ludzie i ich opowieści - właśnie Akademia Sztuk Przepięknych stała się platformą opowiadania ludzkich historii osób z szalonymi doświadczeniami i kolorowymi wspomnieniami.

2021-09-20 16:56:46

9 października poznamy temat 30. Finału WOŚP

Druga sobota października to start wielkiej "finałowej" machiny - 9 października Jurek Owsiak ogłosi temat jubileuszowego, 30. Finału WOŚP.

2021-09-07 14:42:28

Jurek Owsiak laureatem plebiscytu Newsweeka

Czytelnicy Newsweeka zdecydowali, że Jurek Owsiak jest jedną z osób, które mają największy wpływ na nasze życie społeczne w ostatnich dwóch dekadach. Zajął 3 miejsce wśród zaszczytnego grona generalnego plebiscytu głównego i wygrał w kategorii "Obywatel".

2021-09-06 10:35:00

Ścigamy się dla wyższych wartości!

Już po raz drugi odbył się wyścig charytatywny Westminster Charity Race, w którym pula nagród została przeznaczona na cele statutowe polskich organizacji charytatywnych. Zostaliśmy zaproszeni do udziału w tym wydarzeniu!

Zobacz też