Na koncie mamy:
281879118,07 PLN
Fundacja
Festiwal
Finały

Z serca - dziękujemy!

2024-02-14 16:49:06

 

Walentynkowy nastrój udzielił się dzisiaj chyba wszystkim. Spoglądając na Orkiestrowe czerwone serduszko, dziś szczególnie ciepło myślimy o naszych Wolontariuszach i wszystkich sympatykach WOŚP. Dzięki Wam gramy razem od ponad 30 lat!

 

Wolontariusze 32. Finału WOŚP, fot. Marcin Zieliński

 

Gramy zawsze razem

W tym wyjątkowym dniu chcielibyśmy ogromnie Wam podziękować za każde miłe słowo, gest, za Wasze zaangażowanie, czas poświęcony naszej działalności, za każdą złotówkę, którą wsparliście transformację ochrony zdrowia w Polsce, za każdy najmniejszy uśmiech czy skinienie na znak poparcia naszych działań. Jesteśmy dla Was, z Wami i dzięki Wam!

 

Wolontariusze podczas 32. Finału WOŚP, fot. Maks Malota

 

Nie podejmiemy się próby rozwikłania od lat nieodgadnionej tajemnicy miłości. Jesteśmy skłonni przyznać, że nie zawsze do końca rozumiemy, jak działa – ale wiemy, że większej siły na świecie nie ma. I przynajmniej dwa razy w roku, razem, dajemy temu namacalny dowód.

 

 

 

 

 

Tworzymy najpiękniejsze momenty

Za nami zimowe świętowanie miłości i dobra. 32. Finał WOŚP odbył się tradycyjnie w niedzielę, tym razem 28 stycznia, a orkiestrowe akordy po raz kolejny dotarły do najdalszych zakątków świata. Graliśmy w całej Polsce i 23 krajach. Pokazaliście, że dla muzyków naszej Orkiestry serdeczność, życzliwość i chęć niesienia pomocy nie znają granic. I za to Was kochamy!

 

 

 

Czekając na ostateczne podsumowanie 32. edycji Letniej Zadymy w Środku Zimy 27 marca, małymi krokami już rozpoczynamy przygotowania do naszego kolejnego spotkania na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. Podzieliliśmy się pierwszymi ogłoszeniami artystów, którzy zagrają podczas jubileuszowej 30. edycji Pol’and’Rock Festival, a to skłania ku refleksji, że czasami to, co dobre, trwa! Nie możemy się doczekać, aż spotkamy się z Wami ponownie w dniach 1-3 sierpnia 2024 roku na Lotnisku Czaplinek-Broczyno, by wspólnie celebrować miłość, przyjaźń i razem cieszyć się muzyką.

 

Sprawdź, kto zagra na 30. Pol'and'Rock Festival  

 

 

Festiwalowicze podczas 29. Pol'and'Rock Festival, fot. Lucyna Lewandowska

 

Dziękujemy za to, że jesteście. Dziś szczególnie doceniamy Waszą obecność i to, że na naszych oczach rozwija się tak niezwykła i piękna społeczność. Przesyłamy Wam pozdrowienia pełne miłości!

 

 

POKAŻ PODOBNE
2024-01-23 08:16:00

W piątek podsumujemy przygotowania!

W piątek, 26 stycznia, oficjalnie podsumujemy przygotowania do 32. Finału WOŚP. Zachęcamy do bycia z nami online!

2024-01-20 12:01:38

Kąty Wrocławskie - Trzeci Trening Biegaczy!

Dzisiaj odbył się trzeci i ostatni już trening przygotowujący do wydarzen biegowych WOŚP 2024. Dziękujemy uczestnikom za wspólne bieganie!

2024-01-23 16:13:46

Otworzyliśmy Pracownię Symulacji Okulistycznej

Na 5 dni przed 32. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odwiedziliśmy Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” i uroczyście otworzyliśmy pierwszą w Europie Pracownię Symulacji Okulistycznej dedykowaną wyłącznie problemom okulistyki wieku rozwojowego.

2024-01-22 11:37:00

Bieg wirtualny już trwa!

Tysiące biegaczy w charakterystycznych pomarańczowych koszulach? To bieg "Policz się z cukrzycą"! Na ulicach Warszawy zrealizujemy go 28 stycznia, ale już dziś rozpoczął się bieg wirtualny! Wciąż możesz się do niego zapisać i dołączyć swój wynik do rezultatu innych biegaczy!