Podczas 32. Finału WOŚP zebraliśmy:
281879118,07 PLN

Tarnowo Podgórne - Elektryczne Gitary na zakończenie 31. Finału WOŚP

2023-01-15 22:19:29

Z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy zagramy ponownie w Gminie Tarnowo Podgórne. Od kilku miesięcy trwają już wielkie przygotowania do imprezy, której samym sercem będzie hala sportowa OSiR przy Zespole Szkół Technicznych Tarnowo Podgórne. Wiadomo już, że gwiazdą styczniowego finału będzie zespół Elektryczne Gitary, który zagra przed tradycyjnym Światełkiem do Nieba.
Elektryczne Gitary

To będzie wyjątkowe granie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Wszystkie ręce na pokład, aby 29 stycznia zagrać najpiękniej jak tylko potrafimy – komentuje Barbara Przyjemska, Szef Sztabu WOŚP w Tarnowie Podgórnym

Zakończyliśmy rejestrację wolontariuszy

Za nami proces rejestracji wolontariuszy 31. Finału WOŚP. W 2023 roku na ulice naszej Gminy wyjdzie 200 wolontariuszy, głównie uczniów szkół, których organem prowadzącym jest Gmina Tarnowo Podgórne. Również i tym razem do wolontariackiej pracy zaprosiliśmy mieszkańców, którzy nie są uczniami, a chcą kwestować w ramach zbliżającego się Finału.

Przekaż coś na licytację

Główna licytacja w ramach 31. Finału WOŚP odbędzie się tradycyjnie w hali sportowej przed koncertem gwiazdy wieczoru, ale głównie poprzez aukcje Allegro dla WOŚP! Chcesz przekazać coś na licytację? Napisz do nas na adres mailowy: [email protected] albo zadzwoń pod numer tel. 61 8959 263 lub 606 756 290.

Zbiórka ruszyła już 10 grudnia

Prowadzisz firmę w Gminie Tarnowo Podgórne? Jesteś właścicielem sklepu, salonu fryzjerskiego, salonu kosmetycznego, prowadzisz klub sportowy? Zgłoś gotowość do zaopiekowania się Firmową Puszką Stacjonarną. Skontaktuj się z nami, aby zarejestrować puszkę (Magdalena Mikołajczak, tel. 505323257 / Grzegorz Kurowski, tel. 510359531, mail: [email protected])

Zaopiekuj się skarboną i weź udział w naszej lidze zawodowców. Dla firmy/sklepu/osoby prywatnej, która w swojej kategorii zbierze najwięcej pieniędzy, ufundujemy Puchar Sztabu WOŚP w Gminie Tarnowo Podgórne. O jakich kategoriach mowa?

  • cztery łapy, cztery koła (warsztaty samochodowe, myjnie samochodowe, salony samochodowe)
  • zaczesz grzywę (salony fryzjerskie)
  • zrób pazury (zakłady kosmetyczne)
  • zdrowy jak lew (punkty zdrowia, przychodnie, lecznice)
  • wyginam śmiało ciało (fitness, sport, kluby sportowe)
  • coś na ząb (restauracje)
  • lew biznesu (firmy, większe zakłady pracy)
  • lew edukacji (żłobki, przedszkola, szkoły)
  • dzikie zwierzęta, czyli inne (sklepy itp.)
POKAŻ PODOBNE