Do 30. Finału WOŚP pozostało:
104 dni
Finały

Twoja Firma wspiera wolontariuszy 29. Finału WOŚP

2021-01-19 19:00:00

 

Już wkrótce na ulice miast w całej Polsce i na świecie wyjdą wolontariusze z kolorowymi puszkami kwestarskimi by z maseczką na buzi, ale też z wielką radością i dobrą energią zbierać dla laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy najmłodszych. Zobacz, jak możesz im pomóc!

 

 Wolontariusze WOŚP fot. Michał Kwaśniewski

 

To ostatni artykuł z cyklu Moja Firma w 29. Finale WOŚP. Tym razem poruszymy temat lokalnego zaangażowania i wspierania wolontariuszy. Jeśli masz możliwość i chcesz wesprzeć działania Sztabu w swojej okolicy, to możesz przekazać gadżety, posiłki i napoje. Wolontariusze Finałów WOŚP to bardzo często dzieci i młodzież, i dlatego wspieranie ich w czasie zbiórki jest dla nas bardzo ważne. 

 

Masz dwie możliwości:

  • możesz swoją ofertę zgłosić bezpośrednio sztabowi - listę sztabów w Twojej okolicy znajdziesz na stronie https://www.wosp.org.pl/final/sztaby. Wtedy też ze sztabem możesz uzgodnić system dystrybucji takich posiłków. Sztab za pomocą Bazy Sztabów ma możliwość dodania Twojej oferty na liście https://www.wosp.org.pl/final/dla-wolontariuszy/darmowe-posilki-dla-wolontariuszy. Po dodaniu przez niego w Bazie - informacja o ofercie pojawi się automatycznie.
  • możesz swoją ofertę umieścić za pomocą specjalnego formularza na naszej stronie - po akceptacji przed moderatora Twoja oferta znajdzie się na liście.

 

Najczęściej firmy decydują się na przekazanie sztabom lub bezpośrednio wolontariuszom:

  • ciepłe napoje (kawa, herbata)
  • napoje chłodzące (przydadzą się sztabom, które organizują wydarzenia)
  • ciepłe posiłki - obiady, pizze, zapiekanki
  • drożdżówki i kanapki

 

Zobacz, już zgłoszone oferty dla wolontariuszy - posiłki i transport.

 

Jeśli masz pomysł, jak jeszcze możesz wesprzeć wolontariuszy - skontaktuj się ze sztabem w swojej okolicy. Jego członkowie najlepiej będą wiedzieć, jakiej pomocy potrzebują i co przyda się wolontariuszom.

 

fot. Paweł Krupka


Jeśli chcesz, możesz poinformować na swojej stronie, że Twoja firma ma ofertę dla wolontariuszy WOŚP. Warto napisać na stronie internetowej czy stronie na Facebooku, w jaki sposób wspieracie wolontariuszy i jakie macie dla nich propozycje. To sprawia, że Wasza oferta jest bardziej wiarygodna, a także ma możliwość dotrzeć do mieszkańców Twojej okolicy.

Jeśli chcesz przygotować grafikę - pamiętaj, żeby wcześniej wysłać ją do akceptacji na adres [email protected] Musi ona spełniać następujące zasady:

 

POKAŻ PODOBNE
2021-08-25 13:35:00

Spotkania Akademii Sztuk Przepięknych | Aktywizm społeczny

Na Akademii Sztuk Przepięknych od początku jej istnienia rozmawiamy o rzeczach ważnych. Zapraszani przez nas goście są bardzo często proponowani przez Was - naszą festiwalową społeczność, a w namiocie ASP nie boimy się poruszać aktualnych i trudnych tematów.

2021-09-28 12:17:51

Sztabowe wieści

Sprawdzamy, co słychać w Sztabach przygotowujących się do 30. Finału WOŚP!

2021-09-13 09:25:31

Dlaczego pierwsza pomoc jest tak ważna?

Fundacja WOŚP w ramach programu przekazała bezpłatnie ponad 68 097 fantomów do nauki resuscytacji, podręczniki, filmy i inne niezbędne materiały dydaktyczne do szkół. To właśnie fantomy pozwalają na m.in. przećwiczenie odpowiedniej pozycji przy resuscytacji.

2021-09-10 13:53:46

Rejestracja nie ruszyła, ale Sztaby 30. Finału działają!

10 września i do 30. Finału mamy 142 dni! Już pierwsze Sztaby, mimo że rejestracja nie ruszyła, dają znać co u nich słychać!

Zobacz też