Deklarowana kwota 29. Finału: 127 495 626 PLN
Na koncie mamy już:
127 495 626 
Finały

Twoja Firma wspiera wolontariuszy 29. Finału WOŚP

2021-01-19 19:00:00

 

Już wkrótce na ulice miast w całej Polsce i na świecie wyjdą wolontariusze z kolorowymi puszkami kwestarskimi by z maseczką na buzi, ale też z wielką radością i dobrą energią zbierać dla laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy najmłodszych. Zobacz, jak możesz im pomóc!

 

 Wolontariusze WOŚP fot. Michał Kwaśniewski

 

To ostatni artykuł z cyklu Moja Firma w 29. Finale WOŚP. Tym razem poruszymy temat lokalnego zaangażowania i wspierania wolontariuszy. Jeśli masz możliwość i chcesz wesprzeć działania Sztabu w swojej okolicy, to możesz przekazać gadżety, posiłki i napoje. Wolontariusze Finałów WOŚP to bardzo często dzieci i młodzież, i dlatego wspieranie ich w czasie zbiórki jest dla nas bardzo ważne. 

 

Masz dwie możliwości:

  • możesz swoją ofertę zgłosić bezpośrednio sztabowi - listę sztabów w Twojej okolicy znajdziesz na stronie https://www.wosp.org.pl/final/sztaby. Wtedy też ze sztabem możesz uzgodnić system dystrybucji takich posiłków. Sztab za pomocą Bazy Sztabów ma możliwość dodania Twojej oferty na liście https://www.wosp.org.pl/final/dla-wolontariuszy/darmowe-posilki-dla-wolontariuszy. Po dodaniu przez niego w Bazie - informacja o ofercie pojawi się automatycznie.
  • możesz swoją ofertę umieścić za pomocą specjalnego formularza na naszej stronie - po akceptacji przed moderatora Twoja oferta znajdzie się na liście.

 

Najczęściej firmy decydują się na przekazanie sztabom lub bezpośrednio wolontariuszom:

  • ciepłe napoje (kawa, herbata)
  • napoje chłodzące (przydadzą się sztabom, które organizują wydarzenia)
  • ciepłe posiłki - obiady, pizze, zapiekanki
  • drożdżówki i kanapki

 

Zobacz, już zgłoszone oferty dla wolontariuszy - posiłki i transport.

 

Jeśli masz pomysł, jak jeszcze możesz wesprzeć wolontariuszy - skontaktuj się ze sztabem w swojej okolicy. Jego członkowie najlepiej będą wiedzieć, jakiej pomocy potrzebują i co przyda się wolontariuszom.

 

fot. Paweł Krupka


Jeśli chcesz, możesz poinformować na swojej stronie, że Twoja firma ma ofertę dla wolontariuszy WOŚP. Warto napisać na stronie internetowej czy stronie na Facebooku, w jaki sposób wspieracie wolontariuszy i jakie macie dla nich propozycje. To sprawia, że Wasza oferta jest bardziej wiarygodna, a także ma możliwość dotrzeć do mieszkańców Twojej okolicy.

Jeśli chcesz przygotować grafikę - pamiętaj, żeby wcześniej wysłać ją do akceptacji na adres [email protected] Musi ona spełniać następujące zasady:

 

POKAŻ PODOBNE
2020-12-14 15:12:18

Piersi na Finale WOŚP w Warszawie

Bezkompromisowi, żartobliwi i zawsze na czasie z trafnym komentarzem na temat aktualnych politycznych, społecznych i kulturowych wydarzeń w kraju - muzycy tworzący zespół Piersi zaprezentują się podczas Finału WOŚP w Warszawie.

2020-12-15 19:00:00

eSkarbonka dla firm

Twoja firma chce kwestować na rzecz 29. Finału WOŚP? Nic prostrzego! Od tego roku również firmy mogą zakładać swoje eSkarbonki. Załóż eSkarbonkę dla swojej firmy i kwestuj online na rzecz WOŚP, wspierając cel 29. Finału. Zobacz jak najłatwiej i najskuteczniej możesz zagrać ze swoją firmą na 29. Finale WOŚP, bez zbędnych formalności.

2020-12-14 14:55:35

Kwiat Jabłoni podczas Letniej Zadymy w Środku Zimy

Kwiat Jabłoni, czyli Kasia i Jacek Sienkiewiczowie, dali się poznać szerszej publiczności za sprawą singla „Dziś późno pójdę spać”, który do tej pory w serwisie YouTube został wyświetlony ponad 22 miliony razy. Szybko okazało się, że muzyków nie tak łatwo będzie zaszufladkować pod kategorię zespołu „jednego przeboju” – wszystkie następne produkcje zdobyły uznanie i wielką popularność.

2020-12-14 14:47:52

Muzyczna eskapada z Voo Voo

Fuzja brzmień z pogranicza mistyki i magii, łączące jazz, z trance’em oraz dźwiękami muzyki pochodzącej z najodleglejszych zakątków świata to esencja twórczości Voo Voo. W przyszłym roku kapela wystąpi w studio Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie i zabierze nas w hipnotyzującą muzyczną wędrówkę.

Zobacz też