Podczas 32. Finału WOŚP zebraliśmy:
281879118,07 PLN
Finały

Twoja Firma wspiera wolontariuszy 29. Finału WOŚP

2021-01-19 20:00:00

 

Już wkrótce na ulice miast w całej Polsce i na świecie wyjdą wolontariusze z kolorowymi puszkami kwestarskimi by z maseczką na buzi, ale też z wielką radością i dobrą energią zbierać dla laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy najmłodszych. Zobacz, jak możesz im pomóc!

 

 Wolontariusze WOŚP fot. Michał Kwaśniewski

 

To ostatni artykuł z cyklu Moja Firma w 29. Finale WOŚP. Tym razem poruszymy temat lokalnego zaangażowania i wspierania wolontariuszy. Jeśli masz możliwość i chcesz wesprzeć działania Sztabu w swojej okolicy, to możesz przekazać gadżety, posiłki i napoje. Wolontariusze Finałów WOŚP to bardzo często dzieci i młodzież, i dlatego wspieranie ich w czasie zbiórki jest dla nas bardzo ważne. 

 

Masz dwie możliwości:

  • możesz swoją ofertę zgłosić bezpośrednio sztabowi - listę sztabów w Twojej okolicy znajdziesz na stronie https://www.wosp.org.pl/final/sztaby. Wtedy też ze sztabem możesz uzgodnić system dystrybucji takich posiłków. Sztab za pomocą Bazy Sztabów ma możliwość dodania Twojej oferty na liście https://www.wosp.org.pl/final/dla-wolontariuszy/darmowe-posilki-dla-wolontariuszy. Po dodaniu przez niego w Bazie - informacja o ofercie pojawi się automatycznie.
  • możesz swoją ofertę umieścić za pomocą specjalnego formularza na naszej stronie - po akceptacji przed moderatora Twoja oferta znajdzie się na liście.

 

Najczęściej firmy decydują się na przekazanie sztabom lub bezpośrednio wolontariuszom:

  • ciepłe napoje (kawa, herbata)
  • napoje chłodzące (przydadzą się sztabom, które organizują wydarzenia)
  • ciepłe posiłki - obiady, pizze, zapiekanki
  • drożdżówki i kanapki

 

Zobacz, już zgłoszone oferty dla wolontariuszy - posiłki i transport.

 

Jeśli masz pomysł, jak jeszcze możesz wesprzeć wolontariuszy - skontaktuj się ze sztabem w swojej okolicy. Jego członkowie najlepiej będą wiedzieć, jakiej pomocy potrzebują i co przyda się wolontariuszom.

 

fot. Paweł Krupka


Jeśli chcesz, możesz poinformować na swojej stronie, że Twoja firma ma ofertę dla wolontariuszy WOŚP. Warto napisać na stronie internetowej czy stronie na Facebooku, w jaki sposób wspieracie wolontariuszy i jakie macie dla nich propozycje. To sprawia, że Wasza oferta jest bardziej wiarygodna, a także ma możliwość dotrzeć do mieszkańców Twojej okolicy.

Jeśli chcesz przygotować grafikę - pamiętaj, żeby wcześniej wysłać ją do akceptacji na adres [email protected]. Musi ona spełniać następujące zasady:

 

POKAŻ PODOBNE
2024-03-05 12:57:47

Kupiliśmy sprzęt do Zagórza!

Zrealizowaliśmy dziś 70. Konkurs Ofert WOŚP, którego celem był zakup urządzeń do reedukacji chodu i rehabilitacji kończyny górnej dla placówki w Zagórzu koło Warszawy.

2024-03-14 09:25:00

Co zrobiliśmy dla nefrologii?

Światowy Dzień Nerek jest obchodzony w drugi czwartek marca, czyli w 2024 roku dzisiaj – 14 marca. Jak wsparliśmy nefrologię i urologię? Kupiliśmy 1 040 urządzeń za ponad 36,7 milionów złotych!

2024-03-28 15:20:00

Na Bielanach wszystko gra OK!

Prawie 350 metrów kwadratowych - to powierzchnia odsłoniętego dziś muralu WOŚP. Grafika zaprojektowana przez Jurka Owsiaka zdobi ścianę budynku przy ulicy Marymonckiej 155 na warszawskich Bielanach.

2024-04-19 10:26:48

Szkolimy w Łodzi i Piotrkowie Trybunalskim!

Nasze szkolenia w ramach Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować" nie zwalniają tempa! Wczoraj nasi instruktorzy przeprowadzili zajęcia w Łodzi, a dzisiaj szkolimy nauczycieli w Piotrkowie Trybunalskim! Łącznie przeszkolimy nauczycieli i nauczycielki z 40 szkół!