Podczas 29. Finału zebraliśmy:
210 813 830 PLN
Finały

Twoja Firma wspiera wolontariuszy 29. Finału WOŚP

2021-01-19 19:00:00

 

Już wkrótce na ulice miast w całej Polsce i na świecie wyjdą wolontariusze z kolorowymi puszkami kwestarskimi by z maseczką na buzi, ale też z wielką radością i dobrą energią zbierać dla laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy najmłodszych. Zobacz, jak możesz im pomóc!

 

 Wolontariusze WOŚP fot. Michał Kwaśniewski

 

To ostatni artykuł z cyklu Moja Firma w 29. Finale WOŚP. Tym razem poruszymy temat lokalnego zaangażowania i wspierania wolontariuszy. Jeśli masz możliwość i chcesz wesprzeć działania Sztabu w swojej okolicy, to możesz przekazać gadżety, posiłki i napoje. Wolontariusze Finałów WOŚP to bardzo często dzieci i młodzież, i dlatego wspieranie ich w czasie zbiórki jest dla nas bardzo ważne. 

 

Masz dwie możliwości:

  • możesz swoją ofertę zgłosić bezpośrednio sztabowi - listę sztabów w Twojej okolicy znajdziesz na stronie https://www.wosp.org.pl/final/sztaby. Wtedy też ze sztabem możesz uzgodnić system dystrybucji takich posiłków. Sztab za pomocą Bazy Sztabów ma możliwość dodania Twojej oferty na liście https://www.wosp.org.pl/final/dla-wolontariuszy/darmowe-posilki-dla-wolontariuszy. Po dodaniu przez niego w Bazie - informacja o ofercie pojawi się automatycznie.
  • możesz swoją ofertę umieścić za pomocą specjalnego formularza na naszej stronie - po akceptacji przed moderatora Twoja oferta znajdzie się na liście.

 

Najczęściej firmy decydują się na przekazanie sztabom lub bezpośrednio wolontariuszom:

  • ciepłe napoje (kawa, herbata)
  • napoje chłodzące (przydadzą się sztabom, które organizują wydarzenia)
  • ciepłe posiłki - obiady, pizze, zapiekanki
  • drożdżówki i kanapki

 

Zobacz, już zgłoszone oferty dla wolontariuszy - posiłki i transport.

 

Jeśli masz pomysł, jak jeszcze możesz wesprzeć wolontariuszy - skontaktuj się ze sztabem w swojej okolicy. Jego członkowie najlepiej będą wiedzieć, jakiej pomocy potrzebują i co przyda się wolontariuszom.

 

fot. Paweł Krupka


Jeśli chcesz, możesz poinformować na swojej stronie, że Twoja firma ma ofertę dla wolontariuszy WOŚP. Warto napisać na stronie internetowej czy stronie na Facebooku, w jaki sposób wspieracie wolontariuszy i jakie macie dla nich propozycje. To sprawia, że Wasza oferta jest bardziej wiarygodna, a także ma możliwość dotrzeć do mieszkańców Twojej okolicy.

Jeśli chcesz przygotować grafikę - pamiętaj, żeby wcześniej wysłać ją do akceptacji na adres [email protected] Musi ona spełniać następujące zasady:

 

POKAŻ PODOBNE
2021-02-23 14:59:01

Klienci mBanku mogą wspierać WOŚP cały rok

W ciągu dwóch ostatnich lat klienci mBanku korzystający z regularnych wpłat przekazali na WOŚP ponad 2 miliony złotych! Fundacja kupiła za to 209 pomp insulinowych dla przyszłych mam.

2021-03-22 19:21:34

Kupujemy wyroby medyczne dla oddziałów chirurgii dziecięcej

Ogłaszamy 56. Konkurs Ofert! Kupujemy wyroby medyczne dla oddziałów chirurgii dziecięcej.

2021-03-18 10:56:14

WOŚP wspiera polską neuochirurgię i neurologię

18 marca to Światowy Dzień Mózgu. To jeden z najważniejszych narządów człowieka, kontrolujący m.in. ruch, emocje, pamięć i wzrok. Mózg, a konkretnie mózgowie znajduje się w obszarze zainteresowania neurochirurgii i neurologii, które od lat Fundacja WOŚP wspiera, kupując sprzęty do szpitali.

2021-03-08 11:23:31

Ważne kobiety w historii WOŚP

Przez wszystkie lata działania Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wiele wyjątkowych kobiet pojawiło się w jej historii. W tym wyjątkowym dniu życzymy wszystkim kobietom wszystkiego najlepszego!

Zobacz też