Do 32. Finału WOŚP pozostały
122 dni
Fundacja

Wakacyjny Zawrót Głowy – zapraszamy na kolonie!

2023-07-11 12:01:24

 

Wakacje to czas, na który dzieci czekają przez cały rok. Czas pełen przygód, zabawy, nowych znajomości i niezapomnianych wspomnień. Czas, który warto spędzić aktywnie, a jednocześnie bezpiecznie. Dokładnie takie wakacje gwarantujemy na wspaniałych koloniach letnich w malowniczym ośrodku szkoleniowym Szadowo-Młyn!

 

Lekcje pierwszej pomocy podczas WZG, fot. Paweł Wołochowicz

 

Te niezwykłe kolonie organizujemy już siedem lat i od tego czasu nieustannie dostarczamy uczestnikom radosnych chwil, niezapomnianych przeżyć i cennych umiejętności. Kolonie przygotowywane są przez doświadczonych wychowawców i instruktorów Pokojowego Patrolu, którzy z pasją przekazują młodym uczestnikom swoją wiedzę i doświadczenie!

 

W te wakacje realizujemy 3 turnusy dla dzieci w wieku 7-13 lat:

  • Turnus 1 - 27.06-08.07.2023
  • Turnus 2 - 11.07-22.07.2023
  • Turnus 3 - 09.08-20.08.2023 - otwarte zapisy!

 

Pobierz zgłoszenie!

Zapoznaj się z regulaminem!

 

 

Program kolonii jest kompleksowy i przemyślany. Dzieci mają okazję poznać las od podszewki, nauczyć się jak zbudować szałas, rozpalić ognisko, znaleźć pożywienie i przetrwać noc. Uczą się, co oznacza bushcraft, surviwal, ekologia oraz dowiadują się, dlaczego warto szanować i chronić przyrodę. A to wszystko w otoczeniu lasu, świeżego powietrza, rzeki i wielkich połaci zieleni, które tworzą niesamowity klimat kolonii.

 

Zajęcia podczas Wakacyjnego Zawrotu Głowy, fot. Paweł Wołochowicz

 

Ale to nie koniec atrakcji! Na naszych koloniach nie ma miejsca na nudę. Każdy dzień to nowe wyzwania i doznania. Dzieci biorą udział w zajęciach sportowych, grach logicznych oraz integracyjnych, które pozwalają im lepiej poznać siebie i odkryć swoje ukryte talenty. A wieczory upływają podczas nauki pierwszej pomocy, pokazów talentów, karaoke, dyskoteki czy oglądania gwiazd pod gołym niebem. Ponadto, w zależności od turnusu, odwiedzają nas różnorodni goście, którzy prowadzą warsztaty – kuglarskie, fireshow, bębniarskie. Czasem goszczą u nas alpaki, innym razem wybieramy się do ośrodka jeździeckiego czy na wycieczkę do pobliskiego zamku!

 

Niezwykle ważne dla nas jest również zapewnienie dzieciom zdrowego i smacznego posiłku, który doda im energii do kolejnych wyzwań. Na terenie ośrodka znajduje się plac zabaw, który staje się centralnym punktem rozrywki w wolnych chwilach.

 

Zajęcia podczas Wakacyjnego Zawrotu Głowy, fot. Paweł Wołochowicz

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców i współczesnych trendów, starannie dbamy, aby czas spędzony na kolonii był także okazją do oderwania dzieci od świata cyfrowego. Słaby zasięg sieci komórkowych i internetu wpływa bardzo pozytywnie na integrację i koncentrację na rzeczywistych doznaniach.

 

Wszystkie nasze kolonie przygotowywane są zgodnie z wytycznymi GIS, MZ i MEN.

 

W programie Wakacyjnego Zawrotu Głowy mamy jeszcze sporo niespodzianek, których od razu nie chcemy zdradzać, ale obiecujemy, że będzie wyjątkowo! 

 

 

Kontakt:

Tomasz Matulewicz

tel.: 609 321 479

email: [email protected] 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-09-19 09:42:28

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Chcesz być na bieżąco z tym, co dzieję się w Fundacji WOŚP? Dołącz do naszego newslettera! To doskonały sposób, aby regularnie otrzymywać najnowsze informacje i ciekawostki prosto z serca naszej działalności!

2023-09-28 15:15:55

Światowy Dzień Serca dniem pięknych wspomnień!

Z okazji Światowego Dnia Serca, cofamy się w czasie, by przypomnieć pierwsze dźwięki naszej Wielkiej Orkiestry. To historia o wielkich sercach najmłodszych, które zainspirowały narodziny Fundacji WOŚP.

2023-09-21 12:15:07

WOŚP łączy serca – dosłownie!

WOŚP łączy serca – dosłownie! 16 września Gosia i Kazimierz zrealizowali swoje marzenie wylicytowane podczas 31. Finału WOŚP – wzięli ślub, którego udzielił im Wójt Tarnowa Podgórnego – Tadeusz Czajka.

2023-09-05 12:50:00

7. sezon Domowej Orkiestry już wkrótce!

To ten moment - prosimy nie regulować odbiorników! Już w październiku ruszamy z Waszym ulubionym programem! Domowa Orkiestra zagra już po raz siódmy! Tęskniliście?