Podczas 32. Finału WOŚP zebraliśmy:
281879118,07 PLN
Fundacja

Wakacyjny Zawrót Głowy – zapraszamy na kolonie!

2023-07-11 14:01:24

 

Wakacje to czas, na który dzieci czekają przez cały rok. Czas pełen przygód, zabawy, nowych znajomości i niezapomnianych wspomnień. Czas, który warto spędzić aktywnie, a jednocześnie bezpiecznie. Dokładnie takie wakacje gwarantujemy na wspaniałych koloniach letnich w malowniczym ośrodku szkoleniowym Szadowo-Młyn!

 

Lekcje pierwszej pomocy podczas WZG, fot. Paweł Wołochowicz

 

Te niezwykłe kolonie organizujemy już siedem lat i od tego czasu nieustannie dostarczamy uczestnikom radosnych chwil, niezapomnianych przeżyć i cennych umiejętności. Kolonie przygotowywane są przez doświadczonych wychowawców i instruktorów Pokojowego Patrolu, którzy z pasją przekazują młodym uczestnikom swoją wiedzę i doświadczenie!

 

W te wakacje realizujemy 3 turnusy dla dzieci w wieku 7-13 lat:

  • Turnus 1 - 27.06-08.07.2023
  • Turnus 2 - 11.07-22.07.2023
  • Turnus 3 - 09.08-20.08.2023 - otwarte zapisy!

 

Pobierz zgłoszenie!

Zapoznaj się z regulaminem!

 

 

Program kolonii jest kompleksowy i przemyślany. Dzieci mają okazję poznać las od podszewki, nauczyć się jak zbudować szałas, rozpalić ognisko, znaleźć pożywienie i przetrwać noc. Uczą się, co oznacza bushcraft, surviwal, ekologia oraz dowiadują się, dlaczego warto szanować i chronić przyrodę. A to wszystko w otoczeniu lasu, świeżego powietrza, rzeki i wielkich połaci zieleni, które tworzą niesamowity klimat kolonii.

 

Zajęcia podczas Wakacyjnego Zawrotu Głowy, fot. Paweł Wołochowicz

 

Ale to nie koniec atrakcji! Na naszych koloniach nie ma miejsca na nudę. Każdy dzień to nowe wyzwania i doznania. Dzieci biorą udział w zajęciach sportowych, grach logicznych oraz integracyjnych, które pozwalają im lepiej poznać siebie i odkryć swoje ukryte talenty. A wieczory upływają podczas nauki pierwszej pomocy, pokazów talentów, karaoke, dyskoteki czy oglądania gwiazd pod gołym niebem. Ponadto, w zależności od turnusu, odwiedzają nas różnorodni goście, którzy prowadzą warsztaty – kuglarskie, fireshow, bębniarskie. Czasem goszczą u nas alpaki, innym razem wybieramy się do ośrodka jeździeckiego czy na wycieczkę do pobliskiego zamku!

 

Niezwykle ważne dla nas jest również zapewnienie dzieciom zdrowego i smacznego posiłku, który doda im energii do kolejnych wyzwań. Na terenie ośrodka znajduje się plac zabaw, który staje się centralnym punktem rozrywki w wolnych chwilach.

 

Zajęcia podczas Wakacyjnego Zawrotu Głowy, fot. Paweł Wołochowicz

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców i współczesnych trendów, starannie dbamy, aby czas spędzony na kolonii był także okazją do oderwania dzieci od świata cyfrowego. Słaby zasięg sieci komórkowych i internetu wpływa bardzo pozytywnie na integrację i koncentrację na rzeczywistych doznaniach.

 

Wszystkie nasze kolonie przygotowywane są zgodnie z wytycznymi GIS, MZ i MEN.

 

W programie Wakacyjnego Zawrotu Głowy mamy jeszcze sporo niespodzianek, których od razu nie chcemy zdradzać, ale obiecujemy, że będzie wyjątkowo! 

 

 

Kontakt:

Tomasz Matulewicz

tel.: 609 321 479

email: [email protected] 

 

POKAŻ PODOBNE
2024-04-10 13:55:22

Za nami szkolenie RUR w Szadowie-Młyn!

W zeszłym tygodniu w Ośrodku Szkoleniowym WOŚP Szadowo-Młyn odbyło się szkolenie dla kandydatów na instruktorów WOŚP z uprawnieniami AHA (American Heart Association) w ramach Programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować”.

2024-04-19 14:45:00

Pierwsze takie symulatory na świecie!

Celem 30. Finału WOŚP, który zagrał w 2022 roku, był zakup sprzętu dla okulistyki dziecięcej. W ramach realizacji celu zbiórki w środę, 17 kwietnia, podpisaliśmy kontrakt na zakup 4 symulatorów do nauki badania dzieci w kierunku retinopatii wcześniaków za blisko 1,8 miliona złotych!

2024-05-06 09:55:00

Tak grały Sztaby 32. Finału!

Pod koniec marca poznaliśmy wynik 32. Finału WOŚP i dowiedzieliśmy się, jak zagrały Sztaby w Polsce i na całym świecie. Z całego serca dziękujemy wszystkim wolontariuszom zaangażowanym w lokalne ośrodki!

2024-03-30 12:00:00

Mocy życzymy! Wielkanoc 2024

Życzymy Wam wszystkiego dobrego od całej naszej Fundacji!