Podczas 32. Finału WOŚP zebraliśmy:
281879118,07 PLN
Fundacja
Festiwal

Wielki powrót Domowej Orkiestry! 7. sezon czas start!

2023-10-03 15:00:00

 

Dzień dobry, fani Domowej Orkiestry! Po festiwalowym szaleństwie wracamy z wielkim hukiem! Dziś rano, na naszym kanale YouTube „KręciołaTV”, wystartował 7. sezon Waszego ulubionego programu.

 

Domowa Orkiestra od początku swojego istnienia przynosiła nam niesamowite emocje. Początki programu sięgają marca 2020 roku, kiedy to świat stanął w obliczu pandemii COVID-19. Dzięki tej inicjatywie, mogliśmy spotykać się mimo obostrzeń, rozkoszując się dawką pozytywnej energii. I tak przez 853 odcinki, Jurek Owsiak opowiadał nam o działaniach Fundacji WOŚP, przybliżał klimat Najpiękniejszego Festiwalu Świata oraz Finału WOŚP.

 

Premiera 7. sezonu Domowej Orkiestry, fot. Łukasz Widziszowski

 

Dzisiaj rano miał miejsce wielki powrót. A jeśli przegapiliście ten odcinek, nic straconego - wszystkie transmisje zapisujemy na dedykowanej playliście. Zapraszamy na kolejne spotkania, które będą streamowane live na kanale KręciołaTV w każdy wtorek i czwartek o godz. 11:00. Jesteście ciekawi, co tym razem dla Was przygotowaliśmy? Jedno jest pewne – będzie niesamowicie!

 

 

Przypomnijmy, że w 6. sezonie, wyemitowaliśmy aż 47 odcinków. A Wy, drodzy widzowie, byliście z nami w każdym zakątku świata! Wiemy, że oprócz Polski, oglądaliście Domową Orkiestrę nawet w tak odległych miejscach jak Indonezja, Australia, Stany Zjednoczone, Holandia, Francja, Norwegia, Irlandia czy Szwecja.

 

Premiera 7. sezonu Domowej Orkiestry, fot. Łukasz Widziszowski

 

Z ciekawostek z poprzedniego sezonu warto wskazać na rekordzistę wśród odcinków: „Jurek wraca po urlopie i ogłasza niespodziankę”. Ten odcinek zdobył serca wielu. W sumie, w trakcie zakończenia 6. sezonu, zgromadził aż 122 343 wyświetleń. Łączny czas trwania sezonu wyniósł 2 641 minut i 15 sekund, natomiast łączny czas oglądania tego sezonu przez Was to imponujące 14 407,2 godzin!

 

Domowa Orkiestra to idealna szansa na poznanie wspaniałych ludzi! Członkowie Klasy Domowej Orkiestry - najbardziej aktywnych fanów programu, utrzymują live czat w klimacie jak ze szkolnej ławki!

 

Nie zapomnijcie śledzić naszego profilu na Facebooku, gdzie będziemy dzielić się z Wami najświeższymi nowinkami i ciekawostkami. Czekamy na Wasze komentarze, uwagi i propozycje. Razem tworzymy jedną wielką, muzyczną społeczność. Do zobaczenia już w najbliższy wtorek!

 

POKAŻ PODOBNE
2024-04-10 13:55:22

Za nami szkolenie RUR w Szadowie-Młyn!

W zeszłym tygodniu w Ośrodku Szkoleniowym WOŚP Szadowo-Młyn odbyło się szkolenie dla kandydatów na instruktorów WOŚP z uprawnieniami AHA (American Heart Association) w ramach Programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować”.

2024-05-08 15:41:06

Szkolenia RUR w woj. śląskim!

W dniach 7 i 8 maja przeprowadziliśmy kolejne szkolenia RUR, tym razem dla nauczycieli w województwie śląskim. W zajęciach w Bielsku-Białej oraz Częstochowie uczestniczyło łącznie 76 nauczycieli z 40 szkół podstawowych!

2024-04-22 14:30:32

Przypominamy o 1,5% podatku!

30 kwietnia mija termin złożenia deklaracji PIT za rok 2023. Wszystkich chętnych do wspierania najwyższych standardów leczenia dzieci i całorocznych programów medycznych, zachęcamy do przekazania swojego 1,5% podatku na rzecz naszej Fundacji!

2024-04-05 15:30:00

Razem - w imię przyjaźni i braterstwa!

Orkiestra zaprasza do wspólnego grania wszystkich, którzy chcą pielęgnować ideę braterstwa, przyjaźni i solidarności w czynieniu dobra. Jesteśmy dumni, że nasza działalność budzi zaufanie także na arenie międzynarodowej.