Do 32. Finału WOŚP pozostało
52 dni
Fundacja
Festiwal

Wielki powrót Domowej Orkiestry! 7. sezon czas start!

2023-10-03 15:00:00

 

Dzień dobry, fani Domowej Orkiestry! Po festiwalowym szaleństwie wracamy z wielkim hukiem! Dziś rano, na naszym kanale YouTube „KręciołaTV”, wystartował 7. sezon Waszego ulubionego programu.

 

Domowa Orkiestra od początku swojego istnienia przynosiła nam niesamowite emocje. Początki programu sięgają marca 2020 roku, kiedy to świat stanął w obliczu pandemii COVID-19. Dzięki tej inicjatywie, mogliśmy spotykać się mimo obostrzeń, rozkoszując się dawką pozytywnej energii. I tak przez 853 odcinki, Jurek Owsiak opowiadał nam o działaniach Fundacji WOŚP, przybliżał klimat Najpiękniejszego Festiwalu Świata oraz Finału WOŚP.

 

Premiera 7. sezonu Domowej Orkiestry, fot. Łukasz Widziszowski

 

Dzisiaj rano miał miejsce wielki powrót. A jeśli przegapiliście ten odcinek, nic straconego - wszystkie transmisje zapisujemy na dedykowanej playliście. Zapraszamy na kolejne spotkania, które będą streamowane live na kanale KręciołaTV w każdy wtorek i czwartek o godz. 11:00. Jesteście ciekawi, co tym razem dla Was przygotowaliśmy? Jedno jest pewne – będzie niesamowicie!

 

 

Przypomnijmy, że w 6. sezonie, wyemitowaliśmy aż 47 odcinków. A Wy, drodzy widzowie, byliście z nami w każdym zakątku świata! Wiemy, że oprócz Polski, oglądaliście Domową Orkiestrę nawet w tak odległych miejscach jak Indonezja, Australia, Stany Zjednoczone, Holandia, Francja, Norwegia, Irlandia czy Szwecja.

 

Premiera 7. sezonu Domowej Orkiestry, fot. Łukasz Widziszowski

 

Z ciekawostek z poprzedniego sezonu warto wskazać na rekordzistę wśród odcinków: „Jurek wraca po urlopie i ogłasza niespodziankę”. Ten odcinek zdobył serca wielu. W sumie, w trakcie zakończenia 6. sezonu, zgromadził aż 122 343 wyświetleń. Łączny czas trwania sezonu wyniósł 2 641 minut i 15 sekund, natomiast łączny czas oglądania tego sezonu przez Was to imponujące 14 407,2 godzin!

 

Domowa Orkiestra to idealna szansa na poznanie wspaniałych ludzi! Członkowie Klasy Domowej Orkiestry - najbardziej aktywnych fanów programu, utrzymują live czat w klimacie jak ze szkolnej ławki!

 

Nie zapomnijcie śledzić naszego profilu na Facebooku, gdzie będziemy dzielić się z Wami najświeższymi nowinkami i ciekawostkami. Czekamy na Wasze komentarze, uwagi i propozycje. Razem tworzymy jedną wielką, muzyczną społeczność. Do zobaczenia już w najbliższy wtorek!

 

POKAŻ PODOBNE
2023-09-28 17:15:55

Światowy Dzień Serca dniem pięknych wspomnień!

Z okazji Światowego Dnia Serca, cofamy się w czasie, by przypomnieć pierwsze dźwięki naszej Wielkiej Orkiestry. To historia o wielkich sercach najmłodszych, które zainspirowały narodziny Fundacji WOŚP.

2023-10-05 19:35:00

Dołącz do Patrolu w tym sezonie!

Bez wolontariuszy Pokojowego Patrolu ciężko wyobrazić sobie wydarzenia organizowane przez Fundację WOŚP - Finały, Pol'and'Rock Festival i wiele akcji realizowanych pomiędzy nimi. Zapraszamy na kolejny sezon szkoleń Pokojowego Patrolu! Dołącz do naszej ekipy!

2023-10-02 19:00:00

Jak dbamy o zdrowie psychiczne najmłodszych?

Jurek Owsiak uczestniczył dzisiaj w konferencji „Zrozumieć, żeby pomóc”, podczas której mówił o współpracy z Uniwersytetem SWPS, Kliniką Terapii Poznawczo-Behawioralnej i RESQL, w ramach której sfinansowaliśmy aplikację przeciwdziałającą przemocy rówieśniczej dla 50 placówek.

2023-09-18 18:17:15

Już 4 raz ścigaliśmy się dla wyższych wartości!

2 września już po raz czwarty wzięliśmy udział w Gonitwie Charytatywnej organizowanej przez Westminster Polska na Torze Służewiec. Westminster Charity Race to gonitwa, w której wygrywają wszyscy!