Na koncie mamy:
281879118,07 PLN
Finały

Wydarzenia Sztabów 31. Finału WOŚP!

2023-01-04 18:30:00

 

Każdego roku Sztaby grające z WOŚP na całym świecie tworzą rozmaite wydarzenia pełne atrakcji i dobrej energii! Dziękujemy, że gracie z nami!

 

Finał WOŚP to nie tylko jednodniowa zbiórka na ulicach miast, ale także dziesiątki wydarzeń towarzyszących — koncertów, atrakcji sportowych, zajęć dla dzieci, kiermaszów. Organizatorami wydarzeń są Sztaby, których w tym roku gra z nami aż 1 653!

 

Listę wszystkich sztabowych wydarzeń w Waszej okolicy znajdziecie tutaj!

 

Aktualnie jest przygotowanych aż 300 wydarzeń organizowanych w Sztabach przez Wasze lokalne społeczności, a kreatywnych pomysłów wciąż przybywa!

 

W tym roku najpopularniejsze typy wydarzeń to:

  • Występy artystyczne
  • Strefy Gastro
  • Zajęcia edukacyjne
  • Kiermasze szkolne
  • Warsztaty
  • Koncerty
  • Przedstawienia teatralne

 

Sztab, który przygotował dla Was najwięcej wydarzeń to Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury Gminy Łubowo (woj. Wielkopolskie). Wolontariusze z Łubowa przygotowali aż 16 wydarzeń, a w ich skład wchodzą m.in.: koncerty, musicale, nordic walking, warsztaty uważności, morsowanie, joga, a nawet pokaz zawodów Sumo

 

Co ciekawego będzie działo się w Waszej okolicy? Oto niektóre z wydarzeń, które przygotowały dla Was Sztaby WOŚP!

 

Grajcie-Pomagajcie - 2 edycja Turnieju ESPORT — Sztab Młodzieżowy Dom Kultury Opole

 

Opis wydarzenia od Sztabu:

W tym roku Technikum i Liceum TEB Edukacja Opole po raz kolejny dołącza do wspólnego grania z 31. Finałem WOŚP w Opolu. W tym roku, podczas turnieju uczestnicy będą grali w aż 3 najpopularniejsze gry e-sportowe: League of Legends, Counter Strike: Global Offensive, VALORANT.

Faza grupowa rozegrana zostanie w dniach 22.01 - 26.01.2023 Finały oraz mecze o 3. miejsca rozegrane zostaną w dniu 31. Finału WOŚP, czyli 29.01.2023

 

Grafika: Sztab Młodzieżowy Dom Kultury Opole

 

 

 Spektakl taneczny "Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków" - Sztab Urząd Miasta Malborka

 

Opis wydarzenia od Sztabu:

Pełne dobrego humoru przygody Śnieżki i Krasnoludków, do baśniowego świata poruszającego serca i wyobraźnie młodego widza Już 8 stycznia o godzinie 16:00 w SP5 raz drugi zespół taneczny Bursztynki w bajkowy sposób przedstawi opowieść o „Królewnie Śnieżce i siedmiu Krasnoludkach” Braci Grimm. Zobaczycie wspaniałą choreografię i doskonałą grę aktorską w wykonaniu najmłodszych i tych ciut starszych Bursztynek.

Występujący już raz zachwycili publiczność, która ledwie mieściła się w auli Zespołu Szkolno Przedszkolnego nr 1, a na zakończenie otrzymali głośny aplauz na stojąco. Ten, kto nie był, ma teraz doskonałą szansę na niesamowitą ucztę muzyczną. Na scenie będzie naprawdę kolorowo. Złej królowej po raz kolejny nie uda się przechytrzyć siedmiu krasnoludków, które odnalazły pięknego księcia a jego pocałunek uratował królewnę. Pomagać mu będą lisy, zajączki, jaskółki, wiewiórki, misie i kwiatki. Również leśniczy, ponownie ulegnie czarowi pięknej Śnieżki i nie wykona okrutnego rozkazu złej macochy. Celina Pacanowska, już w listopadzie podkreślała, że tak wspaniały efekt, to zasługa wielu osób i instytucji, a w szczególności rodziców występujących dzieci, którzy swoje role odgrywali głównie za kulisami. Przyjdźcie, zobaczcie i przeżyjcie to z nami!

 

Grafika: Sztab WOŚP Malbork

 

Turniej w kręgle - 31. Finał WOŚP w Mławie — Sztab Urząd Miasta Mława 

 

Opis wydarzenia od Sztabu:

Kręgielnia „Planeta” włącza się Finałowe granie i to na poważnie! Spośród grających zostaną wyróżnione 3 najlepsze osoby, które otrzymają pamiątkowe statuetki oraz karnety wstępu do Kręgielni „Planeta”. Dla wszystkich uczestników przygotowane będą niespodzianki!

 

Aktywny spacer z psami — Sztab Miejski Ośrodek Kultury Głogów

 

Opis wydarzenia od Sztabu:

Wydarzenie dla właścicieli czworonogów!

"Wychodzisz ze swoim psem na spacer dla przyjemności czy raczej jest to tylko obowiązek. Snujesz się po parku. Nie bardzo wiedząc, co ze sobą zrobić? Liczysz, że spotkasz jakiegoś psiego kumpla, żeby mogły razem się wyszaleć? Pies nie bardzo zwraca na ciebie uwagę i niechętnie przychodzi na zawołanie?

A co gdyby sprawić by wspólne wyjścia były atrakcyjne zarówno dla psa, jak i dla Ciebie? Pokażę ci, jakie aktywności możesz zaproponować psu, by urozmaicić spacer: Co ze sobą zabrać, by w oczach psa stać się bardziej atrakcyjnym. Dlaczego on woli wąchać krzaczki niż przybiec, gdy go wołasz. Opowiem o sygnałach, jakie pies wysyła i jak je odczytać.

Poznajmy się i wymieńmy doświadczeniami, spędzając miło i aktywnie czas."

 

Grafika: Sztab WOŚP przy Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie

 

31. Finał WOŚP — walczymy z sepsą, dla małych i dużych!

Zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy — oto cel zbliżającego się 31. Finału WOŚP. Po raz pierwszy w historii Orkiestry zakupione urządzenia posłużą nie określonej grupie wiekowej pacjentów, ale wszystkim, którzy tego sprzętu będą potrzebować. Tradycyjna kwesta na ulicach odbędzie się 29 stycznia, ale już w grudniu cel akcji wspierać można poprzez rozmaite kanały elektroniczne i udział w imprezach zamkniętych organizowanych przez Sztaby.

 

 

 Wydarzenie Sztabowe podczas 28. Finału WOŚP we Wrocławiu, for. Marcin Zieliński

POKAŻ PODOBNE
2024-01-24 14:00:00

Stań się posiadaczem jedynego w swoim rodzaju serduszka NFT!

Już po raz drugi będzie mieli szansę zdobyć wyjątkowe, orkierstrowe serduszka NFT!

2024-01-22 08:10:00

Wspieraj WOŚP w aplikacji mobilnej!

Ściągnij aplikację i wesprzyj cel 32. Finału WOŚP. Weź także udział w Tygodniu Życzliwości i wysyłaj WOŚPozdrowienia znajomym!

2024-01-25 15:15:00

Odwiedź finałowe miasteczko!

Tegoroczny 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej w Warszawie odbędzie się na błoniach PGE Narodowego – zapraszamy Was tam oczywiście w finałową niedzielę – od rana do naszego studia telewizyjnego, a od 14:00 na koncert, ale również w sobotę w strefie partnerów wiele się będzie działo!

2024-01-23 18:03:48

Pokojowy Patrol czeka na Ciebie!

Dołącz do Pokojowego Patrolu i działaj z nami na 30. Pol’and’Rock Festival! Pierwsze w tym roku szkolenie odbędzie się już w dniach 16-18 lutego!