Do 30. Finału WOŚP pozostało:
103 dni
Finały

Znajdź nas w internecie!

2017-01-13 17:42:59

Gdzie nas znaleźć w internecie i mediach społecznościowych? Jeśli 15 stycznia chcecie być z nami na bieżąco - odwiedzacie nas w internecie oraz oglądajcie na YouTube transmisję on-line z finałowego studia w Warszawie!

Gdzie jesteśmy w mediach społecznościowych?

Pobierz aplikację 25. Finału WOŚP ze strony aplikacja.wosp.org.pl.

Wrzucając do internetu Wasze zdjęcia i relacje z przebiegu 25. Finału WOŚP w Waszych miastach nie zapominajcie o używaniu hasztagów #wosp2017  i #wspierajwosp! Dzięki temu będziemy mogli je odnaleźć!

Oczywiście jak co roku, 25. Finał WOŚP będziecie mogli obejrzeć w internecie! Transmisja całej finałowej niedzieli będziecie się odbywać na kanale WOŚP na YouTube, a transmisja koncertów przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie - na kanale Kręcioły na YouTube

Harmonogram wszystkich internetowych transmisji oraz wejść telewizyjnych na kanałach Grupy TVN znajdziecie tutaj.

Poniżej możecie się zapisać, aby otrzymać powiadomienie (sms-em lub mailem) o wszystkich transmisjach. 

 

Zapisz się na powiadomienie
o transmisji 25. Finału WOŚP

 

 

Fundraising made fun

 

Sms-y o transmisjach 25. Finału WOŚP otrzymacie dzięki SerwerSMS.   

Bądźcie razem z nami 15 stycznia!

(amm)

POKAŻ PODOBNE
2021-09-09 15:46:51

Przypomnij sobie zasady pierwszej pomocy

Pierwsza pomoc to ważny aspekt naszej edukacji. Nigdy nie wiemy kiedy przydadzą nam się te najważniejsze zasady, dlatego warto odświeżać pamięć, nosić przy sobie rękawiczki i być gotowym, aby pomóc drugiemu człowiekowi.

2021-09-06 10:35:00

Ścigamy się dla wyższych wartości!

Już po raz drugi odbył się wyścig charytatywny Westminster Charity Race, w którym pula nagród została przeznaczona na cele statutowe polskich organizacji charytatywnych. Zostaliśmy zaproszeni do udziału w tym wydarzeniu!

2021-10-01 13:27:05

Wraca Domowa Orkiestra!

Z początkiem października, tym razem z tematami związanymi przede wszystkim ze zbliżającym się Finałem WOŚP, wraca Domowa Orkiestra. Codzienny program internetowy Jurka Owsiaka śledzić będzie można na kanałach Fundacji WOŚP na Facebooku, YouTube i Twitchu, o godzinie 14:00.

2021-09-14 10:45:00

Orkiestra murem za medykami

Trwający od soboty ogólnopolski protest pracowników ochrony zdrowia to kolejny sygnał wysyłany przez przedstawicieli zawodów medycznych, którzy chcą wprowadzenia zmian systemowych mających zapewnić i im, i pacjentom komfort oraz bezpieczeństwo związane z udzielaniem świadczeń medycznych. Fundacja WOŚP, dla której działalność w zakresie ochrony zdrowia jest najważniejszym celem funkcjonowania, po raz kolejny staje murem za medykami, m.in. włączając się w aktywności realizowane w tzw. Białym Miasteczku 2.0.

Zobacz też