W ramach Funduszu Interwencyjnego do walki z koronawirusem zebraliśmy już
22 273 830 PLN
Koncert PKiN Warszawa

Bądźcie z nami!

Bieg i finałowy koncert 

 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!  

 

Plac Defilad

 • Strefa Play - sprawdź, co czeka na Ciebie w strefie Play pod Pałacem Kultury i Nauki! Play gra już 12 i 13 stycznia od 12.00 do 20.30. W strefie znajdziecie między innymi kultowy już wielki diabelski młyn, konkursy z supernagrodami i spotkania z YouTuberami. Więcej na playdlawosp.pl.
 • Strefa Mastercard - jeśli zastanawiasz się ile czasu zostało do światełka do nieba, albo jaka za chwilę będzie pogoda to zawsze możesz spojrzeć na multimedialną wieżę Mastercard®, która ruszy już 12 stycznia. W dniu finału na bieżąco dowiesz się również ile pieniędzy udało się zebrać za pomocą eSkarbonki, akcji na Twitterze #MastercardGrazWosp oraz za pomocą terminali. W dniu 27. Finału WOŚP znajdź Wolontariuszy ze sztabu Mastercard® i oprócz serduszka odbierz również słodkie podziękowania. Tuż przed 20:00 odliczaj razem z Mastercard® Światełko do Nieba, które w tym roku będzie wyjątkowe!

 • Strefa Onet - w dniu Finału Onet będzie obecny w miasteczku WOŚP pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Żółty namiot Onetu stanie zaraz obok głównej sceny, a w nim fotobudka, gdzie można sobie zrobić zdjęcia i za zgodą osoby fotografowanej zdjęcia będą wyświetlane na wielkim telebimie Onetu przy namiocie. Będziemy też serwować zmarzniętym uczestnikom Finału kawę i herbatę. Na telebimie zobaczycie też aukcje jakie w na 27. Finał WOŚP przygotował Onet.
 • Strefa mBank - zapraszamy Was do strefy mBanku na Placu Defilad. W atmosferze 27. Finału, będziecie mogli sprawdzić, w jakim rytmie biją Wasze serca dla WOŚP, zrobić sobie animowane zdjęcia pamiątkowe, odebrać wyjątkowe upominki a także wpłacić na WOŚP, kartą dowolnego banku. Przygotowujemy także relację na żywo z naszej strefy, podczas której będziemy Grać Razem z Hubertem Urbańskim, Michałem Pirógiem i Cezarym Pazurą. Widzowie tej relacji będą mogli głosować na gry i wybierać zadania dla naszych bohaterów jak również komentować na bieżąco i decydować o tym, co stanie się w zabawie. Ponadto, polski youtuber Karol Paciorek, będzie prowadził wywiady z gośćmi naszej strefy, a DJ Daaz, finalista konkursu Red Bull Thre3Style, umili czas muzyką. Bądźcie z nami tego dnia! Więcej informacji o strefie mBanku znajdziecie tutaj!

 • Strefa Allegro - przyjdź pod Pałac Kultury i spotkaj Filipa Chajzera i jego specjalnych gości. Znani i lubiani opowiedzą o swoich aukcjach na WOŚP. Zobacz niezwykłego VW Golfa, który był na PolAndRock’u. Skorzystaj z gifbudki i baw się razem z nami. Graj, licytuj, pomagaj! Allegro dla WOŚP!
 • Ratujemy i Uczymy Ratować - zapraszamy wszystkich chętnych do namiotu gdzie przygotowaliśmy dla Was 4 strefy. W pierwszej z nich nauczycie się pierwszej pomocy pod okiem naszych Instruktorów. W strefie VR pierwsza pomoc, w wirtualnej rzeczywistości będzie można nauczyć się pierwszej pomocy oraz od razu zastosować swoje umiejętności. W kolejnej strefie na planszy 3x3m będziecie mogli zagrać w grę Pierwsza Pomoc, której premiera odbędzie się na Finale! W ostatniej strefie czekają na was nasze kolorowanki, oraz ścianka, przy której będziecie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Namiot będzie działał już od soboty (12:00-19:00) oraz w niedzielę (9:00-19:00).

 • DAWTONA - zaprasza wszystkich do swojej strefy pod PKiN, gdzie będzie zachęcać do kwestowania i przy okazji częstować przechodniów gorącym barszczem czerwonym. Dodatkowo odwiedzający będą mieli okazję wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie w specjalnie przygotowanej na tę okazję fotobudce!

 • Dorigami - Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty origami, podczas których będziecie mogli stworzyć ciekawe modele, a także dowiedzieć się więcej o sztuce składania papieru. Wszyscy, niezależnie od wieku i umiejętności, są mile widziani – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas finału będziemy składać także papierowe motyle, które potem przekażemy na aukcję na rzecz WOŚP.

 • Polskie Stowarzyszenie Komiksowe - Twórcy komiksów we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Komiksowym przez cały dzień będą na specjalnej strefie autografów rozdawać autografy i rysunki w zamian za wsparcie Fundacji WOŚP. W planach mamy również mini-warsztaty z rysowania oraz stworzenie wyjątkowej komiksowej planszy - jej autorami będą wszyscy biorący udział w finale artyści komiksowi, zaprezentujemy ją w studio tv i przekażemy na licytację.

 • WyGRAJ z HCV - Prawie 150.000 osób w Polsce jest zakażonych wirusem zapalenia wątroby typu C. Tylko co 5. osoba jest świadoma zakażenia,  a przewlekła, często przebiegająca bez objawów chorobamoże prowadzić do ciężkiego uszkodzenia,  a nawet raka wątroby! Prosty test z kropli krwi z palca może uratować Twoje życie. Podaj nam swoją dłoń, zrób test na przeciwciała anty-HCV. Wcześnie wykryta choroba nie zagraża Twojemu życiu! Terapia anty HCV, bezpłatna w programie NFZ, skuteczna w blisko 100% i bezpieczna, pozwala pokonać chorobę! Każdy z dodatnim wynikiem testu otrzyma skierowanie do poradni specjalistycznej, by rozpocząć leczenie.

 • SiemaShop - działa już od soboty od 15:00 do 19:00. W finałową niedzielę zapraszamy od 09:00 do 22:00 (lub wyczerpania zapasów).

 • Manufaktura Cukierków - czeka na Was całodzienne ręczne wytwarzanie lizaków i kwestowanie do puszki WOŚP, możliwość zrobienia sobie zdjęcia z lizakiem gigantem w słodkiej aranżacji a także unikalna szansa zrobienia sobie zdjęcia z kultowym, zabytkowym samochodem marki Jaguar E-Type z 1958 roku.

 • Kemon - Marka Kemon po raz 14 zagra wspólnie z fryzjerami dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! To już nasze wielkie fryzjerskie święto i coroczna tradycja! Podczas tegorocznego Finału przygotujemy dwie strefy, w których nasi styliści zadbają o fryzury uczestników Finału. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego grania z marką Kemon i do odwiedzenia naszych stoisk! Do zobaczenia 13 stycznia pod Pałacem Kultury!

 • FlixBus - FlixBus zaprasza wszystkich uczestników 27. Finału do wspólnej podróży. Przy naszym autobusie z czerwonym serduszkiem WOŚP czekają na Was zniżki na przejazdy. Jedziemy na koniec świata i kilometr dalej!
 • A. Blikle - Podczas tegorocznego finału WOŚP Cukiernia Blikle przygotowała stoisko w Miasteczku WOŚP przed Pałacem Kultury i Nauki. Ambasadorowie marki, wszystkim obecnym, przez cały dzień rozdawać będą wyśmienite pączki z różą. Blikle wspiera również wolontariuszy w sztabach. Cukiernia przygotowała 14 tysięcy pączków dla wszystkich kwestujący w Warszawie, natomiast sztaby spoza Warszawy otrzymują wyjątkowy tort „OD SERCA”. Cukiernia Blikle aktywnie uczestniczy w 27. Finale WOŚP we wszystkich miastach w których jest obecna.

 • Znany Lekarz - Przychodnia DAMIANA na czas Finału otwiera swoją specjalną placówkę pod PKiN. Listę specjalistów, wraz z godzinami przyjęć znajdziesz tutaj!

 • Mennica Polska - Podczas Finału WOŚP pod PKiN będziecie mieli możliwość zakupu miedzianych żetonów wybijanych na miejscu przez mincerza Mennicy Polskiej. W strefie będzie można kupić również mosiężne żetony tłoczonych maszynowo oraz kubki wykonane specjalnie na 27. Finał. Stoisko będzie czynne w finałową niedzielę od 12 do 20.
Zobacz też