Deklarowana kwota: 92 143 798 PLN
Podczas 27. Finału zebraliśmy:
175 938 717 PLN
Sztab Skarbony Wirtualnej

Zorganizuj zbiórkę elektroniczną

 

Ten rodzaj zbiórki skierowany jest do firm i portali internetowych, które chcą zorganizować zbiórkę za pomocą elektronicznych środków przekazu. Nie obejmuje on Sztabów kwestujących na terenie otwartym. 

 

Rodzaje zbiórek 

Poniżej znajdziecie listę przykładowych form zbiórek, które mogą być organizowane w ramach Sztabu Skarbon Wirtualnych.  

 • Crowdfunding
 • Formularz wpłat na stronie
 • Przekazy zagraniczne
 • Zbiórka za pomocą kryptowalut
 • Zakupy grupowe
 • Zbiórka w aplikacji mobilnej

 

O czym Twój sztab powinien pamiętać: 

 • Każda zbiórka musi być wyraźnie komunikowana jako zbiórka Finału WOŚP prowadzona przez zarejestrowany sztab. Komunikacja zbiórki nie może sugerować, że jest to zbiórka prowadzona bezpośrednio przez Fundację. 
 • Funkcją, która jest dla nas niezwykle ważna w tego typu zbiórkach, jest informowanie na bieżąco użytkowników o zebranych do tej pory środkach. 
 • Grafiki, teksty, a także funkcje zbiórki muszą być skonsultowane z działem PR - [email protected] 
 • Szef sztabu powinien dołożyć wszelkich starań, aby zbiórka odbyła się bez jakichkolwiek prowizji dla operatora finansowego/operatora aplikacji. Jeśli nie będzie to możliwe - w widocznym miejscu zostanie to zakomunikowane użytkownikom. 
 • Informacje o zbiórce znajdą się na stronie https://www.wosp.org.pl/final/wesprzyj, a także w innych materiałach poświęconych możliwości wsparcia Finału. 
 • Główna rola w komunikowaniu i promocji zbiórki należy do jej organizatora, czyli Sztabu. 

 

Uwaga! Jeśli w ramach Twojego portalu możliwe jest podpięcie płatności za pomocą partnera Fundacji - marki PayU - skontaktuj się z [email protected]PayU nie pobiera prowizji za wpłaty na rzecz Orkiestry. To znaczy wszystkie pieniądze przekazane – na aukcjach, poprzez strony internetowe czy aplikacje mobilne – trafiają bezpośrednio na konto Fundacji.

 

 Jak założyć Sztab Skarbony Wirtualnej? 

1. Wybierzcie Szefa Sztabu (odpowiedzialnego za całą akcję, nie musi nim być właściciel).
2. Zapoznajcie się z Regulaminem Skarbony Wirtualnej
3. Szef Sztabu rejestruje się w Bazie Szefa Sztabu – po akceptacji regulaminu wypełnia formularz zgłoszeniowy - wniosek.
4. Szef Sztabu drukuje wypełniony wniosek 
5. Szef Sztabu podpisuje wniosek.
6. Prawidłowo przygotowane dokumenty podpisane przez Szefa Sztabu opatrzone pieczątką organizatora wyślijcie do Fundacji pocztą, bądź przynieście osobiście do 19 listopada 2018 – na adres ul. Dominikańska 19c, 02-738 Warszawa.


UWAGA!
WNIOSEK MUSI mieć ORYGINALNY podpis! Nie przyjmujemy wniosków kserowanych, skanowanych czy przesyłanych faksem. Bez oryginalnych dokumentów – Wasz Wniosek nie będzie rozpatrywany.

 

 

Aktualności
2019-08-22 10:35:00

Poznaj skład tegorocznej reprezentacji na Wielki Mecz!

Już za kilkanaście dni na murawę stadionu Legii Warszawa wyjdą 2 wspaniałe drużyny WOŚP vs TVN! Poznaj skład tegorocznej reprezentacji i kibicuj razem z nami!

Zobacz też