Podczas 29. Finału zebraliśmy:
210 813 830 PLN
Sztab Skarbony Wirtualnej

Zorganizuj zbiórkę

 

Ten rodzaj zbiórki skierowany jest do firm i portali internetowych, które chcą zorganizować zbiórkę za pomocą elektronicznych środków przekazu. Nie obejmuje on Sztabów kwestujących na terenie otwartym. 

Sprawdź jak twoja firma może w inny sposób wspierać Finał lub jak wspierać tych, którzy będą grać podczas Finału.

 

Rodzaje zbiórek 

Poniżej znajdziecie listę przykładowych form zbiórek, które mogą być organizowane w ramach Sztabu Skarbon Wirtualnych.  

 • Crowdfunding
 • Formularz wpłat na stronie
 • Przekazy zagraniczne
 • Zbiórka za pomocą kryptowalut
 • Zakupy grupowe
 • Zbiórka w aplikacji mobilnej

 

O czym Twój sztab powinien pamiętać: 

 • Każda zbiórka musi być wyraźnie komunikowana jako zbiórka Finału WOŚP prowadzona przez zarejestrowany sztab. Komunikacja zbiórki nie może sugerować, że jest to zbiórka prowadzona bezpośrednio przez Fundację. 
 • Funkcją, która jest dla nas niezwykle ważna w tego typu zbiórkach, jest informowanie na bieżąco użytkowników o zebranych do tej pory środkach. 
 • Grafiki, teksty, a także funkcje zbiórki muszą być skonsultowane z działem PR - [email protected] 
 • Szef sztabu powinien dołożyć wszelkich starań, aby zbiórka odbyła się bez jakichkolwiek prowizji dla operatora finansowego/operatora aplikacji. Jeśli nie będzie to możliwe - w widocznym miejscu zostanie to zakomunikowane użytkownikom. 
 • Informacje o zbiórce znajdą się na stronie wspieraj.wosp.org.pl, a także w innych materiałach poświęconych możliwości wsparcia Finału. 
 • Główna rola w komunikowaniu i promocji zbiórki należy do jej organizatora, czyli Sztabu. 
 • Przy organizacji wydarzeń w ramach 29. Finału WOŚP pamiętajcie o obecnie obowiązujących zaleceniach i przepisach sanitarno-epidemiologicznych związanych z pandemią COVID-19.

 

Uwaga! Jeśli w ramach Twojego portalu możliwe jest podpięcie płatności za pomocą partnera Fundacji - marki PayU - skontaktuj się z [email protected]PayU nie pobiera prowizji za wpłaty na rzecz Orkiestry. To znaczy wszystkie pieniądze przekazane – na aukcjach, poprzez strony internetowe czy aplikacje mobilne – trafiają bezpośrednio na konto Fundacji.

 

 Jak założyć Sztab Skarbony Wirtualnej? 

1. Wybierzcie Szefa Sztabu (odpowiedzialnego za całą akcję, nie musi nim być właściciel).
2. Zapoznajcie się z Regulaminem Skarbony Wirtualnej
3. Szef Sztabu rejestruje się w Bazie Szefa Sztabu – po akceptacji regulaminu wypełnia formularz zgłoszeniowy - wniosek.
4. Szef Sztabu drukuje wypełniony wniosek 
5. Szef Sztabu podpisuje wniosek.
6. Prawidłowo przygotowane dokumenty podpisane przez Szefa Sztabu wysyłacie do Fundacji w formie czytelnego skanu na adres [email protected] lub pocztą na adres Fundacji WOŚP ul.Dominikańska 19c 02-738 Warszawa z dopiskiem "Sztaby".

 

UWAGA!
WNIOSEK MUSI mieć ORYGINALNY podpis! Bez oryginalnych dokumentów – Wasz Wniosek nie będzie rozpatrywany.

 

 

Aktualności
2021-07-23 14:56:50

27. Pol'and'Rock Festival - Fundacja nieczynna

W dniach od 24 lipca do 2 sierpnia 2021 roku wszyscy pracownicy biura Fundacji przebywają na terenie 27. Pol'and'Rock Festival, na Lotnisku Makowice-Płoty i w związku z tym siedziba Fundacji WOŚP w Warszawie będzie nieczynna.