W ramach Funduszu Interwencyjnego zebraliśmy:
26 195 451 PLN
Sztab Skarbony Wirtualnej

Zorganizuj zbiórkę

 

Ten rodzaj zbiórki skierowany jest do firm i portali internetowych, które chcą zorganizować zbiórkę za pomocą elektronicznych środków przekazu. Nie obejmuje on Sztabów kwestujących na terenie otwartym. 

 

Rodzaje zbiórek 

Poniżej znajdziecie listę przykładowych form zbiórek, które mogą być organizowane w ramach Sztabu Skarbon Wirtualnych.  

 • Crowdfunding
 • Formularz wpłat na stronie
 • Przekazy zagraniczne
 • Zbiórka za pomocą kryptowalut
 • Zakupy grupowe
 • Zbiórka w aplikacji mobilnej

 

O czym Twój sztab powinien pamiętać: 

 • Każda zbiórka musi być wyraźnie komunikowana jako zbiórka Finału WOŚP prowadzona przez zarejestrowany sztab. Komunikacja zbiórki nie może sugerować, że jest to zbiórka prowadzona bezpośrednio przez Fundację. 
 • Funkcją, która jest dla nas niezwykle ważna w tego typu zbiórkach, jest informowanie na bieżąco użytkowników o zebranych do tej pory środkach. 
 • Grafiki, teksty, a także funkcje zbiórki muszą być skonsultowane z działem PR - [email protected] 
 • Szef sztabu powinien dołożyć wszelkich starań, aby zbiórka odbyła się bez jakichkolwiek prowizji dla operatora finansowego/operatora aplikacji. Jeśli nie będzie to możliwe - w widocznym miejscu zostanie to zakomunikowane użytkownikom. 
 • Informacje o zbiórce znajdą się na stronie wspieraj.wosp.org.pl, a także w innych materiałach poświęconych możliwości wsparcia Finału. 
 • Główna rola w komunikowaniu i promocji zbiórki należy do jej organizatora, czyli Sztabu. 

 

Uwaga! Jeśli w ramach Twojego portalu możliwe jest podpięcie płatności za pomocą partnera Fundacji - marki PayU - skontaktuj się z [email protected]PayU nie pobiera prowizji za wpłaty na rzecz Orkiestry. To znaczy wszystkie pieniądze przekazane – na aukcjach, poprzez strony internetowe czy aplikacje mobilne – trafiają bezpośrednio na konto Fundacji.

 

 Jak założyć Sztab Skarbony Wirtualnej? 

1. Wybierzcie Szefa Sztabu (odpowiedzialnego za całą akcję, nie musi nim być właściciel).
2. Zapoznajcie się z Regulaminem Skarbony Wirtualnej
3. Szef Sztabu rejestruje się w Bazie Szefa Sztabu – po akceptacji regulaminu wypełnia formularz zgłoszeniowy - wniosek.
4. Szef Sztabu drukuje wypełniony wniosek 
5. Szef Sztabu podpisuje wniosek.
6. Prawidłowo przygotowane dokumenty podpisane przez Szefa Sztabu opatrzone pieczątką organizatora wyślijcie do Fundacji pocztą, bądź przynieście osobiście do 18 listopada 2019 – na adres ul. Dominikańska 19c, 02-738 Warszawa.


UWAGA!
WNIOSEK MUSI mieć ORYGINALNY podpis! Nie przyjmujemy wniosków kserowanych, skanowanych czy przesyłanych faksem. Bez oryginalnych dokumentów – Wasz Wniosek nie będzie rozpatrywany.

 

 

Aktualności
2020-07-09 11:45:43

Przekazaliśmy karetkę neonatologiczną do Szpitala w Szczecinie

10 lipca pod siedzibą Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przekazaliśmy karetkę do Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "Zdroje".

Zobacz też